Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
    Tai tu labai subrendes. Su tuo tave ir sveikinu.
    I tavo sveikinimus man nusispjaut.

    Comment


      Let the fight begin!

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        I tavo sveikinimus man nusispjaut.


        Comment


          Comment


            sniegas europoje

            pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

            Comment


              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                Comment


                  Dar vienas iš facebook'o. Ojjj, kaip aš pasiilgstu toooooooookių bajerių...

                  SNIEGAS...

                  Pradėjo snigti, pirmas sniegas ši sezoną. Aš su savo žmona, išsinešėm
                  kokteilius į lauką ir atsisėdę prie lango ilgai žiūrėjom į sniegą krentantį
                  iš dangaus, didelėm snaigėm, kaip iš rojaus vaizdas. Taip romantiška, mes
                  pasijautėm, lyg būtume tik ką apsivedę. Aš myliu sniegą.

                  Gruodžio 9 d.

                  Atsikėlę, pamatėm, kad sniegas padengė visa kraštovaizdį. Koks nuostabus
                  vaizdas. Ar yra įmanoma, kad būtu gražesne vieta VISAM PASAULĮ ! Geriausia
                  mano idėja gyvenime buvo, kad mes čia atsikraustytume. Kasiau sniegą
                  šiandien pirmą kartą, ir pasijaučiau kaip vaikystėj. Nukasiau savo
                  įvažiavimą, ir gretimus takelius. Po pietų, pravažiavo sniegą valanti
                  mašina ir užvertė takelius ir mano įvažiavimą sniegu. Ech, reikės dar
                  kartelį nukasti. Koks nuostabus yra gyvenimas.

                  Gruodžio 12 d.

                  Saulė ištirpdė visa mūsų nuostabų sniegelį. Koks nusivylimas :-( Mano
                  kaimynas sakė, kad tikrai dar pasnigs ir mes turėsim baltas Kalėdas. Be
                  sniego, per Kalėdas būtu nesąmonė. Juozas, mano kaimynas, sakė, kad bus
                  tiek sniego iki žiemos galo, kad aš nebenorėsiu žiūrėti į tą sniegą. Bet tas
                  tikrai yra neįmanoma. Juozas yra toks geras vyras, aš džiaugiuosi, kad jis
                  yra mano kaimynas.

                  Gruodžio 14 d.

                  Prisnigo 20 cm!! Atšalo iki minus 15. Šaltukas padaro sniegą tokiu gražiu,
                  jis visas blizga. Vėjelis pakilęs labai mane atšaldė, bet aš sušilau
                  bekasdamas sniegą. Va čia tai gyvenimas. Sniego valymo mašina vėl pravažiavo ir užkasė mano įvažiavimą. Negalvojau, kad reikės tiek daug tą sniegą valyti, bet nieko, sportas niekam nepakenkė.

                  Gruodžio 15 d.

                  Pranešė, kad prisnigs iki puses metro. Pardaviau savo mikroautobusiuką ir
                  nusipirkau džipą 4x4. Nupirkau žmonai naujas sniego padangas, ir du
                  kastuvus sniegą valyti. Prisipirkau daug maisto. Žmona nori, kad
                  nusipirkčiau krosnį, jeigu elektra dingtų. Tai kvailoka, negi mes sibire gyvenam.

                  Gruodžio 16 d.

                  Ledinė vėtra šiandien. Apsivožiau ant šiknos bepildamas druską ant
                  įvažiavimo. Žmona žvengė pusę valandos. Aš galvoju, kad tai buvo labai
                  negražu iš jos pusės.

                  Gruodžio 17 d.

                  Vis dar minusinė temperatūra. Keliai per daug slidus, kad kur nors važiuoti
                  būtų galima. Elektra dingo jau kokios 5 valandas. Susirinkom visas kaldras,
                  kad nebūtų šalta. Nėra ką veikti, tik žiūrėti į ją, ir bandyti jos
                  nenervuoti. Gal ir reikėjo nusipirkti tą krosnį, bet aš to jai nesakysiu.
                  Kaip aš nekenčiu, kai jinai būna teisi. Nesitiki, kad baigiu sušalti savo
                  miegamajam.

                  Gruodžio 20 d.

                  Atsirado elektra, bet prikrito to šlamšto dar 35 cm. Vėl tas kasimas. Užėmė
                  visą dieną. Sušikta, sniego valymo mašina pravažiavo 2 kartus. Bandžiau
                  susirasti kaimynų vaiką, kad nukastų sniegą, bet sakė, kad jie žaidžia
                  chokėjų. Aš galvoju, kad jie meluoja. Paskambinau į vieninteles buitines
                  prekes, paklausti ar jie neturi sniego valymo mašinos, sakė, kad visos
                  išparduotos, ir kad gaus tik Kovą. Aš galvoju, kad jie meluoja. Juozas
                  sakė, kad man reikia nukasti sniegą, nes kitu atveju, miestelis tą padarys ir
                  paskui atsiųs man sąskaitą. Aš galvoju, kad jis meluoja.

                  Gruodžio 22 d.

                  Juozas buvo teisus apie baltas Kalėdas, nes prikrito dar 30 cm to balto
                  šūdo, greičiausiai neištirps iki rugpjūčio. Užėmė 45 minutes apsirengti,
                  kad galėčiau eiti nukasti to šlamšto, bet užsimaniau myžti. Kol nusirengiau,
                  išsimyžau, ir vėl apsirengiau, buvau per daug pavargęs eiti kasti. Bandžiau
                  pasamdyti Juozą, kad jisai nukastų, nes jis turi tą geldą užsidėjęs ant
                  savo visureigio, bet jis pasakė, kad yra per daug užsiėmęs. Galvoju, kad
                  svolačius meluoja.

