Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviratis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    tai buvo grynas tyras prigimtinis džiaugsmas
    ... iš pažastų ir klyno.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Nu ble, man atrodo visi kurie apie prakaitą šneka tai arba nėra ant dviračio sėdėję arba supratimas toks, kad jei jau užlipai ant dviračio, tai turi varyt taip, kad šlapias būtum po 5 minučių. Kas jum negerai? Pagal tą pačią logiką ir eit neįmanoma nesuprakaitavus.

      Comment


        Relax Aš pats slow rideris, o ir šiaip stengiuosi gyventi taip, kad nesuprakaituočiau
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Nu ble, man atrodo visi kurie apie prakaitą šneka tai arba nėra ant dviračio sėdėję arba supratimas toks, kad jei jau užlipai ant dviračio, tai turi varyt taip, kad šlapias būtum po 5 minučių. Kas jum negerai? Pagal tą pačią logiką ir eit neįmanoma nesuprakaitavus.
          Į kalną minant nelabai įmanoma nesuprakaituot net neskubant. Kita vertus, tam dviratis ir skirtas, kad sportuoti ir suprakaituoti. Susisiekimui yra elektriniai dalykai.
          Flickr

          Comment


            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
            Nuo dviračių prie Barboros ir Wolt'o Aš tuo tarpu pasidalinsiu tolimesne savo patirtimi. Kad ir kaip Medinis strazdas norėtų, deja, tai ne sapnas o realybė. Vakar nusprendžiau toliau palikti automobilį darbe ir dar pridėjau papildomą kelionės tašką darbo reikalais. Gavosi taip, kad apie 17 valandą, per patį piką turėjau iš grubiai tariant Panoramos grįžt namo į Rinktinės g. ir tai buvo grynas tyras prigimtinis džiaugsmas, su vėjeliu minant pro Konstitucijos pr. kamštyje stovinčius automobilius Šįryt, nors oro prognozės rodė visai dienai 100% lietaus, aš vėl su dviračiu. Kažkaip net gaila, kad buvau primiršęs šitą džiaugsmą
            Iš Panoramos (Saltoniškių?) į Rinktinės g. dabar gali labai patogiai ir nenutrūkstamu taku važiuoti pro Geležinį Vilką ir Žalgirio g. Man dabar visa šita nemaža teritorija yra "5 minučių" reikalas. Nu kai prireikia kažkur tarp Saltoniškių, Linkmenų ir Žalgirio Lidl greit sulakstyti bet kokiu reikalu ir bet kokiu metu. Kamštininkai ten amžinai sėdi savo kamščiuose pro visus galus. Net nenoriu pradėti galvoti, kaip tokie mano palakstymai turėtų atrodyti su mašina. Turbūt vietoj keliolikos minučių reiktų sugaišti pusdienį.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Iš Panoramos (Saltoniškių?) į Rinktinės g. dabar gali labai patogiai ir nenutrūkstamu taku važiuoti pro Geležinį Vilką ir Žalgirio g.
              Taip, čia buvo mano maršrutas į Saltoniškes iš Š.Miesto.

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Į kalną minant nelabai įmanoma nesuprakaituot net neskubant. Kita vertus, tam dviratis ir skirtas, kad sportuoti ir suprakaituoti. Susisiekimui yra elektriniai dalykai.
                Klausimas visiems prakaituotojams: ar jūs apskritai naudojatės laiptais? Juk tai gana intensyvi fizinė veikla, padažnėja kraujospūdis, gali ir prakaitas išpilti. O jeigu dar šiltesnė diena, arba laiptinėje saulė įkaitinusi orą, nėra geros ventiliacijos... Ką daryti, jei darbas kokiame 3 aukšte ir nėra lifto? Gal reikalaujate iš darbdavio dušus įrengti?

                Dabar net galvoju apie tūkstančius žmonių, gyvenančių 5 aukšte be lifto. Gal jie kiekvieną kartą užlipę į butą iškart eina po dušu? O gal kiekviename aukšte daro 2 minučių pertraukėles, kad nesuprakaituotų? Nes kaipgi po to būti, cituojant kai kuriuos forumiečius, „permirkusiam prakaitu“
                100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                Comment


                  Parašė taccido Rodyti pranešimą

                  Klausimas visiems prakaituotojams: ar jūs apskritai naudojatės laiptais? Juk tai gana intensyvi fizinė veikla, padažnėja kraujospūdis, gali ir prakaitas išpilti. O jeigu dar šiltesnė diena, arba laiptinėje saulė įkaitinusi orą, nėra geros ventiliacijos... Ką daryti, jei darbas kokiame 3 aukšte ir nėra lifto? Gal reikalaujate iš darbdavio dušus įrengti?

