Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kokių dar kasininkų - pats iš karto dedi į maišus ir nebereikia iškraudinėti prie kasų - vieni pliusai.

    Comment



      Galėtų Maxima šitą sistemą plačiau įdiegti.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        O nuolaidą duoda už tai, kad kasininkų darbą dirbi?
        Ne, neduoda, bet pristato kaip progresyvią pažangią technologiją, kurios metu tu pats nusiskanuoji ir šiaip pats apsitarnauji, kai prekybcentris kaštus minimalizuoja vartotojų rankom
        Kadangi asmeniškai pažįstų vienos "maxima" parduotuvės vadovę, tai jie tokie laimingi ir patenkinti, kad nebereikia vargti su kasininkais, algom. Sako maždaug: vartotojų durnumas yra tokio lygio, kad jie negaudami jokios nuolaidos ir kasininko darbo atlikimą traktuoja tai kaip pažangą, tai kodėl mums nesidžiaugti...
        Sąžininga parduotuvė suteiktų nuolaidą už apsitarnavimą.

        Comment


          Parašė R.D. Rodyti pranešimą

          Ne, neduoda, bet pristato kaip progresyvią pažangią technologiją, kurios metu tu pats nusiskanuoji ir šiaip pats apsitarnauji, kai prekybcentris kaštus minimalizuoja vartotojų rankom
          Kadangi asmeniškai pažįstų vienos "maxima" parduotuvės vadovę, tai jie tokie laimingi ir patenkinti, kad nebereikia vargti su kasininkais, algom. Sako maždaug: vartotojų durnumas yra tokio lygio, kad jie negaudami jokios nuolaidos ir kasininko darbo atlikimą traktuoja tai kaip pažangą, tai kodėl mums nesidžiaugti...
          Sąžininga parduotuvė suteiktų nuolaidą už apsitarnavimą.
          Man rodos ta vadovė pati durna. Jei man patogu, aš ir naudojuosi savitarna. Man dzin, kad jiem nereikia vargti su kasininkais ar kad jirms mažiau darbo. Aš žiūriu iš savo pusės. Man privalumas dar tas, kad nereikia turėti kontakto su surūgusiomis kasininkėmis. Vadovė apie tai nepagalvoja. Nors nenuostabu, kai tokie vadovai, tai ir kasininkams pagarbos klientams trūksta.

          Comment


            Durniai vartotojai, apsiperka greičiau ir patogiau.
            O galėtų tikrintis priekių kainas prie lentynų, laukti eilėje su visais, kasininko darbo neatlikinėti.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              jums geriau žinoti, kai dirbate ten
              Mes čia kalbam apie "express" savitarną ar apie į rankas įduodamą skenerį pilną kasininko reikalų atlikimą eigoje?
              O atėjo trolis, ahhhh dabar parodys savo protą ir uždominuos temoje.

              P.S. Mindaugo g. "Maximoje", kuri pirmoji įdiegė kaštų permetimo ant vartotojų pėčių sistemą su barkodų skeneriai rankose, susidaro žiaurios eilės ir sistema nėra itin populiari vien todėl, kad žmonės jau suvokia, kad jie atlieka kasininko darbą (čia iš to, ką žinau iš darbuotojų).
              Paskutinis taisė R.D.; 2019.04.30, 12:27.

              Comment


                Skeneriai prekybos centruose yra mano Top 5 sąraše, ko man trūksta grįžus iš JK į Lietuvą. Paprasta, greita, patogu.
                Čia tik R.D. gali būti kažkokia stigma "dirbti kasininko darbą".
                Paskutinis taisė digital; 2019.05.01, 00:41.
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Sankauskai, galime sutarti dėl vieno: aš nekomentuosiu tavo kalbų, tų nekomentuosi mano, nes nusibodo tavo bepasmiškas forumo teršimas ir trolinimas
                  O dėl kasų. Viskas puiku. Apsitarnauk su barkodų skaitykle rankoje ir atlik kasininko darbą už tai gaudamas nieko, o aš ramiai atsiskaitysiu kasoje. Laisvas pasirinkimas, demokratija ir t.t. ar ne už tai kovoji?

                  Comment



                    Bent jau pas mus vietinėj Maximoj ramiai kasoj neatsiskaitysi, nes dirba geriausiu atveju 1-2 ir su nemažom eilėm(daugiau atidaro tik kritiniu piko metu), vakarais, kai nebeparduoda alkoholio ir pirkėjų lieka visai mažai, veikia tik savitarna.

                    Man pagrindinis savitarnos pliusas tas, kad nėra bereikalingo kontakto su žmonėmis (man geriau nei nuolaida), skanuojiesi, prekes rūšiuojiesi ir krauniesi sau patogiu tempu.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Kas labiausiai stebina prekybos inovacijose yra tai, kad vieni Maximos darbuotojai kruopščiai dėlioja prekes, kurias Barboros darbuotojai uoliai šluoja nuo lentynų, be ceremonijų stumdydami "eilinius" pirkėjus ir užgriozdindami visus praėjimus. Super logistika!

                      Comment


                        Tomas bet mes kalbame apie (a) savitarnos "express" kasas ar (b) savarankiško prekių skenavimo sistemą?
                        Mano smulkūs priekaištai tenka savarankiškos skenavimo sistemai, kurioje matau daugiau problemų (iš empirinių pastebėjimų parduotuvėje, kurioje buvo šita sistema įdiegta pirmiausia).

