Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Viskas turiu K100d dabar laukia ilgi mokslai su rankiniais nustatymais, tad rezultatų dar teks palaukt...

    Comment


      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
      dabar laukia ilgi mokslai su rankiniais nustatymais
      Manęs irgi

      Comment


        Šio forumo DSLR gretos plečiasi Sveikinimai abiems

        Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą
          Pagaliau prisiruošiau nusipirkti skaitmeninį.

          Dėkoju visiems už diskusijas bei nuorodas šia tema. Labai pravertė pasirenkant.
          Ypač gerbiu Tomo (Samot) ir Jono (John) nuomones. Labai patinka abiejų nuotraukos (ir ne man vienam).

          Balsavau savo pinigais už Canon.

          Bazinė Nikono optika žymiai geresnė. Pačiupinėjau Nikon D70 ir D80. pastarasis labiau patiko, bet sustabdė kaina.

          Pasikeičiau Canono objektyvą į geresnį - 17/85 mm (skaičiuojant juostinio analogu būtų 27/ 135 mm) su stabilizatoriumi.

          Canon pasirodė lengvesnis ir patogesnis (tiksliau, valdymas panašesnis į senojo Pentax'o).
          Iš kitų nuotraukų susidarė įspūdis, kad Canon geriau veikia esant blogesniam apšvietimui.
          O ir šiaip - tiesiog labiau patiko. Nuotraukos bus netrukus
          Nu dabar pyškink nesustodamas.
          O koks Canono modelis???

          IT. Sicilija
          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
          LT. Kaunas 2009.01.04

          Comment


            Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
            Nu dabar pyškink nesustodamas.
            O koks Canono modelis???
            Sprendziant is naujausiu Romo darbu tai Canon 350D.
            Tad ir pagarbos Romui, manau uzteks diskusiju apie si modeli. Ir taip pasakyta daugiau nei galbut derejo.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              Ačiū visiems už linkėjimus.
              Kai kurie 350D produkcijos pavyzdžiai jau forume.

              Ši tema dar neturėtų numirti, nes dar ne vienam forumiečiui reikės pasirinkti sau tinkamiausią foto aparatą.

              O man ir kitiems naujokams reikės atskirų temų - tam, kad galėtume naudotis kuo daugiau funkcijų.

              Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Ačiū visiems už linkėjimus.
                Kai kurie 350D produkcijos pavyzdžiai jau forume.

                Ši tema dar neturėtų numirti, nes dar ne vienam forumiečiui reikės pasirinkti sau tinkamiausią foto aparatą.

                O man ir kitiems naujokams reikės atskirų temų - tam, kad galėtume naudotis kuo daugiau funkcijų.

                As turejau galvoje laikas numirti musu "diskusijai" apie 350D. Vis tiek vieningos nuomones nebus ir t.t.

                O jei reikes kazkokios pagalbos, kreipkis, kiek bus mano jegose, padesiu.

                Sekmes.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  Gal kas galėtu padoriai pakomentuoti. Ką geriau pirkt D350, D50, ar visdėlto Pentax K100D ? Pastarasis yra naujesnis, turi geresni reitingą (dpreview skalėje, bent pakolkas), turi platesnį ISO pasirinkimą, turi vaizdo stabilizatorių. Vienu žodžiu žiurint į parametrus jis lenkia D50 tai tikrai. Kas nors pakomentuotu ?

                  http://www.dpreview.com/reviews/comp...n_d50&show=all

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    D400 ???
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                      D400 ???
                      Pas D400 irgi nėra vaizdo stabilizatoriaus ir ISO pasirinkimas ne toks platus. Vienintelis akį rėžiantis dalykas, tai 10 pixelių. Daugiau lik ir jokių atnaujinimų. Bet ar tikrai reikia tiek daug pixelių , jei žinai, kad niekada nespausdinsi nuotraukos didesnės negu A4 formato. Na nebent tai labai padeda fotošopinant. Vienu žodžių ar verta mokėti daugiau vien dėl pixeliu ? Ar geriau rinktis aparatą turinti platesnį ISO ir stabilizatorių ? Ar tokie pranašumai niekiniai ir visdėlto geriau pirkt D50 arba 350D ?

                      http://www.dpreview.com/reviews/comp...s400d&show=all
                      Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.11.15, 23:59.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Eziuk, kazi kokia nauda is 3200 ISO? Na nebet tas Pentaxas tikrai kazkokiu budu isvengtu dideliu triuksmu esant tokiam jautrumui. O ir minimalus ISO 200 (Canon'o 100). Kaip ten bebutu ISO "platesnis" pasirinkimas kazi ar duos daug realios naudos (na kazi ar darysi foto su ISO 3200)
                        Tik vaizdo stabilizatorius atrodo vertas demesio privalumas.

