Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
    Melas. Nei karto neklause vedes ar ne ir kiek turiu vaiku. Visi sie klausimai iskildavo jau tik po priemimo i darba,kai reikdavo nesti i buhalterija popierius del neiskaisciuojamo minimumo ir pan. I tai jau darbdavys nesikisdavo. Nebent tu gal ateini i darba jau taip apsirenges issaukianciai ir elgesio manieros gal kokios keistos,tai tuomet darbdavys gal ir susidomi ar tu aplamai gali ka nors dirbti ar esi koks bohemos,laisvo menininko atstovas su kuriuo bus vienos problemos.
    O tu nueik į pvz., Maxima Lt, UAB ir pasižiūrėk kandidato į darbą anketą, yra punktas: vedęs, išsiskyręs, kiek vaikų. Tai koks čia melas?
    Ne, laisvo meno atstovas nesu taip neatrodau, šiaip nesu manieringas, t.y., iš šono nesimato, kad toks esu.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Žmogaus teisių konvencija sprendžia, kada pažeidžiamos teisės. Homoseksualus darbuotojas nekliudo darbo eigai ir jį atlieka taip pat gerai kaip ir bet kas kitas. O apie save, kaip minėjau, pasakiau tada kai buvau įsprastas į kampą. Taip pat būta ir šantažo atvejis, maždaug - dirbsi tiek valandų arba visi bendradarbiai sužinos apie tave (bet tai vyko ne man asmeniškai). Šios situacijos yra labiau vienetinės, nei nuolat pasikartojančios, bet vien jų egzistavimas verčia sunerimti. Tavo žodžiuose irgi yra tiesos, bet kai tu ar kiti panašūs į tave net nenori girdėti apie problemas, su kuriomis susiduria kiti, tai kažkaip keistai atrodo. Tau gerai ir gerai, o kaip kitam - nesvarbu.
      Ar man gerai ar negerai tu nezinai. Bet, kad ir kokios problemos man iskiltu ar nesklandumai, ar as buciau del kazko kaltas, tai visada visu pirma stengiuosi visa atsakomybe ir pasekmes persimesti ant saves, neverciant kitiems jokiu bedu. Pats sugeriu visas problemas. Todel man ypatingai ryskiai jauciasi geju noras savo problemas ir gamtos skriaudas isbraukti kitu zmoniu saskaita. Kodel visi turi rupintis homoseksualu problemom? Dauguma turi stengtis del mazumos? Aisku yra visokie neigalus zmones, sunkiom ligom sergantys zmones, kuriems reikia padet, bet cia kitas reikalas.

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        O tu nueik į pvz., Maxima Lt, UAB ir pasižiūrėk kandidato į darbą anketą, yra punktas: vedęs, išsiskyręs, kiek vaikų. Tai koks čia melas?
        Ne, laisvo meno atstovas nesu taip neatrodau, šiaip nesu manieringas, t.y., iš šono nesimato, kad toks esu.
        Ir kokia tau cia problema? Pazymi, kad nevedes(ar netekejes?) ir vaiku neturi. Daug kur anketose buna tokie klausimai.

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          O tu nueik į pvz., Maxima Lt, UAB ir pasižiūrėk kandidato į darbą anketą, yra punktas: vedęs, išsiskyręs, kiek vaikų. Tai koks čia melas?
          Ne, laisvo meno atstovas nesu taip neatrodau, šiaip nesu manieringas, t.y., iš šono nesimato, kad toks esu.


          Ir kas is to? Jei uzrasysi ,kad nevedes ....niekas ir neklausineja kodel nevedei ir pan. Ir i darba del to ,kad esi nevedes priima dar net labiau nei vedusi,nes neserga vaikai ir neima biuleteniu. Matyt tu labai afisuoji vis tik savo pakraipa ir i kiekviena paprasciausia klausima is kart atrezi-turiu drauga. Tai is kart matosi,kad charakteris nesugyvenamas ir su tokiu ambicingu darbuotoju bus sunku.

          Comment


            Pasaulio pabaiga...

            Comment


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              O tu nueik į pvz., Maxima Lt, UAB ir pasižiūrėk kandidato į darbą anketą, yra punktas: vedęs, išsiskyręs, kiek vaikų. Tai koks čia melas?
              Šiaip jau visi normalūs save gerbiantys žmonės (visų orientacijų ir šeimyninių padėčių) turėtų į šitą klausimą atsakyti vienodai - NE JŪSŲ REIKALAS.

