Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė somis Rodyti pranešimą
    Sumažintų motinystės pašalpas - tuomet smarkiai pakoreaguotų tiek imigraciją, tiek iš to kylantį gimstamumą
    palauk, tai apsauktum naciais tada... juk tada turetu isvykt daug emigrantu, nes nemaza ju dalis is pasalpu gyvena. tai galima butu ta pasalpu apkarpyma priskirt prie imig5racijos apribojimo.
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      O tu nueik į pvz., Maxima Lt, UAB ir pasižiūrėk kandidato į darbą anketą, yra punktas: vedęs, išsiskyręs, kiek vaikų. Tai koks čia melas?
      Ne, laisvo meno atstovas nesu taip neatrodau, šiaip nesu manieringas, t.y., iš šono nesimato, kad toks esu.
      nu ir parasyk ,nevedes ,neturiu vaiku. viskas.
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
        dabar atsakyk man nuosirdziai i viena klausima.....nezinau turi vaiku ar ne, bet isivaizduok turi sunu, kokiu 4-5 metu ir reikai aukles...samdytum geju? samdytum pedofila/ ne ? netoleruoji?
        Vėl tas pats.. susirask Amiko komentarą, kur jis paaiškino kuo skiriasi homoseksualas ir pedofilas. Apie pedofilijos toleranciją niekas ir nekalba, nes tai nėra dviejų suaugusių, apsispresti galinčių žmonių santykiai, kaip kad homoseksualizmas.

        Comment


          Parašė Blaze Rodyti pranešimą
          Vėl tas pats.. susirask Amiko komentarą, kur jis paaiškino kuo skiriasi homoseksualas ir pedofilas. Apie pedofilijos toleranciją niekas ir nekalba, nes tai nėra dviejų suaugusių, apsispresti galinčių žmonių santykiai, kaip kad homoseksualizmas.
          Apie kokia tolerancija eina kalba, jei da kai kurie asmenys siame forume net nenuvokia skirtumo tarp Pedofilo ir Homosexualo! Maniau , jog cia diskutuojantys asmenys(kai kurie) yra aukstesnio issilavinimo zmones! Deja, apsirikau!

          Comment


            NIDA tu toks pats radikaliai nusiteikes diskutuotojas kaip ir tie kurie nagais ir dantimis pries homoseksualus. Kuom tu isskirtinis kad gali cia menkint kitus?
            P.S. Saukti kiekviename post'e atrodo gana keista, nebent neveikia klavisas tasko.

            Comment


              Parašė Taiga Rodyti pranešimą
              Eutanazija, be sergančiojo sutikimo? Kur tu tokią matei?
              <...>
              O jei objektyviai matoma, kad gyvenimas žmogui yra kančia, bet jis to pasakyt negali, manai tai yra blogai?
              <...>
              Taip, greičiausiai ir kitus vaikučius užaugę patravins! Those bastards!
              O tai tu apie tokią negirdėjęs? Kažkada girdėjau istoriją, kai viena moteriškė, gyvenanti Belgijoj,ar Olandijoj, truputį apsirgo, nepamenu, kas jai ten buvo, ir labai ieškojo gydytojo kataliko, kuris nepritaria eutanazijai. Na, rado ji tą gydytoją, jau rami atsigulė ligoninėn. Po to jai atliko operaciją, ir kol ji dar miegojo, atėjo kitas gydytojas (Pakeistas be jos žinios, ji artimųjų neturėjo), kuriam reikėjo laisvos lovos, na, ir išrašė jai eutanaziją.
              Tikslesnių detalių nežinau, bet noriu pasakyti, kad greičiausiai visada bus tokių ar panašių kabliukų "laisvoms lovoms gauti".

              O tai ką, tu galvoji, kad jie vieni kitiems neatsibosta, ir jiems patinka 50mečių kūnai? Jie ką, jaunesnių nenori?

