Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    O tau vis sekas galvoje. Ar aš bent apie tai ką nors sakiau? Aš sakiau, kad negali su geriausiu draugu (-e) pasikalbėt apie santykius su antrąja puse, apie laimes ir nelaimes, džiaugsmus ir vargus, patiriamus su ja, taip pat negali su savo antrąja puse ir geriausiais draugais nueiti kartu pasilinksmint į klubą arba į kavinę, ar į svečius pasisėdėt (kai tie draugai heteroseksuali pora ir pats su antrąja puse būni kaip pora). Negali, turiu omeny dėl to, kad dauguma to nesupranta, bijo, kratosi ir nesupranta bei patys nejaukiai jaučiasi prie homoseksualaus žmogaus (dėl man nesuprantamų priežasčių). Iš tikrųjų net bijai pasisakyti koks esi ir turi gyventi kaip nusikaltėlis, apsimetėlis ir kartais gaudyti žodžius ir meluoti. Sakykim, draugų porelė (hetero) pakvietė mane į gimtadienį ir liepė galų gale atsivesti savo panelę (mano melo subjektas), tai ką, vėl turėsiu meluot, kodėl ji negali būt kartu. Visų šių kvailų situacijų nebūtų, jei žmonės sugebėtų būti tolerantiški.
    tai tokei jie ir draugai jei jie taves nesupranta. Sakyciau gal pazistami ,o ne draugai. pats pateikt bandai kazkoki pavyzdi apie draugus, bett nematau cia problemos drauguose. Problema tavyje, nes tu jiem meluoji? iskur zinai kad jei to netoleruotu? manai esi geras draugas jiem meluodamas? Cia jau galima diskutuot apie draugystes savoka
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    Comment


      Parašė NIDA Rodyti pranešimą
      " GEJAI TURI 6-aji POJUTI , POJUTI ......
      O tu neturi pojūčio, kokius reiktų Keno loto skaičiukus užbraukti?
      gera gyventi gerai

      Comment


        na visa sita diskusija paastrejo po kovo 11 dienos eityniu . Tik va , pastebejimas vienas yra... tuos,kuriuos kaltinant netolerancija , praejo ramiai . O tie ,kurie tipo toleruoja visus , kazkodel bande provokuot . Tai kur cia tolerancija ?
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          O dieve, kiek neaiskiu "pretekstu", "pasiteisinimu" ir isvedziojimu del homoseksualumo "blogio"...

          O realybe ta, kad esame netolerantiska ir uzdara visuomene. Gerbiamieji, kurie taip nemyli geju, nuvaziuokit i Londona, Sidneju, San Franciska, Bankoka ar Tel Aviva. Kodel ten niekam del to galvos neskauda? Kodel tenykstes visuomenes neiesko kvailu pasiteisinimu? Esat pikti ir pagiezingi pikciurnos, bandantys primesti savo poziuri visai likusiai visuomenei. Kitaip negaistumet laiko tam, kas jums "neidomu" ar kas jusu "neliecia".
          o kas sako kad ten neskauda galvos niekam del to ? tiesiog ju ten vos ne dauguma.
          O as tikrai nesidomiu tuo kas man " neidomu" ir manes "neliecia', tikrai nepageidauju kad koks gejus mane liestu
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            Parašė Kema Rodyti pranešimą
            O tu neturi pojūčio, kokius reiktų Keno loto skaičiukus užbraukti?
            Ne neturiu! O tu pats as neturi?

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              O dieve, kiek neaiskiu "pretekstu", "pasiteisinimu" ir isvedziojimu del homoseksualumo "blogio"...

              O realybe ta, kad esame netolerantiska ir uzdara visuomene. Gerbiamieji, kurie taip nemyli geju, nuvaziuokit i Londona, Sidneju, San Franciska, Bankoka ar Tel Aviva. Kodel ten niekam del to galvos neskauda? Kodel tenykstes visuomenes neiesko kvailu pasiteisinimu? Esat pikti ir pagiezingi pikciurnos, bandantys primesti savo poziuri visai likusiai visuomenei. Kitaip negaistumet laiko tam, kas jums "neidomu" ar kas jusu "neliecia".
              John, gal užtenka nuolat "varyt" ant Lietuvos ir jos žmonių...
              Vieną kartą pasakysiu savo nuomonę:
              Vyrų draugystė man yra didelė jėga, bet vyrų fizinė meilė man yra iškrypimas.
              Neturiu jokios agresijos prieš tokius žmones, tegu gyvena kaip nori, bet jų vieša propaganda man nepriimtina. Tai tiesiog nepadoru visuomenės atžvilgiu ne todėl, kad tai homoseksualių santykių propaganda, bet tiesiog tai yra apgailėtina pačių padorumo normų atžvilgiu. Man atrodo, kad nenormalu šaukti gatvėse apie tai, ką tu darai savo lovoje ir su kuo...
              Trumpai apibendrinant, man nepriimtini ne patys gėjai, bet jų provokatyvi antiestetika.

