Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Iš kur tu ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė John
    Kam reikalingas Londonas, kai yra Siauliai ir Panevezys?

    Butent, niekam jis nereikalingas

    Comment


      #42
      Nu, turbut jau zinot, kad is Klaipedos esu Cia gimiau, cia augu, cia tikiuosi ir likt
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        #43
        Vistik kaunieciu cia daugiausia. Ju beveik tiek pat, kiek klaipediecius su sostinieciais kartu sudejus !
        Westside is the best ! :jura:

        Comment


          #44
          Mama Klaipediete
          Tevas Siaulietis
          Gimiau beveik uzaugau ir zadu likt Klaipedoi !
          Edgaex nu tokio didelio skirtumo tikrai nera...

          Comment


            #45
            beje, as dar pats nepasisakiau apie save: mano abu tevai kile is Klaipedos, as irgi gimiau Klaipedoje ir noriu cia gyventi visa savo gyvenima (nebent uzsienis, bet vistiek grizciau cia kadanors) Myliu savo miesta !
            Westside is the best ! :jura:

            Comment


              #46
              Kaunietis!!! Nors Mama kilus is zemaitijos, Varniu miestelio (labai grazaus), taciau Tevas tikras Kaunietis. Taip pat galiu pasakyt, jog mane is Kauno isvaryt sunkiai pavyktu .

              Comment


                #47
                hem.. Aš gimiau ir užaugau Kaune. Mama Iš Mažeikių, o Tetis is Utenos

                Comment


                  #48
                  o as gimiau ir uzaugau Kaune is tevo puses visi gimines kaunieciai, net jo seneliai ir gal ne toliau o mamos puse yra suvalkija - Sakiai...
                  na matosi, kad tikruju kaunieciu cia yra daugiausiai o Vilniuj isvis mazokai grynakrauju vilnieciu... sostinej istikruju labai daug kaunieciu t.y. net mano buve seni geri draugai, o dabar retokai susitinkam..... jie tiesiog studijuoja Vilniuj, kiti rasdavo geriau apmokama darba.... Kauna paliko, bet Zalgirio nepalieka niekad

                  Comment


                    #49
                    Aktyvus forumieciai, kurie dar nebalsavot, prabalsuokit uz savo miesta atrodo kaunieciu didzioji dauguma cia
                    Westside is the best ! :jura:

                    Comment


                      #50
                      wow... keista tendencija - 40% kaunieciu. Ar tikrai Vilniuj dauguma lietuviskai nekalba ar internetu nesinaudoja? Juk statybos dar labiau nei kaunieciam turetu rupeti, tiek ten visko statoma. O gal as klystu?

                      Comment


                        #51
                        Parašė sauls
                        wow... keista tendencija - 40% kaunieciu. Ar tikrai Vilniuj dauguma lietuviskai nekalba ar internetu nesinaudoja? Juk statybos dar labiau nei kaunieciam turetu rupeti, tiek ten visko statoma. O gal as klystu?
                        Kaunieciai galbut labiau domisi miestais, naujais projektais ir pan., nes Kaune neseniai prasidejo statybu bumas. Kai prasidejo pirmosios didesnes statybos Vilniuje, padaugejo nariu is Vilniaus SSC forume. Dabar kai tos statybos jau tesiasi kuris laikas, galbut jos nieko jau nebestebina ir niekas perdaug nesidomi - uztenka to ka perskaito spaudoje. Nors cia aisku galima spelioti ir spelioti. Del lietuviu kalbos, tai absoliuciais skaiciais daugiau yra mokanciu ja Vilniuje, nei Kaune.

                        Comment


                          #52
                          Kažkaip šiaip man toks įspūdis susidaro gyvenant, kad vilniečiai labai atsipūtę ir jiems labiau viskas dzin nei kauniečiams, šie gi daug labiau dėl visko nervinasi, į viską reaguoja. Matyt dėl to tokia ir statistika...

                          Comment


                            #53
                            Gimes auges Klaipedoje. Tevai - kaip ir absoliuti dauguma - krasto kolonizatoriai, atsikele 1946-1948 metais. Myliu miesta. Daug kur teko keliauti, pagaliau sen bei ten ir gyventi - bet traukia atgal.
                            Na o dukra jau TIKRA klaipediete:-)
                            Senoji Klaipėda
                            F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

                            Comment


                              #54
                              Parašiau Vilnius. Šiaip gimiau Kaune, po to truputį gyvenau Maskvoje (tėvai mokėsi), po to 14 metų Šiauliuose (tėvai gavo "paskyrimus"), pabaigęs mokyklą atvažiavau studijuoti į Vilnių- čia sau sėkmingai ir gyvenu
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #55
                                marijampole - vilnius - lundas (iki kaledu)

                                Comment


                                  #56
                                  Nikita, Vilnius. Po antro pasaulinio karo į Lietuvą atvyko seneliai. Pats esu rusas, tačiau lietuvis(kaip norit - taip supraskit).Apvažiavęs pusę Lietuvos, padariau išvada, kad patinka Utena, Vilnius, Klaipėda, Visaginas(sovet. m. pvz.).

                                  Comment


                                    #57
                                    Gimiau ir augau Kaune. veliau darbas atvijo i vilniu.
                                    siaip jei kaunietis - tai jau visam gyvenimui

                                    baisiausia kas yra persikrauscius i vilniu, tai kas bus, jei mano bisimi vaikai pasijaus tikrais vilnieciais ir net prades sirgt uz Lryta kai jis zais su Zalgiriu

                                    as to neistversiu uztat karts nuo karto pasvarstau ir paieskau galimybiu grizt.. deja tu galimybiu labai mazai

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Nikas
                                      Nikita, Vilnius. Po antro pasaulinio karo į Lietuvą atvyko seneliai. Pats esu rusas, tačiau lietuvis(kaip norit - taip supraskit).Apvažiavęs pusę Lietuvos, padariau išvada, kad patinka Utena, Vilnius, Klaipėda, Visaginas(sovet. m. pvz.).

                                      Na, jei jau meti akmenį į Kauno daržą, galėtum ir paaiškinti, kuo koks Visaginas pranašesnis už Kauną tavo atžvilgiu.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė sanomiz
                                        Na, jei jau meti akmenį į Kauno daržą, galėtum ir paaiškinti, kuo koks Visaginas pranašesnis už Kauną tavo atžvilgiu.
                                        gal Kauną apvažiavo. Juk nesakė, kad visą LT išmaišė
                                        Westside is the best ! :jura:

                                        Comment


                                          #60
                                          Mano miestas Alytus! Nors jauciuosi ji siek tiek isauges ir kuri laika jau studijuoju Vilniuje, didziuojuosi esas alytiskis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X