Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip atsidūrei šiame forume?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip atsidūrei šiame forume?

    Na atsakykite, kokiu būdų suradote šį forumą, kas užkabino čia jus pasilikti ir apskritai, koks pirmas įspūdis buvo čia atėjus

    Mano atvejis tai gana aiškus Vėlų 2004 m. kovo 1-osios vakarą su Edd pagalba įdiegiau jį ir paleidau gyventi
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Atsimenu as dar SCC buvau kategoriskai uz, kad ten padaryt atskira lietuviska skilti. Deja, padarius poll'a, man paciam labai netiketai, dauguma lietuviu buvo pries ta ideja. Kadangi dabartinis musu sefas, Mantaz, ir buvo uz atskira lietuviska foruma, tai kai tik paleido jis pirma sio projekto versija as ir atsiradau cia ir praktiskai SCC "nutraukiau savo veikla"

    Comment


      #3
      Antanas Bosas padejo.

      Kazkaip ieskojau googleje gandraliskiu info. ir ismete sita va.
      Ir tupiu sau patenkintas.
      Tik va kai saulale auksciau patekejo tai musu cia kaip ir maziau......, nu nieko nepadarysi naturalu.

      Tik va apie ka plepesim kai po euro STOP projektamas bus a.

      Comment


        #4
        Po euro stop projektams? Įdomu, kodėl taip manai?

        Rokas> Hehe, dar prisimenu ta diskusija vyko 2003 gruodį, kai SSC S&B skiltis tiesiog lūžo nuo lietuvių pertekliaus Po to sausio pradžioje per visokius kontaktus radau naujai įkurtą forumą, kurie įkūrė mums skiltį, bet deja kitą dieną forumas trūko Po ko grįžome atgal į S&B ir lietuviškai diskutavome "Lithuanian Beer talk" temoje
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Tomasl
          Tik va apie ka plepesim kai po euro STOP projektamas bus a.
          Foruma siek tiek pervadinsim: "Miestai, architektura ir merginos "

          Comment


            #6
            As tiesa pasakius nelabai ir beprisimenu kaip cia atsiduriau.
            Man atrodo kad is pradziu radau SSC foruma, o jame ir nuoroda cia.
            Ir tai pakeite mano gyvenima visam laikui
            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

            Comment


              #7
              Kazkaip atsiduriau SSC forume o po keliu menesiu Mantaz pakure si - lietuviskaji. Pilnai ir perejau cia, nes mane domino Lietuva, o ypac Vilnius. Kiek buvau atitrukes vasaromis ir pan, bet vis dar cia

              Comment


                #8
                Sakai tavo gyvenimą pakeitė. Ką man bekalbėt?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz

                  Rokas> Hehe, dar prisimenu ta diskusija vyko 2003 gruodį, kai SSC S&B skiltis tiesiog lūžo nuo lietuvių pertekliaus Po to sausio pradžioje per visokius kontaktus radau naujai įkurtą forumą, kurie įkūrė mums skiltį, bet deja kitą dieną forumas trūko Po ko grįžome atgal į S&B ir lietuviškai diskutavome "Lithuanian Beer talk" temoje
                  Man rods sutiksi, kad sis projektas su kaupu pateisino lukescius Aisku, pasiziurejus i sio projekto "buhalterija" tau "biski" kainuoja jis Atsimenu, kad vienas is argumentu pries atskira lietviu skilti buvo tai, jog labai neisaugs lankytoju bei useriu skaicius Dabar, kai pasiziuri i statistika, tai juokas ima

                  Comment


                    #10
                    Tiesiog ieškojau lietuviško forumo apie statybas Lietuvoje, ir SURADAU Nerealiai apsidžiaugiau kiek prisimenu

                    Comment


                      #11
                      Taip tikrai, kad pateisino ir netgi aplenkė Dėl buhalterijos, tai dėka geranoriškų žmonių man jau nebereikia už viską mokėti, nors negailiu ir iki tol išleistų, juk bet kokiu atveju čia daug laiko praleisdavau
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12

                        Man rods cia tavo antri namai, jei nepirmi

                        Comment


                          #13
                          Na dar kol kas ne pirmi

                          Nors tiesą pasakius man šis forumas buvo netgi naudingas, kadangi vien dėl jo išmokau dirbti su duomenų bazėmis ir tai padėjo man susirasti atitinkamą darbą Dabar tai ne tik malonumas, bet ir pinigus už tai moka
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            pats nezinau...lyg ir ieskojau Kauno sporto rumu renderiu, tad ir uzklydau cia.

