Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Nekliedėk. Vidutinėj bažnytkaimio Aibėj rasi, nepabijokim pasakyt, gal 50 rūšių alaus. Gali silpna pasidaryt kol išsirinksi.
    Ir rasi gal 10 rūšių vaisių vyno, kur tikriausiai tas pats vynas išpilstytas į tokius pačius butelius, tik su skirtingomis etiketėmis ir skirtingais "kūrybingais" pavadinimais

    Comment


      Parašė sleader Rodyti pranešimą
      Ir rasi gal 10 rūšių vaisių vyno, kur tikriausiai tas pats vynas išpilstytas į tokius pačius butelius, tik su skirtingomis etiketėmis ir skirtingais "kūrybingais" pavadinimais
      Girdėjau, kad Lidlas tais vynais neprekiauja Kadangi nevartoju alkoholio, tai nežinau, ar tai tiesa. Jei taip, tai bent jau degradavusiems girtuoklėliams ši parduotuvė nepatraukli

      Comment


        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
        Pavieniai atvejai (o jei per kelis metus kartą pasitaiko, tai matyt galima pavieniu laikyt) nieko nereiškia - jų būna visur, bus lygiai taip pat ir Lidle. Esu ir aš Norfoj kažkada sūrelį su trim savaitėm pasibaigusiu galiojimu nusipirkęs, lygiai taip pat esu Rimi (kuris jau lyg ir į aukštesnį segmentą taiko) sūrį jau į gerą pelėsinį pavirtusį matęs. Nuo žmogiškos klaidos lėktuvų konstruktoriai neapsaugoti, tai ko norėt iš supermarketų.

        O šiaip Norfos didžiausia bėda ne kokybė ir ne pasirinkimas (nelabai jis kuom savo gauna skiriasi nuo tos pačios Maximos, jei hyper parduotuvių nežūrėsim), o tai, kad daugelis parduotuvių pas juos nemalonios - senos patalpos, ankšta, siaura. O va man kai po nosim prieš kokius ketverius metus naujai statyta Norfa yra tai minties nelabai kyla kitur apsipirkinėt, o nuėjus į kokią Maximą matai, kad ji yra juntamai prastesnė. Gal Lidlas pakeis tuos prioritetus, neįsisavinau dar ar man jo pasiūlos (nes asortimentas ten pasirodė labai mažas) pakanka, ar nelabai.
        Kiek prisimenu is apsipirkinejimu Norfoje ten budavo pilna prikimsta rusisku pusfabrikaciu o lietuvisku populiariausiu to meto brandu nebudavo. Ar vis dar panasus pasirinkimas? Kai bunu Lietuvoj tai lankausi Tuskulenu maximoj, kuri mano poziuriu yra superinis prekybcentris tiek prekiu pasirinkumu tiek isdestymu ir pateikimu. UK su savo atsilikusiais tesco, sainsburiais ir morisonais galetu pasimokyt renginet prekybcentrius

        Comment


          Parašė sleader Rodyti pranešimą
          Mano nuomone tai Maxima mažiausiai ir nukentės dėl Lidl konkurencijos. Liūdniausia turėtu būti Norfai. Kadangi į Norfa eini tik norėdamas pigiau nusipirkti tam tikrų prekių grupių, nes normalaus prekių pasirinkimo kasdieniam apsipirkimui ten nėra. Tačiau kam tada eiti į Norfą, jeigu gali nueiti į Lidl ir nusipirkti dar pigiau.
          Tai, kad būten į Norfą visi eina pirkti šviežios kiaulienos. Ten ir pigiausia, ir didžiausias pasirinkimas. Daržovių ir vaisių pasirinkimas menkokas, bet 500g. maišeliais grietinė irgi tik Norfoje. Aš sakyčiau, kad šitam kontekste būtent Iki prasčiausiai atrodo.

