Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Jo, gal nelabai linksma, bet vis dėlto yra tas žmogiškas smalsumas stebėti ir analizuoti tokius egzempliorius. Tinkamiausia tema šiam video gal būtų "Šokiruojanti dokumentika".
    Man labiau žudikus maniakus patinka stebėti ir analizuoti, o ne nupezusias bobutes. Labai atsargiai juokaučiau, kadangi juokas parodo dalį tavęs, kas jaudina, kas domina, į ką kreipi dėmesį daugiau. Parodyk kas tau juokinga - pasakysiu kas esi, ypač jei tai yra kryptinga ir kartojasi.

    Beje, kas juokiasi iš anekdotų apie moteris, žeminimą, smurtą apie jas, yra labiau linkę tai pateisinti ir realybėje.
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Parašė Irma Rodyti pranešimą
      Man labiau žudikus maniakus patinka stebėti ir analizuoti, o ne nupezusias bobutes. Labai atsargiai juokaučiau, kadangi juokas parodo dalį tavęs, kas jaudina, kas domina, į ką kreipi dėmesį daugiau. Parodyk kas tau juokinga - pasakysiu kas esi, ypač jei tai yra kryptinga ir kartojasi.

      Beje, kas juokiasi iš anekdotų apie moteris, žeminimą, smurtą apie jas, yra labiau linkę tai pateisinti ir realybėje.
      Atsipalaiduok, kas juokiasi iš anekdotų, tas turi gera humoro jausmą. Jei tu manai, kad yra linkę, tai dar nieko nereiškia.

      O čia iš archyvų:


      tų laikų žurnalistams nestigo humoro:

      Iškarpa iš laikraščio "Ūkininko patarėjas" 1933-09-14
      Paskutinis taisė artexs; 2011.11.07, 15:40.

      Comment


        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        Man labiau žudikus maniakus patinka stebėti ir analizuoti, o ne nupezusias bobutes. Labai atsargiai juokaučiau, kadangi juokas parodo dalį tavęs, kas jaudina, kas domina, į ką kreipi dėmesį daugiau. Parodyk kas tau juokinga - pasakysiu kas esi, ypač jei tai yra kryptinga ir kartojasi.

        Beje, kas juokiasi iš anekdotų apie moteris, žeminimą, smurtą apie jas, yra labiau linkę tai pateisinti ir realybėje.
        Irma, atspėk, kaip vadinasi vaikai, kurie nudobė, iškepė ir suvalgė savo tėvus?

        Našlaičiai.


        Man juokinga, ar tai reiškia, kad aš linkęs būti kanibalu?

        Comment


          Parašė artexs Rodyti pranešimą
          Irma, atspėk, kaip vadinasi vaikai, kurie nudobė, iškepė ir suvalgė savo tėvus?

          Našlaičiai.


          Man juokinga, ar tai reiškia, kad aš linkęs būti kanibalu?
          Cituoji Užkalnį?
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
            Cituoji Užkalnį?
            Aha

            Comment


              Parašė artexs Rodyti pranešimą
              Irma, atspėk, kaip vadinasi vaikai, kurie nudobė, iškepė ir suvalgė savo tėvus?

              Našlaičiai.


              Man juokinga, ar tai reiškia, kad aš linkęs būti kanibalu?
              Kaip neįdomu, kam klausi, jei pats ir atsakai? Nebent tu Irma...

              Jei visi tavo dedami juokeliai ar bent didelė dalis būtų apie kanibalizmą, tai vertėtų susirūpinti, bet tai nereiškia, kad domintų kažką suvalgyti, gali būti visai kas kita
              Paskutinis taisė Irma; 2011.11.07, 19:34.
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Parašė artexs Rodyti pranešimą

                O čia iš archyvų:
                Atvaizdas

                Nerealus plakatas Siems laikams irgi galejo but pritaikomas ne vienoj situacijoje
                Kas per krize tada buvo?

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Nerealus plakatas Siems laikams irgi galejo but pritaikomas ne vienoj situacijoje
                  Kas per krize tada buvo?
                  Didžioji depresija.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė Tomizmas
                    Ką galima pasakyti moteriai su dviem fanarais po akimis? O ką jau tokiai sakysi, kai du kartus sakyta...

                    Ji tarė jam: "pažvelk į viską mano akimis". Jis pasižiūrėjo pro virtuvės langą.

                    Kiekviena moteris gali pulti tau po kojomis, reikia tik gerai pataikyti į žandikaulį.

                    Ką daryti, kai moteris zirzia, atėjusi į svetainę? Patrumpinti grandinę virtuvėje prie radiatoriaus.

                    Jeigu moteris sako, kad jos vidus gražus - prapjauk ir sužinok.


                    Atvaizdas
                    Jau kartojiesi, pasisemk internete naujų perliukų, jų tikrai daug daugiau yra
                    *******
                    Miestai.net Fb

                    Comment


                      Mano kūryba

                      Comment


                        Life is a game that no one wins

                        Comment


                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Didžioji depresija.
                            Ir tada taip globalu viskas buvo? Galvojau tik JAV tada depresija vyko. Na gal dar jos partneriai Vakaru Europoje, o net iki Lietuvos pasirodo atkeliavo.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Ir tada taip globalu viskas buvo? Galvojau tik JAV tada depresija vyko. Na gal dar jos partneriai Vakaru Europoje, o net iki Lietuvos pasirodo atkeliavo.
                              Iki Lietuvos nelabai atkeliavo. Iš esmės nelabai čia buvo kaip tai krizei pasireikšti.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Iki Lietuvos nelabai atkeliavo. Iš esmės nelabai čia buvo kaip tai krizei pasireikšti.
                                Kažkiek pasireiškė. Iš esmės tuo, kad smuko kai kurios Lietuvos eksporto rinkos. Iš tų laikų ir garsusis Smetonos pagalbos ūkininkams "žasų planas", kai visi valstybiniai darbuotojai turėjo nusipirkti bent po vieną žasį iš tų, kurių nepavyko eksportuoti.

                                Aišku, dėl to, kad globalizacija tais laikais buvo silpnesnė, o mes su vakariečiais daugiausia užsiėmėm tik žemės ūkio produkcijos eksportu tai pajautėm mažiau nei šiais laikais.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Comment


                                    LM komentatoriai

                                    Comment


                                      Comment


                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment



                                          Three girls one debt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X