Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
    Ta nieko neirodo.[pasaulyje daug blogio,bet nereikia i tai lygiuotis.
    Nuo kada meilė yra blogis?

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      O aš manau, kad pirmiau reikia dalyt lankstinukus su šviečiamąja medžiaga, o ne iškart dėt su trenksmu renginį, po kurio pusė dalyvių gulės traumatologijos skyriuje
      Labai smalsu, kokio mazdaug turinio butu tu lankstinuku "svieciamoji" medziaga?

      Comment


        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
        Labai smalsu, kokio mazdaug turinio butu tu lankstinuku "svieciamoji" medziaga?
        Kokie cia dar lankstinukai? Juokeliai ir tiek!
        Reikia tiesiog buti apsisvietusiam arba daug keliauti (arba pagyventi svetur), jog pamatytum kuom ir kaip svetur zmones gyvena ir kuom dzaugiasi !

        Comment


          Parašė NIDA Rodyti pranešimą
          Kokie cia dar lankstinukai? Juokeliai ir tiek!
          Reikia tiesiog buti apsisvietusiam arba daug keliauti (arba pagyventi svetur), jog pamatytum kuom ir kaip svetur zmones gyvena ir kuom dzaugiasi !
          Panasu i neribota egocentrizma... Kad tu kazkur gyveni ir dziaugiesi Romos imperijos laiku orgijom ir geju paradais, tai dar nereiskia, kad ir kitiems tai vienintelis gyvenimo dziaugsmas...

          Comment


            Parašė NIDA Rodyti pranešimą
            Kokie cia dar lankstinukai? Juokeliai ir tiek!
            Reikia tiesiog buti apsisvietusiam arba daug keliauti (arba pagyventi svetur), jog pamatytum kuom ir kaip svetur zmones gyvena ir kuom dzaugiasi !
            Tokie pasakymai ir provokuoja nebe diskusijas o jau bushido arenas

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Panasu i neribota egocentrizma... Kad tu kazkur gyveni ir dziaugiesi Romos imperijos laiku orgijom ir geju paradais, tai dar nereiskia, kad ir kitiems tai vienintelis gyvenimo dziaugsmas...
              Ne , ne visiskai taip! Gyvenu labai multikulturineje salyje, kur tiesiog yprasta gerbti skirtinga ir skirtingai mastanti!
              Bet tai jokiu budu nereiskia, jog tai yra mano vienintalis gyvenimo dziaugsmas!
              Tavo gyv. dziaugsmas , tai tikriausiai pereiti per laisves aleja su adidas traningais!
              Paskutinis taisė NIDA; 2009.03.18, 18:28.

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Labai smalsu, kokio mazdaug turinio butu tu lankstinuku "svieciamoji" medziaga?
                Biologiniais, psichologiniais, fiziologiniais moksliniais paaiškinimais, homoseksualių žmonių pasisakymais, ką jie patiria, su kuo susiduria gyvenime, kaip priversti elgtis...
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                  Tavo gyv. dziaugsmas , tai tikriausiai pereiti per laisves aleja su adidas traningais!
                  Gal nederėtų pradėti švaistytis įžeidinėjimais? Taip tikrai nieko nepasieksi. Aš atvirai pasakius manau, kad tolerancija homoseksualams atsiras pamažu, nereikia tikėtis, kad vat sėdi tokia Lietuvių homofobų tautelė, tada staiga atsibunda kitą rytą ir nieko prieš gėjus/lesbietes neturi. Sunku gi lietuviams persiverst, gi katik buvo tarybų sąjungoje, kur iš vis sekso nebuvo (), dabar jau ne tik seksas atsirado, bet dar ir tarp tos pačios lyties! Kultūrinis šokas taip sakant. O įsivaizduokit koks šokas yra paradas... Švietimas (atvirai pasakysiu, net nežinau kokiu turiniu ) kažkoks gal ir paspartintų procesą, bet nemanau kad ženkliai. Taip kad, give us time.

                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Biologiniais, psichologiniais, fiziologiniais moksliniais paaiškinimais, homoseksualių žmonių pasisakymais, ką jie patiria, su kuo susiduria gyvenime, kaip priversti elgtis...
                  Beje, mooookslinis (sąlyginai) dalykas. Girdėjau tokį teiginį, kad homoseksualizmas tarp gyvūnėlių pasitaiko tik tokiais atvejais, kai gyvūnai turi polinkį santykiauti net ir nepalankiu apvaisinimui metu, tai yra dėl malonumo. Gal dar kas girdėjot šitą?
                  Paskutinis taisė Taiga; 2009.03.18, 21:43.

