Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lidl globalus tinklas, užtektų 1% pelno maržos, kad generuoti didžiulius pelnus. Machimai pasibaigė gyvenimas, pasvajos apie būvusį pelną.

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą
      Lidl globalus tinklas, užtektų 1% pelno maržos, kad generuoti didžiulius pelnus. Machimai pasibaigė gyvenimas, pasvajos apie būvusį pelną.
      O Lidl pelno maržos paprastai nėra didesnės už tradicinių supermarketų?

      Comment


        /\ Nežinau, bet Lidl'ui suėsti machimą - kaip nusispjauti.

        Comment


          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
          Valio! Pagaliau Maxxxima žvilgsnis sufokusavo ne tik piniginę, bet ir rankas.
          Kaip suprantu, jiems greičiausiai kilo problemų su darbuotojais, nes pastaruoju metu reklamos nebe apie gerą kokybę ar mažas kainas, o apie tai koks šaunus mūsų kolektyvas, kaip čia gera dirbti, siųskit savo CV.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
            Parduotuviu efektyvumas dazniausiai skaiciuojamas apyvarta per 1m2 prekybos ploto. Zvelgiant i tokias nuotraukas atrodo kad Lidlo apyvarta/1m2 kelis kartus didesne

            Comment


              /\ Tuskulėnų plente machima kažkiek atsigavo. Machimai ne tik, kad sumažės pelnas dėl kritusių apyvartų, bet dar ir pradės smaugti kaštai pustuščių parduotuvių. Ar neteks išgirsti apie nuostolingą veiklą tiek machimos, tiek rimi. IKI mačiau gan drastiškai daro nuolaidas.
              Paskutinis taisė andyour; 2016.06.29, 18:48.

              Comment


                O tai kas bus, kai atsidarys dar keliasdešimt Lidlų? Maximai bus Mexit iš LT rinkos?

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  O tai kas bus, kai atsidarys dar keliasdešimt Lidlų? Maximai bus Mexit iš LT rinkos?
                  Lietuvos maisto prekiu prekybos tinklas iki siol tik pletesi. Prieis ta stadija kada reikes optimizuotis.

                  Comment


                    Lidle net nezino, kad sita darba http://goo.gl/O6mT3Y dsanto dirba nemokamai

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      O tai kas bus, kai atsidarys dar keliasdešimt Lidlų? Maximai bus Mexit iš LT rinkos?
                      Lild neturi plataus asortimento, o yra žmonių, kuriems to reikia ir net pasiryžę už tai sumokėti daugiau. Lygiai kaip ir į IKI dažnas užsuka kepinių, bet ir tuo pačiu apsiperka. Dalis žmonių eina dėl patogumo į šalia namų esančią parduotuvę, o Lidlas nebus prie kiekvieno namų.
                      Man atrodo, kad nuo Lidle konkurencijos skaudžiausiai bus toms parduotuvėms, kurios negali pasiūlyti didelio asortimento, bet ir nėra labai mažos, t.y. turi didelius kaštus. Ar tai nebus atsakymas, kodėl Rimi stato tik didelius prekybos centrus, o IKI tik mažas parduotuves? Pvz. machima turi įvairaus dydumo, nuo visiškai mikroskopinių iki hyper.
                      Paskutinis taisė andyour; 2016.06.29, 19:15.

                      Comment


                        Parašė andyour Rodyti pranešimą
                        /\ Tuskulėnų plente machima kažkiek atsigavo. Machimai ne tik, kad sumažės pelnas dėl kritusių apyvartų, bet dar ir pradės smaugti kaštai pustuščių parduotuvių. Ar neteks išgirsti apie nuostolingą veiklą tiek machimos, tiek rimi. IKI mačiau gan drastiškai daro nuolaidas.
                        O vien šiemet kiek naujų Maximų pristatys.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          O tai kas bus, kai atsidarys dar keliasdešimt Lidlų? Maximai bus Mexit iš LT rinkos?
                          Mano nuomone tai Maxima mažiausiai ir nukentės dėl Lidl konkurencijos. Liūdniausia turėtu būti Norfai. Kadangi į Norfa eini tik norėdamas pigiau nusipirkti tam tikrų prekių grupių, nes normalaus prekių pasirinkimo kasdieniam apsipirkimui ten nėra. Tačiau kam tada eiti į Norfą, jeigu gali nueiti į Lidl ir nusipirkti dar pigiau.