              Comment


                Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                Vėl tas pats.. susirask Amiko komentarą, kur jis paaiškino kuo skiriasi homoseksualas ir pedofilas. Apie pedofilijos toleranciją niekas ir nekalba, nes tai nėra dviejų suaugusių, apsispresti galinčių žmonių santykiai, kaip kad homoseksualizmas.
                o as ju nelyginu. isiskaityk i tai ka rasau. As taves klausiu atr priimtum dirbt aukle geju? arba pvz sedejusi kalejime pedofila? ra priimtum ? ne ? Reiskia netoleruoji
                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                Comment


                  Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                  Apie kokia tolerancija eina kalba, jei da kai kurie asmenys siame forume net nenuvokia skirtumo tarp Pedofilo ir Homosexualo! Maniau , jog cia diskutuojantys asmenys(kai kurie) yra aukstesnio issilavinimo zmones! Deja, apsirikau!
                  Nida tu nida,(bachure moterisku vardu) skaityt moki? kur tu izvelgei pedofilijos ir homoseksualizmo sutapatinima? isiskaityk. kalbant apie tolerancija nekalbam vien apie gejus. Juk yra daug kitu socialiniu sluoksniu kuriu netolairuojame. Pvz buve kaliniai. Tai ir atsakyk i mano klausima. Zmogus sedejo uz pedofilija, atsedejo, bausme atlikta...priimtum dirbt aukle ? Savo bausme jsi atliko, neteisinga butu del to ji laikyt "kitokiu" . BE to man nera svarbu su kokio issilavinimo zmogum diskutuoju, svarbu kad jis galetu kazkaip pargisti savo nuomone.
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    Bet tai, kad yra sasaju tarp geju ir pedofilu... Dazniausiai kazkodel girdisi istorijos, kaip pedofilai prievartauja berniukus, o ne mergaites. Taip toks pedofilas visu pirma yra gejus, o tik po to pedofilas.

                    Comment


                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                      o as ju nelyginu. isiskaityk i tai ka rasau. As taves klausiu atr priimtum dirbt aukle geju? arba pvz sedejusi kalejime pedofila? ra priimtum ? ne ? Reiskia netoleruoji
                      Ir taip aišku, kad pedofilijos netoleruoju, niekas apie jos toleravimą net nekalba. O skirtumo dėl auklės oreantacijos nematau, svarbu, kaip savo darbą atlieką, o ne auklės asmeniniai bruožai.

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Bet tai, kad yra sasaju tarp geju ir pedofilu... Dazniausiai kazkodel girdisi istorijos, kaip pedofilai prievartauja berniukus, o ne mergaites. Taip toks pedofilas visu pirma yra gejus, o tik po to pedofilas.
                        Visiška nesamonė. Tai merginas prievartaujantys vyrai irgi visų pirma yra heteroseksualai, o paskui tik privartautojai, bet tai dar nereiškia, kad jie turi sąsajų.

                        Comment


                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                          o as ju nelyginu. isiskaityk i tai ka rasau. As taves klausiu atr priimtum dirbt aukle geju? arba pvz sedejusi kalejime pedofila? ra priimtum ? ne ? Reiskia netoleruoji
                          Gėjų ar lesbiete. Taip. Viskas priklauso, kaip jis atlieka darbą, o ne tai, ką po darbo veikia namuose.

                          Pedofilo ne. Tokių netoleruoju ir netoleruosiu.
                          P.

                          Comment


                            Parašė NIDA Rodyti pranešimą
                            Apie kokia tolerancija eina kalba, jei da kai kurie asmenys siame forume net nenuvokia skirtumo tarp Pedofilo ir Homosexualo! Maniau , jog cia diskutuojantys asmenys(kai kurie) yra aukstesnio issilavinimo zmones! Deja, apsirikau!
                            o gal kaip tik suvokia, tik nei vieno nei kito netoleruoja?
                            *censored*

                            Comment


                              Parašė vap Rodyti pranešimą
                              Gėjų ar lesbiete. Taip. Viskas priklauso, kaip jis atlieka darbą, o ne tai, ką po darbo veikia namuose.

                              Pedofilo ne. Tokių netoleruoju ir netoleruosiu.
                              na bet sakau, tas pedofilas atsedejo savo ir jau palesitas i laisve, tai reiskia - savo kalte ispirkes. Nenoretum tokios aukles? As nenoreciau, lygiai taip pat nenoreciau ir gejaus. Netoleruoju neij vienu,neij kitu ir cia yra mano pasirinkimas. Bandot man kazka prikist? tai kodel tada netoleruojat pedofilu? As idarbinu zmogu ir as renkuosi kandidata. Todel gejaus tikrai nepriimciau. O visi kiti ,kas rekia uz kazkokias geju teises, kurie jie tipo neturi... toleruokit visus , tada gal ir as toleruosiu ir gejus. Cia vienas pilietis skundesi ,kad isidarbinant praso norodyti seimynine padeti. Hm...tada galima teigt kad diskriminuojami ir nesukure seimu, neturintys vaiku. jei tu nevaikstai moteriskais drabuziais, nereikalauji demesio, niekas net neitars kad tu gejus ir galesi dirbt taip pat kaip ir visi.Bet jei ateini sikna kraipydamas ir garsiai reki ,kad esi gejus...na tai savaime aisku ,kad gali ir nenoret tokio darbuotojo.
                              manes niekada niekas neklause mano seksualines orentacijos .
                              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                              Comment