          Comment


            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
            Kiek prisimenu is apsipirkinejimu Norfoje ten budavo pilna prikimsta rusisku pusfabrikaciu o lietuvisku populiariausiu to meto brandu nebudavo. Ar vis dar panasus pasirinkimas? Kai bunu Lietuvoj tai lankausi Tuskulenu maximoj, kuri mano poziuriu yra superinis prekybcentris tiek prekiu pasirinkumu tiek isdestymu ir pateikimu. UK su savo atsilikusiais tesco, sainsburiais ir morisonais galetu pasimokyt renginet prekybcentrius
            Kažkada Pramonės pr. Maxima Kaune buvo pagrindinė mano apsipirkimo vieta. Patikdavo prekių išdėstymas. Vėliau, atsiradus Prismai, pamažu perėjau į šį tinklą, nes erdvė tarp lentynų ir pirkėjų negausa leisdavo ramiai ir netrukdomai apsipirkti... Tačiau 2016 m. birželio 2 d. viskas pasikeitė

            Comment


              Parašė lietus Rodyti pranešimą
              Tai, kad būten į Norfą visi eina pirkti šviežios kiaulienos. Ten ir pigiausia, ir didžiausias pasirinkimas. Daržovių ir vaisių pasirinkimas menkokas, bet 500g. maišeliais grietinė irgi tik Norfoje. Aš sakyčiau, kad šitam kontekste būtent Iki prasčiausiai atrodo.
              kiek esu pirkęs, tai norfoje tikrai kiauliena pasitaikė normaliausia. Neseniai teko apsilankyti naujoje Norfoje Kaune, tai aplinkos vaizdas tikrai pagerėjo, tikrai nebesijaučia to akis badančio "pigumo" ar kaip pavadinti tą jasumą.

              Comment


                Parašė Galis Rodyti pranešimą
                kiek esu pirkęs, tai norfoje tikrai kiauliena pasitaikė normaliausia. Neseniai teko apsilankyti naujoje Norfoje Kaune, tai aplinkos vaizdas tikrai pagerėjo, tikrai nebesijaučia to akis badančio "pigumo" ar kaip pavadinti tą jasumą.
                Parduotuvės vidaus išvaizda normali tikrai, bet ar buvo žmonių? Viena kartą buvau, tai pasijaučiau kaip meno galerijoj
                Paskutinis taisė dsanto; 2016.06.29, 21:18.

                Comment


                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                  Parduotuvės vidaus išvaizda normali tikrai, bet ar buvo žmonių? Viena kartą buvau, tai pasijaučiau kaip meno galerijoj
                  aikštelė buvo užpildyta kokiu 40/50%, bet čia kokia savaitė po atidarymo, tai dar gal veikė naujienos efektas.

                  Comment


                    Parašė Galis Rodyti pranešimą
                    aikštelė buvo užpildyta kokiu 40/50%, bet čia kokia savaitė po atidarymo, tai dar gal veikė naujienos efektas.
                    Aikštelės užpildymas nebūtinai pasako apie pirkėjų srautą. Kaip buvo viduje?

                    Comment


                      Parašė lietus Rodyti pranešimą
                      Tai, kad būten į Norfą visi eina pirkti šviežios kiaulienos. Ten ir pigiausia, ir didžiausias pasirinkimas. Daržovių ir vaisių pasirinkimas menkokas, bet 500g. maišeliais grietinė irgi tik Norfoje. Aš sakyčiau, kad šitam kontekste būtent Iki prasčiausiai atrodo.
                      Kad absoliučiai visur grietinės 500ml maišeliuose yra... Maximoj, iki, šile tai 100%.

