Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Miela Caca,

    tau rašo Rembo. (Aš). Mačeu kaip diskone esi ivaldžius judesiuką ir tipo man patiko, kaip tu ivaldžius judesiuką. Nu biski apie manę.

    Aš turiu golfa. Viens aštuoni varikliuks aria kaip viens devyni, ryja kaip trys devyni. Jei geru keliu važiuosi tai rys mažeu, bet jei blogesniu, ten žvyrkeliu arbe per taip bloga kelia, tai rys daugeu. Yra peleks, tiuningovos lempos, sparnai nikeliux....

    Salonas kožinis apklijuots lipdukais su tačkom ir bobom. Spalva graži, dažė pusbratanas. Lietniakai irgi nikeliux, niaukti langai. Ka če dar... Ai mokausi šulioj 12 klasei. Ten pat kur ir tu tik ne toj kaip tu bet tik 12 kitoj klasei. Mum šale buna lietuviu, tik ne ten pat kur tau, bet šale kur tau. Užteks apie manę, geriau papasakosiu kaip su chebra varėm į diskana, ir vos senio nenukalem. Tai va varom i diskana ir išoko senis ant kelio, tai ir vos nenukalem.

    Rašau tau dėlto, kad man patiko kaip tu ivaldei judesiuka ir tipo aš tau noriu pasakyt kad man tai patiko. Dar man patiko kaip tu kalbi su kitom panelem ir kad tu nepasikelusi, kai su jom kalbi. Apie manę viską jau žinai, todėl aš tau galiu pasakyt kad aš tavę miliu, bo man patiko kaip tu ivaldžiusi judesiuką. Aš tau parašeu eilėrašti (nepik kad klaidu pridareu).

    Aš miliu tavę Caca,
    Todel nebuk tu kaka.
    Lipk pas man i tačka
    Ir busim mes kartu.

    Šita eilėrašti ir laiška man padejo parašyt pusbratanas, nes jis mokosi teigiamai. Aš pats mokausi....e ....n .... vidutiniškai.... einu i pamokas ten ir i pertraukas. Mano teliafo numeris aštuoni šeši du septini vienas tris du keturi penki devini. Parašik man kai noresi parašit. O jei nenoresi, tai žinok kad tu esi dura ir kad tu ...padarei klaida. Kad tokios duros as dar givenime nemaciau.

    Bučioju.

    Tavo Rembas.
    P.S. Tu gerai judesiuką įvaldžius.

    (užrašė pusbrolis Aurimas, kalba netaisyta)
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      Comment


        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

        Comment


          Life is a game that no one wins

          Comment


            я лес лесной болван


            Jau seniai taip nežvengiau, bet tai kažkas tokio
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment


                Comment


                  Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                  Cha cha, visiskai sutinku, fotografavimo mada tapo nebevaldoma

                  Comment


                    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                    Comment



                      Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                      Comment


                        SMS:
                        Labas, Katyte. Kaip dėl susitikimo? Aš nupirksiu vyno ir išnuomosiu kambarį tik mums...
                        Atsakymas:
                        Viliojantis pasiūlymas, bet Katios nėra namie — čia jos tėtis, tad geriau paimk alaus, greit būsiu. Murrr…
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Dvi draugės pasakoja viena kitai kaip praėjo Valentino diena. Pirma: - Buvo baisu! Įsivaizduok, nusivežė namo, iškart nusitempė į lovą, po penkių minučių baigė ir užmigo. Košmaras! Antra: - Oi, o pas mane viskas buvo kaip sapne! Nuėjome į restoraną, gerėme puikų vyną ir skaniai užkandžiavome. Vėliau nuvykome pas jį, dvi valandos glamonių, dar valandą pats seksas, o po to dar valandą apie viską kalbėjomės. Super! Tuo pačiu metu kitame miesto gale, kalbasi du vyrai. - Geras buvo vakaras! Iš karto nuvažiavome pas mane, nervų negadino, pasidulkinom, aš užmigau, o ryte atsikėliau puikios nuotaikos. - Pas mane tai tikras siaubas. Turėjau kėblinti į restoraną – ten padavėjas atnešė brangiausią vyną. Nepatogu, teko imti. Grįžom namo – pas mane dvi valandas neatsistojo, valandą negalėjau baigti, o po to dar valandą negalėjau užmigti

                          Comment


                            "Vienas Londono "Arsenal" sirgalius rado labai įdomią paralelę tarp komandos saugo Aarono Ramsey įvarčių ir garsenybių žūčių.

                            Per pastaruosius metus Velse gimęs futbolininkas įmušė keturis įvarčius, po kurių visas pasaulis gedėjo žinomų žmonių.

                            Gegužės 1-ąją saugas tiksliai smūgiavo į Mančesterio „United“ vartus ir kitą dieną pasaulis sužinojo, kad po ilgų gaudynių nukautas garsiausias teroristas Osama bin Ladenas.

                            ..

                            Spalio 19-ąją dieną A. Ramsey mušė įvartį UEFA Čempionų lygos mače, o jau kitą dieną pasaulis sužinojo, kad nukautas Libijos diktatorius Muammaras Gaddafis."

                            http://www.ve.lt/naujienos/laisvalai...mirtis-689858/
                            Paskutinis taisė LuDux; 2012.02.16, 22:14.

                            Comment


                              Žolės lapas

                              Flickr

                              Comment


                                Va jums raganiai, nesugebate velnio išsikviesti su savo padargais, 21a. žmogus su mikrobange išsikviečia
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  Comment


                                    Ir kas čia turėtų būti linksmo?
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Nesulaukus kovo 8-osios...

                                      Kursai tik moterims: „Vyrų gaminimo receptai“

                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Tomizmai, Combat, ir kiti Užslėptų Žinių Ieškotojai bei Saugotojai, ar žinojote, kad žemė yra yra plokščia, bet nuo mūsų globalistai tai slepia??? http://en.wikipedia.org/wiki/Flat_Earth_Society

                                        The Flat Earth Society (also known as the International Flat Earth Society or the International Flat Earth Research Society) is an organization that seeks to further the belief that the Earth is flat instead of an oblate spheroid.

                                        Comment


                                          Parašė Hortis Rodyti pranešimą
                                          Tomizmai, Combat, ir kiti Užslėptų Žinių Ieškotojai bei Saugotojai, ar žinojote, kad žemė yra yra plokščia, bet nuo mūsų globalistai tai slepia??? http://en.wikipedia.org/wiki/Flat_Earth_Society
                                          Jei cia tiesa, tai sakes :O O as ir galvoju, kodel mes matome tik viena menulio puse, dbr viskas aisku. Vot tau ir siuolaikine geografijos edukacija

                                          Comment

                                          Working...
                                          X