Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Delfi pataisė faršo kainą Lidle, bet bulvių paliko... Skirtumas tarp Lidl ir Norfos 0,06 € Jei pataisytų ir bulvių kainą, laimėtojas būtų Lidl



    http://www.delfi.lt/verslas/mano-eur....d?id=71456812
    Paskutinis taisė dsanto; 2016.06.04, 23:37.

    Comment


      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Čia yra big dissapointing, kaip sakytų John. Jų ten nėra O aš taip tikėjausi... 2013 m. Koso Lidle jų dar buvo, o 2015 m. nebe..., tačiau buvo Meat Salad, kurių yra ir dabar pas mus, bet jos tokios nelabai
      Naujininkų Lidle buvo su 2 padažais: Potato Salad in a Creme Fraiche Dressing (šitą pirkau) ir dar su kitokiu padazu. 1kg kažkur 2,20 kainavo. Nežinau ar visų išdėstymas vienodas bet Naujininkų Lidle tik įėjus po dešinę kepyklėlė ir uz kelių metrų toliau premade salotos.
      Paskutinis taisė Gladiator; 2016.06.04, 23:49.

      Comment


        Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
        Naujininkų Lidle buvo su 2 padažais: Potato Salad in a Creme Fraiche Dressing (šitą pirkau) ir dar su kitokiu padazu. 1kg kazkur 2,20 kainavo. Nežinau ar visų išdėstymas vienodas bet Naujininkų Lidle tik įėjus po dešinę kepyklelė ir uz kelių metrų toliau premade salotos.
        Nu gal aš pražiūrėjau tas bulvių salotas. Ar tarp šitų buvo?:

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Jau nuleido tas kainas, kalafioras atpigo per kelias savaites nuo 2.89 iki 0.95 euro, net nereikia eiti į Lidl'ą ir stovėti be reikalo eilėse.
          Bet bet bet juk geriausiais Lietuvos ir Europos vyriausias ekonomistas Mačiulis sake kad kalafiorai tiek daug kainuoja nes pasaulio rinkose jų trūksta dėl baisaus nederliaus. Visai niekuo negalima tikėti nei Masiuliu nei Mačiuliu

          Comment


            Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
            Bet bet bet juk geriausiais Lietuvos ir Europos vyriausias ekonomistas Mačiulis sake kad kalafiorai tiek daug kainuoja nes pasaulio rinkose jų trūksta dėl baisaus nederliaus. Visai niekuo negalima tikėti nei Masiuliu nei Mačiuliu
            Lietuvoje niekuo nebegalima tikėti,- padariau aš išvadas po sąžiningojo Masiulio feilo

            Comment


              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
              Nu gal aš pražiūrėjau tas bulvių salotas. Ar tarp šitų buvo?:

              Atvaizdas
              O va aš vegetariškos nemačiau, bučiau paėmes. Buvo daug salotų, bet su žuvim arba su vištiena. Šiaip žmonių milžiniškas kiekis tai stengiausiai per daug nestoviniuoti, iki buitinės chemijos ir koncervų net nepavyko nusigauti

              Comment


                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                Tai aš ir sakau, kad net ir dvaro 40% nepanaši į natūralią grietinę.
                Aš pirkdavau Mū, man jos skonis kaip grietinės. O Dvaro brangoka. Prismos kainos:

                Comment


                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                  Delfi pataisė faršo kainą Lidle, bet bulvių paliko... Skirtumas tarp Lidl ir Norfos 0,06 € Jei pataisytų ir bulvių kainą, laimėtojas būtų Lidl

                  Atvaizdas


                  http://www.delfi.lt/verslas/mano-eur....d?id=71456812
                  Iš karto rašau, kad pienas Iki kainuoja 0,5 Eur. 0,9l, kadangi nenurodyta talpa, tai neaišku, kokį pieną lygini.
                  Nereikia imti akcijinių kainų. Sviestas Lidle yra akcijinis. Faršas irgi akcijinis. Be to nenurodyta, koks faršas. O jis skiriasi ir sudėtimi, ir riebumu.

                  Comment


                    Atskirtos temos

                    Pranešimai apie pieno produktų savybes, grietinės ar sviesto riebumą ir t.t., ir pan. nutolo nuo LIDL temos.
                    Diskusijos apie pieną tesinys temoje: Diskusijos apie pieno produktus

                    Comment


                      o tai RIMI jau šakes? Lidl praneše kad iki kaledu 20 krautuviu atidaryts

                      Comment


                        Iš Kauno „Lidl“ į Palangą skubėjusi porelė kelionę baigė neišvažiavę iš miesto
                        Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=71461516

                        Lidlas kaltas dėl avarijos: užgaišina žmones eilėse, o paskui jie priversti skubėti. Kitaip tokią antraštę sunku paaiškinti.
                        Kažkaip teigiamų straipsnių apie Lidl sunku surasti - vis bandoma iškrapšyti kažką neigiamo ir prigalvoti priežasčių, dėl kurių Lidlui Lietuvoje turėtų būti sudėtinga.
                        Paskutinis taisė senasnamas; 2016.06.05, 10:03.

                        Comment


                          Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                          Bet bet bet juk geriausiais Lietuvos ir Europos vyriausias ekonomistas Mačiulis sake kad kalafiorai tiek daug kainuoja nes pasaulio rinkose jų trūksta dėl baisaus nederliaus. Visai niekuo negalima tikėti nei Masiuliu nei Mačiuliu
                          Atsirado naujas derlius.
                          Įdomu, kokia situacija pasaulio biržose dėl briuselio kopūstų??

