Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Supratau.
    Nepriimta turbūt todėl, kad nebūdavo tokių atvejų, kad krepšelių ar vežimėlių nebūtų. Daug kas dėl to net ir nepagalvodavo apie tai, be to papraščiausiai net nepatogiau būtu krauti į savo maišą dar vaikštant, po to iš maišo iškrauti nuskenavimui ir vėl į jį susidėti.
    Tad keista kodėl Sula bandydavo taip elgtis.
    Nea, daugiau del to, kad yra postsovietine trauma ir kiekvienas yra potencialus vagis. Medziaginis maisas dar lengvesnis nei krepselis, be to prie jo tu priprates ir begi tiesiai prie prekiu, neieskodamas kur ka paimt, kur paskui padet.

    Comment


      as su didziausia sportine "tase" daznai einu, jokios reakcijos i mane nebuna.

      Comment


        Jau tik nesileiskit, kad po jūsų daiktus kuistusi tie apsauginiai, policija išsikvieskit ir tiek.

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Aš nieko nesiųlau.
          Rašau iš patirties. Sūnaus ir dukros kuprines jau nekartą iškratė apsaugininkas (Maxima, Norfa). Mus su žmona vos neišvarė su nuosavu pintu krepšiu iš parduotuvės. Tik su administracijos atstovės "leidimu" gavome apsiprekinti.

          P.S. Į vagis ar bomžus nesame panašūs Gal tiesiog "sekasi".
          Tai jūs ir toliau šopinotės toje parduotuvėje?) Savigarbos neikiek?

          Comment


            Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
            Nea, daugiau del to, kad yra postsovietine trauma ir kiekvienas yra potencialus vagis. Medziaginis maisas dar lengvesnis nei krepselis, be to prie jo tu priprates ir begi tiesiai prie prekiu, neieskodamas kur ka paimt, kur paskui padet.
            Esu aš ėjęs į parduotuves ir su daugkartiniais maišais, bet neįsivaizduoju kaip variantas dėtis prekes į tą maišą, paskui iš maišo traukti ant prekystalio ir vėl dėtis atgal būtų patogesnis nei dėti prekes į krepšį ar vežimėlį, iš jo traukti ant prekystalio ir dėti į maišą.
            Mano akimis jis nepatogesnis dėl 2 priežasčių - vaikščioti su tabaluojančiu maišu daug nepatogiau nei su krepšiu ar vežimėliu bei traukti prekes iš maišo ant prekystalio daug nepatogiau nei traukti prekes iš krepšelio ar vežimėlio.

            Dėl kuprinių ir apsaugos viskas aišku - jei tai būtų visiškai leidžiama tai vagys tuo naudotųsi ir neištrauktų visų prekių prie kasos. Daug problemų ir papildomų darbo valandų apsaugai ir administracijai tokius stebėti, tad suprantama.
            Esu ėjęs į parduotuvę ir su kuprine, bet nė į galvą nešovė mintis prekes salėje dėti į kurpinę tam, kad paskui vėl jas iškrauti ant prekystalio
            Paskutinis taisė Gator; 2016.06.07, 14:31.

            Comment


              Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
              Kalba eina apie vakaruose priimta prekiu krovimasi i savo maisus vaiksciojant po parduotuve.
              Gal priklauso nuo šalies? UK teko matyti tokių atvejų, bet tai tikrai nėra populiaru ar universaliai priimtina.Turbūt ne labiau, nei Lietuvoje.

              Comment


                Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                Tai jūs ir toliau šopinotės toje parduotuvėje?) Savigarbos neikiek?
                Tik nereikia pasakot, kad pats turėdamas parduotuvę visiškai nesirūpintumėt kuprinių turiniu. Jei taip - jūsų parduotuvė būtų labiausia mylima vagių

