Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Iš kur tu ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Esu is grazaus ir mielo miestelio LENTVARIS

    Comment


      #62
      Ha! I finally figured out what this thread is about.

      I'm in the last category, Užsienis.
      Originally Posted by

      Comment


        #63
        Parašė Edd
        Kaunieciai galbut labiau domisi miestais, naujais projektais ir pan., nes Kaune neseniai prasidejo statybu bumas. Kai prasidejo pirmosios didesnes statybos Vilniuje, padaugejo nariu is Vilniaus SSC forume. Dabar kai tos statybos jau tesiasi kuris laikas, galbut jos nieko jau nebestebina ir niekas perdaug nesidomi - uztenka to ka perskaito spaudoje. Nors cia aisku galima spelioti ir spelioti. Del lietuviu kalbos, tai absoliuciais skaiciais daugiau yra mokanciu ja Vilniuje, nei Kaune.
        Na gal absoliuciais skaiciais ir daugiau,bet kai atvaziavau cia pries kiek laiko i vilniu ir reikejo suzinot su kokiu truliku man iki draugo nuvaziuot,tai 4 pirmi uzkalbinti zmones su manim bande sneket rusiskai-buvo akivaizdu kad jie ne turistai...
        A gimiau ir augau Kaune,geresnio miesto sau nezinau,o jei tektu isvaziuoti i uzsieni pagyvent po studiju,tai vistiek parsirasciau i gimta Kauna!Saunu kad cia tiek daug kaunieciu,gal sakau kada koki alaus nugerima suorganizuojam?apie Zalgiri pakalbam

        Comment


          #64
          He. Įdomiausia, kad kada Kaune klausiau 5-tuko maršruta - tai visi taisyklingai lietuviškai atsakė -Velnias žino. Veiksmas vyko centre

          Comment


            #65
            Nikas,
            5-tuko ko? Troleibuso, autobuso, marsrutinio?

            Comment


              #66
              Jau lygiai 100 žmonių prabalsavo, gal bus daugiau ? Kauniečių daugiausia. Šiek tiek daugiau nei 1/3 forume.
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                #67
                Parašė Edgaex
                Jau lygiai 100 žmonių prabalsavo, gal bus daugiau ? Kauniečių daugiausia. Šiek tiek daugiau nei 1/3 forume.
                papildziau kaunieciu gretas
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  #68
                  Aš kaip ir Kėdainietis ir tuo pačiu metu Šiaulietis Uždėkite kas nors balą Kėdainems vardan teisybės

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #69
                    Esu vilnietis. Myliu si miesta!
                    Gimiau Ukrainoje...

                    Comment


                      #70
                      Esu 100% Londonietis bet gimiau Los Angeles'e [tevas ten dirbdavo] Myliu si miesta, bet myliu labiau keliauti!

                      Comment


                        #71
                        Panevėžys

                        Comment


                          #72
                          Parašė Nikas
                          He. Įdomiausia, kad kada Kaune klausiau 5-tuko maršruta - tai visi taisyklingai lietuviškai atsakė -Velnias žino. Veiksmas vyko centre
                          Tą patį ir aš bučiau pasakęs
                          Mano supratimas apie transporto maršrutus miglotas, kai reikia naudojuosi transporto schemom kabančiom stotelėse ...
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment

                          Working...
                          X