                          Comment


                            VZ.lt
                            Tobulas „Lidl“ šūvis – kaip į savo pusę palenkti pirkėją

                            Lidl marketingo pavyzdys iš Švedijos. Not bad.

                            Comment


                              Gera reklama, bet ką Švedijoj ant produktų nerašo kilmės? "Visi galvojo", kad vokiškas...

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Gera reklama, bet ką Švedijoj ant produktų nerašo kilmės? "Visi galvojo", kad vokiškas...
                                Turbūt rašo? Tiesiog žmonės turi savo galvose tam tikras išankstines nuostatas, kurios yra stipresnės už poreikį pasidomėti, kaip yra iš tikrųjų, net jeigu tam tereikia parskaityti prekės aprašymą.

                                Daugelis tiesiog galvoja, kad visos ar beveik visos prekės Lidl yra vokiškos, nes tai vokiška parduotuvė. Arba, kad prekės Lidl nekokybiškos, nes jos pigesnės. Kad McDonaldai yra iš chemikalų ir t.t. Taip būna dėl elementaraus tingėjimo domėtis.

                                Lietuvoje, pavyzdžiui, tebėra gajus įsitikinimas, kad lietuviški maisto produktai yra natūralesni ir kokybiškesnis, negu "užsienyje" (dažniausiai nekonkretizuojant, kokiame užsienyje).

                                Prisiminiau tokį mažą case-study iš savo patirties. Kažkada būnant Vilniuje atostogų metu mama nupirko kažkokių sausainių kažkokiam turguje. "Valgyk vaikeli, nes ten Anglijoj nėra natūralių sausainių ir šiaip maisto. Čia lietuviški natūralūs ir be visokių koncervantų ir chemijos".

                                Aš tada užmečiau akį į ant pakuotės užklijuotą produkto informaciją, kur mažu šriftu buvo parašyta sudėtis. Guess what, ten gal koks dešimt skirtingų stabilizatorių, koncervantų, aromatų ir what not. Kažkoks chemikalų kratinys. Mamos pasiteisinimas buvo tas, kad neturėjo akinių ir nepaskaitė sudėties. Nors iš tikrųjų turbūt net neplanavo to daryti. Užteko to fakto, kad jie lietuviški, kas savaime padaro juos "natūralesnius" ir "su mažiau chemijos".

                                Ne tai, kad man tai labai rūpėtų, bet tai tiesiog parodo, kaip dažnas pirkėjas tiek Lietuvoje, tiek turbūt Švedijoje, tiesiog nesidomi prekės kilme ir sudėtimi, ir apsiriboja niekuo nepagrįstomis labai paviršutiniškomis išankstinėmis nuostatomis, kurios labai dažnai būna klaidingos. Gana parodaksalu, nes aš dažniausiai nesirenku prekės vien dėl jos kilmės ar natūralumo, bet visada be išimties, grynai iš smalsumo, pasidomiu, kur prekė pagaminta ir kokia jos sudėtis.
                                Paskutinis taisė John; 2016.06.05, 11:29.

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Gera reklama, bet ką Švedijoj ant produktų nerašo kilmės? "Visi galvojo", kad vokiškas...
                                  Runkeliai neskaito kilmes
                                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Aš tada užmečiau akį į ant pakuotės užklijuotą produkto informaciją, kur mažu šriftu buvo parašyta sudėtis. Guess what, ten gal koks dešimt skirtingų stabilizatorių, koncervantų, aromatų ir what not. Kažkoks chemikalų kratinys. Mamos pasiteisinimas buvo tas, kad neturėjo akinių ir nepaskaitė sudėties. Nors iš tikrųjų turbūt net neplanavo to daryti. Užteko to fakto, kad jie lietuviški, kas savaime padaro juos "natūralesnius" ir "su mažiau chemijos".
                                    Man keista, kad kaimo parduotuvėse(maži miestelių prekybos tinklai) tokio mėšlo į valias. Nors provincijoje gauti natūralių pieno produktų ir kiaušinių labai paprasta. Patys galėtų išsikepti iš natūralių produktų. Man rodos viskas susiveda į protinius sugebėjimus, nesvarbu ar tu kaime prie karvės užaugęs ar mieste "ant asfalto".

                                    Comment


                                      Lankausi Baltų pr. Lidle Kaune. Daugiau prekių, nėra tuščių lentynų kaip Šiaurės pr. Tik faršas darbuotoja sakė, nuo ryto iššluotas Dar radau bulvių salotų dviejų rūšių Ir tadam...! Yra grietinės 30%, tiek po 200 g, tiek po 400 g

                                      Paskutinis taisė dsanto; 2016.06.05, 12:01.

                                      Comment


                                        Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                        Man keista, kad kaimo parduotuvėse(maži miestelių prekybos tinklai) tokio mėšlo į valias. Nors provincijoje gauti natūralių pieno produktų ir kiaušinių labai paprasta. Patys galėtų išsikepti iš natūralių produktų.
                                        Tokių sausainių kaina, tikriausiai, būtų didesnė nei atvežtinių "chemizuotų".
                                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                        Comment


                                          Kiek kainuoja 30% 400g grietinė?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X