Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų tautybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Суми!!! Iš čia klasiokė kilusi, tai jei į Ukrainą, tai tik į Sumi .
    Nors dar pažįstu keletą žmonių iš Днипропетровск'o ir Кiровоград'o. Na ir iš Київ'o žinoma. Na, jei reiktų vietos kur apsistoti rasčiau .
    Man Sumai visada buvo kažkoks mistinis miestas... Neteko ten būti ir kažkodėl ilgai negalėjau įsiminti - kur jisai iš viso yra, kokioje Ukrainos pusėje?
    Tik paskui, kai prezidentas dabartinis išgarsino savo miestą, tai dabar jau taip, tapo visiems žinomas. Na, šiaip, tai Ukrainos Skuodas daugmaž, tik klasiokei to nesakyk

    Aš pats iš Dnipro. Ir Kijeve ilgai dar gyvenau.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Man Sumai visada buvo kažkoks mistinis miestas... Neteko ten būti ir kažkodėl ilgai negalėjau įsiminti - kur jisai iš viso yra, kokioje Ukrainos pusėje?
      Tik paskui, kai prezidentas dabartinis išgarsino savo miestą, tai dabar jau taip, tapo visiems žinomas. Na, šiaip, tai Ukrainos Skuodas daugmaž, tik klasiokei to nesakyk

      Aš pats iš Dnipro. Ir Kijeve ilgai dar gyvenau.
      Aš (kolkas) irgi nebuvusi. Bet manau, kad per artimiausius 2 metus vistiek teks apsilankyti .
      Šiaurės rytuose, apie 4 valandos nuo Kijevo . Todėl problemų nusigaut ten nelabai daug bus .
      Aš jai dar ne tokius dalykus sakau, todėl ji nesupyks .

      Malonu .

      Comment


        O pas mane turėtų būt kuršių ir žemaičių kraujo. vėsks : )

        Comment


          Aš esu nutautėjęs (nulietuvėjęs) jotvingis,deja nemoku kalbėt jotvingiškai

          Comment


            Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
            Aš esu nutautėjęs (nulietuvėjęs) jotvingis,deja nemoku kalbėt jotvingiškai
            Įdomu kelioliktos ar keliasdešimtos kartos protėvis mokėjo...
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


              pries kelias kartas lietuviskas gimines kraujas truputi lenkisku buvo atskiestas. senelio motina - savo dvareli pragerusio bajoro dukra, istekejusi uz lenko.
              Paskutinis taisė dariuks; 2009.11.30, 01:39.
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Lietuvis, kiek įmanoma atsekti, tačiau yra didelių įtarimų kad motinos (konkrečiau - senelio iš motinos pusės) giminėje yra čigonų ar totorių kraujo, nes visi tamsaus gymio, išvaizdos kuri nebūdinga šiaurės Europos šalims. Paveldėjau ir aš iš jų juodus garbanotus plaukus

                O pagal regioninę priklausomybę - grynas aukštaitis, nes visi giminaičiai kilę iš Švenčionių ir Ignalinos rajonų. Kartais tas regionas laikomas rytų Dzūkija, bet del to kažkaip pats esu labai linkęs abejoti, nes tarmė, kuria šneka Švenčionių ar Ignalinos gyventojai yra daug artimesnė aukštaitiškai Utenos šnektai, nei dzūkiškai Alytaus. Be to, ir slaviškų žodžių nemažai - šalia Baltarusija, nemažai lenkų. Švincionys i Ignalina yr Aukštaitijąj, ne Dzūkijąj
                Paskutinis taisė Tomizmas; 2016.05.26, 20:13.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Iki pro prosenelės 100% lietuvis. Reiks bandyt atkast dar giliau

                  Comment


                    is motinos puses kiek zinau kad nuo proseneliu jie yra Lietuviai (Baltarusai pagal regionine priklausomybe)
                    is tecio puses tai mano mociute Lietuve (uzaugo Moletu raj., veliau visa seima persikrauste i Baltarusija), Senelis 100% Baltarusas, Tetis kalbejo rusiskai iki kol neisvaziavo i Vilniu (7-tam desimtmety dabar jis 75% Lietuvis)

                    dabar tevai Lietuvoi bei Airijoi ir seneliai Baltarusijoi (Gerveciu Krastas)