              Comment


                Taip, kaip matau, kiekvienas savaip interpretavo mano paskutinius komentarus ir dar nei vienas teisingai nesuprato. Bet ir pats matyt ne iki galo aiskiai pateikiau. Kaip ten bebutu, per visa sitos diskusijos laika as irgi daug ko ismokau, supratau ir kai kuo pasikeiciau. Gerbiu kiekvieno nuomone, nes kiekviena ji skatina ivairesne diskusija, skatina vis ka nauja atrasti ir suprasti.
                Aiskiai matau viena problema - tiek homoseksualai, tiek heteroseksualai yra atsiskyre ir nenori vieni kitu nei isgirst, nei suprast. Ne visi, bet tokia tendencija yra. Kai kuriems gejams sakau: nejaugi nesupranti, tai tu skatini savo provokuojancia elgsena, kad kiti i tave keistai ziuretu. Man sako: mane turi toleruot koks esu. Tave is dalies toleruoja, o vienetiniai atvejai, nors ir skaudziai patiriami, nutinka daug kam ivairiomis formomis. Ar gejus, ar ne gejus, manau daug kas gyvenime patiria pasityciojimu, kreivu zvilgsniu ir pan. Reikia pamastyt kodel taip yra, o besityciojanciu paklaust kam jie taip daro. Ir galiausiai, su tuo susigyvent. Niekad nesmerkiu zmoniu, tik vienus vertinu, o kiti man is sono atrodo ne visai suprate pasaulio visumos, joje gyvenanciu zmoniu. Gyvenant sitam margam pasauly reikia moket sugyvent su visais, neutraliai reaguot i dauguma dalyku, nes dabartine gynyba primena kara del zemiu, kuriu nera. Kitaip tariant - pestynes del nieko. Kai kieno mintys man primena i vaiko, bandancio nupasakot, kas yra arbuzas, nors jo dar nera valges. Sekmes visiems ir supratingumo. As jau issisemiau sia tema ir pasakiau viska, ka norejau.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  amiko:
                  Bet kokiu atveju, bet kokioje įmonėje, darbuotoją priims tokį, su kuriuo galimiems klientams bus maloniau bendrauti. Šitai iš dalies nusako visur šaukiama savybė: komunikabilumas.
                  Taip pat daug įtakos turi ir išvaizda, ir čia šitoj vietoj aš nebūčiau linkęs nieko kaltinti. Niekam dažniausiai nerūpi, ką žmogus daro lovoje, su kuo daro, ir kaip daro.
                  Svarbiausia - kaip padaro savo darbą, ir kaip elgiasi su klientais, ar su tuo, su kuo dirba.

                  Homoseksualų bėda yra ta, kad jie dažnai nenori pasikeisti tam, kad įsilietų į aplinką, pakeistų tam tikras savo asmenines savybes, ir taptų tinkami klientams. Jei eilinis vyras ateitų į darbą, ir aktyviai žiūrėtų į merginas - aš net neabejoju, kad iš karto užkliūtų kolegoms, o ateityje turbūt ir direktoriui.

                  Comment


                    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                    Kritiskas poziuris aisku gerai ir visa tai normalu. Bet stengimasis 'prastumti' tai,kad mes turime kazkodel gerbti pedi...us. Na juk niekas jiems ten kazkokiu apribojimu del to darbui ar dar kam netaiko,fiziniu susidorojimu nera,o tai,kad ju netoleruojame,nemegstame -irgi labai normalu ir tai yra sveikos visuomenes pozymis.
                    O apskritai, kažkaip segmentuoti visuomenę yra sveikos visuomenės požiūris, normalu?
                    Manai, kad gėjams netaikomi apribojimai darbe? Gal jų ir nėra priimant į darbą. Bet jei dirbi didesnėje korporacijoje, patikėk, asmeninis tavo gyvenimas tikrai patampa žinomas bendradarbiams. O žinant, kad lietuviams pletkus skleisti yra smagu (), tai 100% tikimybė, kad apie tai išgirs ir asmuo atsakingas už jūsų karjeros laiptų aukštį. Jei sakykim įmonės šefas yra tokis tai... na pavadinkim jį pseudonimu "praeinantis", kuris yra homofobiškas (), manau kad tavo karjera švelniai tariant "užstrigs".
                    Fizinių susidorojimų buvo. Tikrai pamenu vieną plačiau pagarsėjusį incidentą, kai gėjus einančius turbūt iš to pačio "Men's Factory" ėmė sekti gaujelė, o jiem išsiskirsčius, pasigavo vieną vaikinuką ir... na... atleiskite už tą išsireiškimą, sukišo peilį į analinę angą... Beje, pamenu dar faktą tas nukentėjęs vaikinukas buvo vienintelis iš kompanijos heteroseksualus, ėjo kartu su jais tik šiaip pasilinksmint. (Naglesnis budulis į tą pasakytų "nu i ner ka su huomikais vaikshchiot" ) Esu tikras, kad tai nebuvo vienintelis atvejis. Be to, vien faktas, kad žodis nusakantis žmogaus seksualinę orientaciją yra vartojamas kaip keiksmažodis, vien tai yra žmonių grupės pažeminimas, garbės ir orumo įžeidimas.

