Politkorektiški bukenos pagalvojo, kad Amen yra angliškas terminas reiškiantis vyrą, tai maldos pabaigoje tolerantiškai woke sjw ir visai kitaip awomen pridėjo
Politkorektiški bukenos pagalvojo, kad Amen yra angliškas terminas reiškiantis vyrą, tai maldos pabaigoje tolerantiškai woke sjw ir visai kitaip awomen pridėjo
Kokio reikia būti bukumo, kad tuo metu, kai ant miestų, savivaldybių ribų stovi policija, važiuoti gan girtai iš Kauno į Vilnių: Mia Pilibaitytė Naujus metus pradėjo skandalu: per policijos užkardas bandė pravažiuoti neblaivihttps://www.lrytas.lt/zmones/veidai-...aivi-17766638/
Šiuo metu Kaune gyvenanti atlikėja, Naujųjų išvakarėse bandė patekti į Vilnių. gruodžio 31-ąją, apie 23.30 val., Mia buvo sustabdyta policijos užkardos poste prie Vilniaus, kur, kilus įtarimui dėl vairuotojos būklės, buvo nuspręsta patikrinti ją alkotesteriu. Alkotesteris dainininkei parodė 1,02 promilės girtumą.
Nepirk iš Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Pieno žvaigždės ir Rokiškio sūris, Procter & Gamble /Gillette
2020 gruodžio 30 d. vėlų vakarą per Rusijos Pirmąjį kanalą buvo parodytas Urganto šou "Ciao 2020', 80-ųjų itališkos popkultūros, muzikos parodija ir trešas... Siužetas - laida vyksta kaip naujametinis TV šou 80-ųjų Italijos televizijoje su muzikiniais numeriais ir pošlais juokeliais. Visa laida italų kalba su rusiškais subtitrais. Dainos - pagrinde šiuolaikinės rusiškos popsūchos dainos, atliktos italų kalba su 80-ųjų pabaigos 90-ųjų pradžios aranžuotėmis.
Italijoje Youtube'o pagalba iš karto neliko nepastebėta ir jau savaitę gan plačiai aptariama. Sulaukė pagrinde teigiamų atsiliepimų Italijoje. Kai kurios dainos iš šou buvo pagrotos Italijos radijo stotyse.
Ir kas bandys paneigti, kad tai ne informacinė mordoro karo bomba?
Pasijuokimas čia labiau iš savęs nei iš 80' jų italų pop muzikos, bet gal jie to patys net nesupranta. O tais laikais sovietiniai žmonės legaliai galėjo gaut tik japoniškos jiem beveik neįperkamos radijo technikos ir visai nemokamos itališkos muzikos, kuri pasaulio mastu buvo visiškas nulis o bet tačiau stipriai pranoko vietinę produkciją. Tragiška vaidyba(nors vedantysis gal ir tempia savo vaidmenį), teletabius geriau tegu parepetuoja paparodijuot pirmiau.
Savo nuomonę pasilik sau. Geriau paskaityk, ką sako patys italai. Tiksliau jų "tolerantiška" ir "laisva" žiniasklaida. Ji kitokios nuomonės. Parodija yra parodija.
Kas dėl itališkos muzikos, tai pasauliniu mastu ji toli gražu ne nulis (o tai kokia jau ta Nr. 1, gal amerikoniška?), o Europiniu mastu 80-aisiais ji buvo vedanti. Ne britiška, o būtent itališka ir taip vadinama italo disco. Apie magnetofonus geriau nereikia. Taip, nešiojamų (ne ausininių plejerių turiu omenyje) klasėje gera technika buvo japoniška, o stacionarių - tarybinė nei kiek nenusileido.
Nelabai kertu apie tas mordoro bombas, žinant, kad italų popkultūra buvo visiškam tope sovietijos pabaigoje. Tuometės įtalų žvaigždės ir dabar ten nešiojamos ant rankų. Ar čia tipo negalima minėt įtalų, nes gi pas juos pandemija? https://www.youtube.com/watch?v=52VgPx58Xqs&vl=pt
Comment