                    Comment


                      per 4 kartas 100 procentinis lenkas, iki siol seimoje nera nei vieno lietuvio

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                        O pagal regioninę priklausomybę - grynas aukštaitis, nes visi giminaičiai kilę iš Švenčionių ir Ignalinos rajonų. Kartais tas regionas laikomas rytų Dzūkija, bet del to kažkaip pats esu labai linkęs abejoti, nes tarmė, kuria šneka Švenčionių ar Ignalinos gyventojai yra daug artimesnė aukštaitiškai Utenos šnektai, nei dzūkiškai Alytaus. Be to, ir slaviškų žodžių nemažai - šalia Baltarusija, nemažai lenkų. Švincionys i Ignalina yr Aukštaitijąj, ne kąkioj tai Dzūkijąj
                        Teisingai, nelabai daug bendro ten su pietų aukštaičiais (įprasta vadinti tiesiog dzūkais) esama. Pagal dabar priimtą tarmių klasifikaciją didelė dalis Švenčionių ir Ignalinos rajonų ploto priskiriama rytų aukštaičių vilniškių patarmei, vakariniai pakraščiai - uteniškiams. Būtent nemažai daliai r.a. vilniškių būdingas dalinis (t=c) arba pilnas (t=c, d=dz) dzūkavimas (į rytus nuo Ignalinos, prie Ceikinių dėl "tik" tarimo "cik", "tiek" - "ciek" vietiniai aplinkinių cieksais vadinami). Toks dzūkavimas rytiniu šalies pakraščiu tęsiasi iki Zarasų raj. ir net Latvijos pasienio. Įdomu, kad yra ir dzūkuojančių šiaurinių žemaičių plotų - tai archajiška kalbos ypatybė. Taigi šiuo požiūri daug rytinių aukštaičių gali būti laikomi dzūkais

                        Comment


                          Parašė ramshut Rodyti pranešimą
                          per 4 kartas 100 procentinis lenkas, iki siol seimoje nera nei vieno lietuvio
                          Norejai pasakyt Nei vieno Lietuvio, kuris nesulenkėjo

                          Jei rimtai, tai Lietuviai su Lenkais taip susimaiše per tą laiką, kai buvo viena valstybė, kad nei vienoj, nei kitoj tautoj nėra 100 procentu, nei vienų nei kitų.

                          Beje, pats esu Lietuvis. Bet kažkur giliai yra ir Rusiško kraujo ir Lenkiško, Prancūziško ir Prūsiško. Kažkada lyg ir buvau atkasęs, kad mano pavardė kildinama iš Prūsų ar bent jau Prūsijos Lietuvių.
                          Ale koks skirtumas esi tos tautybės, kurios galvoji, kad esi..
                          Paskutinis taisė Andrewass; 2009.11.30, 20:39.
                          Kairiarankių klubas - Left.lt

                          Comment


                            Laikau save lietuviu bet yra abejoniu. Seneliai is motinos puses kile is Joniskio, Siauliu rajonu yra latviu kraujo tai tikrai ir dalis lenkisko nes pavarde sulenkita seneliu ir senelis tarpukariu gyvenes mokejo tik lenkiskai rasyti ir puikiai kalbejo kas manau reta S. Lietuvoje palei Latvijos pasieni. Tevas is Anyksciu raj lietuvis bet gali buti lenkisko kraujo.

                            Comment


                              Seip lietuvis, bet vienas senelis grynakraujis totorius. Turiu giminiu musulmonu.
                              考纳斯, 立陶宛

                              Comment


                                Tikroji pavardė tai slaviškų/vengriškų šaknų, nors tiksliai nežinau. Iš mamos pusės visi lietuviai, kiek atkasėm. Senelis visiškas dzūkas, močiutė 100% žemaitė. Iš tėvo pusės senelis turi prūsų šaknų, bet jei giliau pasikapstyt tai gal ką ir įdomiau rasčiau, nes kaip sakau pavardė mano nelabai aiški Šiaip esu 3/4 žemaitė, 1/4 dzūkaitė .

                                Comment


                                  mama 100proc.lietuvė, tėvas sulenkėjusio napoleono armijos dezertyro palikuonis (faktas),
                                  o aš lietuvis, nors pavardė to nepatvirtina
                                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                  Comment


                                    Lietuvis ir taškas.

                                    Comment


                                      Na paziurejus i mano profili ir gyvenama vieta manau klausimu niekam nekyla


                                      Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                      tėvas sulenkėjusio napoleono armijos dezertyro palikuonis (faktas),
                                      o aš lietuvis, nors pavardė to nepatvirtina
                                      oho, kaip tokius senus gimines medzius galima iskast?

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Na paziurejus i mano profili ir gyvenama vieta manau klausimu niekam nekyla
                                        Rusas?

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Na paziurejus i mano profili ir gyvenama vieta manau klausimu niekam nekyla
                                          Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                                          Rusas?
                                          Pagal avatarą panašu kad čigonas...
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X