Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Jei jau kalbėt apie juokingas temas tai asmeniškai internetuose nesu matęs kažko labiau epic už šitą vieno jau ir plačiau spėjusio pagarsėt jaunuolio bandymą suorganizuot kelionę į Pripetę.


    http://banga.balsas.lt/lt/2forum.showPosts/308399.361-=%284179536077
    Su dviračiais, respiratoriais ir šviečiančiomis lazdelėmis į Černobylį. Komandos po tris, vienas dengia nuo mutantų antpuolio.
    Paskutinis taisė index; 2013.09.27, 08:19.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      „Karys“ 1930 m. nr. 23.

      Comment


        Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
        Dievaž, skaitau ir stebiuosi kas per asilai gali iš žmogaus su hobiu juoktis ar per dantį traukti. Patys be veiklos kaip mėmės sėdit ir komentarus neva "protingus" ir "entelegentiškus" rasot. Tai davai pasipy^&#%jam iš filatelistų, fotografų, alpinistų ir visų kitų. Asilai.
        Davai, o kodel gi ne ? Kodel negalima per danti traukt tokiu nekaltu dalyku kaip kolekcionavimas ? Juk mes nesisaipom is zmoniu su negalia ar kazkokiu baisiu nelaimiu. Nebent cia vienas ir tas pats Apskritai, cia tema apie jumora nieks nerasineja nieko blogo hobistu temose. Jei tavo jumoro jausmas per silpnas tai prasau aplenkti sita tema ir nemaisyt man entelegenentiskai bendraut su kitais entelegenentiskais forumo dalyviais
        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

        Comment


          Comment


            Man tai tik nelabai suprantamas pasirinkimas juodos spalvos. Dėl to, kad ant jos geriau atrodo auksas?

            Comment


              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Man tai tik nelabai suprantamas pasirinkimas juodos spalvos. Dėl to, kad ant jos geriau atrodo auksas?
              Čia iš vis kažkoks nesusipratimas. Net nelinksma.

              Comment


                Parašė rat
                Aš irgi turiu paintą, tai siūlau tokį variantą futbólininkų aprangoms:
                Atvaizdas


                Šaltinis

                Comment


                  ahaha ))
                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                  Comment


                    Parašė rat
                    Dizaineris A. Pogrebnojus sukūrė aprangos Lietuvos rinktinėms eskizą

                    Atvaizdas




                    Aš irgi turiu paintą, tai siūlau tokį variantą futbólininkų aprangoms:
                    Atvaizdas
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment




                      Paskutinis taisė r08n; 2013.09.30, 22:02.

                      Comment


                        Pasakėčia apie vairuotojus, arba ką pasako kelio ženklai
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Nelygu ką norime išgirsti kai į aikštelę išbėga mūsų krepšininkai - aplodismentus ar juoką..
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            Nors šiandieniniai įvykiai ir visai nelinksmi.

                            Post in English - fight censorship!

                            Comment



                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Nors šiandieniniai įvykiai ir visai nelinksmi.

                                Atvaizdas
                                Šita asaba man asocijuojasi su hiena, besitrinančia šalia Šerchano (iš Mauglio nuotykių). Pati jos arog... oi "išdidumas" kelia šypseną, tačiau juoktis negalima - pozityvo grūdais užmėtys.
                                Paskutinis taisė Ginthus; 2013.10.04, 12:54.

                                Comment


                                  Samsung Galaxy Note 3

                                  Comment


                                    Seni "geri" laikai
                                    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                    Comment


                                      Parašė bebop Rodyti pranešimą
                                      Seni "geri" laikai
                                      Youtube video
                                      Įvertinus infliaciją 2013 m. tas telefonas kainuotų 1500 dolerių, arba beveik 3800 Lt

                                      Comment


                                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                        Comment


                                          Lietuva užmezgė diplomatinius santykius su Mianmaru
                                          - čia dėl vėliavų panašumo?

                                          Aviate, navigate, communicate

                                          Comment

                                          Working...
                                          X