              Comment


                Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                Ne neturiu! O tu pats as neturi?
                Na ne, pas mane tik 5 pojūčiai . Tai vat galvojau, gal iš tavo to šešto pojūčio galima būtų turėti bent kažkokios apčiuopiamos naudos.

                to Aidzius:

                Visiškai teisingai. Vakaruose atrodo, kad niekam galvos neskauda todėl, kad bet koks priešiškas pasisakymas, nuomonės išsakymas, nepasitenkinimas gėjais, negrais, čigonais ar žydais užtrauks baudžiamąją atsakomybę, na geriausiu atveju teks tampytis su visokiom a la žmogaus teisių gynimo institucijomis ir įrodinėti, kad tu ne arklys. Didžioji dauguma įvairių organizacijų, kovojančių už visokias ežiukų, gėlyčių, gėjukų ir kitas aktualias teises, turi taip elgtis, kad pateisintų savo egzistavimą ir beprasmį pinigų leidimą jų išlaikymui. Tą jau patyrėme ir Lietuvoje.
                gera gyventi gerai

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  John, gal užtenka nuolat "varyt" ant Lietuvos ir jos žmonių...
                  Vieną kartą pasakysiu savo nuomonę:
                  Vyrų draugystė man yra didelė jėga, bet vyrų fizinė meilė man yra iškrypimas.
                  Neturiu jokios agresijos prieš tokius žmones, tegu gyvena kaip nori, bet jų vieša propaganda man nepriimtina. Tai tiesiog nepadoru visuomenės atžvilgiu ne todėl, kad tai homoseksualių santykių propaganda, bet tiesiog tai yra apgailėtina pačių padorumo normų atžvilgiu. Man atrodo, kad nenormalu šaukti gatvėse apie tai, ką tu darai savo lovoje ir su kuo...
                  Trumpai apibendrinant, man nepriimtini ne patys gėjai, bet jų provokatyvi antiestetika.
                  Kas "viena karta"? Kada nepagrystai "variau" ant Lietuvos ir jos zmoniu? Tiesiog konstatuoju skaudzia ir gedinga realybe ir darau tai, nes tikiu, kad tai pasikeis ir tikiu, kad gagliu bent simboliskai prie to prisideti.

                  Del padorumo ir propagandos gincytis aisku galima, bet kodel tai nekelia jokiu problemu daugelyje didziuju pasaulio miestu? Kodel ten i tai ziurima tiesiog kaip i eiline gatves atrakcija? Apskritai, kam kalbeti ir diskutuoti apie tai, kas tiems asmenims nera aktualu ir idomu?

                  As ir pats nesu dalyvaves (ar net normaliai stebejes) jokiu geju eityniu ar paradu, nors tiek Londone, tiek kituose mano lankytuose miestuose tokiu dalyku tikrai netruksta. Jei eidamas pro sali ir pamatau, tiesiog nueinu arba, jei noreciau, nufotografuociau ir papostinciau siame forume. Tiesiog nematau tame jokios problemos, del kurios vertetu reiksti tiek priesiskumo.

                  Nors gal Lietuvos miestai tam tiesiog per mazi ir bet koks didesnis susiburimas ar eitynes pritraukia pernelyg dideles proporcijos gyventoju demesi? Tai gal ir galima is dalies suprasti