                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    Homoseksualų bėda yra ta, kad jie dažnai nenori pasikeisti tam, kad įsilietų į aplinką, pakeistų tam tikras savo asmenines savybes, ir taptų tinkami klientams.
                    Čia kas turėta omenį? Kad nenusiima moteriškų papuošalų, visom vaivorykštės spalvom išmargintų marškinių ir tiaros nenusiima? Konkrečiai manau, kad Lietuvoje yra kaip yra dėl to, kad lietuviai vadovaujasi stereotipiniu komedijų ir medios sukurtų gėjų įvaizdžiu.
                    Paskutinis taisė Taiga; 2009.03.23, 15:21.

                    Comment


                      Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                      tai 100% tikimybė, kad apie tai išgirs ir asmuo atsakingas už jūsų karjeros laiptų aukštį. Jei sakykim įmonės šefas yra tokis tai... na pavadinkim jį pseudonimu "praeinantis", kuris yra homofobiškas
                      O kas gėjui draudžia įsteigti konkurencinę įmonę, ir parodyti tam "homofobiškam direktoriui", kad įmonė, kurios vadovas homoseksualus - tvarkosi daug geriau, o jo darbuotojai gėjai - yra daug geresni darbuotojai?
                      Beja, iš tavo komentaro supratau, kad tu diskriminuoji homofobiškus asmenis?

                      O apie medijos sukurtą įvaizdį - žmonės tokią nuomonę susidarė dėl to, kad gėjai aktyviai nesipriešina apie juos sudaromai nuomonei.

                      Comment


                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                        O kas gėjui draudžia įsteigti konkurencinę įmonę, ir parodyti tam "homofobiškam direktoriui", kad įmonė, kurios vadovas homoseksualus - tvarkosi daug geriau, o jo darbuotojai gėjai - yra daug geresni darbuotojai?
                        Beja, iš tavo komentaro supratau, kad tu diskriminuoji homofobiškus asmenis?

                        O apie medijos sukurtą įvaizdį - žmonės tokią nuomonę susidarė dėl to, kad gėjai aktyviai nesipriešina apie juos sudaromai nuomonei.
                        "Homo&Friends inc"?
                        Nemanau, kad homoseksualai yra geresni ar blogesni negu tu arba aš arba bet kuris žmogus.
                        Kad jie tam kuriamam įvaizdžui nesipriešina - sutinku. Kas yra iš esmės blogai. Manau, kad sėkmingiausias būdas tolerancijai skatinti yra homoseksualo, kaip eilinio visuomenės nario suvokimo skatinimas. Ne taip, kad jie išskirtiniai, nenormalūs, sergantys/nesergantys, o tiesiog tokie pat visuomenės nariai kaip ir mes.

                        P.S Ai beje, apie netoleranciją homofobams. Netoleruoju visko, kas sukuria visuomenėje disharmoniją visuomenėje, kur jos galėtų nebūti. Skambiai pasakiau, ane?

                        Comment


                          Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                          P.S Ai beje, apie netoleranciją homofobams. Netoleruoju visko, kas sukuria visuomenėje disharmoniją visuomenėje, kur jos galėtų nebūti. Skambiai pasakiau, ane?
                          Homoseksualų barai?
                          Eutanazijos be sergančiojo sutikimo?
                          Besikuriančios pedofilų partijos? Ar tam, kolegos, užteks tolerancijos?
                          gera gyventi gerai

                          Comment


                            Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                            "Homo&Friends inc"?
                            Nemanau, kad homoseksualai yra geresni ar blogesni negu tu arba aš arba bet kuris žmogus.
                            Kad jie tam kuriamam įvaizdžui nesipriešina - sutinku. Kas yra iš esmės blogai. Manau, kad sėkmingiausias būdas tolerancijai skatinti yra homoseksualo, kaip eilinio visuomenės nario suvokimo skatinimas. Ne taip, kad jie išskirtiniai, nenormalūs, sergantys/nesergantys, o tiesiog tokie pat visuomenės nariai kaip ir mes.

