Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kai apsipirkinėja kokių studentų ar gėjų porelė, kur perka tik kefyro, batoną, alaus ir kandonų, tai be abejo puikiai tinka ir savitarnos kasos.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Nesinaudoju savitarna, nes esu tam per senas.
      P.S. Žiauriai norėčiau, kad Maksimoje prie kasų lauktu darbuotojai sukraunantys prekes į maišus, kaip Amerikoj.
      Nepajėgiantiems nueiti iki parduotuvės ar susikrauti prekių yra Barbora - ir sukrauna, ir atveža!

      Comment


        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
        Nesinaudoju savitarna, nes esu tam per senas.

        P.S. Žiauriai norėčiau, kad Maksimoje prie kasų lauktu darbuotojai sukraunantys prekes į maišus, kaip Amerikoj.
        Ir aš ten buvau, burgerius hotdogus rijau, walmart lankiaus ir taip gera dabar būtų jei seniukai kaip tu prie Maksimos įėjimo labintųs su manim... kaip Amerikoj.

        Comment


          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
          Nepajėgiantiems nueiti iki parduotuvės ar susikrauti prekių yra Barbora - ir sukrauna, ir atveža!
          Taigi lankymasis supermarketuose yra lietuvių kultūrinis laisvalaikis nr 1, kaip be to? Gaila Lietuvoje nėra tikros vakarietiškos progresyvios kairiosios partijos, kad išskirtų subsidijas savaeigiams vežimėliams (pakeliantiems didelį svorį), bei pageidautinai- asmeniniam asistentui, kuris padėtų apsipirkti

          Click image for larger version

Name:	Manzur_outside_on__3165650c.jpg
Views:	103
Size:	60,0 kB
ID:	1639284
          Click image for larger version

Name:	a837a47db682.jpg
Views:	96
Size:	43,4 kB
ID:	1639285

          Comment


            Parašė tomtom Rodyti pranešimą

            Ir aš ten buvau, burgerius hotdogus rijau, walmart lankiaus ir taip gera dabar būtų jei seniukai kaip tu prie Maksimos įėjimo labintųs su manim... kaip Amerikoj.
            Tavo draugeliai renkasi už Norfos.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
              Kai apsipirkinėja kokių studentų ar gėjų porelė, kur perka tik kefyro, batoną, alaus ir kandonų, tai be abejo puikiai tinka ir savitarnos kasos.
              O jei apsipirkineja sovietmeciu pagamintas produktas, heteras, toks kaip as ir perku sokolada, tai kazkas ten netinka?

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                Nepajėgiantiems nueiti iki parduotuvės ar susikrauti prekių yra Barbora - ir sukrauna, ir atveža!
                Barbora pritariu labai gerai, bet prieš kiek tai laiko įvedė apribojimus, nebeveža gėrimų daugiau negu 6 butelių. Kaip tik dėl to ir buvo patogu, kad nereikia tempti savo rankomis didelio kiekio visokių produktų.
                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                Comment


                  Norfos pelnas sumažėjo, bet apyvarta šiek tiek augo.
                  „Norfos“ prekių ir paslaugų apyvarta 2017 m. siekė 550,48 mln. Eur. Augimas, palyginti su 2016 m., sudarė 7,3%.
                  Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2018/05/16...#ixzz5FeHNDZTf

                  O Rimi sekasi gerokai prasčiau
                  „Rimi Lietuvos“ pardavimo pajamos 2017 m. sudarė 313,2 mln. Eur ir buvo 0,1% mažesnės nei 2016 m.
                  Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2018/05/16...#ixzz5FeHnSPZr

                  Comment


                    Gal kažkas premium straipsnį užkelti galėtų?
                    https://www.vz.lt/prekyba/2018/05/16...taka?nocache=1

                    Kaip šiemet atrodo rinkos dalys matuojant pagal metinę apyvartą?
                    Paskutinis taisė Saturn; 2018.05.16, 11:17.

                    Comment


                      Parašė Saturn Rodyti pranešimą
                      Gal kažkas premium straipsnį užkelti galėtų?
                      https://www.vz.lt/prekyba/2018/05/16...taka?nocache=1

                      Kaip šiemet atrodo rinkos dalys matuojant pagal metinę apyvartą?
                      Aš galėčiau, bet nekelsiu - nežinau kodėl, bet nepatinki tu man. Senesnes žinutes savo trini (gal hide'ini), pastoviai pranešimų skaičius svyruoja nuo kelių iki nulio, ir labai jau giliniesi į kiekvieną klausimą, ir dar PM primėtai.
                      Tikrai Astronautas (gal Moskvičkos bendradarbis?).

                      P.S. Ir nerašyk man PM - nėra čia ko slapstyti, jei nori klausk viešai.