                  Comment


                    John, lietuviskos naturos nepakeisi
                    Siek tiek su ironija pasakysiu, kad jau nuo 1009tu "pagarsejom" , tai turbut taip ir tesiame sia linkme...
                    Didziuju miestu pavyzdziai ne rodiklis. Ten tuose miestuose gyventoju daugiau nei Lietuvoje. As manau gerai, kad zmones pareiskia nuomone jeigu jiems nepatinka homoseksualai ar ju eitynes. Kodel turetu tylet? Kazkam patinka kazkam ne. O visada is visko galima naudos ispest. Kaip dabar juodaodziai ispesa tos naudos JAV. Del kiekvieno sudniekio rasistu tave gali apsaukt.
                    Turbut lietuviu natura tokia kad mes pastoviai niekuo nepasitikim, nemegstam savu (ypac savu kazkodel), nemegstam staigiu pokyciu.
                    Taip kad reikia laiko. O vadinti savus homofobais (ypac tie kurie siltai uzsieny sedi ir pamokslauja vietiniams) tik dar sukirsins abi barikadu puses.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Tiesa pasakius, penktoje klaseje mano poziuris i gejus ir daugeli kitu sioje temoje paminetu dalyku buvo panasus i dabartini tavo poziuri. Cia aisku be ironijos... kas ir yra liudniausia.
                      Lygiai taip pat buvo ir man. Tokia nuomonę suformavo aplinkinių dauguma. Tik nesenai supratau, kad ta nuomonė visiškai nepagrysta.

                      Comment


                        Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                        Lygiai taip pat buvo ir man. Tokia nuomonę suformavo aplinkinių dauguma. Tik nesenai supratau, kad ta nuomonė visiškai nepagrysta.
                        Ką turi omeny, kokia nuomonė? Tau atrodo, kad visi Lietuvoje vienodos nuomonės?

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Aš priversti nenoriu, aš tik stebiuosi, kad visą laiką bendravę ir sužinoję apie seksualinę orientaciją žmonės nusigręžia ir nesuprantu kodėl. Kažkodėl ta žinia juos nustelbia ir visi mano gerieji bruožai nublakstą prieš tą "šiurpią žinią". 100 proc. tu negali pasakyt, kad tarp tavo draugų nėra gėjų, nes treninginiai tokie būna

                          Čia kas - ironija, ar neapykantos skatinimas ir kurstymas? Nes kai kurie kvailiai būtent taip ir gali suprasti.

                          Normali reakcija. Zmogus staiga saykim suzino,kad tu esi zydras...reiskia ieskai kazkur pakampese nuotykiu su tokiais paciais. Vadinasi patenki i ta rizikos grupe del visokiu AIDS. O jei tavo draugas pats neina i tas pakampes,geju barus ir pan,vadinasi jam tos kompanijos nepriimtinos. Tai kodel turetu buti kitoks poziuris i tave?

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Jei žmogus, sužinojęs, kad jo senas geras draugas yra gėjus, nusigręžia nuo jo, tai tas "draugas" yra ne draugas, o veidmainis. Nes tikras draugas visada supras ir net padės, kai reikės pagalbos. Tai nori pasakyt, lygiai tas pats būtų, jei sužinotum, kad tavo draugas tapo neįgalus fiziškai arba protiškai, arba atliko kokį nors nusikaltimą (neesmė kokį, tiesiog kažkokį) ir dar ką nors sužinai, ko nežinojai anksčiau arba ką tik tai įvyko su juo? Manau tai trumparegiškumas ir per didelis sureikšminimas. Jei iki tol su tuo žmogumi bendravai ir tau jis buvo geras draugas, tai kodėl tau turėtų trukdyti jo, sakykim, seksualinė orientacija ar religiniai įsitikimai, ar dar bet kas kita, ką tu apie jį sužinojai? Tai nori pasakyt, kad paprasta trumpa frazė "aš esu gėjus" jau iškart mane padaro blogesniu žmogumi? Kodėl? Kad tokiu gimiau? Kodėl aš turiu kentėti ir būti atstumtas vien dėl to, kad esu toks?
                            Tai kaip iš tikro yra - homoseksualumas yra liga (negalia) ar ne? Nes kai į pavyzdžius įtraukiami žmonės su fizine negalia, situacija tampa dviprasmiška.
                            Paskutinis taisė LBP; 2009.03.19, 16:09. Priežastis: gram. klaidos
                            N N N

