Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Siūlau savo humorą ryt pratęsti taip:



      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Eina sau kokį vakarėlį trolinimo praleidau. Nors juoko ir dbr buvo sočiai ačiū kai kam
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Nuspėjamas serialas

          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Nauja žvaigždė Facebooke sužibo:



            Profilį galite rasti patys

            Mėgstamiausia frazė: ""kai vaikeli sulauksi mano metu"


            Hitas Nr.2 :
            Paskutinis taisė zero; 2012.01.26, 15:58.
            “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

            Comment


              Parašė zero Rodyti pranešimą
              Nauja žvaigždė Facebooke sužibo:

              Atvaizdas


              Profilį galite rasti patys
              Aš tai Marijos saikevičiūtės vietoje Facebook'ą uždrausčiau. Tada būtų mažiau erdvės visokioms tūpoms juodai plaukus dažančioms blondinėms išsilieti per PMS.
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                O vargeli... Linksmai gyvena moteriškės Lietuvoj...

                Comment


                  Sukūrė mokslininkai superkompiuterį, galingiausią pasaulyje, tiesiog mąstantį. Ir uždavė jam klausimą:
                  - Ar dievas yra?
                  Kompiuteris pamąstė ir tarė:
                  - Nepakankamai informacijos, prijunkite mane prie visų kitų superkompiuterių.
                  Mokslininkai prijungė ir vėl paklausė. Kompiuteris atsakė:
                  - Nepakankamai informacijos, prijunkite mane prie visų pasaulio kompiuterių, kokie tik yra.
                  Mokslininkai vargais negalais taip padarė ir vėl paklausė to paties. Kompiuteris vėl atsakė:
                  - Vis dar nepakankamai informacijos. Prijunkite mane prie visų buitinių prietaisų, automobilių, visų įrengimų, kokie tik yra.
                  Mokslininkai ėmė plušėti ir po kelerių metų, per didžiausius vargus, jį prijungė. Tada vėl paklausė:
                  - Ar dievas yra?
                  Kompiuteris pamąstė ir tarė:
                  - Taip, dabar jau yra!
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    考纳斯, 立陶宛

                    Comment


                      Comment


                        Tennis Ball against the wall

                        Comment


                          Nežinau gal jau ir buvo bet aš šito nematęs dar buvau:


                          Paskutinis taisė GediminasJa; 2012.01.27, 20:21.

                          Comment


                            Smagu, kad patenkame į 9GAG


                            Pilnas pranešimas
                            考纳斯, 立陶宛

                            Comment


                              Flickr

                              Comment


                                Parašė surskis18 Rodyti pranešimą
                                Smagu, kad patenkame į 9GAG
                                Atvaizdas


                                Pilnas pranešimas
                                Gaila šikniai nuvalė šitą grožį

                                Comment


                                  Kaip informuoja Vilniaus rajono policija, ketvirtadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai Paberžės seniūnijoje, Paberžės kaime atliko policines priemones.


                                  Paberžėje policijai įkliuvo mokykloje per pertrauką kitam moksleiviui už 40 centų kontrabandinę cigaretę pardavęs vienuoliktokas, jam gresia bauda iki 300 litų

                                  Comment


                                    Gyveno kartą dvi draugės — feministės. Nekęsdavo vyrų juodai! Davė žodį niekada gyvenime netekėt. Vienam butelyje gyveno ir dar katę laikė. Ir, kad patvirtintų neapykantą vyriškai giminei, katės į lauką neišleisdavo, kad nepasigautų kokio katino. Taip visos trys draugiškai gyveno.
                                    Tik kartą viena netyčia susipažino su vaikinu ir ... ištekėjo.
                                    Po vestuvių ji atėjo pas draugę, paverkė ir sako:
                                    — ...Nu taip atsitiko, ką aš galiu padaryt. Dabar mes su vyru važiuojam į Kanarų salas pailsėti, bet aš tau kiekvieną dieną rašysiu laiškus...
                                    Draugė sėdi namie, laukia laiškų. Praėjo savaitė, antra...(O kasdien žadėjo rašyt!)
                                    Tik po trečios savaitės ateina laiškas. O laiške - tik vienas sakinys:
                                    „Genute, po velnių, išleisk katę!“
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment



                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        Gaila šikniai nuvalė šitą grožį
                                        Tai, kad dar šią savaitę mačiau. Nors gal kažkas naujas uždėjo...

                                        Comment


                                          http://ledas.net/naujienos/290-megau...aisliukai.html

                                          Comment

                                          Working...
                                          X