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Esu aš ėjęs į parduotuves ir su daugkartiniais maišais, bet neįsivaizduoju kaip variantas dėtis prekes į tą maišą, paskui iš maišo traukti ant prekystalio ir vėl dėtis atgal būtų patogesnis nei dėti prekes į krepšį ar vežimėlį, iš jo traukti ant prekystalio ir dėti į maišą.
                  Mano akimis jis nepatogesnis dėl 2 priežasčių - vaikščioti su tabaluojančiu maišu daug nepatogiau nei su krepšiu ar vežimėliu bei traukti prekes iš maišo ant prekystalio daug nepatogiau nei traukti prekes iš krepšelio ar vežimėlio.
                  Cia jau skonio reikalas. Reikia pasirinkti tinkama modeli ir niekas netabaluos. Kai 90% parduotuviu krepseliu neturi tai ipranti tureti maisa arba nuosava pirkiniu krepsi.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Gal priklauso nuo šalies? UK teko matyti tokių atvejų, bet tai tikrai nėra populiaru ar universaliai priimtina.Turbūt ne labiau, nei Lietuvoje.
                    Matyt. Germanu gentys mielai bruka i nuosavus.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Tik nereikia pasakot, kad pats turėdamas parduotuvę visiškai nesirūpintumėt kuprinių turiniu. Jei taip - jūsų parduotuvė būtų labiausia mylima vagių
                      Aš apie tai, kad kažkoks budulis apsauginis (kaip įsivaizduoju) prisikniso prie įsinešto pinto krepšio.

                      Comment


                        Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
                        Matyt. Germanu gentys mielai bruka i nuosavus.
                        Anglo-saksai irgi germanai.

                        Spręsdamas iš patirties, galiu tik spėti, kad pas mus kai kurios struktūros tiesiog dirba taip, kad pateisinti savo egzistavimą.
                        Paskutinis taisė Sula; 2016.06.07, 14:55.

                        Comment


                          Sietką visą dieną su savimi tampytis tam, kad vakare krautuvėje turėtum, kur prekes susidėti labai nepatogu. Plius prekybos centrų maišai puikiai pasitarnauja šukšlėms sudėti, nebereikia papildomai pirkti šiukšlių maišų.
                          Flickr

                          Comment


                            PC maišus naudoti šiukšlėms labai brangu.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              Anglo-saksai irgi germanai.
                              Tiesa. Bet tai labai specialus atvejis, kaip ir UK priklausymas Europai.

                              Comment


                                Linkėjimai Tomui iš feisbuko:
                                Ką tik buvau varguolių svajonių šūdcentryje - Lidle. Varguoliai jie daugiausiai savo sielose ir protuose, nes net ir prastos kokybės pigių prekių pilnas vežimas kainuoja ne taip ir mažai, o moterys, viena kitai mėtančios kažkokią atpigusią mėsą, ir rėkiančios, kad jei suges, išmesi, svarbu paimti, irgi nebyloja apie kažkokį protingą taupymą.

                                Ar pigiau - nežinau. Aš daugiausia nežiūrėdavau į kainas ir visai ne dėl to, kad galėjau netaupyti. Aš tiesiog pasiimdavau visko, ko reikia, tiek, kiek reikia, kad nereikėtų išmesti. Taip susitaupo kur kas geriau. Be to, nereikia penktą dieną grūsti bepradedančių gesti kotletų ir mišrainių per jėgą, greit užgeriant kažkuo gazuotu, kad neišlįstų atgal. Dar į Assorti dažniausiai važiuodavau per -40% ar -30% akcijas ir pirkdavau kažkiek geros pastos ar gerų sviestinių pupų, gerų padažų ar dar kažko. Irgi taupydavau, tik niekas nemindžiojo ant kojų ir nemėtė gana prastai atrodančio faršo palei nosį.

                                Čia daug nervininkių besispjaudančių drūtų moteriškių, kurios vežimėlio nosimi baksnoja tau į užpakalį, užgriūna ant tavęs norėdamos pasiekti pigesnes dešreles, jų gal kokie 200 vienoje pakuotėje. Taupiosios paslapčiomis pasitepa lentynoje pastatytu rankų kremu, kurį kažkas nusipirks jau panaudotą gudrios šeimininkutės, kuri va štai taip prasisuko. Kam jai pirkti kremą, jei kasdien galės ateiti ir pastepti rankas čia. Jos dėjo skersą ant tavo naujų batų ir penktą kartą užmynusios jos klausia, ko čia maišaisi, jei tik paskaityti atėjai. O aš iš tikrųjų daug skaičiau, nes ieškojau ne lenkiškų prekių.

                                Šį tą radau - porą vokiškų užtepukų, vokiškų sulčių ir vokiškų anakardžių, tai šituos ir paėmiau, kad neišeičiau tuščiomis. Sumokėjau 10 eurų.

