Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    kad jis neišgyveno.
    Ačiū už sugadintą intrigą
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė Akela Rodyti pranešimą
      Peržiūrėjau "i am legend". Šlamštas, galiu pasakyt... Pabaiga nesąmoninga ir blogąja prasme visai netikėta, siužetas manau visiškai prastas..
      Pritariu, ir aš nesuprantu, ko jį taip gyrėt. Visiškas šū*as net atsižvelgiant į efektus. Nei siužeto, nei labai to siaubo, o zombiai tai ir iš viso graudžiai juokingi, pabaiga iš viso totaliai amerikietiškas herojinis epas. 3/10 geriausiu atveju (už W. Smith).
      Jūsų,
      Analitikas PlėtRa™

      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

      Comment


        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
        Pritariu, ir aš nesuprantu, ko jį taip gyrėt. Visiškas šū*as net atsižvelgiant į efektus. Nei siužeto, nei labai to siaubo, o zombiai tai ir iš viso graudžiai juokingi, pabaiga iš viso totaliai amerikietiškas herojinis epas. 3/10 geriausiu atveju (už W. Smith).
        Nu visiskai nesutinku, nebent ne su ta nuotaika ziurejai, pabaiga kiek prastoka, ( kam ten jam reikejo sprogdintis, tai tiap ir likau nesuprates), bet overall tikrai neblogas filmukas..
        Kairiarankių klubas - Left.lt

        Comment


          Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
          Nu visiskai nesutinku, nebent ne su ta nuotaika ziurejai, pabaiga kiek prastoka, ( kam ten jam reikejo sprogdintis, tai tiap ir likau nesuprates), bet overall tikrai neblogas filmukas..
          Nežinau.. Aš apskritai pastebiu, kad didžioji dalis mano mėgstamiausių ir geriausių filmų yra iš praeito amžiaus, ypač 9-10 dešimtmečio. Šį dešimtmetį labai suprastėjo Holivudo produkcija, viskas kišama ant efektų, bet visiškai pamirštama pats siužetas, personažų charakteriai ir jų tikroviškumas labiau nugludinti, patys filmai sukelia daugiau minčių ir emocijų, daugiau minties juose nei dabar. Galėčiau vos keletą filmų iš šio dešimtmečio išskirti kaip gerus, kaip klasiką. Nepalyginimai su tuo,kiek ir kokių įvairių jų buvo praeitame. Na, čia mano nuomonė tokia, kad seniau kažkaip buvo geriau. Kai sakoma, dėl skonio nesiginčijama.
          Jūsų,
          Analitikas PlėtRa™

          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

          Comment


            /\ Jo pritariu, kad šio dešimtmešio filmams dar toli iki dvidešimto amžaiu klasikos. Šiuolaikiniu filmu scenarijų spragas užkiša spec. efektais ir skaitos jau čia geras filmas.
            Pažėkit filmą The Fountain (2006) vienas iš geresniu pavizdžių ką galimą sukūrti nenaudojant kompiuterinių efektų.
            Life is a game that no one wins

            Comment


              Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
              Galėčiau vos keletą filmų iš šio dešimtmečio išskirti kaip gerus, kaip klasiką.
              Būtų įdomu sužinoti variantus, matosi, kad "belenkas" nelimpa.

              Comment


                Parašė Akela Rodyti pranešimą
                Būtų įdomu sužinoti variantus, matosi, kad "belenkas" nelimpa.
                Scorseses "The Departed", "The Pianist", "Memento", "Gladiator", "Revolver", "The Lord of the Rings" trilogija, "Kill Bill" (dėl Q ir U derinio .

                Ko gero, labiausiai įstrigęs šį dešimtmetį vis tik yra "Pianistas".
                Jūsų,
                Analitikas PlėtRa™

                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                Comment


                  Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                  Scorseses "The Departed", "The Pianist", "Memento", "Gladiator", "Revolver", "The Lord of the Rings" trilogija, "Kill Bill" (dėl Q ir U derinio .