                            Comment


                              http://kauno.diena.lt/naujienos/liet...e-gejus-207599
                              „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Jei žmogus, sužinojęs, kad jo senas geras draugas yra gėjus, nusigręžia nuo jo, tai tas "draugas" yra ne draugas, o veidmainis. Nes tikras draugas visada supras ir net padės, kai reikės pagalbos. Tai nori pasakyt, lygiai tas pats būtų, jei sužinotum, kad tavo draugas tapo neįgalus fiziškai arba protiškai, arba atliko kokį nors nusikaltimą (neesmė kokį, tiesiog kažkokį) ir dar ką nors sužinai, ko nežinojai anksčiau arba ką tik tai įvyko su juo? Manau tai trumparegiškumas ir per didelis sureikšminimas. Jei iki tol su tuo žmogumi bendravai ir tau jis buvo geras draugas, tai kodėl tau turėtų trukdyti jo, sakykim, seksualinė orientacija ar religiniai įsitikimai, ar dar bet kas kita, ką tu apie jį sužinojai? Tai nori pasakyt, kad paprasta trumpa frazė "aš esu gėjus" jau iškart mane padaro blogesniu žmogumi? Kodėl? Kad tokiu gimiau? Kodėl aš turiu kentėti ir būti atstumtas vien dėl to, kad esu toks?


                                Koks keistas poziuris. Aisku,kad tokie dalykai trukdo. Staiga suzinai,kad tavo draugas sakykim banditas ir savaitgaliais plesia ir zudo senukus vienkiemiuose. Ir ka tai nekeistu tavo poziurio i zmogu.???
                                Ar staiga netiketai suzinai savo draugo slaptus religinius isitikinimus,kad jis musulmonas fanatikas, rengiantis kazka panasaus i teroro aktus-tai irgi nekeistu tavo poziurio i toki zmogu?
                                Ar suzinai ,kad baigtas narkomanas ir su visais dalinasi tuo paciu svirkstu-irgi nieko nekeistu.????
                                suzinai ,kad gejus,iesko baruose partneriu ,nenaudoja prezervatyvu,vaiksciojanti AIDS bomba-irgi nieko nekeistu.????

                                Comment


                                  Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                  Koks keistas poziuris. Aisku,kad tokie dalykai trukdo. Staiga suzinai,kad tavo draugas sakykim banditas ir savaitgaliais plesia ir zudo senukus vienkiemiuose. Ir ka tai nekeistu tavo poziurio i zmogu.???
                                  Ar staiga netiketai suzinai savo draugo slaptus religinius isitikinimus,kad jis musulmonas fanatikas, rengiantis kazka panasaus i teroro aktus-tai irgi nekeistu tavo poziurio i toki zmogu?
                                  Ar suzinai ,kad baigtas narkomanas ir su visais dalinasi tuo paciu svirkstu-irgi nieko nekeistu.????
                                  suzinai ,kad gejus,iesko baruose partneriu ,nenaudoja prezervatyvu,vaiksciojanti AIDS bomba-irgi nieko nekeistu.????
                                  Tu, ta pati gali pasakyti ir apie heterosexualus! Kodel butent homosexualams pirsamas Aids nesiojimo saltinis! Pasaulyje si liga plinta zymiai greiciau tarp heterosexualiu zmoniu ir tarp narkomanu !

                                  Comment


                                    Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                                    Tu, ta pati gali pasakyti ir apie heterosexualus! Kodel butent homosexualams pirsamas Aids nesiojimo saltinis! Pasaulyje si liga plinta zymiai greiciau tarp heterosexualiu zmoniu ir tarp narkomanu !
                                    Na, siūlyčiau pasidomėti, kaip ji atsirado.
                                    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                    Comment


                                      Kraupu...

                                      Comment


                                        /\ Iš ten pat

                                        „Metodikoje netgi skamba grėsmingi pasiūlymai išnaikinti literatūrą, neatitinkančią lyčių lygybės standartų. Auklėtojai raginami su vaikais žaisti žaidimus, kurie ištrintų ribą tarp vyriškų ir moteriškų drabužių", - pasakojo T.Šalkauskas.
                                        Absurdas, kas tuo siekiama? Čia lyčių lygybė tik priedanga.. Lytys niekada nebus lygios, nes visada bus moteris ir vyras (kiekvienas su savo trūkumais ir privalumais), o ne hermafroditas..

                                        Reikia siekti gebėjimo sugyventi gražiai vieniem su kitais, o ne tapatintis su priešinga lytim. Moterų ir vyrų lygias galimybes suvokiu kaip tam tikras lygias teises, tiek karjeros galimybėse tiek kitose soc veiklose.

                                        P.S. Tuoj moterys sijonų nenešios nes tai žeis vyrus. Arba kitas variantas: sijonus pradės nešioti ir vyrai
                                        Paskutinis taisė Irma; 2009.03.19, 20:29.
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Iskrypeliai ir yra iskrypeliai ir nera cia ko ju vadinti kitaip ir dar ju paradus organizuoti. Ju kvailystes daugumos zmoniu nezavi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X