Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviratis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Tamsa nėra geriausias dviratininko draugas
    http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...raugas-478482/
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      #22
      Idomu, pas mus ragina su mirksiukais vazineti, o pvz. Nyderladuose jie uzdrausti.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        #23
        O danijoj be jų negali tamsoj važiuot Geras dalykas, nes matosi iš labai toli, kad kažkas važiuoja, o be jų prastai. Nors mane patį kartais, tamsiam miške, mano pačio mirksiukai apakina

        Comment


          #24
          Šiandien per EuroNews rodė, patiko:



          http://www.stringbike.com/
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            #25
            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
            O danijoj be jų negali tamsoj važiuot Geras dalykas, nes matosi iš labai toli, kad kažkas važiuoja, o be jų prastai. Nors mane patį kartais, tamsiam miške, mano pačio mirksiukai apakina
            Aš ant dviračio ruošiuos užsidėti normalias lempas, nuo kokio motociklo. Signalą nuo mašinos jau užsidėjau.

            Comment


              #26
              galbūt kažkas planuoja įsigyti dviratį ar seną pakeisti nauju tokiu atveju galbūt tai bus naudinga info:

              Organizuojame masinį apsipirkimą dviračiais 2011 vasaros sezonui!
              Forumas:
              http://www.facebook.com/topic.php?ui...4579&topic=178
              Registracijos lentelė:
              https://spreadsheets0.google.com/ccc...E57OzUrg#gid=0
              Kainininkas:
              https://spreadsheets1.google.com/ccc...FHin4k9A#gid=5

              Comment


                #27
                Visur sklinda ši informacija žiūriu Aš labai skeptiškai į šį reikalą žiūrėjau... Ne paslaptis jau niekam tapo tai, kad pardavėjai sukėlė net pernykščių modelių kainas neblogai - pačioje FB grupėje ne 1 ir ne 2 asmenys tai pastebėjo. Ir kur gi garantijos, kad tai ne pačių parduotuvių inicijuota "akcija"? Taip, duos kažkokią ir realią nuolaidą, bet ji bus kur kas mažesnė, nes prieš tai dirbtinai susikėlė kainas, tačiau kokia graži apyvarta laukia... Paimkim 100 dviračių po 1500Lt ir manau lengvai susiskaičiuosite kokia graži sumelė gaunasi
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  #28
                  O maniškis jau paruoštas sezonui

                  Comment


                    #29
                    Maniškį jau irgi reikia pradėt ruošt, bo jau visai liūdnai atrodo
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      #30
                      Parašė dariusn Rodyti pranešimą
                      galbūt kažkas planuoja įsigyti dviratį ar seną pakeisti nauju tokiu atveju galbūt tai bus naudinga info:

                      Organizuojame masinį apsipirkimą dviračiais 2011 vasaros sezonui!
                      Forumas:
                      http://www.facebook.com/topic.php?ui...4579&topic=178
                      Registracijos lentelė:
                      https://spreadsheets0.google.com/ccc...E57OzUrg#gid=0
                      Kainininkas:
                      https://spreadsheets1.google.com/ccc...FHin4k9A#gid=5
                      O kur ATB dviračiai?
                      Flickr

                      Comment


                        #31
                        As pernai perrinkau savo senaji. Visai smagus piktas daiktas

                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          #32
                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                          Aš labai skeptiškai į šį reikalą žiūrėjau... N
                          aš irgi kadangi aš pats turiu GIANT'ą, ir nėra būtinumo kažką pirkti, prisidėsiu prie akcijos tik tuo atveju jei pirkimas vyks ne iš lietuviškos parduotuvės, o pvz. iš vokiškos e-parduotuvės, kur kainos turėtų būti žemesnės.