                        Beje, kazkur skaiciau Canon D400 ir D350 palyginima. D400 be pixeliu ne tik neturi jokiu esminiu pranasumu, bet, kaip teigiama tame review (su vaizdu pavyzdziais), yra linkes kelti didesnius triuksmus tamsoje ir su didesniu ISO. Nejau tikrai taip gali buti??

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Beje, kazkur skaiciau Canon D400 ir D350 palyginima. D400 be pixeliu ne tik neturi jokiu esminiu pranasumu, bet, kaip teigiama tame review (su vaizdu pavyzdziais), yra linkes kelti didesnius triuksmus tamsoje ir su didesniu ISO. Nejau tikrai taip gali buti??
                          Natūralu - daugiau mpix tame pačiame plote = mažesni pixeliai / didelis tankumas = didesni triukšmai.
                          Dėl to dpreview baisiai kritikuoja daugelį gamintojų, kurie į kompaktinius aparatus montuoja 10 ar daugiau mpix 1/2,5" sensorius

                          Comment


                            400D beveik neturi jokių realių pranašumų prieš 350D. Be to, 400D neturi Status LCD... Kitaip tariant, diafragma, išlaikymas ir t.t. matomi tik pagrindiniame LCD. Ir ką tu čia šneki apie vaizdo stabilizatorių Iki 100mm jo visiškai nereikia. Aš asmeniškai 350D į 400D nekeisčiau.

                            Comment


                              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                              Pas D400 irgi nėra vaizdo stabilizatoriaus ir ISO pasirinkimas ne toks platus. Vienintelis akį rėžiantis dalykas, tai 10 pixelių. Daugiau lik ir jokių atnaujinimų. Bet ar tikrai reikia tiek daug pixelių , jei žinai, kad niekada nespausdinsi nuotraukos didesnės negu A4 formato. Na nebent tai labai padeda fotošopinant. Vienu žodžių ar verta mokėti daugiau vien dėl pixeliu ? Ar geriau rinktis aparatą turinti platesnį ISO ir stabilizatorių ? Ar tokie pranašumai niekiniai ir visdėlto geriau pirkt D50 arba 350D ?

                              http://www.dpreview.com/reviews/comp...s400d&show=all
                              Paciupinek realiai viena ir kita. Po paciupinejimo gali atsokti bet kokia fantazija 350D, bet gali ir ne. Kiekvienam savo patogumai.
                              O beto nepamirsk kad renkiesi sistema kuriai reikes ir priedu ateityje. As bet kokiu atveju siulyciau Nikon. O ka tu pasirinksi, tai cia tavo reikalas.

                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                D80, manau, pralenkia visus.
                                Pats kol kas esu CANONinkas, bet jau pajaučiau CANON ir NIKON kainų skirtumą. NIKON priekyje.
                                Tad jei pirkčiau, tai D80 - beveik D200 tik megėjiškas.
                                Vienas minusas - sensoriaus valymo sistema(C 400D), bet vistiek kada nors reiks nešti į servisą.

                                Comment


                                  Nučiupinėjau visus modelius apšnekamus čia (išskirus 350D). Ir apsistojau ties D50, nes:

                                  Pirmiausia, aš irgi pastebėjau, kad Nikon'as malonesnis rankuose už 400D, tai kiek suprantu tai 350D dar lengvesnis ir mažesnis. Beto kiek šneku su žmonėmis visi rekomenduoja geriau pirkt nikoną ;/ Todėl manau, Canon'ai atkrenta iš pasirinkimo (gal kas nors tikrai gera priežastį pasakytų, kodėl to neturėtu būt). Beto 400D ir šiaip neapsimokėtu pirkt ir mokėti daugiau, jeigu jis neturi didesnių pranašumų už 350D. Taigi pamėginau, tiek d50 su kit'iniu objektyvu, tiek D80 su Nikkor 18-135mm objektyvu. Na ir žinoma sužavėjo D80. Bet argi pas juos ne tokia pat situacija kaip ir su 350D ir 400D, kad naujesnis modelis tik turi daugiau pikselių (na D80 dar šiek tiek greitesnis), o viskas priklauso tik nuo optikos. Tai yra jei aš uždėčiau 55-200mm DX IF ED ant D50 ar nebūtu toks pats malonumas, kaip dabar su D80 ? Nes tarp jų kainų skirtumas sudaro ~1300 lt Na dar reiktu apšnekėt Pentax k100D arba k110d, bet nežinau, kažkaip šie modeliai man neužstrigo, dėlto nieko apie juos parašyti negaliu. Tai pat norėčiau, kad Nikas parašytu tiksliau: Kuom D80 pranašesnis "už visus" ?