                      Comment


                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                        Aikštelės užpildymas nebūtinai pasako apie pirkėjų srautą. Kaip buvo viduje?
                        viduje žmonių tikrai buvo, buvo ir eilės prie kasų, be to ta norfa tokioje vietoje, kad nėra aplink praktiškai jokių paslaugų teikėjų(pastatyta tarp kažkokių garažų iš vienos, krumynų iš kitos ir iš likusių dviejų pusių intensyvaus eismo gatvių, tai nelabai dėl ko kito būtų tą automobilį ten palikti

                        Comment


                          Parašė Galis Rodyti pranešimą
                          kiek esu pirkęs, tai norfoje tikrai kiauliena pasitaikė normaliausia. Neseniai teko apsilankyti naujoje Norfoje Kaune, tai aplinkos vaizdas tikrai pagerėjo, tikrai nebesijaučia to akis badančio "pigumo" ar kaip pavadinti tą jasumą.
                          Kalbant apie pigumą - kaip tik užvakar pravažiuodamas sąlyginai naują Norfą Kalantos g. pamačiau, kad parduotuvės iškaba jau smarkiai nubluko, atrodo prastai. Kitų prekybcentrių iškabos taip greit lyg neblunka, arba jie skiria pinigus atnaujinimui. Tada pagalvojau - gal jie čia specialiai tokį prastą vaizdą palieka, kad žmonės galvotų, kad va taip norfa sutaupo ir gali dėl to duoti geresnmes kainas, suprask blizgučiams nešvaisto

                          Comment


                            Parašė Galis Rodyti pranešimą
                            viduje žmonių tikrai buvo, buvo ir eilės prie kasų, be to ta norfa tokioje vietoje, kad nėra aplink praktiškai jokių paslaugų teikėjų(pastatyta tarp kažkokių garažų iš vienos, krumynų iš kitos ir iš likusių dviejų pusių intensyvaus eismo gatvių, tai nelabai dėl ko kito būtų tą automobilį ten palikti
                            Gal daugiabučių gyventojai laiko. Nes kai aš buvau tuščioj parduotuvėj, tai aikštelėj tikrai buvo nemažai mašinų (buvo šestadienio rytas).

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Kalbant apie pigumą - kaip tik užvakar pravažiuodamas sąlyginai naują Norfą Kalantos g. pamačiau, kad parduotuvės iškaba jau smarkiai nubluko, atrodo prastai. Kitų prekybcentrių iškabos taip greit lyg neblunka, arba jie skiria pinigus atnaujinimui. Tada pagalvojau - gal jie čia specialiai tokį prastą vaizdą palieka, kad žmonės galvotų, kad va taip norfa sutaupo ir gali dėl to duoti geresnmes kainas, suprask blizgučiams nešvaisto
                              Nu jau tikrai Man pirma mintis būtų, kaip jie tada taupo gamindami maistą

                              Comment


                                Parašė lietus Rodyti pranešimą
                                Tai, kad būten į Norfą visi eina pirkti šviežios kiaulienos. Ten ir pigiausia, ir didžiausias pasirinkimas. Daržovių ir vaisių pasirinkimas menkokas, bet 500g. maišeliais grietinė irgi tik Norfoje. Aš sakyčiau, kad šitam kontekste būtent Iki prasčiausiai atrodo.
                                Su pasakymu, kad visi eina į Norfą pirkti kiaulienos, tai nesutiksiu. Nebent jie ten eina tik tos kiaulienos ir tik kartą į dvi savaites, nes žmonių nebūna daug.

                                Aš gyvenu šalia vietos, nuo kurios 250 m spinduliu yra įsikūrę keturi prekybos gigantai: Maxima, Rimi, Norfa ir dabar atsidaręs Lidl.
                                Taigi mano pastebėjimais mažiausiai žmonių būna būtent Norfoje. Nors pirkėju ir joje kažkaip pastebimai šiek tiek padaugėjo. Dabar būna, kad kartais net ir keturios kasos dirba (aišku jeigu dirbtų greičiau ir pastoviai nebūtų kažkokių nesklandumų, tai ten ir trijų būtų per akis).
                                Maximoj žmonių būna daugiausia (nevertinant anšlago Lidl'e po atidarymo). Nors pastaroji parduotuvė įsikūrę ir seniausiai, bet atsiradus konkurentams, kažkokio ženklesnio pirkėjų sumažėjimo aš nepastebėjau.
                                Rimi pirkėjų būna vidutiniškai, bet žiūrint panašiu laiku, tai Norfą lenkia bent 1,5 karto ir pirkėjų pirkinių krepšeliai būna gausesni.
                                O dėl Lidl'o pirkėju kiekio, tai manau visiems ir taip aišku.

