Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ Negražu juoktis iš blondinių.

    Comment


      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
      /\ Negražu juoktis iš blondinių.
      Tai ko juokies?

      Comment


        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
        Tai ko juokies?
        Juokas būtų čia - . Čia nerimtumo išdavikas .
        - pašiepiantis juokas.
        - isteriškas juokas.
        - kažkoks kitoks juokas.

        Comment


          Kadangi Gator pyksta ant mano humoro, specialiai ta proga pasimėgaukime geru rusišku humoru

          Comment


            Silvio atsistatydinimo proga.

            Post in English - fight censorship!

            Comment



              Negi čia ne fake? Jei ne, tai jis man patinka

              Comment



                Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2011.11.12, 20:56.

                Comment


                  Tik trūksta anekdotinio komentaro....

                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Negi čia ne fake? Jei ne, tai jis man patinka
                    Matyt, kad fake, bet vis tiek jo stilius.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment




                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą
                        Taip. Tas parodo tik, kad tokių popierinių kompanijų yra labai labai daug. O pačio namo išvaizda tą tik smagumo prideda.
                        Kodel popieriniu? As tokiam virtualiam biure irgi buvau UAB atsidares. Ir visai rimta, ne popierini. Tiesiog jei uab'ui nereikia patalpu, o savininkas gali dirbti ir namuose galima sutaupyt nesinuomuojant normaliu patalpu, o registruojant virtualiam biure. Tokiu paslaugu kaina nuo 50Lt menesiui (persiuncia tavo pasta ir tt.)
                        Taigi dilema paprasta - arba nuomuojiesi ofisa, kuris tau nereikalingas uz kokius 200Lt vien tam, kad ten isiregistruotum, arba naudojiesi tokia paslauga uz kur kas mazesne suma ir kas menesi sutaupai 150Lt.
                        Paskutinis taisė Gator; 2011.11.13, 14:42.

                        Comment


                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                          Comment


                            alpimo flashmobas Klaipėdoje, labiausiai nustebino apsauginių elgesiu..
                            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                            Comment


                              nesamone.

                              Comment


                                Čia buvo akcija "Leiskime apsauginiams padirbėt"?

                                Comment


                                  Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                                  alpimo flashmobas Klaipėdoje, labiausiai nustebino apsauginių elgesiu..
                                  Youtube video
                                  4:37/42 Dar keltis nenori
                                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                  Comment


                                    "Flashmobas" - tai žmonių grupės susitarimas susirinkti viešoje vietoje ir atlikti keistus (bet legalius) veiksmus, tuo nustebinant aplinkinius. Po kelių minučių susibūrimo, grupė išsiskirsto. Koks to tikslas? Tiesiog, kaip teigia "Flashmobo" kūrėjai, "to have some fun".

                                    tiesioginis tikslas - nustebinti praeivius, kas jums nepatinka? Ar geriau jaunimui prie pc kirmyti, ar kažką linksmesnio nuveikti?
                                    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                    Comment


                                      As tai cia visai nieko nesuprantu. Todel ir piktinuosi. Tfu tfu ant tokio baisaus jaunimo. Prie Kirkilo geriau buvo. Ta proga ir pasipiktinsiu, nes nieko nesuprantu, o kazko darymas kazkur jau savaime yra nusikaltimas. Va taip va. Visi vaaaagys. Geda, geda, geda!

                                      2 girls 1 cup jau savaime yra jega. Nestumkit. Dvieju merginu, geriausiu draugiu kova, kuri iskovos mokyklos taure. Pabaiga apskritai nereali. Puikus filmas visai seimai, rekomenduoju visiems siame forume.

                                      Comment


                                        Aha tiesiog super filmas. Labai patiko po John rekomendacijos, smalsumo apimtam, valgant pasidomėti. Skonio suvokimą pakylėjo į visai kitą lygį...
                                        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                        Comment


                                          Aš irgi valgiau, bet teko nutraukti valgymą nes negalėjau nustoti juoktis
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X