                  Gruodžio 23 d.

                  Prisnigo tik 5 cm šiandien. Ir atšilo iki minus 10. Žmona nori, kad aš
                  eičiau papuošti lauke namus Kalėdom. Voobšė nukvaišo. Dėl ko jinai to man
                  negalėjo pasakyti prieš mėnesį. Sakė, kad ji minėjo prieš mėnesi, bet aš
                  galvoju kad ji meluoja.

                  Gruodžio 24 d.

                  15 cm. Kai pravažiavo sniego valymo mašina suspaudė taip sniegą, kad aš
                  sulaužiau kastuvą. Vienu metu galvojau, kad gavau širdies smūgį. Jeigu aš
                  pagausiu tą sniego valymo mašinistą aš jį nutempsiu per sniegą už jo
                  kiaušinių. Žinau, kad *susikeikiau* laukia už kampo pasislėpęs ir žiūri kada aš
                  baigsiu kasti sniegą, ir tada pravaro varydamas ant kokiu 160 km/h, kad
                  stipriau užverstu man sniegą ant įvažiavimo. Sučka. Žmona norėjo, kad aš su
                  ja eičiau padainuoti Kalėdiniu dainelių, bet aš laukiau kol tas mašinistas
                  pasirodys.

                  Gruodžio 25 d.

                  Su Šventom Kalėdom! Užvertė dar 30 cm !@#$@!^%$^ sniego. Vien mintis, kad reikės eiti valyti tą sniegą, kraują taip užkaitiną. Blyn kaip nekenčiu
                  sušikto sniego. Vakare atėjo sniego valymo mašinistas, ir paprašė duoti
                  pinigų. Sulaužiau kitą kastuvą trenkdamas jam per galvą. Žmona sako, kad
                  turiu bloga charakterį. Aš galvoju, kad jinai turi daunišką snukį.
                  Jeigu, ji mane privers žiūrėti dar vieną Kalėdinį filmą aš stopudovai ją
                  užmušiu.

                  Gruodžio 26 d.

                  Vėl prisnigo. Kokio velnio mes čia kraustėmės. Tai buvo tik JOS idėja. Mane
                  jinai žiauriai nervuoja.

                  Gruodžio 27 d.

                  Temperatūra nukrito iki - 30 C. Užšalo vamzdžiai.

                  Gruodžio 28

                  Pakilo temperatūra iki minus 50. Vėl prisnigo. ŽIURKĖ baigia mane
                  užknisti!!!!

                  Gruodžio 29 d.

                  Dar 25 cm. Juozas sakė, kad reikia nuvalyti stogą, nes įluš. Pats
                  durniausias dalykas kuri teko girdėti. Ką, jis galvoja, kad esu visiškas
                  idiotas.

                  Gruodžio 30 d.

                  Įlūžo stogas. Sniego valymo mašinistas padavė mane į teismą, ir nori
                  prisiteisti visus mano pinigus. Žmona išvažiavo pas uošvienę. Pranešė,
                  dar 20 cm.

                  Gruodžio 31 d.

                  Padegiau kas liko iš namo. He he, nebereikės kasti sniego.

                  Sausio 8 d.

                  Jaučiuosi puikiai. Labai pamilau tas baltas tabletytes kurias jie man
                  duoda. Dėl ko jie pririšo mane prie lovos?
                  Paskutinis taisė Wycka; 2012.01.23, 22:15.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    Comment


                      Išbandykit kada laisvalaikiu

                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Comment


                          Chuck Norris???
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Įrodymas, kad A|1 naudojasi Google

                            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                            Comment


                              Vienoje iš VGTU auditorijų (jau net nebejuokinga)...
                              Uploaded with ImageShack.us
                              "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                              Comment


                                Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                                Vienoje iš VGTU auditorijų (jau net nebejuokinga)..
                                Ne kokioj 04 ? Toje, kiek pamenu, daug pripiešta būdavo.

                                Comment


                                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                  Ne kokioj 04 ? Toje, kiek pamenu, daug pripiešta būdavo.
                                  Jep, 04
                                  "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                  Comment


                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      Nelinkėčiau to net priešui
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        Gatve einantis senyvas vyras pastebėjo, kad mažas berniukas bando pasiekti durų skambutį.
                                        — Nagi, leisk, aš tau padėsiu, — tarė malonus vyriškis, ir paspaudė skambutį.
                                        — Dėkui, pone, — atsakė berniukas. — Dabar geriau jau abu sprunkam, kol mūsų nesučiupo.

                                        Naujasis rusas su draugu išeidami į medžioklę medžiotojų klube išsinuomavo du šautuvus, du šunis bei šimtą šovinių. Po dviejų valandų jie grįžo į klubą.
                                        — Ar norėtumėte daugiau šovinių? — paklausė klubo savininkas.
                                        — Ne, — atsakė naujasis rusas, — norėtume daugiau šunų.

                                        Indėnas sumanė pasikeisti pavardę. Aiškina:
                                        — Man nepatinka mano pavardė. Ji per ilga.
                                        — Tai kokia ta jūsų pavardė?
                                        — Pašautas laukinis kalnų erelis, akmeniu krintantis iš dangaus.
                                        — Taip, iš tiesų pavardė sudėtinga. Ir kokią naują pavardę pasirinkote?
                                        — Bum!
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X