                  Dabar net galvoju apie tūkstančius žmonių, gyvenančių 5 aukšte be lifto. Gal jie kiekvieną kartą užlipę į butą iškart eina po dušu? O gal kiekviename aukšte daro 2 minučių pertraukėles, kad nesuprakaituotų? Nes kaipgi po to būti, cituojant kai kuriuos forumiečius, „permirkusiam prakaitu“
                  Į šeškinės ar narbuto kalną mini ilgiau nei kelias minutes, plius ant dviračio reikia žymiai daugiau jėgų į kalną savo svorį užtempti nei laiptais. Užvažiavimą į šeškinės kalną reiktų lyginti su užlipimu laiptais į Europos bokštą, o ne trečią aukštą. Aš nesuprakaituoju užlipdamas ir į 10 aukštą, bet su dviračiu lipant į Vilniaus kalnus bent šiltuoju metų laiku būnu šlapias.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Į šeškinės ar narbuto kalną mini ilgiau nei kelias minutes, plius ant dviračio reikia žymiai daugiau jėgų į kalną savo svorį užtempti nei laiptais. Užvažiavimą į šeškinės kalną reiktų lyginti su užlipimu laiptais į Europos bokštą, o ne trečią aukštą. Aš nesuprakaituoju užlipdamas ir į 10 aukštą, bet su dviračiu lipant į Vilniaus kalnus bent šiltuoju metų laiku būnu šlapias.
                    Aš nelyginu 3 aukšto su Šeškinės kalnu. Bet pagal kai kuriuos pasisakymus šitoje temoje galima suprasti, kad dviračio mynimas kažkokia baisiai sunki veikla, ir jau vos ne po kelių minučių važiavimo žmogus žliaugia prakaitu.

                    Man atrodo, kad lipimas laiptais dažnai kaip tik yra intensyvesnė veikla, negu važiavimas dviračiu (nors ir trunka trumpiau). Lipimas laiptais yra labiau „smūginė apkrova“, o važiavimas dviračiu yra žymiai tolygesnis.

                    Dar reikia turėti omenyje, kad šaltuoju metų laiku laiptinės yra šildomos, o žmonės laipioja su lauko apranga, todėl prakaito tikimybė dar didesnė. Aš daugiau suprakaituoju net ne važiuodamas dviračiu, o būdamas su striuke šildomose patalpose arba lipdamas laiptais su striuke.
                    Paskutinis taisė taccido; 2022.05.14, 00:28.
                    100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                    Comment


                      Radau akciją bobiškam dviračiui, gal kam reikia:
                      https://biketek.cc/lt/miesto-dviraci...pro-24-klonas/
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                        Radau akciją bobiškam dviračiui, gal kam reikia:
                        https://biketek.cc/lt/miesto-dviraci...pro-24-klonas/
                        Čia toks tai nebent pora kartą metuose Vingio Parke ir Palangoj pavažinėt. Į darbą važinėt netiktų, nes dar belekiek investuot reiktų.

                        Comment


                          Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                          Čia toks tai nebent pora kartą metuose Vingio Parke ir Palangoj pavažinėt. Į darbą važinėt netiktų, nes dar belekiek investuot reiktų.
                          Kokios investicijos be purvasaugių ir pasirinktinai bagažinės būtų reikiamos?

                          Comment


                            Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                            Čia toks tai nebent pora kartą metuose Vingio Parke ir Palangoj pavažinėt. Į darbą važinėt netiktų, nes dar belekiek investuot reiktų.
                            Nekalbant apie išorines pavaras, su kuriomis bus amžini vargai. Ypač pavažiavus pro kokį purvą ar šiaip šlapiu oru.

                            Comment


                              Negi kas nors iš vis pavaras jungineja važiuodamas?

                              Dar vienas, nebrangus ir daug investicijų nereikalaujantis:
                              https://www.1a.lt/p/dviratis-bottari...set.name%7D%7D
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Negi kas nors iš vis pavaras jungineja važiuodamas?
                                Kuo grindi savo neįprastą nuomonę, kad niekas pavarų nejunginėja važiuodami?

                                Comment


                                  O įdomumo dėlei, kas nors bandėt Vilniuje su vienos pavaros dviračiu važinėt? Atrodo smagu visai, kai nereikia apie pavaras galvot, bet įdomu kaip su Vilniaus įkalnėm.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Nekalbant apie išorines pavaras, su kuriomis bus amžini vargai. Ypač pavažiavus pro kokį purvą ar šiaip šlapiu oru.
                                    Net įdomu pasidarė, kokios problemos su išorinėm pavarom?
                                    -

                                    Comment


                                      Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                                      Net įdomu pasidarė, kokios problemos su išorinėm pavarom?
                                      Daugiau priežiūros ir dažniau grandinę/žvaigždes keist. Prastu oru važinėjant labiau kenčia.

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Negi kas nors iš vis pavaras jungineja važiuodamas?
                                        Trolinate? Ar ......
                                        Nemačiau dar nei vieno dviratininko, kuris sustotų tam kad perjungtų pavarą.

                                        -

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          Daugiau priežiūros ir dažniau grandinę/žvaigždes keist. Prastu oru važinėjant labiau kenčia.
                                          Jei kas dieną mini tai gal ir "dažniau". Mes kai pravažiuojam tik 200-400 km per metus, tai per 18 metų neturėjom problemų su pavarom, pernai tik padangas pakeičiau nes pradėjo nuo senatvės trūkinėti. Priežiūra - nuvalyti pajūrio smėlį ir sutepti porą kartų per metus - "amžinos problemos"?
                                          -

                                          Comment

                                          Working...
                                          X