Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marihuanos legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    O specialiosios narkomanų pajėgos naktį nebandė pagrobt?
    Kažkuriam gyvenimo etape Aleksio prarijo raudoną piliulę ir ištrūko iš matricos.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Kam skaityti šitas netiesas?
    Narkomafijos agentai bandė mane įtiknti skaitalais lietuvių, rusų, lenkų kalbomis, bet aš jų vistiek neskaitaiu.
    O specialiosios narkomanų pajėgos naktį nebandė pagrobt?

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tai daug tų tyrimų, o ir mano pacituotame tekste iš straipsnio yra nemažai nuorodų - skaitei?
    Kam skaityti šitas netiesas?
    Parašė Evier Rodyti pranešimą
    Jis nemoka angliškai.
    Narkomafijos agentai bandė mane įtiknti skaitalais lietuvių, rusų, lenkų kalbomis, bet aš jų vistiek neskaitaiu.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tai daug tų tyrimų, o ir mano pacituotame tekste iš straipsnio yra nemažai nuorodų - skaitei?
    Jis nemoka angliškai.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Kokie tyrimai? Kaip valdžia užsako - taip tuos rezultatus ir surašo.
    Tai daug tų tyrimų, o ir mano pacituotame tekste iš straipsnio yra nemažai nuorodų - skaitei?

    Komentuoti:


  • DSaulius
    replied
    Taip taip, girdėta ne kartą melodija iš serijos "apsinarkašinusią liaudį lengviau valdyti"...

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Kokie tyrimai? Kaip valdžia užsako - taip tuos rezultatus ir surašo.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Na bet tyrimai rodo, kad po tokių sprendimų situacija visom prasmėm pagerėja.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Durnių priimtas sprendimas ir dar durnesnis ir niekuo nepagrįstras pasiteisinimas.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Oregon just decriminalized all drugs – here’s why voters passed this groundbreaking reform
    Because criminalizing drugs does not really prevent drug use, decriminalizing does not really increase it. Portugal, which decriminalized the personal possession of all drugs in 2001 in response to high illicit drug use, has much lower rates of drug use than the European average. Use of cocaine among young adults age 15 to 34, for example, is 0.3% in Portugal, compared to 2.1% across the EU. Amphetamine and MDMA consumption is likewise lower in Portugal.

    In Portugal, full decriminalization has proven more humane and effective than criminalization. Because drug users don’t worry about facing criminal charges, those who need help are more likely to seek it – and get it.

    Portugal’s overdose death rate is five times lower than the EU average – which is itself far lower than the United States’. HIV infection rates among injection drug users also dropped massively since 2001.

    Komentuoti:


  • tajus3
    replied
    Parašė VNS Rodyti pranešimą
    Kodėl vieno kario? Anksčiau mesdavom tašes degtinės per tvorą Rukloje. Real fact, nes daug draugų tarnavo Dabar greičiausiai viršų ima žolė.
    Lengviau permesti

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Kodėl vieno kario? Anksčiau mesdavom tašes degtinės per tvorą Rukloje. Real fact, nes daug draugų tarnavo Dabar greičiausiai viršų ima žolė.

    Komentuoti:


  • DSaulius
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Kitokio rezultato būti negali:

    https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=86231501
    O jeigu prasidėtų karas?
    Dar pasakykit, kad dėl vieno kario vertinsit visą kariuomenę... Tokia logiką vadovaujantis, reikėtų iš visų tėvų vaikus atimti, nes va kažkas tai užmušė, tai primušė vaikus savo, nepatikimi kokie...

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Pašėrus Aleksio tinkama doze metamfetamino, būtų galima siųsti kaip superginklą prieš komunistus. Galėtų plikom rankom laužyti haubicų vamzdžius ir zenitines raketas numušinėti akmenimis.

    Komentuoti:


  • acetonas
    replied
    Prisirijęs reikiamų narkotikų taptų terminatorium. Neveltui naciai maitino savo karius narkotikais.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Patrankų mėsa nebloga būtų

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Kitokio rezultato būti negali:
    Į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybos pašauktas varėniškis Justinas V. ilgam prisimins kariuomenėje praleistas dienas – į pratybas Pabradės poligone narkotinių medžiagų atsivežęs ir jų parūkęs jaunuolis tarsi atsidūrė kitoje realybėje, kai apsvaigęs nuo kvaišalų išvydo dar neregėtų vaizdų.
    https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=86231501
    O jeigu prasidėtų karas?

    Komentuoti:


  • ZYKLON-B
    replied
    Zole turi buti dekriminalizuota, bet jos vartojimo pasekmes turi buti taikomos baudziamajam kodekse kaip apsvaigus nuo alkoholio.

    Komentuoti:


  • wrm
    replied
    Deja, absoliučiai priešingai. Visi tikri patriotai, o verslai stabilūs. Su proputiniškais aš nebendrauju

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė wrm Rodyti pranešimą
    O pas mane visi pažįstami, kurie karts nuo karto patraukia žolės, užima gan aukštas pareigas politikoj, versle ir pan.
    Todėl jų verslai bankrutuoja, o politika yra proputiniška.

    Komentuoti:

Working...
X