Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man tai patiko
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment



      http://www.weather-forecast.com/loca.../metars/latest
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Nu tiesiog negalėjau nepasidalint

        Comment


          ... tuo tarpu pajūryje:

          Comment


            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
            ... tuo tarpu pajūryje:

            Atvaizdas
            http://gyvenimas.delfi.lt/love/paplu....d?id=59152467

            Comment


              Comment


                Lmfao dainos "Sexy and I know it" parodija
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Lenkų kalbos pamokėlė

                  Comment


                    Comment


                      OMFG NACIS OLIMPYJADOJA!!!!!!!!!!! Lietuvių nacių homofobų siautėjimas peržengė visas ribas! Dangaus keršto besišaukiantis išsišokimas neturi likti nenubaustas -- NK95 turi išplatinti peticiją, kurią privalo pasirašyti kiekvienas tolerastentelegtualis, o DP ir NV parašyti kaip minimum po 5 pagraudenimus į delfi ir kitas analitines ertmes.

                      O dabar -- visi bėgte į straipsnio kamentus spaviedotis ir atgailauti.

                      Comment


                        Ir vėžliai moka troll'inti
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Flickr

                          Comment


                            Smalsiems


                            Just for 20 kr in Sweden WC by M4Z21, on Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Puonds
                              考纳斯, 立陶宛

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                O čia vieno žmogaus komentaras, kuris buvo patalpintas, kuomet Zuokas įkėlė į savo profilį šią nuotrauką.
                                Čia iš FB žmogaus, kuris buvo salėje ir viską pats matė (jis LRT žurnalistas).

                                Šarūnas Mazalas
                                Kai stebėjau rungtynes arenoje ir išgirdau tą ‘Sėklos grupės’ skandavimą UH UH UH, pirma mintis buvo: ką jie, po velnių, daro? Negali to daryti, kai tavo varžovai – juodaodžiai! Nubaustas. Ir nubaustas pelnytai. Tik gėda užtraukta mūsų šaliai. O visi kalbėjo apie rasizmą Lenkijoje ir Ukrainoje. Gaila…
                                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                Comment


                                  Tai manau niekas negincuja nubaudimo teisetumo. Paskaicius visa sitacijos aprasyma policija elgesi labai atsargiai ir teisingai. Ciia gal labiau linksma ta klaida O pats paveikslelis naetitinka faktu.

                                  Comment


                                    Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                    O čia vieno žmogaus komentaras, kuris buvo patalpintas, kuomet Zuokas įkėlė į savo profilį šią nuotrauką.
                                    Rimtai tikite, kad tie žmonės yra rasistai ir naciai?

                                    Comment


                                      Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                      Rimtai tikite, kad tie žmonės yra rasistai ir naciai?
                                      Labiau vadinčiau kvailais. Norėjo pasirodyti kietesniais nei yra, bet užmiršo, kurioje šalyje randasi.
                                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                      Comment


                                        Čia iš FB žmogaus, kuris buvo salėje ir viską pats matė (jis LRT žurnalistas).

                                        Šarūnas Mazalas
                                        Kai stebėjau rungtynes arenoje ir išgirdau tą ‘Sėklos grupės’ skandavimą UH UH UH, pirma mintis buvo: ką jie, po velnių, daro? Negali to daryti, kai tavo varžovai – juodaodžiai! Nubaustas. Ir nubaustas pelnytai. Tik gėda užtraukta mūsų šaliai. O visi kalbėjo apie rasizmą Lenkijoje ir Ukrainoje. Gaila…
                                        Ta prasme būtų ėjus kokia kita komanda būtų buvęs tas pats, čia esmė manau ne tame ar jie juodaodžiai ar dar koks velnias, o tiesiog jie mūsų priešininkai, kaip ir visose kitose varžybose kai pasitinka priešininkus jie būna sutikti taip pat su švilpimu tuo pačiu "uh uh uh" ir t.t.
                                        Tai manau niekas negincuja nubaudimo teisetumo. Paskaicius visa sitacijos aprasyma policija elgesi labai atsargiai ir teisingai. Ciia gal labiau linksma ta klaida O pats paveikslelis naetitinka faktu.
                                        Tu gal krepšinio varžybose nesi buvęs? Taip šneki atrodo ištikrųjų tiki visu šituo bullshit..

                                        Comment

                                        Working...
                                        X