Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  2020 05 29

  Lentvaryje atidaroma nauja „Norfa“ parduotuvė

  Penktadienį, gegužės mėn. 29 d., Lentvaryje (Trakų r.), Fabriko g. 155, atidaromas naujas „Norfa“ prekybos centras. Tai antroji „Norfa“ mieste. Parduotuvėje veiks 5 savitarnos ir 3 įprastinės kasos. Prekybos centro bendras plotas 2 tūkst., o prekybos salės – apie 1,5 tūkst. kv. metrų. Šalia įrengta stovėjimo aikštelė, talpinanti 50automobilių. XL formato „Norfoje“ dirbs 20 darbuotojų.Į jos statybas ir įrangą investuota maždaug 2 mln. eurų. Naujame prekybos centre taip pat veiks„N“ vaistinė, „Vilniaus alus“.
  http://www.norfa.lt/lt/naujienos/akt...a_parduotuve_/


  Tik tai ne Lentvaryje, o Vilniuje.




  Comment


   Parašė Zorro Rodyti pranešimą
   2020 05 29


   Tik tai ne Lentvaryje, o Vilniuje.

   Vieta vidury laukų. Bet, matant, kad Trakų Vokėje Maxima su Lidl gana sėkmingai gyvuoja, gal ir logiška.
   Be to, kažkada ta teritorija pradės vystytis.

   Comment




    Prie Lentvario Norfa vakar.

    Comment


     Pastebėjau naujieną, kad kai yra nuolaidos maximoje, tai jos galioja ir Optima prekėms. Seniau visuose parduotuvėse jokios nuolaidos negaliodavo pigiausiems privatiems ženklams (optima, cento pvz).
     Įdomus sprendimas.

     Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Pastebėjau naujieną, kad kai yra nuolaidos maximoje, tai jos galioja ir Optima prekėms. Seniau visuose parduotuvėse jokios nuolaidos negaliodavo pigiausiems privatiems ženklams (optima, cento pvz).
      Įdomus sprendimas.
      Maximose čia nuo prekių grupės priklauso, pvz grupėje su mažu antkainiu iki šiol įrašo pastabą, kad optimai netaikoma, tačiau bendrai nebeišskiria Optimos prekių jau ilgą laiką.

      Comment


       Kažkas čia forume labai domėjosi:

       Patyliukais į Lietuvą įžengė Rusijos žemų kainų prekybos tinklas

       Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=84545617

       Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje pasirodė naujas žaidėjas – didžiausią žemų kainų tinklą „Svetofor“ Rusijoje valdantys verslininkai. Kaune jau atidaryta pirmoji prekės ženklo „Mere“ parduotuvė.


       Comment


        MERE tinklo viziją labai gerai atspindi jų įmonės Vokietijoje adresas:
        Allee der Kosmonauten 32C
        12681 Berlin

        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


         Rusė rašo angliškai apie pirmąją rusų MERE parduotuvę sandėlį Vokietijos Rytuose, Leipcige. Vokiečiams jie veža čekų ir vengrų prekes. Viena dešra vokiečiams neįtiko ir dingo.
         Russian discount grocer Mere wants to conquer Germany with its low prices. The new supermarket is selling half a kilo of coffee for less than €2, almost half the price of Aldi and Lidl, but not everyone is convinced.

         Comment


          VZ.LT. 2020.07.30
          „Aprangos“ grupė pirmą kartą paskelbė e. prekybos apyvartą
          Drabužių prekybos „Aprangos“ grupė šių metų sausio-birželio mėnesiais internetu pardavė prekių už 10,043 mln. Eur arba 2,5 karto daugiau nei pernai tuo pačiu metu, rodo per „Nasdaq“ biržą investuotojams paskelbta ataskaita.
          imantas Perveneckas, „Aprangos“ grupės vadovas, VŽ sako, kad per visus 2019 metus pardavimai internetu bendroje apyvartoje sudarė 3,8% ir buvo truputį mažesni nei 10 mln. Eur.

          „Per pirmą pusmetį mes pasiekėme analogišką apyvartą, kokią turėjome per visus praeitus metus arba padidinome 2,5 karto. E. prekybos rezultatais mes iš tikrųjų patenkinti“, — teigia R. Perveneckas.

          Vertindamas grupės e. komercijos rezultatus vadovas akcentuoja, jog lyginamasis svoris yra pakankamai neblogas, ypač įvertinus tai, kad tenka dirbti mažos rinkos sąlygomis.


          https://www.vz.lt/prekyba/2020/07/30...#ixzz6TktEMKhE

          Comment

          Working...
          X