Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų tautybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    O kas nors gali paaiškinti tokį fenomeną, kad Šiauliuose tarkim yra daug žmonių su arba rusišku vardu, bet lietuviška pavarde, arba lietuvišku vardu, bet rusiška pavarde?
    Nes įdomiai kažkaip. Pvz. jų meras.
    Galbut del to,kad iki 90uju pradzios buvo gan daug rusu. Tik tiek galiu pasakyt. Misrios seimos. Kaip kad ir mano seima.

    Comment


      /\ ... na ir dar starovierų yra nemažai, o jie dar prie caro ten apsigyveno.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        haha žiūriu ne tik mano giminės pradininkas napoleoninis kareivis
        kiek žinau, karininkas, užsilikęs lietuvoje ir vedęs vietinę bajoraitę, o po 1830 metų sukilimo pasislėpė gardine (grėsė sibiras) ir ten liko, o tėvas po karo pasislėpė kaune nuo kgb (grėsė sibiras)...
        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

        Comment


          Parašė x21 Rodyti pranešimą
          /\ bet nėra žydų
          Nėra ir tokios grafos. Yra tik Kiti.

          Taipogi nerasta ir baltarusių, ukrainiečių, kurių Lietuvoje tikrai 100 kartų daugiau nei vokiečių...

          Comment



            šaltinis: http://naujojivilnia.blogas.lt/naujo...detis-194.html
            ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              esu tikras lietuvis, tačiau mano giminę pradėjo kažkoks pasiutęs napaleono armijos kareivis, žygiuodamas į rusiją sugulęs su lietuvaite :d tai yra įrodyta
              tas pats! DD.
              Paskutinis taisė Magician; 2011.01.17, 13:57.

              Comment


                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                TAS PATS! DD.

                ...broli?
                Tai gal jūs dar kokie Napoleono propropro*n esat?
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Vienas mano kolega irgi yra Napoleono armijos karininko palikuonis. Nemaža kariuomenė renkasi
                  Paskutinis taisė oranger; 2011.01.17, 14:15.

                  Comment


                    Pusė Suvalkijos gyventojų gali papasakoti istoriją apie jų giminę pradėjusį Napoleono armijos karininką (kareivį), tame tarpe ir mano giminės istoriją knisanti mano teta. Žmonos giminės irgi iš ten - ir jos giminėje panaši istorija, tik labiau tikėtina, nes kažkokį ryšį su prancūzais rodo pavardė.
                    Birth, school, METALLICA, death

                    Comment


                      Parašė Simex Rodyti pranešimą
                      Pusė Suvalkijos gyventojų gali papasakoti istoriją apie jų giminę pradėjusį Napoleono armijos karininką (kareivį), tame tarpe ir mano giminės istoriją knisanti mano teta. Žmonos giminės irgi iš ten - ir jos giminėje panaši istorija, tik labiau tikėtina, nes kažkokį ryšį su prancūzais rodo pavardė.
                      Mano kolegos tai tikrai prancūziška pavardė, nors tikras lietuvis

                      Comment


                        iš vienos pusės lenkas apsivedė su žyde (smetoninė Lietuva) ir gimė senelis jau su sulietuvinta pavarde. iš kitos pusės, kiek teko girdėt tai visi iš Žemaitijos.
                        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                        Comment


                          Parašė rat
                          Tai ką čia vienas ir tas pats Napoleono armijos kareivis... pasidarbavo? Prancūzai...
                          Laikas daktarui ir Magician kreiptis į "Nacionalinę paieškų tarnybą"

                          Comment


                            Paspaudžiau „kita“, nes esu žemaitis, ir, atsižvelgdamas į tai, jog skirtumas tarp žemaičių ir lietuvių kalbos yra panašaus dydžio, kaip skirtumas tarp ukrainiečių ir rusų, teigiu, kad tai yra dvi atskiros tautos. Tiesa, viena iš jų yra sparčiai asimiliuojama kitos, nes štai ir aš žemaitiškai jau tik suprantu, o pats pasakyti nebemoku

                            Comment


                              Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                              Paspaudžiau „kita“, nes esu žemaitis, ir, atsižvelgdamas į tai, jog skirtumas tarp žemaičių ir lietuvių kalbos yra panašaus dydžio, kaip skirtumas tarp ukrainiečių ir rusų, teigiu, kad tai yra dvi atskiros tautos. Tiesa, viena iš jų yra sparčiai asimiliuojama kitos, nes štai ir aš žemaitiškai jau tik suprantu, o pats pasakyti nebemoku
                              Nelabai tinka rusų-ukrainiečių pavyzdys. Rusai nesupranta ukrainietiškai.

                              Comment


                                3/4 lietuvis, 1/4 žemaitis. Labai tikėtina, kad turiu ir kitų tautų kraujo tik to nežinau.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Rusai ir ukrainiečiai yra labai puikus pavyzdys, nes lietuviai nesupranta žemaitiškai Ką jau kalbėti apie esminius skirtumus morfologijoje ar leksikoje, kuriais tikrai nepasižymi dzūkai, kurie yra tik viena iš aukštaičių tarmių.

                                  Comment


                                    Lietuvis-Sūduvietis, Motina iš Sasnavos-Tėvas Vilkaviškio rajonas, bet kiek iš tikro yra lietuviškų šaknų neaišku.
                                    Paskutinis taisė Sefas210; 2011.01.17, 14:57.
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                                      Rusai ir ukrainiečiai yra labai puikus pavyzdys, nes lietuviai nesupranta žemaitiškai Ką jau kalbėti apie esminius skirtumus morfologijoje ar leksikoje, kuriais tikrai nepasižymi dzūkai, kurie yra tik viena iš aukštaičių tarmių.
                                      Pakartosiu, kad pavyzdys netinkamas, nes nei ukrainiečių, nei rusų kalbos nėra tarmės viena kitos atžvilgiu.

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Pakartosiu, kad pavyzdys netinkamas, nes nei ukrainiečių, nei rusų kalbos nėra tarmės viena kitos atžvilgiu.
                                        Manau, kad pavyzdys labai tinkamas, atsižvelgiant į tai, kad bandau iliustruoti, jog žemaičių ir lietuvių tarpusavyje irgi nėra tarmės. Būtų labai keista, jei netarmiškumą iliustruočiau tarmėmis

                                        „Kalba - tai tarmė su armija ir laivynu“ - populiarus aforizmas, įtariu, kad tinkamas šioje situacijoje.

                                        Comment


                                          Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                                          Manau, kad pavyzdys labai tinkamas, atsižvelgiant į tai, kad bandau iliustruoti, jog žemaičių ir lietuvių tarpusavyje irgi nėra tarmės. Būtų labai keista, jei netarmiškumą iliustruočiau tarmėmis

                                          „Kalba - tai tarmė su armija ir laivynu“ - populiarus aforizmas, įtariu, kad tinkamas šioje situacijoje.
                                          Na, man jis tikrai neatrodo vykęs. Būtent dar ir dėl to, kad Žemaitija neturi laivyno.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X