Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    10 balų reklamai Ypač aktuali šiom dienom
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      10 balų reklamai Ypač aktuali šiom dienom
      Youtube video
      Juokinga yra tai, kad Anglijoje "standartinis" žalios etiketės Carlsbergas turi lygiai 3.8% alc. tūrio., kuris ten stumdomas kaip "normalus" alus. Žiauru.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Juokinga yra tai, kad Anglijoje "standartinis" žalios etiketės Carlsbergas turi lygiai 3.8% alc. tūrio., kuris ten stumdomas kaip "normalus" alus. Žiauru.
        Alus apskritai yra žiaurus
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Alus apskritai yra žiaurus
          Nes alų geria tik pradėdantieji alkoholikai.

          Comment


            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Nes alų geria tik pradėdantieji alkoholikai.
            Tikrai? O kaip čekai, vokiečiai, austrai, danai, britai?
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Alus apskritai yra žiaurus
                Tai kad nuo viso kito alkoholio (gal išskyrus kokį vieną kitą kokteiliuką su daug ledo) iškart norisi vemti. Tai kaip ir nelabai turiu pasirinkimo. Kažkaip mano pradedančiojo alkoholiko stadija trunka jau gana ilgai, nes nieko kito gerti taip ir neišmokau. Jau net draugai iš manęs juokiasi.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Tai kad nuo viso kito alkoholio (gal išskyrus kokį vieną kitą kokteiliuką su daug ledo) iškart norisi vemti. Tai kaip ir nelabai turiu pasirinkimo. Kažkaip mano pradedančiojo alkoholiko stadija trunka jau gana ilgai, nes nieko kito gerti taip ir neišmokau. Jau net draugai iš manęs juokiasi.
                  Net alus?
                  ______________
                  The Division Bell

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Tai kad nuo viso kito alkoholio (gal išskyrus kokį vieną kitą kokteiliuką su daug ledo) iškart norisi vemti. Tai kaip ir nelabai turiu pasirinkimo. Kažkaip mano pradedančiojo alkoholiko stadija trunka jau gana ilgai, nes nieko kito gerti taip ir neišmokau. Jau net draugai iš manęs juokiasi.
                    Tai bent alų virškina, o man su visu alkoholiu tas pats
                    Flickr

                    Comment


                      Taip alūs visi sugedę, kad kartais 2-3 išgėrus galvą ryte maudžia. Su stipriaisiais nieko panašaus, todėl vakarėlių metu stengiuos išvis vengti alaus, kad kitą rytą gyventi būtų gera
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Žiauriai prajuokino

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Tai bent alų virškina, o man su visu alkoholiu tas pats
                          O kodėl taip? Na alus kelia rūgštingumą ir jautresniam skrandžiui gali nepatikti. Bet galima bandyti kombinuoti su kokiu nors Rennie ar panašiu kalcio karbonato preparatu, kuris panaikins nemalonius pojūčius pilve.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            O kodėl taip? Na alus kelia rūgštingumą ir jautresniam skrandžiui gali nepatikti. Bet galima bandyti kombinuoti su kokiu nors Rennie ar panašiu kalcio karbonato preparatu, kuris panaikins nemalonius pojūčius pilve.
                            Manau ne skrandyje yra problema, o galvoje, nes ją pradeda skaudėti ir nuo nedidelio alkoholio kiekio, bet kokie nors gaivūs kokteiliai aišku viskas ok.
                            Flickr

                            Comment


                              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                              Comment


                                Comment


                                  Dievai turbut isprotejo'2012

                                  Comment


                                    Ant „Facebook“ gandų užkibęs ministras siūlo didinti saugumą prekybos centruose
                                    lrtytas.lt

                                    Baltoji karštinė ir ne kitaip...

                                    Comment


                                      Ministras A. Melianas ragina užkirsti kelią galimiems nusikaltimams

                                      Pasirodžius galimai specialiai skleidžiamiems gandams apie Lietuvos didžiuosiuose prekybos centruose grobiamus mažamečius vaikus, vidaus reikalų ministras Artūras Melianas paragino Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos vadovus imtis priemonių ir užkirsti kelią galimiems nusikaltimams.

                                      Comment


                                        Persikelia lenkas gyventi Angliją, bet po poros mėnesių jis pradeda sirgti. Joks britų daktaras negali diagnozuoti ligos. Galiausiai lenkas susiranda daktarą - lenką. Lenkas papasakojo daktarui apie savo bėdą, daktaras iš kart jam sako:
                                        - Nesijaudink, dažnai čia taip lenkams būna. Paimk kibirą, nueik į tą kambarį, prišik į kibirą, primyžk ant viršaus ir pakvėpuok ta smarve 10 minučių.
                                        Lenkas nusistebi, bet daktaras sako - daktaras žino, todėl padaro kaip sakomas ir grįžta jausdamasis puikiai:
                                        - Daktare, viskas suveikė. Kas man buvo?
                                        - Tu tiesiog namų pasiilgai, - atsako daktaras.
                                        “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                                        Comment


                                          Įdomu pamatyt, kas iš forumiečių išbus 3:21 nesusijuokę Sėkmės
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X