                        Comment


                          Va Barbora yra geris. Vakar man uz 80 eur visko suveze. Sutarta valanda, vakare, skambutis i duris, sypsenele, pinigeliai jau buna pervesti, viskas maiseliuose atskirai supakuota, tvarkingai sudeliota, du vyrai ieina i tavo buta, viska sutisia. Jei vaisiai tai vienas maiselis, jei pieno gaminiai - kitas maiselis. Jei netycia taip gavosi kad ta valanda taves nebuvo namuose - jokiu bedu jokiu priekaistu, jokiu papildomu gasdinimu - pasirenki kitos dienos kita valanda. Malimasis po parduotuves yra pats didziausias laiko gaisimas, kuri tik gali zmogus sugalvoti IMHOOOO

                          Comment


                            Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                            Tomas bet mes kalbame apie (a) savitarnos "express" kasas ar (b) savarankiško prekių skenavimo sistemą?
                            Mano smulkūs priekaištai tenka savarankiškos skenavimo sistemai, kurioje matau daugiau problemų (iš empirinių pastebėjimų parduotuvėje, kurioje buvo šita sistema įdiegta pirmiausia).
                            Vienu ar kitu atveju vis vien dirbi kasininko darbą be nuolaidos
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Nesuprantu, kodėl viską reikia matuoti pinigais ar nuolaidomis. Aš rašiau apie apsipirkimą savitarnos kasose. Jei man tai patogiau, prie ko čia kažkokios nuolaidos. O kad neva dirbu kasininko darbą ir man už tai nieko nemoka, net nesumąstyčiau tokios "logikos"

                              Comment


                                Kuo maziau kasu, tuo mazesni kastai ir didesne nisa mazint kainas prekybininkui. Taip kad, nenurasykim to, kad mes patys save apsitarnaujam, o mums niekas nesumoka. Nors ir man keistai sita "logika" skamba.

                                Comment


                                  Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                  Sankauskai, galime....
                                  Ne, negalime.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Su Maximos ar Rimi eilių tvarkymo sistema, savitarnos kasos yra išsigelbėjimas. Nes kitaip ir lauktum ten eilėje visą amžinybę, kol visos močiutės tuo pat kartu susimoka visokius mokesčius, perka loterijos bilietus, dar ten kažką aiškinasi dėl kainų ar kažko. Čia grynai iš laiko taupymo pusės tos kasos yra didelis pliusas. Ypač tiems, kas krautuvėje nemėgsta būti nė sekundės ilgiau, nei reikia.

                                    Comment


                                      Ir dar iškart matai skaneryje kokia yra kaina su asmeninėmis akcijomis. Po..ui kad nėra lentynoje kainos ar ji yra neteisinga, pasenusi.
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                      Comment


                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                        Skeneriai prekybos centruose yra mano Top 5 sąraše, ko man trūksta grįžus iš JK į Lietuvą. Paprasta, greita, patogu.
                                        Čia tik dundukui R.D. gali būti kažkokia stigma "dirbti kasininko darbą".
                                        Geriau "nedirbti kasininko darbo", bet stovėti eilėje 20 minučių, iškrovinėti prekes iš vežimo ir po to antrą kartą krauti atgal į terbas...

                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Su Maximos ar Rimi eilių tvarkymo sistema, savitarnos kasos yra išsigelbėjimas. Nes kitaip ir lauktum ten eilėje visą amžinybę, kol visos močiutės tuo pat kartu susimoka visokius mokesčius, perka loterijos bilietus, dar ten kažką aiškinasi dėl kainų ar kažko. Čia grynai iš laiko taupymo pusės tos kasos yra didelis pliusas. Ypač tiems, kas krautuvėje nemėgsta būti nė sekundės ilgiau, nei reikia.
                                        Kas taupo laiką naudojasi Barbora, arba blogiausiu atveju Maximos Scan and go. Savitarnos kasos irgi patogu, tačiau tik tada, kai perki tik kokį butelį vandens ar ledų. Nepatogiausias apsipirkimas tarp didžiųjų tinklų kol kas Lidle, nėra nei Scan and go, nei savitarnos kasų, nei pristatymo į namus, nei net elementarių krepšių.

                                        Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                        O dėl kasų. Viskas puiku. Apsitarnauk su barkodų skaitykle rankoje ir atlik kasininko darbą už tai gaudamas nieko, o aš ramiai atsiskaitysiu kasoje.
                                        Gauni sutauputą laiką, nes nebereikia stovėti kasoje ar tikrinti kainų, atsisakai beprasmio darbo iškraunant prekes ant prekystalio ir sukraunant atgal į maišus ir mažesnes kainas dėl maženių parduotuvės sąnaudų.
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2019.04.30, 15:22.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Geriau "nedirbti kasininko darbo", bet stovėti eilėje 20 minučių, iškrovinėti prekes iš vežimo ir po to antrą kartą krauti atgal į terbas...



                                          Kas taupo laiką naudojasi Barbora, arba blogiausiu atveju Maximos Scan and go. Savitarnos kasos irgi patogu, tačiau tik tada, kai perki tik kokį butelį vandens ar ledų. Nepatogiausias apsipirkimas tarp didžiųjų tinklų kol kas Lidle, nėra nei Scan and go, nei savitarnos kasų, nei pristatymo į namus, nei net elementarių krepšių.
                                          Lidl privalumas, kad kasininkai nemiega ir skenuoja greitai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X