                                Parašė somis Rodyti pranešimą
                                O tai tu apie tokią negirdėjęs? Kažkada girdėjau istoriją, kai viena moteriškė, gyvenanti Belgijoj,ar Olandijoj, truputį apsirgo, nepamenu, kas jai ten buvo, ir labai ieškojo gydytojo kataliko, kuris nepritaria eutanazijai. Na, rado ji tą gydytoją, jau rami atsigulė ligoninėn. Po to jai atliko operaciją, ir kol ji dar miegojo, atėjo kitas gydytojas (Pakeistas be jos žinios, ji artimųjų neturėjo), kuriam reikėjo laisvos lovos, na, ir išrašė jai eutanaziją.
                                Tikslesnių detalių nežinau, bet noriu pasakyti, kad greičiausiai visada bus tokių ar panašių kabliukų "laisvoms lovoms gauti".

                                O tai ką, tu galvoji, kad jie vieni kitiems neatsibosta, ir jiems patinka 50mečių kūnai? Jie ką, jaunesnių nenori?
                                Gerai, sakykim nežinojau sapie tokią eutanaziją. Bet prielaida, kad su tokiu reiškiniu visi ima masiškai atjunginėti pensininkus yra tokia pat nesamoninga kaip ir ta, kad "gėjai verbuoja mūsų vaikus". Geriau atkreiptumėt dėmesį kaip jau "subrendę bachūrai" mergaites mokyklose verbuoja, čia šimtą kartų opesnė programa mano akyse.

                                Comment


                                  Jei gėjai nelystų į mokyklas ir darželius - niekas apie jokį verbavimą ir nekalbėtų.
                                  Kad vaikinai verbuoja mergaites mokyklose - aš taip pat laikau rimta problema. Bet kitos problemos sprendimas ar nesprendimas šitoj vietoj niekuo nepadėtų.
                                  Aš sutinku, kad yra du skirtingi dalykai, ar žmogui atjungti palaikymą, kai jis jau seniai komoj, ar žmogų nužudyti, dėl to, kad jis kenčia, bet išgyventų ir be medicininio palaikymo.
                                  Manau, antru atveju apie žmogžudystę negali būti kalbos. Pirmu atveju - dar galima diskutuoti ir etiniais klausimais, nes, pavyzdžiui, dar prieš keliasdešimt metų tokių situacijų nė nėgalėjo susidaryti dėl nepakankamos medicininės pažangos.

                                  Comment


                                    Kadangi vienintėlis būdas "kitokiems" pritraukti naujų "kadrų" tėra kelti triukšmą ir atkreipti į save dėmesį (ką rodo ir tas pavyzdys su darželiais), siūlau nepritariantiems "kitokių" spaudimui nebediskutuoti šioje temoje, o ją boikotuoti.
                                    Savo pranešimus siūlau prasitrinti.

                                    Prašau nesuprasti, kad esu prieš tuos ne visada laimingus žmones.
                                    Manau, kad tokių reiškinių propaganda turėtų būti specializuotuose tinklapiuose.

                                    Comment


                                      Parašė somis Rodyti pranešimą
                                      Jei gėjai nelystų į mokyklas ir darželius - niekas apie jokį verbavimą ir nekalbėtų.
                                      Per skambiai vadinama verbavimu. Tai yra informacijos suteikimas, kurios iki šiol visuomenė neturėjo apart plačiai paplitusių stereotipų. Toks švietimas išeina tik į gerą, pavyzdžiui mokyklose kalbama ir apie narkomaniją ir aš tai vertinu ypač teigiamai, nes ne vieną tokios kalbos, rodomi filmai priverčia susimąstyti. Ir mano manymu, apie tai turėtų būti kalbama maždaug 7-8-ų klasių mokiniams, darželiuose tikrai per anksti.

                                      Comment


                                        Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                                        Per skambiai vadinama verbavimu. Tai yra informacijos suteikimas, kurios iki šiol visuomenė neturėjo apart plačiai paplitusių stereotipų.
                                        Informacijos suteikimas berniukus aprengiant suknelėmis?..

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          Informacijos suteikimas berniukus aprengiant suknelėmis?..
                                          Aš kalbu apie tai, kad dorinio ūgdymo pamokų metu turėtų būti apie tai diskutuojama...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X