Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Depresuha"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Verkiau kad negaliu įpirkti brangesnių batų, iki pamačiau žmogų be kojų.

    Ne mano žodžiai, bet pasirodo kitiem būna blogiau.
    Ir gal neverta perdaug krimstis

    Comment


      #22
      na manau nereik viso sito imti taip gyliai i sirdi. sugris tie draugai (irgi susipyke su panom ) ,susirasi kita,jug ne venintele pasaulyje likusi man irgi ne ka lengviau( nesusipykau su pana ) ,turiu kitu problemu
      I don't drive fast,I just fly low

      Comment


        #23
        Tomki, tai ka sunaikinam panas, fototechnika, save?

        Visokius pasiulymus siuskite man ir Nikui
        :dumas:

        Comment


          #24
          Parašė John
          Man dazniausiai panasi savijauta budavo velyva rudeni ir ziema, bet ne pavasari. Tiesa, paskutiniu metu, atsibeldus i Londona, visos depresijos ir panasus dalykai greit issilakste, tiesiog nera kada depresuoti.
          Net nezinau, ka patarti siuo atveju. Manau savizudybe butu vienas realiausiu variantu, taciau reikia sugalvoti pakankamai subtilu ir neskausming buda tai igyvendinti. Nepatarciu skandintis ar kartis, nes gali buti nelabai malonu.
          Kitas budas - alkoholis/narkotikai. Pigiusia turbut butu prisipirkti pigaus vyno ar alaus "bambali" ir liuobti tol, kol depresijos pozymiai isnyks. Nors tai gana laikina priemone, nes kita diena vel reiks kazko imtis.
          Tiek patarimu is manes.
          Tai turbut tavo draugu ratas jau senei ismire su tokiais tavo patarimais ! Cia tai tikrai ziauriai pasakyta. Ir kaip galima gerbti toki zmogu kuris bloga tik telinki . Velniop tokius!!!

          Nikai, sesk i masina ir pavazinek kur vienas. nulek pas drauga trumpam . veliau pas kita uzlek. veliau netyciom kita sutiksi. ir pamatysi kad jau ryte busi namie galbut su naujom pazintim. tik tikrai namie nereik sedet, nes ten beveik nieko idomaus nevyksta

          Comment


            #25
            Parašė progress
            Tomki, tai ka sunaikinam panas, fototechnika, save?

            Visokius pasiulymus siuskite man ir Nikui
            gal kolkas nieko nenaikinam geriau jau tureti kazkokia veikla, kuri padeda uzsimirsti as pvz: einu krepsini palosti dabar

            Comment


              #26
              Depresantai Eikit pazaiskit krepsini ir pageres

              Comment


                #27
                Nesuprantu aš čia daugumos Ar neturit ką veikt, kad depresuojat, a? Aš tai kad ir norėčiau, neatrasčiau laiko kažkokiai depresijai. Nuo pirmadienio iki penktadienio mokslai, darbas, o nuo penktadienio iki sekmadienio Sekmadienis - atsigavininėjimo bei ateinančios savaitės planavimo metas Ir taip non-stop...

                Comment


                  #28
                  Pavydžiu Rokui, kad jis bent savaitgalius dar turi. O šiaip pritariu, veikla padeda užmiršti bet kokią depresijos galimybę
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #29
                    1 ar 2 dienos per savaite linksmybiu - man šventa! Aišku, būna kad neišeina, bet tikrai stengiuos kažkaip viską susiplanuot. Juk jauni esam, reik linksmintis kol galim

                    Comment


                      #30
                      Parašė Rokas
                      1 ar 2 dienos per savaite linksmybiu - man šventa! Aišku, būna kad neišeina, bet tikrai stengiuos kažkaip viską susiplanuot. Juk jauni esam, reik linksmintis kol galim
                      Sulauksiu paskutinio semestro - kitaip kalbėsi Beje, kur darbuojiesi?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Buna cia ziurau zmonem visokiu depresiju... Man tokiu dalyku nera, ir niekada nebuvo, tarkim, nors ir 12 klase, egzai cia pat, kur stot galvot, pas korepetitorius vaiksciot, bet visvien nepanikuoju, gyvenimas juk puikus , o dar ikvepi gardaus dumo, isgeri salto alaus ir tiesiog gera gyvent, megaujuosi kiekviena minute. Kaip man taipo isena ? Ogi stengiuosi i prieki negalvot

                        Comment


                          #32
                          Va, gera čia pasufelravai dėl alaus
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            tai i sveikata !

                            Comment


                              #34
                              Kol turėjau darbų, viskas buvo OK Bet pirmadienį man rimta operacija

                              Comment


                                #35
                                o man kai per nepilnas 2 savaites bus 4 koliai, 2 kontrai ir reik parašyt 3 programas bei 2 ataskaitas tai nebėr kalbėt apie depresūchą kurią dar prieš pora dienų turėjau laiko jaust tik va nekenčiu savęs, kad viską paskutinėm dienom susigrūdu taip forsuosiu nuo ryt iki 2adienio nakties, kad ohoho
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  #36
                                  @Hammer: tu ne vienas!

                                  Bet man padeda paprasčiausia šypsena Jei ne kito žmogaus, tai savo veidrodyje

                                  Tada pamatai, kad gyvent gera O depresucha gali palikt kitur ar kitiems

                                  SMILE
                                  P.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Mantaz
                                    Sulauksiu paskutinio semestro - kitaip kalbėsi Beje, kur darbuojiesi?
                                    Tai reiškia, kad turiu daug laiko

                                    Dar visai neseniai IT srity darbavaus, o dabar ruošiuos pats sau dirbt

                                    Comment


                                      #38
                                      na tai belieka sėkmės palinkėt
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #39
                                        O gal kas kokiu patarimu galėtu duoti kaip atsikratyti abejingumo ir apatijos ? Niekaip negaliu prisiversti pradėti dirbti darbus . Kurie vis kaupias, kaupias bijau, kad aš paskesiu. Bet visitiek niekaip negaliu susiimti

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          #40
                                          Atsikratyt tinginio yra sunkiau nei mest rūkyt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X