                                  Trumpai sakant mano nuomonė pakolkas, kad reiktu pirkt NIKON D50 + obj.Nikkor AF-S 18-55mm ir 55-200mm DX IF ED rinkinį.

                                  http://www.dpreview.com/reviews/comp...n_d80&show=all
                                  Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.11.17, 10:46.

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Nučiupinėjau visus modelius apšnekamus čia (išskirus 350D). Ir apsistojau ties D50, nes:

                                    Pirmiausia, aš irgi pastebėjau, kad Nikon'as malonesnis rankuose už 400D, tai kiek suprantu tai 350D dar lengvesnis ir mažesnis. Beto kiek šneku su žmonėmis visi rekomenduoja geriau pirkt nikoną ;/ Todėl manau, Canon'ai atkrenta iš pasirinkimo (gal kas nors tikrai gera priežastį pasakytų, kodėl to neturėtu būt). Beto 400D ir šiaip neapsimokėtu pirkt ir mokėti daugiau, jeigu jis neturi didesnių pranašumų už 350D. Taigi pamėginau, tiek d50 su kit'iniu objektyvu, tiek D80 su Nikkor 18-135mm objektyvu. Na ir žinoma sužavėjo D80. Bet argi pas juos ne tokia pat situacija kaip ir su 350D ir 400D, kad naujesnis modelis tik turi daugiau pikselių (na D80 dar šiek tiek greitesnis), o viskas priklauso tik nuo optikos. Tai yra jei aš uždėčiau 55-200mm DX IF ED ant D50 ar nebūtu toks pats malonumas, kaip dabar su D80 ? Nes tarp jų kainų skirtumas sudaro ~1300 lt Na dar reiktu apšnekėt Pentax k100D arba k110d, bet nežinau, kažkaip šie modeliai man neužstrigo, dėlto nieko apie juos parašyti negaliu. Tai pat norėčiau, kad Nikas parašytu tiksliau: Kuom D80 pranašesnis "už visus" ?

                                    Trumpai sakant mano nuomonė pakolkas, kad reiktu pirkt NIKON D50 + obj.Nikkor AF-S 18-55mm ir 55-200mm DX IF ED rinkinį.

                                    http://www.dpreview.com/reviews/comp...n_d80&show=all
                                    Body nuotraukų kokybei neduoda nieko. Tai tik skirtingos funkcijos ir grip'as. D50 su geru objektyvu duos geresnius rezultatus, nei D80 su kit'iniu. Būtent todėl aš pirkau ne 20D su kitiniu objektyvu, o 350D ir vėliau investavau į puikų 17-40L. Body vistiek keisiu, o objektyvai liks. Tad jei žiūri į nuotraukų kokybę, geriau pirk pigesnį body su geru stiklu, nei brangų su muilinu.

                                    O 350D nėra mažesnis už 400D, jų forma, svoris, dydis yra identiški, tad jei čiupinėjai 400D, čiupinėjai ir 350D. Tik 350 turi papildomą LCD nustatymams.

                                    Comment


                                      Ežiuk, tavo vietoje nebūčiau linkęs skubėti dėl D50
                                      Jessops.com pastaruoju metu ypač sumažino D70s kainą - dabar su 18-70mm objektyvu jis kainuoja £499. Reikia tikėtis, kad artimiausiu laiku jo kaina sumažės ir Lietuvoje, o tokios kainos jis neabejotinai vertas
                                      Paskutinis taisė Vaidas; 2006.11.17, 16:26.

                                      Comment


                                        As berods pries menesi ar du siame forume minejau apie D70s kainas, jei siunciant. Dabar jos turetu buti dar kazkiek maziau, o foto aparatas tikrai vertas demesio ir savo pinigeliu.


                                        P.S. Paskutiniu metu nemazai laiko praleidau uzsienio forumuose, bei foto aparatu ivertinimu aprasymuose ir nuotrauku pavyzdziai, tai tikrai likau mielai suzavetas Nikon D50 modeliu. Jei savininkas parenka tinkamus ir gerus stiklus, rezultatai tikrai verti demesio ir net labai.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment


                                          D50 aprašymas, taip pat lyginimas su D70, bei 350D:

                                          http://www.dcresource.com/reviews/ni...ew/index.shtml

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X