Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Iš kur tu ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė John
    Kam reikalinga Roma ar Paryzius, kai yra Londonas?
    nieko idomaus, as ten ir taip kada noriu nuvaziuot galiu: abu broliai su tevais ten gyvena

    Comment


      #22
      As Kaunietis.Tevai Kaunieciai.Siaip gyvenamosios vietos galvoju nekeisti, nebent trumpam laikotarpiui.(Londonas)
      Alternative

      Comment


        #23
        Klaipedieciai ! kodel nebalsuojat ?

        Mantaz> nera labai jau salta ta jura vasara buna iki 20 laipsniu vanduo... uztat bangu ezerai neturi ir siaip prie juros daug geriau




        p.s. dabar rasau is mokyklos, intiko greitis 4megabitai !!!
        Westside is the best ! :jura:

        Comment


          #24
          Parašė Edgaex
          Klaipedieciai ! kodel nebalsuojat ?
          Tai kad visi miega dar


          As Klaipedietis. Gimiau augau ir mirsiu cia, bet pagyventi noreciau kokiame kitame LT mieste. Megstu keliauti, tad manau jau greit kelsiu sparnus
          Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

          Comment


            #25
            i klaipe atvede TIK darbas
            gyvent cia amzinai neketinu

            Comment


              #26
              Gimiau ir augau Panevėžyje (tėvai iš Suvalkijos). Nuo pernai gyvenu Vilniuje (nu dėl to, kad į VU įstojau).

              Kita stotelė visai norėčiau, kad būtų Klaipėda (o geriausia Kėdainiai viskasbeveik vienodu atstumu). Tačiau tam per daug reikšmės neteikiu. Juk Lietuva nedidelė.

              Dėl ežerų. Man prie Jūros sočiai poros dienų (nu savaitės). O prie ežero niekad neatsibos.


              p.s. Gal galima mano balsą perkelti iš Panevėžio į Vilnių.
              Nes tik pamatęs temos pavadinimą ir balsavimą paspaudžiau, kad iš Panevėžio. Neskaitydamas 1 post'o
              P.

              Comment


                #27
                Ir taip viskas aišku iš avataro. Mano giminės šaknys Kaune- nuo 1920 metų. Niekur iš Kauno nesikėliau ir nežadu. Jokiomis aplinkybėmis, jokiu būdu. Iš Lietuvos, beje, irgi nažadu kraustytis. Kur aš grybaučiau, jei ne Dzūkijoje?
                Birth, school, METALLICA, death

                Comment


                  #28
                  Esu kaunietis nuo gimimo ir tikrai nežadu niekur iš Kauno kraustytis. Aišku, negali numatyti visų gyvenimo aplinkybių, tačiau savo noru nenorėčiau. Čia viskas sava ir miela, juolab, kad ir mama čia beveik nuo vaikystės.

                  Comment


                    #29
                    Esam 2 vienetai tikru tikriausiu kaunieciu, dabar trumpam issikele i Liuksemburga.

                    Comment


                      #30
                      Parašė pablonis
                      nieko idomaus, as ten ir taip kada noriu nuvaziuot galiu: abu broliai su tevais ten gyvena
                      O kokiomis aplinkybėmis pats Lietuvoje pasilikai, ir kodėl tada ne į Londoną? Su šeima nekaip sutari, ar kaip čia?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        As Kaunietis, ir tuo didziuojuosi. Keltis i kita miesta nezadu, nes man nera geresnio miesto kaip gimtas Kaunas. Beje, negi rimtai dauguma miestai.net lankytoju - kaunieciai? Tai kazka sako
                        Kaunas yra Kaunas

                        Comment


                          #32
                          Gimiau Šiauliuose, tačiau mamai gavus darba Klaipėdoje su šeima persikeleme čia. Dabar KLaipėdos neiškeisčiau į jokį kitą miestą.

                          Comment


                            #33
                            Gymiau Grigiskese ,
                            gyvenu LENTVARYJE

                            Comment


                              #34
                              Parašė Mantaz
                              O kokiomis aplinkybėmis pats Lietuvoje pasilikai, ir kodėl tada ne į Londoną? Su šeima nekaip sutari, ar kaip čia?
                              sutariu kuo puikiausiai (tik kartais su jaunesniu broliu ), tiesiog tuo metu buvau 10-okas (dabar jau 12), tai norejosi mokslus cia baigti

                              Comment


                                #35
                                Gymiau ir 3 metus augau su seneliais Utenoje,poto tevai pasiėme i Šiaulius ir jau kaip 4 metai gyvenu Vilniuje

                                P.s. gal galima butu mano balsą už šiaulius perkelt už vilniu
                                I don't drive fast,I just fly low

                                Comment


                                  #36
                                  as - kaunas, poto kaunas ir toliau kaunas...
                                  vidas.bucinskas.lt/daily

                                  Comment


                                    #37
                                    Abu tėvai klaipėdiečiai, aš ten gimiau ir augau. Dabar studijuoju Vilniuje ir po studijų norėčiau grįžti į Klaipėdą.
                                    Beje labai didelis Vilniaus minusas yra tragiškas eismas. Ir kaltas čia ne automobilių skaičius ir miesto dydis, bet beveik apgailėtina infrastruktūra.
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      #38
                                      As gimiau Kaune ir gyvenu iki siol.
                                      I love INNUENDO!

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė John
                                        Kam reikalinga Roma ar Paryzius, kai yra Londonas?

                                        Kam reikalingas Londonas, kai yra Roma ir Paryzius?

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Cursor
                                          Kam reikalingas Londonas, kai yra Roma ir Paryzius?
                                          Kam reikalingas Londonas, kai yra Siauliai ir Panevezys?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X