Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip „gimė“ tavo slapyvardis ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip „gimė“ tavo slapyvardis ?

    Kaip manot, kaip as sau toki nick'a "Edgaex" susigalvojau ? o gi kazkada susirasinedamas bandziau parasyti Edgaras (cia mano vardas) ir netyciom gavosi E-d-g-a-e-x. Labai jau greit bandziau parasyt viska.. "Edga" dar gavosi normaliai po to turejo buti "r" raide, bet nuspaudziau salia esancia "e" ir gale turejo buti "as", o as nuspaudziau (per ta skubejima) "x" kuri taip pat yra salia "a" ir "s" raidziu.. ziuriu, kad visai neblogai man tas zodis skamba "Edgaex" tai galvoju ir pasiliksiu ji cia, tinkle.miestai.net


    Na, o kaip Jus susigalvojot savo nick'us ?
    Westside is the best ! :jura:

    #2
    kažkada reikėjo „ant smūgio“ susigalvot nickname'ą ir pasitaikė po ranka Sid Meier's Civlization III kompaktas. Pirma buvo Sid Meier. Po to liko Meier, net nežinau kodėl ne Sid

    Comment


      #3
      I didn't have a homepage ... still don't. It's always someone else's homepage, but whose?
      Originally Posted by

      Comment


        #4
        @Meier
        o savo custom user text'a nugvelbei is manes

        Beje, John yra angliska mano vardo versija. Kazkada mano nick'as buvo johngang, kuri pirmakart panaudojau LNK forume pries kokius 5 metus, o veliau ji naudojau Euroscrapers.com forume. Dar veliau SSC jis sutrumpejo iki John. Net nezinau, kodel taip padariau. Nors mane kai kurie taip vadina ir "realiame" gyvenime (kabutese todel, kad sunku ir besuprasti, kuris tas gyvenimas realesnis ir tikresnis)

        Comment


          #5
          Parašė John
          @Meier
          o savo custom user text'a nugvelbei is manes
          Visa tai tik sutapimas Bet šiaip, labai geras custom textas be to, kai pasiėmiau jį, nieks jo nenaudojo...

          Comment


            #6
            pablonis - tai pravardė kuria i mane kreipiasi dauguma mano draugų, o ji atsirado prieš kokius 6 metus - kažkas leptelėjo kvaila baeri ir šis nick'as man "prilipo"

            Comment


              #7
              Mano nick'as- mano vardas šiaulietiškai
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #8
                O mano "nick'a" pries 20 metu tevai sugalvojo

                Comment


                  #9
                  Tomas=Tomkis nieko ispudingo ir mandraus

                  Comment


                    #10
                    Kai regsitravau savo pirmą paštadėžę, norėjau paimti mantas@..., bet šis buvo užimtas, tad paėmiau mantaz@ ir taip nuo to laiko jį naudoju kaip slapyvardį
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Kazkada bandziau uzsiregistruot savo vardu, bet jis jau buvo uzimtas tada prirasiau dar viena s raide gali bet ir tas buvo uzimtas tada dar prirasiau l priekyje ir gavosi mano nickas, o kad nesipainiotu tai ir naudoju ji visur

                      Comment


                        #12
                        per vieną balių užsivedžiau kalbėti apie JAE, truputį buvau padauginęs tai kalba užsitesė, vienam draugui pabodo ir sako jis: -atsibodo dubajau tavęs klausytis

                        Comment


                          #13
                          Mano nick'o tai pakankamai linksma ir pakankamai trumpai ilga istorija
                          Kažkada buvo toks gerinis žaidimas "Toca: Racing Car" (~1999 m.). Tad mes jį dažnai su broliu dviese žaisdavom. Kadangi žaisdavom dviese, tai reikėjo kažkokio bendro slapyvardžio. Padėliojus abiejų vardų pirmas raides ir gavosi VAP.

                          Brolis nutolo nuo žaidimo, o aš 'užsikabliavęs' žaidžiau taip ir liko.
                          Sakė jis dar skųsis dėl autorinių teisių

                          O dabar taip mane vadina apie 70-80% pažįstamų.
                          P.

                          Comment


                            #14
                            Mano nikas turi gilia prasme, tai jos geriau nepasakosiu, per daug laiko uzims...

                            Visur kitur mano nikas yra Alkono (Alko-valstybinis stipraus alkoholio prekybos tinklas Suomijoe t.y. monopolistai; No-ne ; Kazkada protesto pries ju monopoli vardan susigalvojau sita nika ir jis sekmigai lydi mane iki siol. Reiks kada ir cia i ji pasikeitsti

                            Comment


                              #15
                              Lankantis Norvegijoje niekaip negalejau išmokinti vietinių ištarti savo vardą - Dainius. Teko pakeisti jį angliškais žodžiais "day" ir "news". Juokėsi, bet išmoko.

                              Comment


                                #16
                                Parašė daynews
                                Lankantis Norvegijoje niekaip negalejau išmokinti vietinių ištarti savo vardą - Dainius. Teko pakeisti jį angliškais žodžiais "day" ir "news". Juokėsi, bet išmoko.
                                heh.. geras ir kitų istorijos įdomios laukiam daugiau pasipasakojimų
                                Westside is the best ! :jura:

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė daynews
                                  Lankantis Norvegijoje niekaip negalejau išmokinti vietinių ištarti savo vardą - Dainius. Teko pakeisti jį angliškais žodžiais "day" ir "news". Juokėsi, bet išmoko.
                                  Hehe, kai dirbau JAV, labai nemėgau kai bendradarbiai mane šaukdavo "Mantous", tad teko parašyti ant lapuko "Mahntahs", tuomet visiems pasidarė aiškiau
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Pries 10 metu atradus interneta teko sen bei ten registruotis - nikui panaudojau studijuojant kasinejimu metu rasta umba...
                                    Senoji Klaipėda
                                    F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

                                    Comment


                                      #19
                                      Nu kaip mano nikas atsirado tikriausiai visiem aisku
                                      I love INNUENDO!

                                      Comment


                                        #20
                                        Turiu 3 nickus istikruju, tai ispuole taip, kad Bizkit-D yra sitame forume
                                        Vienu zodziu man labai patinka grupe Limp Bizkit. Ir anksciau kai mirke sededavau norejau susirasti zmoniu kuriems taip pat si grupe yra prie sirdies. Tai palikau Bizkit ir pridejau savo vardo Darius pirmaja raide( tiesiog norisi ka nors ir savo ideti prie sukurto )

                                        Ir jokiu budu nekeiskit tame zodyje jokiu raidziu nes skambes nelabai gerai na bet p x

                                        Comment

                                        Working...
                                        X