Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė TH1 Rodyti pranešimą
    siaip nelabai zinau kur talpint. Ar i siaip linksma, ar liudna ar LT ivaizdzio tema

    http://www.liveleak.com/view?i=f16_1373396479
    Manau, kad dirbant, užsienio reikalų ministerijoje, būtų griežtai tikrinamos anglų kalbos žinios! Politikai turėtų sklandžiai ir rišliai, šnekėti anglų kalba.
    Aviate, navigate, communicate

    Comment




      Comment


        Comment


          Comment


            Comment


              narys ne narys, bet ten tokiu pasimetusiu personu tai nemazai ju gretose yra
              Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

              Comment


                Vis dėl to:

                Paskutinis taisė Nikas; 2013.07.15, 15:11.

                Comment


                  Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                  narys ne narys, bet ten tokiu pasimetusiu personu tai nemazai ju gretose yra
                  Eik jau? Buvau sąskrydyje. Tai kas tas lochas aš nežinau, būčiau pamatęs, būčiau priėjęs pakalbėt. Buvo žiauriai fainas renginys, nuostabi vieta, pramogų visa paletė nuo-iki, šaunūs žmonės. Ir tas vienas epizodas su maike iš skuduryno tikrai nekeičia puikios jo esmės ir nuotaikos. O ta foto su Kubilium, sutinku, kreivoka (aš kalbu apie mergaitės iš kairės žvilgsnį, visa kita čia fotošopas)

                  Tie "pasimetę žmonės" atrodo maždaug taip ir jų buvo >3000 (jei ne nenusisekęs oras, būtų ir daugiau):
                  Paskutinis taisė ; 2013.07.15, 18:36.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Juodkrantėje atidengtas paminklas biurokratijos absurdui

                    http://www.alfa.lt/straipsnis/151448...3-07-12_12-35/

                    Comment


                      Parašė Rodyti pranešimą
                      Eik jau? Buvau sąskrydyje. Tai kas tas lochas aš nežinau, būčiau pamatęs, būčiau priėjęs pakalbėt.
                      Commander-in-Chief of Combat Personnel. Normali ta maikė.

                      Tie "pasimetę žmonės" atrodo maždaug taip ir jų buvo >3000 (jei ne nenusisekęs oras, būtų ir daugiau):
                      Atvaizdas
                      Kokios yra emblemos ant tų morkvinių maikių nuotraukos kairėje apačioje? Neįžiūriu gerai, toks znokas ar va šitoks (ar čia man lendcberginė paranoja)?

                      Comment


                        Parašė r08n Rodyti pranešimą
                        Kokios yra emblemos ant tų morkvinių maikių nuotraukos kairėje apačioje? Neįžiūriu gerai, toks znokas ar va šitoks (ar čia man lendcberginė paranoja)?
                        Įžvelgiu:

                        Comment


                          Parašė r08n Rodyti pranešimą
                          Kokios yra emblemos ant tų morkvinių maikių nuotraukos kairėje apačioje? Neįžiūriu gerai, toks znokas ar va šitoks (ar čia man lendcberginė paranoja)?
                          Neįžiūriu ir neužfiksavau. Gal kartais šitas, bet nesu tikras.

                          O jei kam būtų įdomu pasižiūrėt foto iš sąskrydžio, galit užmest akį čia.

                          Viena, kuri galėtų jums patikt ir būtų į temą pagal šios temos pavadinimą
                          https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Comment


                              Comment


                                Comment


                                  Ak, štai kas kriziaus sindromo užkratą Europoje paskleidė.

                                  Comment


                                    Visiski degradai
                                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                    Comment


                                      Kaip originaliai aprašyta mašinytė pardavimui
                                      http://auto.plius.lt/skelbimai/volks...s-3049946.html
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X