                          Comment


                            #33
                            O man dar teks eiti tikrinti ar grandinė neparūdijus, o šiaip tai nieko specialaus jam nesiruošiu daryti, pavalyti ir lėkti į miškelį dumblintis

                            O tokį žvėrį norėčiau kada išbandyti, nes jau seniai sėdėjau ant sportinio. Tik įdomu kokia to žvėrio kaina būtų
                            Paskutinis taisė fredis; 2011.04.01, 11:47.
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              #34
                              Aš šiemet iki Jachtklubo drąsiai per miškus galėsiu lėkti Pasikeičiau savo 8metį kinietuką iš Senukų į šiek tiek rimtesnį

                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                #35
                                O čia mano geriausias draugas:



                                Kelyje:





                                Comment


                                  #36
                                  Ieskosiu didesnio, kolkas sis:

                                  Comment


                                    #37
                                    Kazi ar dar galima isigyti bene ceku firmos Mama dviraciu tokiu kaip kadaise populiarus ALPINA/ADMIRAL? Virs desimt metu vazinejau, viskuo idealiai patenkintas, bet jau nebesimato siu prekiniu zenklu lyg

                                    Toks kaip Rimanto tai tik del "stiliaus". Mazi ratai plius pavaru lyg tik trys (nors realiai uztenka). Bet "normalus" dviratis butu malonesnis vaziuoti.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
                                      O čia mano geriausias draugas:

                                      Atvaizdas


                                      Kelyje:

                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas
                                      Žiūriu kolega yra Bromptono savininkas. Norėjau paklausti, kur pirkai? UK? ar yra šio gražuolio Lietuvoje atstovas (nes kiek žiūrėjau, tai Baltijoms šalims kažkur Latvijoje oficialus dealer'is yra)?
                                      Pats svajoju apie šį saldainį, bet kad rupūžė brangus... Gal yra kažkoks "second-hand'as" Anglijoje?
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Kazi ar dar galima isigyti bene ceku firmos Mama dviraciu tokiu kaip kadaise populiarus ALPINA/ADMIRAL? Virs desimt metu vazinejau, viskuo idealiai patenkintas, bet jau nebesimato siu prekiniu zenklu lyg

                                        Toks kaip Rimanto tai tik del "stiliaus". Mazi ratai plius pavaru lyg tik trys (nors realiai uztenka). Bet "normalus" dviratis butu malonesnis vaziuoti.
                                        Ne dėl stiliaus... Nors turbūt ir stilius vaidina reikšmę prie šio daikto įsigijimo. Bet čia priklauso, kam perki tokį dviratį ir kokią funkciją turi jis tau atitarnauti. Nors asmeniškai, man jie nėra išvaizdūs...

                                        Šiaip šis dviratis skirtas kaip tam tikras viešo transporto papildymas; t.y. Bromptonai yra sulankstomų dviračių (į ~80cm*70cm metalo "gabalą" per ~20sek. vienas iš pavyzdžių) ir gali laisvai įsinešti į bet kokį viešą transportą, kur normaliai dviračio negalima įsinešti.
                                        Plius būtent sulankstomas dviratis skirtas grynai žmonėms, kurie renkasi kelionę viešas transportas+dviratis važiuodami į darbą ir namo atgal.
                                        Pavyzdžiui Dahon sulankstomo dviračio reklama:


                                        Man asmeniškai ir kolegoms mano aromatinė terapija po mynimo į Parodos kalną važiuojant į/iš darbo jau tampa problema; todėl ir mąstau apie sulankstomą dviratį

                                        Beje, nėra jis toks nepatogus; tiesa vairas lyginant su Dahon sulankstomais yra šiek tiek žemokas. Ir sulankstomą dviratį į bet kokią kelionę gali įsimesti; o sveria jie dažniausiai iki 15kg. Kas manau vėl aktualu, kas dirba darbą kur stažuotės dažnas dalykas...Pvz.:


                                        Žinoma, kas ten ypatingo - krepšyje sulanktomas dviratis; bet pats patogumas ir dviračio principas man atrodo patraukliai.
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          #40
                                          Toks neblogai i kelione vaziuojant kur nors su automobiliu - isimetei viena visai seimai ir kokiam kurorte naudoji iki parduotuves nulekt ar panasiai. Aisku speju tik kaina neadekvaciai didele

                                          Comment

                                          Working...
                                          X