                            P.S Ai beje, apie netoleranciją homofobams. Netoleruoju visko, kas sukuria visuomenėje disharmoniją visuomenėje, kur jos galėtų nebūti. Skambiai pasakiau, ane?
                            Tai va, jau darželyje pamokino suvokt kaip eilinius princus. Turbūt gėjais užaugs dabar, kažkam džiaugsmo...

                            Comment


                              Nezinau ko jus cia taip panikuojat del tu princu. Uk tas ir kitas pasakas seka vaikams darzeliuose, gimstamumas dideja(kiek zinau vienas didziausiu europoje) ir homoseksualai neuzvalde pasaulio. Tad viskas kaip ir buvo
                              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                              - George W. Bush President of the USA

                              Comment


                                Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                gimstamumas dideja(kiek zinau vienas didziausiu europoje)
                                Sumažintų motinystės pašalpas - tuomet smarkiai pakoreaguotų tiek imigraciją, tiek iš to kylantį gimstamumą

                                Comment


                                  http://www.alfa.lt/straipsnis/10265046/

                                  Šitus išsigimėlius (kitaip negaliu apibūdinti) irgi reikia toleruot?

                                  Comment


                                    /\ Geriausia į juos nekreipti dėmesio.
                                    Nereikia su jais diskutuoti. Jie to tik ir tesiekia.
                                    Tegu patys tarpusavy aptarinėja savo reikalus, kol nenusibos.

                                    Comment


                                      Parašė somis Rodyti pranešimą
                                      Sumažintų motinystės pašalpas - tuomet smarkiai pakoreaguotų tiek imigraciją, tiek iš to kylantį gimstamumą
                                      Taip motinystes pasalpos cia UK yra gana dideles, visos kitos ne.
                                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                      - George W. Bush President of the USA

                                      Comment


                                        Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                        Homoseksualų barai?
                                        Eutanazijos be sergančiojo sutikimo?
                                        Besikuriančios pedofilų partijos? Ar tam, kolegos, užteks tolerancijos?
                                        Yyyy!
                                        Homoseksualų barai kenkia? Kam?
                                        Eutanazija, be sergančiojo sutikimo? Kur tu tokią matei? Nes kai duoda sutikimą sergantis, net tada reikia keliasdešimt teismų pereit, kad leistų nebekentėt žmonėms. O jei objektyviai matoma, kad gyvenimas žmogui yra kančia, bet jis to pasakyt negali, manai tai yra blogai? Arba kai žmogus vegetuoja 20 metų? Bent įsivaizduoji kaip tai yra baisu?
                                        Pedofilų partijos ir panašiai - man tai jau visai kita kategorija, negu homoseksualai. Manau, kad pats tą patvirtintum, jei nebūtų čia ginčas dėl ginčo.

                                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                                        Tai va, jau darželyje pamokino suvokt kaip eilinius princus. Turbūt gėjais užaugs dabar, kažkam džiaugsmo...
                                        Taip, greičiausiai ir kitus vaikučius užaugę patravins! Those bastards!

                                        Comment


                                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                          Nezinau ko jus cia taip panikuojat del tu princu. Uk tas ir kitas pasakas seka vaikams darzeliuose, gimstamumas dideja(kiek zinau vienas didziausiu europoje) ir homoseksualai neuzvalde pasaulio. Tad viskas kaip ir buvo
                                          Uk gimstamumas dideja del kitos priezasties. iseik i gatve apie 3 val nakties, paziurek kokie veidukai stovi eileje prie fish and chips ir suprasi is kur gimstamumas dideja. pagal apklausas Didziosios Britanijos merginos yra lengviausiai prieinamos, todel ir gimstamumas didelis. pats pazistu en viena kurios dar nesulaukusios 30 metu turi 5-6 vaikus, gyvena pagrinde is pasalpu.
                                          dabar atsakyk man nuosirdziai i viena klausima.....nezinau turi vaiku ar ne, bet isivaizduok turi sunu, kokiu 4-5 metu ir reikai aukles...samdytum geju? samdytum pedofila/ ne ? netoleruoji?
                                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X