                      Comment


                        Parašė Saturn Rodyti pranešimą
                        Gal kažkas premium straipsnį užkelti galėtų?
                        https://www.vz.lt/prekyba/2018/05/16...taka?nocache=1

                        Kaip šiemet atrodo rinkos dalys matuojant pagal metinę apyvartą?
                        Aš skaičiau popierinį VŽ straipsnį. Nieko ten įdomaus, LIDL duomenų iš Registrų centro dar nėra. Maximos ir Rimi pajamos ženkliai mažėjo, tai rodo kokia dinamiška mažmeninės prekybos rinka.
                        Maximos grynasis pelnas smuko nuo 77 mln 2015m iki 68 mln 2016m ir 53 mln 2017 metais.
                        P.S. rašo kad LIDL rinkos dalis - 13%
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          PM dažniausiai rašau temomis kurios forume būtų ne į temą. Yra keletas veikėjų kurie forume kartais sarkastiškai rašo. Man įdomu kodėl. Ir tokios diskusijos nebūtų pavykę turėti ne per PM. Tie asmenys per PM labai kieti. Kartais nusiunčiu pagyrimą už žiauriai gerą komentarą. Kas rašyti forume būtų floodinimas. Tie komentarai dažnai (bet ne visada) ir taip turi daug "patinka". Vakar buvo klausimas kaip tvarkytis su paveldosaugotalibanistų protestais. Parašiau PM, nes nenorėjau kad metodas būtų viešai žinomas ir naudojamas piktiems kėslams.
                          Dėl nulio pranešimų jau esu paaiškinęs PM. Čia off-topic, todėl papuola į PM. Kažkam jau esu parašęs, tegul viešina jeigu nori.

                          Parašė Austras Rodyti pranešimą
                          Aš galėčiau, bet nekelsiu - nežinau kodėl, bet nepatinki tu man.
                          Gerai kad yra sugebančių nuomonę sudaryti iš nieko. Kad aš taip mokėčiau...

                          Parašė Austras Rodyti pranešimą
                          P.S. Ir nerašyk man PM - nėra čia ko slapstyti, jei nori klausk viešai.
                          Nesusireikšmink. Neturiu aš tavęs ko paklausti.

                          Parašė Austras Rodyti pranešimą
                          Tikrai Astronautas (gal Moskvičkos bendradarbis?).

                          Paskutinis taisė Saturn; 2018.05.16, 17:46. Priežastis: redaguota dalis apie sarkastiškas žinutes

                          Comment


                            Tik nepradėkit viešų aiškinimųsi. Tam yra PM.

                            Comment


                              Jeigu kam nors įdomu - pagal vienos populiariausių akcijų programėlių duomenis, pagal leidinių peržiūrų skaičių Lidl joje yra jau trečioje vietoje tarp visų prekybos tinklų. Jį ir Iki skiria tik vienas procentas,o jau kurį laiką minimaliai lenkia Norfą.
                              Paskutinis taisė tomczu; 2018.05.31, 13:46.

                              Comment


                                Remiantis tyrimo duomenimis, matyti, jog prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse visuose išvardytuose miestuose prekės buvo įsigytos už vienodą pinigų sumą – 35,55 eurus. „Maxima“ tinklo parduotuvėse prekių krepšelis pigiausiai buvo įsigytas Vilniuje, už pirkinius sumokėjus 35,99 eurus, o brangiausiai – Šiauliuose, išleidus 38,40 eurus. „Norfa“ to paties prekių krepšelio kaina svyravo nuo 38,98 eurų Vilniuje iki 41,98 eurų Šiauliuose. IKI tinklo parduotuvėse pigiausiai buvo apsipirkta Vilniuje, už visas prekes sumokėjus 41,19 eurų, o brangiausiai – Šiauliuose, kur to paties prekių krepšelio kaina siekė net 44,52 eurus. Kainų svyravimas akivaizdus ir brangiausiame pagal tyrimo rezultatus prekybos tinkle „Rimi“, kuriame išvardytos prekės skirtingų miestų parduotuvėse kainavo nuo 41,02 eurų Vilniuje ir šoktelėjo netgi iki 47,22 eurų Šiauliuose.
                                Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/mano-eu....d?id=78140431

                                Įdomu, kad Vilnius pigiausias, o Šiauliai brangiausi.

                                Comment


                                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/mano-eu....d?id=78140431

                                  Įdomu, kad Vilnius pigiausias, o Šiauliai brangiausi.
                                  Nes mes turim babkių. O sostinės vargolei mušasi dėl pigesnių bulkučių
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                    Nes mes turim babkių. O sostinės vargolei mušasi dėl pigesnių bulkučių
                                    Jei muštųsi, tada kainos būtų kaip tik didesnės, dabar jos mažesnės ten, kur konkurencija didžiausia.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Tai gi pats rašei, ten kur kainos didžiausios ir žmonės geriausiai gyvena.

                                      Aš bulkutes griaužiu žiūrėdamas pro svetainės langą į ežerą, ir man px kad jos biški bangesnės.
                                      Tu bulkutes griauži savo chruščiovkėje, ir rankom trini kad gavai jų su nuolaida, na ir kas kad kietos ir apdžiūvusios.


                                      Yessir!
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Lietuvos prekybininkai tikina – vykti į Lenkiją apsipirkti jau nebūtina

                                        Daugiau nei 1,3 mln. pirkėjų sutaupė virš 8,2 mln. eurų pirkiniams, rinkdamiesi prekes, kurių kainos reguliariai yra tikrinamos didžiuosiuose Lenkijos prekybos centruose, o Lietuvos prekybos tinkle atitinkamai mažinamos. Suskaičiuota, kad tokiu būdu kiekvienas pirkėjas vidutiniškai sutaupė apie 5,6 euro. Tokius rezultatus atskleidžia lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, praėjus metams nuo kampanijos „Mažos kainos garantija. Patikrinta Lenkijoje“ pradžios...
                                        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                        Comment


                                          Juokingas reklaminis straipsnis. Per metus sutaupyti 5 € tai kažkas tokio

                                          Comment

                                          Working...
                                          X