Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas
    Pagaliau pasižiūrėjau kas per dalykas tas "2 girls 1 cup" Žmonės, kurie turi gerą rudo humoro jausmą, supras.
    Savo reakcijos nenufilmavai?

    Parašė bebop Rodyti pranešimą
    Aha tiesiog super filmas. Labai patiko po John rekomendacijos, smalsumo apimtam, valgant pasidomėti. Skonio suvokimą pakylėjo į visai kitą lygį...
    Šokoladinių ledų reklamos tik daugoka...
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė Tomizmas
      Pagaliau pasižiūrėjau kas per dalykas tas "2 girls 1 cup" Žmonės, kurie turi gerą rudo humoro jausmą, supras.
      Well done, Tomizmai. Sveikinu

      Comment


        Parašė bebop Rodyti pranešimą
        Aha tiesiog super filmas. Labai patiko po John rekomendacijos, smalsumo apimtam, valgant pasidomėti. Skonio suvokimą pakylėjo į visai kitą lygį...
        Ei, kuo čia dėtas John? Aš nieko niekam nerekomenduoju!

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Ei, kuo čia dėtas John? Aš nieko niekam nerekomenduoju!
          Tik scat'ini pasižiūrėt visokių negražių filmukų.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Parašė Chixx Rodyti pranešimą
            alpimo flashmobas Klaipėdoje, labiausiai nustebino apsauginių elgesiu..
            Youtube video
            Neduok dieve, tuo metu ištiktų koks širdies smūgis. Visiems nusispjauti būtų.
            Proud to be lithuanian.

            Comment


              Parašė Raptor Rodyti pranešimą
              Čia tiems kam patinka steikus valgyt

              Atvaizdas
              Dievuliau dievuliau, iki ko pasaulis šiais laikais nusivažiavo

              Comment


                Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.11.19, 12:29.

                Comment



                  Lol, šitas geras


                  Pilna dainos versija

                  Comment


                    Prajuokino. Škotai...

                    考纳斯, 立陶宛

                    Comment


                      http://www.atsukurida.lt/

                      Kažin ar dar yra daug naivuolių, perkančių 15m. senumo automobilį turguje, kuris nuvažiavęs 100 000km.?

                      Comment


                        /\
                        Ridos atsukimo istorija prasidėjo ne dėl automobilių pardavėjų nesąžiningumo, noro pasipelnyti ar kitokių užgaidų, o būtent dėl pirkėjų noro turėti mažai nuvažiavusį automobilį.

                        Comment


                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                            Susireikšmina moteriškė
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                              ...
                              Rimtas bajeris, turiu pažįstamą, jis užsiiminėja elektronikos taisymu automobiliams, tai pasakojo, kad karts nuo karto atvažiuoja piliečiai su ką tik nusipirktais auto ir prašo atsukti Kodėl, aš nežinau. Šeip perkant auto geriausia nusirašyt išsirinkto auto kėbulo nr ir nuvažiuot į atstovybę. Taip aš sužinojau kada mano buvo tvarkytas paskutinį kartą, kur ir ką tvvarkė bei koks buvo kilometražas tvarkymo metu.

                              Comment


                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                  Rimtas bajeris, turiu pažįstamą, jis užsiiminėja elektronikos taisymu automobiliams, tai pasakojo, kad karts nuo karto atvažiuoja piliečiai su ką tik nusipirktais auto ir prašo atsukti Kodėl, aš nežinau. Šeip perkant auto geriausia nusirašyt išsirinkto auto kėbulo nr ir nuvažiuot į atstovybę. Taip aš sužinojau kada mano buvo tvarkytas paskutinį kartą, kur ir ką tvvarkė bei koks buvo kilometražas tvarkymo metu.
                                  Viskas juk labai paprasta. Žmonės pagalvoja apie to automobilio pardavimą po kelių metų. Tai jie atsuka rida tiek, kiek planuoja pravažiuoti, kad parduotu tokį patį "šviežią" kokį ir pirko.
                                  Atliekant techninę apžiūrą yra fiksuojama ir automobilio rida, tai atsukus vėliau - labai lengvai bus galimą tą susekti. O kai prieš TA pakoreguoji, tai visuose registruose ji būna mažesnė.
                                  Paskutinis taisė sleader; 2011.11.14, 12:45.

                                  Comment


                                    YPAČ aštrių įspūdžių ir "Two girls 1 cup" mėgėjams galėčiau rekomenduoti "1 man 1 jar" pamokantį dokumentinį filmą apie varginančią vyro kovą su savo potraukiu ir jo pasekmėmis. Garantuotas emocijų užtaisas visai dienai. Primygtinai NErekomenduojama silpnų nervų žmonėms, homofobams ar tiesiog pietaujantiems Google naudotis turbūt mokate visi, Skanaus

                                    Comment


                                      As irgi viena gera zinau. Naujas "shock material". Patys zinot, kuo rizikuojat, ne mazi vaikai gi esat.

                                      P.S. Jei adminas prasys, tai galiu istrint.

                                      http://5z8.info/animated-gifs-of-tra...stant-purchase

                                      Comment


                                        Rimta austrų reklamos agentūra...
                                        http://www.ktundp.com/

                                        Comment


                                          Parašė Monteq Rodyti pranešimą
                                          YPAČ aštrių įspūdžių ir "Two girls 1 cup" mėgėjams galėčiau rekomenduoti "1 man 1 jar" pamokantį dokumentinį filmą apie varginančią vyro kovą su savo potraukiu ir jo pasekmėmis. Garantuotas emocijų užtaisas visai dienai. Primygtinai NErekomenduojama silpnų nervų žmonėms, homofobams ar tiesiog pietaujantiems Google naudotis turbūt mokate visi, Skanaus
                                          Čia jau gana senas video, mačiau jį prieš kokius metus. Įrodymas, kad žmonių kvailumui ribų nėra. Bet nustebino labai rami reakcija. Bet jei rimtai, tokie sužeidimai yra labai pavojingi. Brazilijos Amazonės džiunglių kirtėjai pačiu pavojingiausuu sužeidimu laiko griūnant atbulam užsibesti kai kuria vieta ant iškirstų bambukų, kurių stiebai kyšo iš žemės kaip aštrūs kuolai. Bet kai kuriems, matyt, tai būtų naujas extrymas ir nauji pojūčiai
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2016.05.31, 04:47.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X