                                Vienintelis visai neblogas dalykas - kad pirkinius sukrauna į maišus. Čia tikriausiai visi pasijaučia turčiais, nesvarbu, kad krepšiuose tik atpigintos muilo skonio sasyskos. O šiaip, turi labai nemylėti maisto, kad čia apsipirkinėtum. Na, nebent atbėgti kažkokių bazinių produktų.

                                Comment


                                  Kažin kiek sumokėjo už šią rašliavą?

                                  Comment


                                    Taip, žinoma, "vokiški" anakardžiai juk daug geresni už "lenkiškus" . Tokiems atseit kokybę vertinantiems pirkėjams turbūt pavyktų įsiūlyti ir "vokiškų" bananų. Už didesnę kainą, aišku, nes juk geresnė kokybė . Yra sluoksnis žmonių, kurie už tą patį mokėdami brangiau jaučiasi svarbesni ir oresni. Jiems didesnė kaina automatiškai reiškia didesnę kokybę. Tai kodėl gi iš jų neuždirbus?

                                    Kažin kiek sumokėjo už šią rašliavą?
                                    Nebūtinai už pinigus tai rašoma. Noras pademonstruoti savo "vertę" ir išreikšti neapykantą "varguoliams" gali būti didesnė varomoji jėga nei pinigai. Ateina toks su išankstiniais įsitikinimais ir stereotipais bei mato tai, ką nori matyti. Jei galvoje įkalta, kad Lidl yra ubagų angaras-daržinė su maisto atliekomis, tai nelengva tai pakeisti.
                                    Įdomu būtų padaryti eksperimentą. Pvz., būtų atidaryta kokia nors prestižinė atitinkamai išreklamuota parduotuvė, kurioje būtų pardavinėjamos tos pačios prekės, bet už gerokai didesnę kainą. Tai tokie pirktų ir aiškintų, jog ten viskas daug kokybiškiau ir skaniau .
                                    Paskutinis taisė senasnamas; 2016.06.07, 16:36.

                                    Comment


                                      Na mano asmeninė patirtis rodo, kad su riešutais ir džiovintais vaisiais Lietuvoje tikrai ne kažką. Iš esmės stengiuos pirkti "Rainbow" Prismoje, "Ica" Rimiuose arba Kluth (šitie žiauriai brangūs). Nu tai dar bus galima Lidlinius vokiškus pirkti, kai eilės dings. Arimex importuojama produkcija man atrodo nevalgoma ir pavojinga sveikatai.
                                      Šita situacija iš vienos pusės atrodo nenormali, nes "Ica" yra nuosavas parduotuvės prekinis ženklas ir "Ica" produkcija Švedijoje yra pigesnė už firminius analogus, o "Rainbow" išvis yra suomiškas "Optima linija" atitikmuo, tai atrodo keistai, kai Lietuvoje jie tampa brangesnėmis aukštesnės kokybės prekėmis. Iš kitos pusės riešutai ir džiovinti vaisiai Lietuvoje tiesiog yra smarkiai pigesni nei toje pačioje Švedijoje. Panašu, kad tauta paprasčiausiai teikia pirmenybę produkcijai su chemikalais, pelėsiais arba gyvybės užuomazgomis, bet užtat pigiai. Tokių kaip aš (ir ta nupirkta rašliavos autorė ) yra menka mažuma.

                                      Comment


                                        Parašė AudriusGTS Rodyti pranešimą
                                        Kažin kiek sumokėjo už šią rašliavą?
                                        Čia rašė Užpakalio boba, su kuria jis dabar trinasi ir vienas kitam pritarinėja FB. Užpakalis paskutiniu metu laikosi savo negatyvaus naratyvo apie Lidl, kuris jam nelabai gaunasi, nekalbant jau apie jo ribotų protinių gebėjimų bobą.

                                        Comment


                                          Užkalnio koldūnų ir taip nelabai kas pirko, dabar dar mažiau pirks va Užkalnis su savo sugyventine ir nerimsta. Kas antras pas jį postas apie tai koks Lidl š... ir kokiu debilu reikia būti kad eilėje stovėti, bet sugyventinę vistik nusiuntė į žvalgybą ir eilėje pastovėti privertė

                                          Comment

                                          Working...
                                          X