Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
    Šitie irgi visai nieko, bet kalbėjau ne apie šituos

    O dėl akcijiniu kainu nzn kaip pas jus bet pas mane kedainiu lidl viskas tvarkoje nieko panasaus nebuvau rades, galbut ten pas jus darbuotojai grybai :d
    Tai kokie ten desertai... O darbuotojai tai gal ir grybai, bet jau gana grybaut

    Comment


      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Tai kokie ten desertai... O darbuotojai tai gal ir grybai, bet jau gana grybaut
      Ten varskyte, va viena dar radau saldytuve:d



      Comment


        Man rodos aš tokią pačią su razinom valgau. Kainuoja lyg 0,99 €

        Comment


          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
          Man rodos aš tokią pačią su razinom valgau. Kainuoja lyg 0,99 €
          I kaina neatkreipiau demesio, kadangi man skanu tai ir perku:₩ su razinom nevalgiau ir vargu ar valgysiu nes razynu nemegstu fee o be razinu visus skonius jau isbanziau ir visi patiko o anie desertai irgi skanus ir manau pirksiu tik man sitas variantas labiau patinka nes jauciasi varske o as varske labai megstu

          Comment


            Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
            I kaina neatkreipiau demesio, kadangi man skanu tai ir perku:₩ su razinom nevalgiau ir vargu ar valgysiu nes razynu nemegstu fee o be razinu visus skonius jau isbanziau ir visi patiko o anie desertai irgi skanus ir manau pirksiu tik man sitas variantas labiau patinka nes jauciasi varske o as varske labai megstu
            Ką ir norėjau rašyti - šitam Lidl varškės deserte jaučiasi stambūs varškės gumuliukai, o ne sutrintos varškės tyrė, kaip įprasta.

            Comment


              Parašė rat
              Kaip tik ieškojau nuotraukų, kad galėčiau atsispausdinti Pilos varškės plakatą ir pagaliau radau!
              Tu ne plakatus spausdink, o eik varškės nusipirkt

              Comment


                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                Tu ne plakatus spausdink, o eik varškės nusipirkt
                "Pirk, sirk, mirk."

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  "Pirk, sirk, mirk."
                  Jau nuo varškės nenumirs





                  Paskutinis taisė dsanto; 2016.07.02, 15:41.

                  Comment


                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                    Jau nuo varškės nenumirs

                    Atvaizdas
                    nuo - ne, bet nuo manijos

                    Comment


                      Dar pora Lidl ""akcijų"" perliukų. Neapsigaukit. Johnai, ar pas jus UK irgi deda neakcijines prekes į akcijines lentynas ir šaldytuvus, ar čia Lietuvos išminčių išmislas?



                      Paskutinis taisė dsanto; 2016.07.02, 17:12.

                      Comment


                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                        Jau nuo varškės nenumirs

                        Atvaizdas


                        Atvaizdas


                        Atvaizdas
                        Nuotraukose pavaizduota ne varškė, o varškytė.
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          Vienas pilietis Lidle apturėjo dar nesąmoningesnę situaciją... Svoris čekyje neatitiko tikro svorio...

                          Comment


                            Lidlas atsiprasinėjo dėl šios nuotraukos, kad kasos aparatuose nesugebejo tinkamai pakeist kainos. Bet tokios nesamonės tai iš tiesų nervina, per mėnesį laiko galima viską pilnumoje išsitaisyt, asortimentas nėra toks didelis

                            Comment


                              Parašė plepys Rodyti pranešimą
                              Lidlas atsiprasinėjo dėl šios nuotraukos, kad kasos aparatuose nesugebejo tinkamai pakeist kainos. Bet tokios nesamonės tai iš tiesų nervina, per mėnesį laiko galima viską pilnumoje išsitaisyt, asortimentas nėra toks didelis
                              Aišku, kad nervina, nes nepasitiki Aš jau po tų 53 sūrių kiekvieną kartą išeidamas iš parduotuvės peržiūriu čekį

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                Vienas pilietis Lidle apturėjo dar nesąmoningesnę situaciją... Svoris čekyje neatitiko tikro svorio...

                                Atvaizdas
                                Tai kad etikėtėse kaina atitinka. Bet svoris kitas.
                                Taip kad čia standartinis turginis aferizmas.

                                Comment


                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                  Tai kad etikėtėse kaina atitinka. Bet svoris kitas.
                                  Taip kad čia standartinis turginis aferizmas.
                                  Kiek suprantu, sistemoje buvo įvesta akcijinė kg kaina, tai čekyje svoris išskaičiuotas pagal akcijinę kainą

                                  Comment


                                    Tikra tiesa apie Šiaurės pr. Lidlą Nuo atidarymo nebent pasikeitė tai, kad nėra lauke eilių.

                                    Trys savaitės po „Lidlo“ atidarymo Kaune: vaizdas stebinantis

                                    Ketvirtadienis, 10.30 val. Laikas, kai daugelis žmonių dirba, mokosi arba dar miega. Šiaurės pr. „Lidl“ parduotuvėje – spūstys.

                                    ...


                                    „Mūsų šeima valgo daug vaisių ir daržovių. Parduotuvėse jos brangios, į turgų neturiu kada eiti, o čia randu viską, ko reikia, ir už patrauklią kainą“, – dar kartą plyštantį maišą praskleidė kalbinta kaunietė. Jame – salotų gūžė, porai, keli kilogramai bulvių, tiek pat agurkų, bananų, pomidorų, kivių ir dėžutė persikų. Šalia vaisių ir daržovių glaudėsi 3 l aliejaus butelis, pakelis miltų, keli maišeliai makaronų.

                                    ...

                                    „Verta laukti ir taupyti. Beje, nepatikėsite, jau mačiau kelias pardavėjas iš „Maximos“, kurios pradėjo čia dirbti. Matyt, „Lidle“ geriau ne tik pirkėjams, bet ir pardavėjoms“, – prapliupus lietui, pokalbį skubėjo baigti Erika.

                                    Comment


                                      Čia eilinis užvėmimas - tik šį kartą ne ant Lidlo, o ant jo klientų.

                                      Comment


                                        Paskaitinėjus Lidl Lietuva feisbuko komentarus susidaro įspūdis, kad didelė dalis Lidl klientūros yra arba godūs beraščiai, arba ten tiesiog feikiniai akauntai. Vardai dažnai rusakalbiški, tekstai google translate lygio. Gal ir Lidlui galima parsiduoti už trim rublių?
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Šitam aktualiausias yra varškės procentas, kodėl nerašoma? Pvz. sūrelius vertinam pagal varškės procentą, tokį tuo labiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X