Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat
    Tai ką, tinginiai, tingit dešras kimšt, dažytus džinsus pardavinėt ar su "svarke" darbuotis. Jei netingėtumėt, tai ir uždirbtumėt 35 000 Lt per mėnesį.
    Tikiuosi trolini

    Comment


      Parašė rat
      Tai ką, tinginiai, tingit dešras kimšt, dažytus džinsus pardavinėt ar su "svarke" darbuotis. Jei netingėtumėt, tai ir uždirbtumėt 35 000 Lt per mėnesį.
      O tu, tipo, tiek uždirbi?
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Nebūtų socialdemokratas..

        Comment


          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
          Kažkaip panorau jam tvoti Ar aš vienas toks norintis?
          Parašė Irma Rodyti pranešimą
          Čia juk Tik Seimo narys, nepriimkite labai rimtai ką jie ten šneka



          Tikrai Ne vienas
          aš vos į savo monitorių netrenkiau, kai pamačiau Šedžių ir straipsnio pavadinimą
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Nauja mėmė apie "auditus" patvirtinančius Vilniaus energijos šventumą.

            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Iš esmės čia tas pats kad pasakytu, kad mano, jog pusė lietuvių yra juodaodžiai ir nemoka lietuvių kalbos. Lygiai tokia pati absurdiška nesąmonė. Na bet jei Seimo narys gali leisti tai šnekėti - telieka pamastyti, kaip atrodo ir masto tie, kurie jį išsirinko ir ko jie dabar iš jo tikisi

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                aš vos į savo monitorių netrenkiau, kai pamačiau Šedžių ir straipsnio pavadinimą
                Pagailėk monitoriaus, tau Šedžius jo nenupirks

                Comment


                  Parašė rat
                  Baikit vaidint vargšus, visi jau žino, kad iš savo varkių darot bent po 1k į dieną
                  Neatsakei į mano klausimą
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Protingas studentas ne tas, kuris daug mokosi ir gauna 10, o tas kuris visai nesimoko ir gauna 8.
                    P.S. Aš prie tų protingųjų..

                    Comment


                      uh ir vėl "šiaip linksmą" daros nelabai linksma....
                      Kairiarankių klubas - Left.lt

                      Comment


                        Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
                        Protingas studentas ne tas, kuris daug mokosi ir gauna 10, o tas kuris visai nesimoko ir gauna 8.
                        P.S. Aš prie tų protingųjų..
                        Protingas studentas yra tas, kuris baigęs mokslus gauna gerą darbą ir gerą atlyginimą ( arba pats atidaro savo ), visa kita nesvarbu, galima ir 5 mokytis
                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                        Comment


                          /\ O gal tas, kuris įgytas žinias švietimo įstaigoje vėliau panaudos darbe?

                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                            /\ O gal tas, kuris įgytas žinias švietimo įstaigoje vėliau panaudos darbe?
                            Tas taip pat, ypač jeigu kalbam apie ta pačią specialybę, kuria jis baigė
                            Kairiarankių klubas - Left.lt

                            Comment


                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              /\ O gal tas, kuris įgytas žinias švietimo įstaigoje vėliau panaudos darbe?
                              Universietas ne kolegija ar profkė, kad galėtum tiesiogiai tas žinias kaip nors taikyti, dirbti reikia išmokti dirbant
                              Flickr

                              Comment


                                Bet ot, tikrai turbūt yra kažkoks varguoliškas tautinis mentalitetas. Tik kalba apie pinigus pasisuka, tai net tokiam progresyviam forume, kaip šis, prasideda svetimų pinigų skaičiavimai.
                                Rat maladiec

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Universietas ne kolegija ar profkė, kad galėtum tiesiogiai tas žinias kaip nors taikyti, dirbti reikia išmokti dirbant
                                  Čia priklauso nuo universiteto, bet magistras jau dažnai duoda ir taikomas žinias, nes daug plačiau ir glaudžiau bendrauji su busimai darbdaviais, jeigu tuo metu dar nedirbi.
                                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                                  Comment


                                    Net meili sypsena veide atsirado

                                    http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf

                                    Comment


                                      Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                      Protingas studentas yra tas, kuris baigęs mokslus gauna gerą darbą ir gerą atlyginimą ( arba pats atidaro savo ), visa kita nesvarbu, galima ir 5 mokytis
                                      Sutinku tik iš dalies. Gerą darbą ir gerą atlyginimą nebūtinai gauna tas, kuris buvo protingas studentas. Kartais ir labai neprotingiem pasiseka, nes turi pažinčių.
                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Universietas ne kolegija ar profkė, kad galėtum tiesiogiai tas žinias kaip nors taikyti, dirbti reikia išmokti dirbant
                                      Ganėtinai stereotipiškas požiūris. Galbūt universitetuose dalis modulių ir būna tik tam, kad lavinti tam tikrus įgūdžius, bet kai kurie dalykai neabejotinai padeda darbe. Pavyzdžiui, kiekvienam inžinieriui reikia žinoti braižybos pagrindus arba kiekvienam daktarui reikia žinoti žmogaus anatomiją.

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Sutinku tik iš dalies. Gerą darbą ir gerą atlyginimą nebūtinai gauna tas, kuris buvo protingas studentas. Kartais ir labai neprotingiem pasiseka, nes turi pažinčių.

                                        Ganėtinai stereotipiškas požiūris. Galbūt universitetuose dalis modulių ir būna tik tam, kad lavinti tam tikrus įgūdžius, bet kai kurie dalykai neabejotinai padeda darbe. Pavyzdžiui, kiekvienam inžinieriui reikia žinoti braižybos pagrindus arba kiekvienam daktarui reikia žinoti žmogaus anatomiją.
                                        O tai protingas studentas tas, kuris kala ir turi gerus pažymius, ar tas kuris mezga naudingas pažintis?
                                        Aš turėjau omenyje, kad universitete turi pats studijuoti, domėtis, o ne Tave kas nors ko nors konkrečiai mokina kaip mokykloje, kolegijoje ar profkėje.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          O tai protingas studentas tas, kuris kala ir turi gerus pažymius, ar tas kuris mezga naudingas pažintis?
                                          Aš turėjau omenyje, kad universitete turi pats studijuoti, domėtis, o ne Tave kas nors ko nors konkrečiai mokina kaip mokykloje, kolegijoje ar profkėje.
                                          Jau sakiau, kad protingas tas, kuris pasiima viską, ką tas mokslas jam gali suteikti. Kalbėdamas apie pažintis labiau turėjau giminystės ryšius. Tuo tarpu gerą pažinčių mezgimą labiau lemia asmeninės savybės, o ne gebėjimai moksle. Kas dėl praktinių žinių, tai nesvarbu ar tai būtų "profkė", ar universitetas, jeigu nesidomėsi savo darbu, būsi grybas.
                                          Paskutinis taisė Čikupakas; 2012.01.16, 19:51.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X