Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jau demotyvacijose mačiau. Einu plauti kelnių.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Eina sau kaip issigandau

      Comment


        Juokas tai superinis
        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

        Comment




          Paskutinis taisė Raptor; 2011.10.10, 02:04.

          Comment


            Mineralinis vanduo Vytautas (antra dalis)

            tikriausiai visi žinote pirmąją "Vytauto" reklamą antroji dalis
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Vėl tuoj pilnatis

              Maximoje parduodami Hommiku sūreliai.



              O štai ir patys sūreliai

              http://www.sveikasvaikas.lt/spring/product?id=2457601

              Estijoje dar yra ir Hommikų hostelis.

              http://www.hommikuhostel.ee

              Ir net gatvė...

              Paskutinis taisė Al1; 2011.10.11, 20:59.

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Vėl tuoj pilnatis

                Maximoje parduodami Hommiku sūreliai.

                Atvaizdas
                pagal mano logiką, šitą sūrelį gali valgyti tik tie, kurie čia yra paminėti
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Hommiku estų kalboje škias rytą Lygiai taip pat turkų ar rumunų (nepamenu tiksliai) kalboje "tašė", o albanų kalboje "apple" bent jau pagal tarimus reiškia lytinius organus
                  Paskutinis taisė Egiuxz; 2011.10.11, 21:10.

                  Comment


                    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                    Hommiku estų kalboje škias rytą Lygiai taip pat turkų ar rumunų (nepamenu tiksliai) kalboje, "tašė", o albanų kalboje "apple" bent jau pagal tarimus reiškia lytinius organus
                    nu bet jeigu koks nors žioplas praleistų vieną "m" raidę, būtų tikrai ne kas
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      nu bet jeigu koks nors žioplas praleistų vieną "m" raidę, būtų tikrai ne kas
                      Ir prikabintų nosinę.

                      Comment


                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                        Hommiku estų kalboje škias rytą Lygiai taip pat turkų ar rumunų (nepamenu tiksliai) kalboje, "tašė", o albanų kalboje "apple" bent jau pagal tarimus reiškia lytinius organus
                        Čia priėjo Al1 ir tarė:
                        - Vadinasi visi estai pi...ai.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Vėl tuoj pilnatis

                          Maximoje parduodami Hommiku sūreliai.

                          Atvaizdas


                          O štai ir patys sūreliai

                          http://www.sveikasvaikas.lt/spring/product?id=2457601

                          Estijoje dar yra ir Hommikų hostelis.

                          http://www.hommikuhostel.ee

                          Ir net gatvė...

                          Atvaizdas
                          Mokslininku duomenimis zmones nuolat besidomintys Hommikais (Homoseksualais) skaitantys, rasantys, besidedantys kovotojais pries juos patys turi nemaza polinki i Homoseksualuma ir savo agresija bando tai slopinti del pasamonines baimes buti atmestiems visuomenes, pasirodyti kitokiems. Neretais atvejais net patys arsiausi kovotojai persivercia i Gejus.

                          Comment


                            O dauguma mėgstančių ir mylinčių gyvūnus tampa zoofilais.

                            Ta tema yra iškrypėlių puslapių lietuvių kalba. Suveskite google "pets22" ir ras ne vieną...

                            Comment


                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                Nebepamenu, kur ir kada tai skaičiau, tad pabandysiu perpasakoti gana įdomią ar net smagią istoriją.

                                Ankstyvą rytą traukinio kupė važiuoja vienišas vyrukas ir skaito laikraštį. Į kupė įeina daili moteriškė, prisėda priešais. Kurį laiką jie taip ir važiuoja. Staiga moteriškė sako:
                                — Vyriški, man labai patinka jūsų laikrodis. Ir tas žiedas ant kairės rankos piršo. Ar negalėtumėte jūs man jų padovanoti?
                                — Ponia, juk tai vyriški daiktai, jie jums netiks, o be to, tikrai neplanavau jų kam nors dovanoti.
                                — Kaip norite, bet aš pradėsiu šaukti, kad jūs mane prievartaujate, ir tai jums kainuos gerokai daugiau nei šių daiktų vertė.
                                Vyrukas nužvelgia moteriškę. Mato, kad ji pakankamai simpatiška. Akys ryžtingos — ji išties galėtų taip pasielgti. Aštrūs lakuoti nagai lengvai subraižytų jam veidą. Jis nusisega laikrodį, nusimauna žiedą ir atiduoda juos moteriškei.
                                — Ir piniginę, prašyčiau, — taria moteriškė.
                                Vyrukas paduoda jai ne pačią ploniausią piniginę. Moteriškė neskubėdama gautuosius daiktus įsideda į rankinuką. Vyrukas ją atidžiai stebi ir nedrąsiai prataria:
                                — Sakykite, madam, jūs gavote iš manęs nemažai, o aš kaip ir nieko. Ar negalėčiau už visa tai jus bent jau pabučiuoti?
                                Moteriškė keistai nužvelgia vyruką, keletą sekundžių pagalvojusi likteli galvą. Abu atsistoja. Bučinys buvo labai ilgas, net labai ilgas, bet ji nesimuistė. Kai jis baigėsi, moteriškė pasitaisė plaukus, ir nieko nepratarusi išėjo iš kupė. Vyrukas atsisėdo, neskubėdamas iš savo švarko rankovės išsitraukė savo piniginę, laikrodį ir žiedą, jie keliauja ten, kur dar visai neseniai buvo. Tada vėl atsiverčia laikraštį. Perverčia kelis puslapius. Staiga jo akys užkliūna už vienos antraštės:
                                „Legendinis kišenvagis Džimas Sparrow vakar paleistas iš kalėjimo į laisvę.“
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Kai ka primena

                                  Comment


                                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                    silpnesnių nervų žmonėms nerekomenduočiau

                                    Youtube video
                                    $@*(#@*&*(%% visas kava apsilaiščiau po velniais ...

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment




                                      1932m.

                                      Comment


                                        Alus ne alkoholis.

                                        Comment


                                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                          $@*(#@*&*(%% visas kava apsilaiščiau po velniais ...
                                          Aš ruošiausi eit miegot vakare, tai nebėjau . Rankos ilgokai drebėjo dar.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X