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            Lidle net nezino, kad sita darba http://goo.gl/O6mT3Y dsanto dirba nemokamai
                            Manai nemokamai?

                            Comment


                              Parašė sleader Rodyti pranešimą
                              Mano nuomone tai Maxima mažiausiai ir nukentės dėl Lidl konkurencijos. Liūdniausia turėtu būti Norfai. Kadangi į Norfa eini tik norėdamas pigiau nusipirkti tam tikrų prekių grupių, nes normalaus prekių pasirinkimo kasdieniam apsipirkimui ten nėra. Tačiau kam tada eiti į Norfą, jeigu gali nueiti į Lidl ir nusipirkti dar pigiau.
                              Norfoje nėra kasdienių prekių pasirinkimo? Pvz. ko? Ikrų?

                              Comment


                                Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                Mano nuomone tai Maxima mažiausiai ir nukentės dėl Lidl konkurencijos. Liūdniausia turėtu būti Norfai. Kadangi į Norfa eini tik norėdamas pigiau nusipirkti tam tikrų prekių grupių, nes normalaus prekių pasirinkimo kasdieniam apsipirkimui ten nėra. Tačiau kam tada eiti į Norfą, jeigu gali nueiti į Lidl ir nusipirkti dar pigiau.
                                Na Lidle mažesnis pasirinkimas nei Norfoje. Bet Lidle greičiausiai nerasi supelijusių pomidorų, kaip man teko matyti Norfoje.

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Na Lidle mažesnis pasirinkimas nei Norfoje. Bet Lidle greičiausiai nerasi supelijusių pomidorų, kaip man teko matyti Norfoje.
                                  Kuriai daliai Lietuvos (šalies, kur vidutinis uždarbis kokius 4 kartus mažesnis, nei Vokietijoje ar Airijoje, kur diskaunteriai užima keliasdešimt procentų rinkos) pirkėjų pasirinkimas yra toks svarbus veiksnys, kad jį būtų galima naudoti kaip argumentą marketingo strategijose vienoje skurdžiausių ES šalių? Ypač turint omeny, kad nei viename lietuviškame supermarkete nėra... normalių kiaušinių ar jautienos? Apie kokį pasirinkimą dar galima kalbėti?

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Norfoje nėra kasdienių prekių pasirinkimo? Pvz. ko? Ikrų?
                                    Dėl ikrų nežinau, nes niekada nežiūrėjau. Bet pernai buvo atvejis, kad per savaitę berods tris kartus buvau užsukęs ir ieškojau bulvių, tai vis pasitikdavo tuščia dėžė.
                                    Arba kaip dsanto teisingai pastebėjo, dalis daržovių ar vaisių būna kažkokie pavytę arba netgi papuvę.

                                    Dėl kitų prekių irgi nėra daug pasirinkimo. Vakarais duonos tebūna tik pora variantų ir tie kažkokie padžiuvę bei trumpai galiojantys. Pieno produktų irgi pasirinkimas neblizga. Nors norfa berods XXL skaitosi, bet net mažesnėse Maximose pieno produktų šaldytuvai būna dvigubai didesni. Mišrainių irgi gal tik kokios 6 ar 8 rūšys. Tas pats ir su alum, atrodo lentynose nemažai, bet kažko įdomaus ir verto dėmesio - nėra.
                                    Tik vat šaldytų produktų pasirinkimas gana platus (koldūnai, ledai).

                                    Tiesiog kadangi įvairesnių prekių nėra, o rinktis dažnai gali iš poros paprasčiausių variantų, tai tą paprasčiausią variantą geriau nusipirkti Lidl'e, kur jis tiesiog kainuos pigiau.