                  Ko gero, labiausiai įstrigęs šį dešimtmetį vis tik yra "Pianistas".
                  Visi geri, dar pridurciau The Jacket, Lord of War, The Prestige, 28 Days Later taip pat tikrai geri filmai
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Ačiū už sugadintą intrigą
                    Oops . Sakau, pavadinimas pasako viską. Legendos negyvena .

                    Buvau Cloverfield. Kažkas baisaus .

                    Comment


                      Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                      Visi geri, dar pridurciau The Jacket, Lord of War, The Prestige, 28 Days Later taip pat tikrai geri filmai
                      Aš ir norėčiau pridurti, tokius kaip Cidade de Deus, Snatch,Laberinto del fauno.
                      Paskutinis taisė Kartmen; 2008.02.02, 22:28.
                      Life is a game that no one wins

                      Comment


                        Meet the Spartans - Kiečiausi Spartos vyrai. Mano manymu visai linksma parodija

                        Comment


                          mano nuomone saipytis is tokiu dalyku kaip spartieciai ju kovos ir t.t gali tik bezdziones

                          Comment


                            O jie ne beždžionės buvo su savo kovomis? Sveiko proto žmonės neturi žudymo instrinkto
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
                              mano nuomone saipytis is tokiu dalyku kaip spartieciai ju kovos ir t.t gali tik bezdziones
                              O iš kokių dalykų beždžionėms galima šaipytis?

                              Comment


                                ??nelabai supratau? man patinka istorija gerbiu karius ir salis kurios sugebejo uz save pastoveti ,o kai ateina kazkokie amerikonai ir sugeba parodijuoti tuos musius ir daro is ju nesamones .tai yra izeidimas tautai zmoniem ir t.t amekonai tai amerikonai bet skaudziausia kad tai daro kulturos neturintys ir niekada neturesiantys bezdziones.


                                va dar vienas pvz http://www.youtube.com/watch?v=F9nRgZrcNik
                                Paskutinis taisė D-Mason; 2008.02.06, 16:03.

                                Comment


                                  Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
                                  ??nelabai supratau? man patinka istorija gerbiu karius ir salis kurios sugebejo uz save pastoveti ,o kai ateina kazkokie amerikonai ir sugeba parodijuoti tuos musius ir daro is ju nesamones .tai yra izeidimas tautai zmoniem ir t.t amekonai tai amerikonai bet skaudziausia kad tai daro kulturos neturintys ir niekada neturesiantys bezdziones.


                                  va dar vienas pvz http://www.youtube.com/watch?v=F9nRgZrcNik
                                  Cia gi filmas, toks pats kaip ir 300, abu sukure amerikieciai, ir nieks cia is tu spartieciu nesisaipo...C'mon
                                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                                  Comment


                                    Black Snake Moan/Juodos gyvatės dejonė

                                    Dievobaimingas bliuzmenas, kurį vaidina Samuelis L.Jacksonas, sutinka jauną merginą, kuri, buvusi seksualinio išnaudojimo auka, ieško savo gyvenimo meilės.

                                    Įdomus filmas, ypač stiprus muzikinis takelis.

                                    Paskutinis taisė Karolis!; 2008.02.17, 23:35.
                                    W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                    Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                    Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                    Comment


                                      Šį savaitgalį kine peržiūrėjau Meet The Spartans, Asteriksą olimpinėse ir Projektas Monstras. Pirmieji abu patiko, nes mėgstu komedijas ir parodijas Gardžiai pasijuokiau iš spartiečių, Paris, Britney ir visų kitų Na Asterikso ši dalis galbūt buvo su mažiausiai "bajerių", tačiau visvien privertė juoktis O Monstras šiek tiek nuvylė... Efektai neblogi, tačiau siužeto ir pabaigos jokios
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        Vienas geriausiu filmu koki esu ziurejes, su nepakartojamu aktorium Denzeliu Washingtonu MAN ON FIRE

                                        Comment


                                          Dejavu su Denzeliu Washingtonu labai patiko rekomenduociau paziuret
                                          Kairiarankių klubas - Left.lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X