Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Depresuha"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Depresuha"

    Manau suprantate? Man ne dėl pavasario, o šiaip užėjo. Mergina jau anksčiau paliko, draugau išsilaksto(kaip šešėliai) su savo panom. Viskas nusibodo...

    Ką daryti(išskyrus šaudytis)?

    #2
    Paverk ant mano peties.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Nikas man tas pats... tik va dar kolius dadėkim na draugai pas panas neišsilaiksto, nepalieka manęs bėdoj, o va su moteriška gimine susipykau su viena atstove tik
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        #4
        Ežiukas o mane priimsi?
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #5
          na ziurekite jus ten visi

          o jei rimtai tai praeina ypac jauname amziuje, o jei uzeina labai blogi momentai galima i pagalbos linija pasisneketi paskambinti...
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            #6
            Parašė Ežiukas
            Paverk ant mano peties.


            Na jau linksmiau, kokiom 10 minučių

            Comment


              #7
              Užsiimk kuo nors papildomai, kad nebūtų laiko galvot apie blogį

              P.S. Aš irgi susipykau, bet visiškai nepanikuoju, durna yra, kad taip elgias ir čia tebunie nemano bėda

              Comment


                #8
                Man dazniausiai panasi savijauta budavo velyva rudeni ir ziema, bet ne pavasari. Tiesa, paskutiniu metu, atsibeldus i Londona, visos depresijos ir panasus dalykai greit issilakste, tiesiog nera kada depresuoti.
                Net nezinau, ka patarti siuo atveju. Manau savizudybe butu vienas realiausiu variantu, taciau reikia sugalvoti pakankamai subtilu ir neskausming buda tai igyvendinti. Nepatarciu skandintis ar kartis, nes gali buti nelabai malonu.
                Kitas budas - alkoholis/narkotikai. Pigiusia turbut butu prisipirkti pigaus vyno ar alaus "bambali" ir liuobti tol, kol depresijos pozymiai isnyks. Nors tai gana laikina priemone, nes kita diena vel reiks kazko imtis.
                Tiek patarimu is manes.

                Comment


                  #9
                  IŠVADA : Norite išbristi iš depresijos skriskite į Londoną

                  P.S: http://www.depression.com/index.html

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Parašė Ežiukas
                    IŠVADA : Norite išbristi iš depresijos skriskite į Londoną

                    P.S: http://www.depression.com/index.html
                    Nebutinai Londona. Yra ir kitu vietu pasaulyje, kur galima atsikratyti visu depresiju

                    Comment


                      #11
                      Pasaulines svarbos depresijos gydymo centras (paprastai isgydo visas depresijos formas): http://en.wikipedia.org/wiki/Pattaya

                      Comment


                        #12
                        Kai būna depresija kurkit temas su apklausomis apie John/blitz:
                        pvz. "John/blitz vienas ir tas pats asmuo?", "John/blitz rusofobas?", "John/blitz = Лёлик/Болик?" ir pan.

                        Comment


                          #13
                          Parašė Edd
                          Kai būna depresija kurkit temas su apklausomis apie John/blitz:
                          pvz. "John/blitz vienas ir tas pats asmuo?", "John/blitz rusofobas?", "John/blitz = Лёлик/Болик?" ir pan.
                          Tau tikrai sunki depresijos forma (atrodo, linkusi peraugti i sizofrenija)

                          Comment


                            #14
                            Parašė John
                            Tau tikrai sunki depresijos forma
                            Nevisai, dar nesukūriau temos "John/blitz = Лёлик/Болик?"

                            Comment


                              #15
                              Parašė Nikas
                              Ką daryti(išskyrus šaudytis)?

                              Comment


                                #16
                                Labai gerai John sako - vaistai su alkoholiu turbut geriausia iseitis. Kiti budai ne tik skausmingi, bet ir sukels papildomu rupesciu artimiesiems (pvz zmogus kai pasikaria dazniausiai prikakina kelnes, jau nekalbu kiek visko valyt reiktu poto jei nusisautum..) Tarkim as labai nenoreciau, kad jei pasikarciau kas nors dar poto turetu mano kelnes valyt. Taigi pagalvok ne tik apie save, bet ir apie artimuosius (rinkis vaistus)

                                Comment


                                  #17
                                  Na jus ir šikniai! Gerai, kad man kiek lengviau. O jei bučiau silpnaprotis, ir išgerčiau vaistus!?

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė John
                                    Man dazniausiai panasi savijauta budavo velyva rudeni ir ziema, bet ne pavasari. Tiesa, paskutiniu metu, atsibeldus i Londona, visos depresijos ir panasus dalykai greit issilakste, tiesiog nera kada depresuoti.
                                    Net nezinau, ka patarti siuo atveju. Manau savizudybe butu vienas realiausiu variantu, taciau reikia sugalvoti pakankamai subtilu ir neskausming buda tai igyvendinti. Nepatarciu skandintis ar kartis, nes gali buti nelabai malonu.
                                    Kitas budas - alkoholis/narkotikai. Pigiusia turbut butu prisipirkti pigaus vyno ar alaus "bambali" ir liuobti tol, kol depresijos pozymiai isnyks. Nors tai gana laikina priemone, nes kita diena vel reiks kazko imtis.
                                    Tiek patarimu is manes.
                                    Koks tu realistas, John, visai prazudysi su tokiais patarimais. Reikia paguosti, tai reiskia truputi fantazijos. Jeigu visi taip saltai vertinsime tikrove kaip tu, tai issizudys puse zmonijos.
                                    :dumas:

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Nikas
                                      Manau suprantate? Man ne dėl pavasario, o šiaip užėjo. Mergina jau anksčiau paliko, draugau išsilaksto(kaip šešėliai) su savo panom. Viskas nusibodo...

                                      Ką daryti(išskyrus šaudytis)?
                                      Kantrybes, brolau.
                                      :dumas:

                                      Comment


                                        #20
                                        alkoholis nepades, na pades, bet laikinai... o kita diena, tas blogas pojutis tik paastres!
                                        man ir siuo metu nelengva, kaip ziuriu cia susipykimo su mergom metas, nes ir man tas pats

                                        Comment

                                        Working...
                                        X