Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      iš pradžių kampo nepagavau
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Tą rankinės rankena man įtartinai panaši į mažo alien'o iš "Alien versus predator"


        wikia.com

        Ten visai ne katinas
        Paskutinis taisė Aleksas666; 2011.10.04, 22:01.
        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

        Comment


          [QUOTE=Aleksas666;588480 Ten visai ne katinas [/QUOTE]

          o tai kas pagal tave? atsiprašant "intymi moteriška vietelė"?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            o tai kas pagal tave? atsiprašant "intymi moteriška vietelė"?
            Ateivis jeigu gerai pamenu, tame filme ateiviai gyveno žmonėse, o kai pakankamai užaugdavo lįsdavo laukan, žinoma, ne per tą vietą
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Miau

              Comment


                Tai čia jau beveik gremlinų scenarijus, tie irgi pradžioje būdavo mieli, pūkuoti (Gizmo kaka), o paskui... Išbaisėdavo, grynai kaip jos perdikiulio rankena
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  su tokiu tarpkoju galima puikia karjera padaryti
                  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=50363610

                  Comment


                    Nu tai ta mažutė ir daro. Nors filmuojasi vaikiškuose filmuose...

                    Comment


                      Katinukas jau visiškai įžulus pasidarė
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment


                        Jam ten šilta ir maloniai kvepia.

                        Comment


                          www.kaunotvirtove.lt

                          Comment



                            ---

                            ---

                            Comment


                              Šokėjėliai, mažasis tikras talentas, jo sesei reikėtų semtis jo patierties

                              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                              Comment


                                mūsų naujausias filmukas gal ir nelabai tinka į temą šiaip linksma, nes liūdna,kad žmonės nežino Lietuvos istorijos, bet.. vistiek - klausimėlio parodija
                                Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                Comment


                                  Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                                  mūsų naujausias filmukas gal ir nelabai tinka į temą šiaip linksma, nes liūdna,kad žmonės nežino Lietuvos istorijos, bet.. vistiek - klausimėlio parodija
                                  Youtube video
                                  Žmones remiasi V.Krėvės primestu kontekstu, kitavertus aš pats Skirgailą žinau iš literatūrinio konteksto. Nepaisant viso to, visvien gaila, kad žmonėms jų tapatybė mažai reikšminga, tiesa sakant, tikėjausi kiek išsamesnių atsakymų. Juk kūrinys "Skirgaila" net įtrauktas į mokymo programą, o žmonėms tai viso labo tušti žodžiai.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                    Žmones remiasi V.Krėvės primestu kontekstu, kitavertus aš pats Skirgailą žinau iš literatūrinio konteksto. Nepaisant viso to, visvien gaila, kad žmonėms jų tapatybė mažai reikšminga, tiesa sakant, tikėjausi kiek išsamesnių atsakymų. Juk kūrinys "Skirgaila" net įtrauktas į mokymo programą, o žmonėms tai viso labo tušti žodžiai.
                                    Na nežinau, kažkodėl manęs visiškai nestebina, kad žmonės, ypač kažkokie chroniukai, nieko nežino apie Skirgailą. Kas čia juokingo? Tiesą sakant, aš pats apie jį mažai žinau. Manau panašiai galima kokį nors mažai kam žinomą fizikos dėsnį pasiimti ir klausinėti praeivių, ar jie apie jį ką nors žino. Kažkaip visa esmė Klausimėlio yra klausti elementarių klausimų (Kas yra Sabonis, iš kur teka Saulė ar pan.) ir sulaukti netikėtų atsakymų. Skirgaila kažkaip į elementarių dalykų sąrašą nelabvai įeina. Įdomu sužinoti, ar aš taip vienas manau.
                                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                    Comment


                                      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                      Na nežinau, kažkodėl manęs visiškai nestebina, kad žmonės, ypač kažkokie chroniukai, nieko nežino apie Skirgailą. Kas čia juokingo? Tiesą sakant, aš pats apie jį mažai žinau. Manau panašiai galima kokį nors mažai kam žinomą fizikos dėsnį pasiimti ir klausinėti praeivių, ar jie apie jį ką nors žino. Kažkaip visa esmė Klausimėlio yra klausti elementarių klausimų (Kas yra Sabonis, iš kur teka Saulė ar pan.) ir sulaukti netikėtų atsakymų. Skirgaila kažkaip į elementarių dalykų sąrašą nelabvai įeina. Įdomu sužinoti, ar aš taip vienas manau.
                                      Visiškai pritariu.

                                      Comment


                                        Senas geras

                                        Comment


                                          O matete sio vyruko susukta filmuka apie indiskus filmus? Siulau paziureti.

                                          Ateina pagivenusi moteris pas ginekologa paskutini karta. Ginekologas ja apziuri ir sako:
                                          - Nekas, nekas. Pas jus gribelis.
                                          O moteriske atkerta:
                                          - Ot rupuze, puse metu grycia ede dabar ir ten isimete.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X