                                    Comment


                                      Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                      Dėl ikrų nežinau, nes niekada nežiūrėjau. Bet pernai buvo atvejis, kad per savaitę berods tris kartus buvau užsukęs ir ieškojau bulvių, tai vis pasitikdavo tuščia dėžė.
                                      Arba kaip dsanto teisingai pastebėjo, dalis daržovių ar vaisių būna kažkokie pavytę arba netgi papuvę.

                                      Dėl kitų prekių irgi nėra daug pasirinkimo. Vakarais duonos tebūna tik pora variantų ir tie kažkokie padžiuvę bei trumpai galiojantys. Pieno produktų irgi pasirinkimas neblizga. Nors norfa berods XXL skaitosi, bet net mažesnėse Maximose pieno produktų šaldytuvai būna dvigubai didesni. Mišrainių irgi gal tik kokios 6 ar 8 rūšys. Tas pats ir su alum, atrodo lentynose nemažai, bet kažko įdomaus ir verto dėmesio - nėra.
                                      Tik vat šaldytų produktų pasirinkimas gana platus (koldūnai, ledai).

                                      Tiesiog kadangi įvairesnių prekių nėra, o rinktis dažnai gali iš poros paprasčiausių variantų, tai tą paprasčiausią variantą geriau nusipirkti Lidl'e, kur jis tiesiog kainuos pigiau.
                                      Aš nelabai pasitikiu Norfos kokybe. Ką ten kalbėti apie kokią maltą mėsą, kai net Maximoj primala bet ko O supelijusius pomidorius mačiau prieš kokius 3-4 metus. Buvo šeštadienis. Nejuokais supykdė akivaizdžiai supeliję pomidorai, tai pranešiau Maisto ir veterinarijos tarnybai. O jie nuvažiavę pirmadienį dar rado tų pomidorų ir skyrė baudą.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Apie kokį pasirinkimą dar galima kalbėti?
                                        Nekliedėk. Vidutinėj bažnytkaimio Aibėj rasi, nepabijokim pasakyt, gal 50 rūšių alaus. Gali silpna pasidaryt kol išsirinksi.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                          Aš nelabai pasitikiu Norfos kokybe. Ką ten kalbėti apie kokią maltą mėsą, kai net Maximoj primala bet ko O supelijusius pomidorius mačiau prieš kokius 3-4 metus. Buvo šeštadienis. Nejuokais supykdė akivaizdžiai supeliję pomidorai, tai pranešiau Maisto ir veterinarijos tarnybai. O jie nuvažiavę pirmadienį dar rado tų pomidorų ir skyrė baudą.
                                          Pavieniai atvejai (o jei per kelis metus kartą pasitaiko, tai matyt galima pavieniu laikyt) nieko nereiškia - jų būna visur, bus lygiai taip pat ir Lidle. Esu ir aš Norfoj kažkada sūrelį su trim savaitėm pasibaigusiu galiojimu nusipirkęs, lygiai taip pat esu Rimi (kuris jau lyg ir į aukštesnį segmentą taiko) sūrį jau į gerą pelėsinį pavirtusį matęs. Nuo žmogiškos klaidos lėktuvų konstruktoriai neapsaugoti, tai ko norėt iš supermarketų.

                                          O šiaip Norfos didžiausia bėda ne kokybė ir ne pasirinkimas (nelabai jis kuom savo gauna skiriasi nuo tos pačios Maximos, jei hyper parduotuvių nežūrėsim), o tai, kad daugelis parduotuvių pas juos nemalonios - senos patalpos, ankšta, siaura. O va man kai po nosim prieš kokius ketverius metus naujai statyta Norfa yra tai minties nelabai kyla kitur apsipirkinėt, o nuėjus į kokią Maximą matai, kad ji yra juntamai prastesnė. Gal Lidlas pakeis tuos prioritetus, neįsisavinau dar ar man jo pasiūlos (nes asortimentas ten pasirodė labai mažas) pakanka, ar nelabai.
                                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                          Comment

                                          Working...
                                          X