                            beje, Rokai, kokiu useriu esi prisiregistraves SSC?


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              Hmm. Aš tai kartą ieškojau kažko googlėj ir radau gražias Kauno nuotraukas, o ant jų puikavosi užrašas: "miestai.net", tad surinkau šį adresą ir atsidūriau architektūros megėjų tarpe. Kadangi pats seniai domiuosi architektūra, įvairiais projektais, labai apsidžiaugiau, jog tokių žmonių kaip aš yra tikrai nemažai. Be to čia radau aibę visokios mane dominančios informacijos. Kitą dieną užsiregistravau ir ėmiau dalintis informacija ir nuotraukomis su kitais architektūros mėgėjais. Tai tokia istorija.

                              Comment


                                #16
                                Smagu, tu su Baltarusijos nuotraukomis tikrai padarei neblogą papildymą
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  farbrom, gali nesiginti..zinau, jog Lukasenka siunte


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    #18
                                    Birželį, kaip ir dauguma, ieškojau kažkokios informacijos ir per google atklydau čionais, bet buvau tylus narys (dabar taip pat tylusis esu).

                                    Nuo liepos iki spalio vidurio buvau dingęs visiškai, o nuo spalio jau ir užsiregistravau ir karts nuo karto parašua ką nors.

                                    p.s. manau kokia 75% čia pateko su google pagalba.
                                    P.

                                    Comment


                                      #19
                                      Visa istorija buvo tokia: suradau John puslapi http://city.isgreat.tv. Is jo radau nuoroda i skyscrapercity.com. Kai prisijungiau is lietuviu dar buvo nedaug zmoniu - John, Singing tram ir dar vienas (pamirsau koks jo vartotojo vardas). Taciau nors zmoniu buvo nedaug, temu is Vilniaus buvo gan daug - visas jas kure John. Tuo metu kaip tik buvo Europos komplekso statybu pradzia ir is ju sulaukdavome nuotrauku. Beje, nors paciu lietuviu buvo nedaug, komentaru Vilniaus temose tikrai netrukdavo - visi gan aktyviai dalyvaudavo ir komentuodavo kiekvienas Europos komplekso statybu nuotraukas. Is Latviu kiek atsimenu tuo metu buvo tik vienas forumo narys, bet irgi gan aktyvus - CrazyKing, kuris dabar dinges. Tuo metu nebuvo jokiu nesamoniu tarp lenku ir lietuviu ar pan. Buvo taika ir ramybe o forumo nariai draugiskai be jokiu pykciu komentuodavo ivykius musu regione. Taciau vis daugejant forumo nariu skaiciui viskas pradejo keistis - is dalies i blogaja puse - lenkai vs lietuviai, Vilnius vs Talinas vs Ryga ir pan. bet uztai tapo idomiau. Kai lietuviu skaicius buvo pakankamai didelis, kilo minciu prasyti, kad isskirtu nauja sekcija arba kurti savo foruma. Kai Mantaz 'pakure' lietuviu foruma, pakviete prisijungti forumo testavimui, nuo to laiko as ir atsiradau siame forume. Beje, nuo pacios sio forumo ikurimo dienos jis labai pasikeite i geraja puse - turime savo "atstovybes" ivairiose salyse, is kuriu sulaukiame nuotrauku ir informacijos.
                                      Stai tokia pasaka pries miega.

                                      Comment


                                        #20
                                        As kaip visuomenines, o ypac urbanistines pakraipos geografas, domedamasis projektais(ypac kadangi esu labiau vilnietis, nei lietuvis) kazkaip uztikau ta pati city.isgreat.tv, o is ten- nuoroda i scc.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X