                  Comment


                    Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                    Tai reiskia ,kovojimas uz savo teises , yra blogis ?

                    O kas ju teises varzo? Namuose jie daro nebaudziami ka nori.O viesose vietose galioja visuomeneje priimtos normos. Tu juk nenori,kad tavo vaikus tvirkintu. Per tv draudziama rodyti sekso scenas dienos metu,o cia butu atvirai propaguojamas iskreiptas seksas. Ji juk nerengia savo paradu ,kur ramiai praeina susikibe uz rankuciu ir viskas. Jie nori atvirai parodyti visiems( ir tavo vaikuciams) ,kad yra gejai: pasibuciuoti ,pasiglebesciuoti ,papozuoti provokuojanciom pozom ir pan.

                    Comment


                      Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                      Ne , ne visiskai taip! Gyvenu labai multikulturineje salyje, kur tiesiog yprasta gerbti skirtinga ir skirtingai mastanti!
                      Bet tai jokiu budu nereiskia, jog tai yra mano vienintalis gyvenimo dziaugsmas!
                      Tavo gyv. dziaugsmas , tai tikriausiai pereiti per laisves aleja su adidas traningais!

                      tai gerbk tokiu atveju ir nusikaltlius ,bei ivairius banditus.Jie irgi skirtingi ir skirtingai masto ir gyvena savo bendruomeneje(seimose). Ar cia jau butu kazkoks kitoks atvejis ir banditams tu neleistum organizuoti savo paradu?

                      Comment


                        Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                        Nuo kada meilė yra blogis?


                        O dabar pamastyk kaip tu demonstruoji savo meile? Tu juk neini gedimino prospektu ir nedemonstruoji viesai nepadoriu pozu su visokiom seksualinem uzuominom ? O pediku paradai be sito neapsieina. Jie neturi tokio tikslo,kad tik ramiai preiti miesto gatvemis ir viskas.

                        Comment


                          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                          O kas ju teises varzo? Namuose jie daro nebaudziami ka nori.O viesose vietose galioja visuomeneje priimtos normos. Tu juk nenori,kad tavo vaikus tvirkintu. Per tv draudziama rodyti sekso scenas dienos metu,o cia butu atvirai propaguojamas iskreiptas seksas. Ji juk nerengia savo paradu ,kur ramiai praeina susikibe uz rankuciu ir viskas. Jie nori atvirai parodyti visiems( ir tavo vaikuciams) ,kad yra gejai: pasibuciuoti ,pasiglebesciuoti ,papozuoti provokuojanciom pozom ir pan.
                          Tau žiūriu visur tik seksas ir seksas vaidenasi. Gal tu atsitokėk, mes čia apie homoseksualizmą, o ne apie seksą kalbam. Na, daug kas diskriminuojama, gėjų atžvilgiu. Pvz.: viešumoje negalima kartu susikabinus rankomis eiti, bučiuotis, vienas kito ledų porcijos palaižyti, taip pat labai sunku, kai negali su draugais pasikalbėti apie savo antrosios pusės santykius (na, jei kas nors nesiseka, ar sekasi - žodžiu, pasidalyti džiaugsmais ir liūdesiais kaip ir dauguma draugų apie tai bendrauja), yra daug dalykų, kurie gali būti suprasti neteisingai, kurie varžomi, engiami ir tai sunkina gyvenimą. Tėvais net baisu kalbėti apie tai, kaip su savo antrąja puse buvai kine, ką veikei, kur buvai, kaip sekėsi, kaip sekasi su antrąja puse bendrauti ir pan. Tiesiog nesmagu ir tie sukaustymai varo vėžį.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                            O dabar pamastyk kaip tu demonstruoji savo meile? Tu juk neini gedimino prospektu ir nedemonstruoji viesai nepadoriu pozu su visokiom seksualinem uzuominom ? O pediku paradai be sito neapsieina. Jie neturi tokio tikslo,kad tik ramiai preiti miesto gatvemis ir viskas.
                            Na, dar nesu girdėjęs, kad pasaulyje būtų koks organizuotas pedikų (pederastų arba kitaip - pedofilų) paradas. Čia kokios naujausios žinios, ar kas?
                            O kalbant apie homoseksualų paradus, tai aš dar kartą akcentuoju, kad dauguma bent man pažįstami homoseksualai taip pat yra prieš panašius paradus, kokie vyksta užsienyje, bet norėtų tiesiog paprastos eisenos. Na, bet nežinau, ne aš gi organizatorius, ką aš žinau ką jie ten sumąstę.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                              Nereikia čia garsiai skelbti savo homofobinių pažiūrų per visa internetą. Grįžęs namo žmonai pasipasakotum savo fobijas- būtų geriau visiem, kam čia rėkauti.
                              tai vadinama demokrataija, zmogau. o be to...kur tavo tolerancija
                              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Na, dar nesu girdėjęs, kad pasaulyje būtų koks organizuotas pedikų (pederastų arba kitaip - pedofilų) paradas. Čia kokios naujausios žinios, ar kas?
                                O kalbant apie homoseksualų paradus, tai aš dar kartą akcentuoju, kad dauguma bent man pažįstami homoseksualai taip pat yra prieš panašius paradus, kokie vyksta užsienyje, bet norėtų tiesiog paprastos eisenos. Na, bet nežinau, ne aš gi organizatorius, ką aš žinau ką jie ten sumąstę.