                                Tiesa, dėl didelių pirkėjų eilių Lidl'e, būtent Norfa tomis pirmomis savaitėmis išlošė daugiausiai, nes žmonės nelaukdami eilėse prie Lidl'o traukdavo būtent į arčiausiai esančią Norfą. Nors pirkdavo negausiai.

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Kalbant apie pigumą - kaip tik užvakar pravažiuodamas sąlyginai naują Norfą Kalantos g. pamačiau, kad parduotuvės iškaba jau smarkiai nubluko, atrodo prastai. Kitų prekybcentrių iškabos taip greit lyg neblunka, arba jie skiria pinigus atnaujinimui. Tada pagalvojau - gal jie čia specialiai tokį prastą vaizdą palieka, kad žmonės galvotų, kad va taip norfa sutaupo ir gali dėl to duoti geresnmes kainas, suprask blizgučiams nešvaisto
                                  Norfa dėl daugelio dalykų atrodo prasčiausiai. Man tai prasčiausiai atrodė, kai ilgam laikui pakabino skelbimą dėl ieškomų darbuotojų su aiškiai matoma rašybos klaida ir dar sulipdytą (copy/paste) iš kelių, nes tekste buvo panaudoti bent trys skirtingi šriftai. Nejaugi taip sunku parašyti dešimties žodžių skelbimą jo nelipdant iš trijų ir dar nepadarant akivaizdžios klaidos. Kas keisčiausia, kad su ta klaida jis kabėjo gal pora mėnesių. Matyt pagailėjo ant dažų ir popieriaus, kad perspausdint kokius 5 lapus.

                                  Dar radau šio skelbimo nuotrauką


                                  Pasirodo klaidų netgi daugiau, nei atrodė prieš tai. Toks jausmas, kad šitoje parduotuvėje personalo paieška/atranka užsiima valytotoja.
                                  Paskutinis taisė sleader; 2016.06.29, 22:21.

                                  Comment


                                    Norfoje girdėjau per vidaus radiją savireklamą - mes neįjungiame šaldytuvų, o sutaupymą pajunta pirkėjai. Ir akurat - alus šiltas. True story.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Cant be nieko nėra baisiau už šiltą alų prekybcentry..

                                      Comment


                                        per Norfos radiją tikrai transliuoja apie sutaupymą
                                        Plačiau:

                                        http://verslas.lrytas.lt/energetika/...-nepastebi.htm

                                        Comment


                                          Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                          Norfa dėl daugelio dalykų atrodo prasčiausiai. Man tai prasčiausiai atrodė, kai ilgam laikui pakabino skelbimą dėl ieškomų darbuotojų su aiškiai matoma rašybos klaida ir dar sulipdytą (copy/paste) iš kelių, nes tekste buvo panaudoti bent trys skirtingi šriftai. Nejaugi taip sunku parašyti dešimties žodžių skelbimą jo nelipdant iš trijų ir dar nepadarant akivaizdžios klaidos. Kas keisčiausia, kad su ta klaida jis kabėjo gal pora mėnesių. Matyt pagailėjo ant dažų ir popieriaus, kad perspausdint kokius 5 lapus.

                                          Dar radau šio skelbimo nuotrauką
                                          Atvaizdas


                                          Pasirodo klaidų netgi daugiau, nei atrodė prieš tai. Toks jausmas, kad šitoje parduotuvėje personalo paieška/atranka užsiima valytotoja.
                                          Žinoma, pageidautina, kad šiuos visus darbus atliktų vienas asmuo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X