Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip atsidūrei šiame forume?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man tai draugai sako ar tau su galva gerai, "gal eik tu ja persišviesk", kad fotografuoju autobusus, traukinius, dar ir pradėjai kryžius fotografuoti
    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

    Comment


      Man buvo užėjęs kažkoks domėjimasis traukiniais. Taip ir atgooglinau čia. Po metų kitų, nuslūgo geležinkeliai ir atėjo troleibusai, likę iki dabar. Tik ARCHITEKTŪRA prisidėjo, tai va dabar gal jau ir vadinčiausi tikru „miestiečiu“.
      P. S. Kokia seniausia ir dar „gyva“ tema?
      Bei kokia pati pirma?

      Comment


        Tikrai, kokia pirma tema?

        Comment


          Mantas ir Edd žino.

          Comment


            Seniausia tema tikriausiai yra "Forumo naujienos"
            N N N

            Comment


              O tave, LBP, kas čia atvedė?

              Comment


                Grynai architektūros reikalai. Pats prisijungiau studijuodamas architektūrą VGTU.
                N N N

                Comment


                  Parašė LBP Rodyti pranešimą
                  Seniausia tema tikriausiai yra "Forumo naujienos"
                  yra ir senesnių
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    Parašė LBP Rodyti pranešimą
                    Seniausia tema tikriausiai yra "Forumo naujienos"
                    Tikrai ne. Forumas gyvuoja nuo 2004-03-01, o ta tema sukurta 2004-09-22

                    Comment


                      Seniausia egzistuojanti tikriausiai ši:
                      http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=10

                      Nors dar randama ir tokia, bet ji nerodoma
                      http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=04

                      Comment


                        Mantai ir Edd, kodėl taip miegat?

                        Comment


                          Na kągi galiu šiek tiek praskleisti savo šydą... Atsiradau šitame forume prieš ketverius (!) metus. Atrodo buvau tais laikais susidomėjęs traukiniais kurie tada mane labai žavėjo . Vaikiškos sapalionės... Kiek paskui sužinojau, tai buvau užsiregistravęs rugsėjį, bet matyt greit užmiršau šią svetainę ir po kelių mėnesių registravausi iš naujo (manydamas jog pirmą kartą).

                          Buvo visko ilgą laiką buvo ramu, paskui pešiausi su visais, mat buvo dar tas "neigiamas" įvertis. Ypatingai su forumo valdyba. Prasidėjo visokie "BAN". Anokia čia problema po dienos kitos užsiregistruoji per naują ir plepi kol nepastebi akyloji forumo akis (gal akys geriau). Ir kažkaip po aibės visokių baninimų atsibodo man šitas forumas, dar ir dėl to kad praradau entuziazmą traukiniais. Tai buvo prieš porą metų ir daugiau nesilankiau čia, nebuvo reikalo.

                          Galvojate ko dabar aš čia sugrįžau? Prisiminiau šį forumą kai pradėjau fotografuot ir sumaniau pasidalinti nuotraukomis. Tai va tokia mano istorija kaip aš čia vis atsirandu ir atsirandu. Nesvarbu jeigu mane dabar vėl užbanins. Aš vadovaujuosi komanda jeigu reikia tada ir pasiimu, t.y. reikia parašyt postų šitam forume o esu užbanintas - registruosiuos iš naujo... Sako kuprotą gali tik grabas ištiesinti, bet šiaip ar taip, aš jau niekada nieko blogo nepadarysiu. Ir niekada neleisiu laiko diskusijų lentose, nes tai tuščias laiko leidinėjimas, kaip tai daro dauguma žmonių pilstydami iš tuščio į kiaurą. O aš šiame forume apsilankau tik turint reikalą...
                          Paskutinis taisė El Dorado; 2013.08.21, 23:00.

                          Comment

                          Working...
                          X