                                Ir kuo gi skiriasi pedikas nuo homoseksualisto?? Tiek pat kiek negras nuo juodaodzio?:-)))

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Mielas Aidziau, as visa rasineli tau parasiau apie tai, kad nuomone apie viena ar kita dalyka susidarome is aibes faktu, o ne is vieno is ju ir kad reiketu i viska ziureti kaip i visuma, o tu man paemiai ir toliau visus po viena isskirstei. Manau neverta nieko atsakineti, nes atsakyma gali persiskaityt pries tai buvusiam post'e.
                                  mielas kolega...isiskaityk i ta posta ,kuri man siulei dar karta paskaityt. Rupagrindinis tavo argumentas - jie naciai,nes jie skinai. O skinai turi polinki i nacizma. cia tas pats ,kas pasakyt kad kiekvienas vyras yra potencialus prievartautojas.
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                    Ir kuo gi skiriasi pedikas nuo homoseksualisto?? Tiek pat kiek negras nuo juodaodzio?:-)))
                                    http://lt.wikipedia.org/wiki/Homoseksualumas

                                    http://lt.wikipedia.org/wiki/Pederastija
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                      Ir kuo gi skiriasi pedikas nuo homoseksualisto?? Tiek pat kiek negras nuo juodaodzio?:-)))
                                      kiek zinau zodis PEDERASTAS nera joks necenzurinis ir ji galima vartoti. O kas liecia juodaodzius...iskilo man kalusimas...pavadini juoda juodu , tai cia izeidimas? o ka mane juodaodis baltu pavadina ,tai jau gerai? as neisizeidziu kad jis amne pavadina baltu, nes as baltas. Lygiai taip pat jis yrab juodas ir neturetu isizeist isgirdes kazka sakant kad jis juodas. Kitas pastebejimas, isijunkit MTV ... juodieji vienas kita vadina NIGERIAIS... ir tai rodoma per tv , o kai taip ji pavadintu baltasis ? kas tada ? skandalas kiltu
                                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                      Comment


                                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                        Ir kuo gi skiriasi pedikas nuo homoseksualisto?? Tiek pat kiek negras nuo juodaodzio?:-)))
                                        Pedikas yra žodžio pederastas trumpinys. Pederastija yra suagusio ir lytiškai subrendusio homoseksualo lytinis santykiavimas su lytiškai nesubrendusiu jaunuoliu. Tuo tarpu homoseksualumas yra seksualinė orientacija, pasireiškianti lytiniu potraukiu tai pačiai lyčiai. Taigi skirtumas labai didelis ir aš jį jau ne kartą esu rašęs šioje temoje, tik gal prieš pusmetį ar daugiau.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                                          Nieko as cia blogo nematau, kada kai kurios sexualines mazums kovoja uz savo teises !
                                          as jau pradedu abejot ar gejai mazuma . nes triuksmo daug, reiswkiasi daugiau negu normalus
                                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X