Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    na po kitų olympusų tai tikiu, kad neblogai atrodo, bet kai mačiau 410 ieškiklį, tai neturiu žodžių... nieko ten neišspausi, kai matrica 4 kart mežensė negu galėtų būti....

    Comment


      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
      na po kitų olympusų tai tikiu, kad neblogai atrodo, bet kai mačiau 410 ieškiklį, tai neturiu žodžių... nieko ten neišspausi, kai matrica 4 kart mežensė negu galėtų būti....
      E3 matrica fiziškai tokio pat dydžio kaip E410. Ir nieko - išspaudė. Cituoju DPreview:

      Comparing the E-3's viewfinder directly to the Nikon D300 and the Canon EOS 40D it's obvious that Olympus has done a superb job of overcoming the limitations imposed by the smaller format - it's easily as big and as bright (in fact the 4:3 format means it's actually slightly larger).
      Reikia suprasti aparatų paskirtį. E410 sukurtas būti mažu ir lengvu. Jei į jį bandysi įkišti E3 dydžio pentaprizmę, tai jis nebebus nei mažas, nei, atitinkamai, lengvas.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Aš suprantu, bet sakau, kai maža matrica nieko daug vis tiek neišpeši, nes matinis stikliukas turi būti matricos dydžio, o jei didelį didinimą įdėsi, tamsės vaizdas... Žodžiu nepatinka man oly, na gal tik jų spalvos...

        Comment


          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
          Anepatinka man oly
          Nuo to ir reikėjo pradėti. Su religinias fanatikais sunku ginčytis

          Citavau tau specą iš garsiausio apžvalgų saito, kuris aiškiai sako, kad E3 ieškiklis yra toks pat šviesus ir net kiek didesnis nei tokių aparatų kaip 40D ir D300. Kas tau dar neaišku?
          Paskutinis taisė vytauc; 2008.06.29, 23:03.
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            geriau 1 kartą pamatyti negu 10 išgirsti... Man tik aišku, kad oly padarė didelę klaidą pradėdama gaminti dslr ir pasirinkdama tokį formatą...

            Comment


              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
              geriau 1 kartą pamatyti negu 10 išgirsti... Man tik aišku, kad oly padarė didelę klaidą pradėdama gaminti dslr ir pasirinkdama tokį formatą...
              Nepaisant to, Oly pasaulinės DSLR rinkos dalis yra didesnė už... Pentax
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Na taip, jų reklaminė kampanija labai gerai išvystyta, vargšai lengvatikiai O Pentax naudoju dėl sistemos pigumo ir gerumo, savo kainos klasėje, kitu atveju rinkčiausi Nikon... O oly pliusų nematau, nei kainose nei kažkokioje išskirtinėje kokybėje...

                Comment


                  Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                  O oly pliusų nematau, nei kainose nei kažkokioje išskirtinėje kokybėje...
                  Nematai, tai ir nepirk. Tau kas nors peilį prie gerklės prikišęs laiko?
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                    Nematai, tai ir nepirk. Tau kas nors peilį prie gerklės prikišęs laiko?
                    Ir nematau ir neperku ir nelaiko nieks peilio, bet noriu kitiems gero, kad neįklimptų į tokią sistemą... Ir šiaip reikia kartais paerzint "kitų religijų" žmones...

                    Comment


                      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                      Ir nematau ir neperku ir nelaiko nieks peilio, bet noriu kitiems gero, kad neįklimptų į tokią sistemą... Ir šiaip reikia kartais paerzint "kitų religijų" žmones...
                      Tu rimtai manai, kad esi tiek kompetetingas, kad teikti žmonėms konsultacijas sistemos pasirinkimo klausimais? Kiek Oly fotoaparatų esi normaliai išbandęs, o ne tik paturėjęs rankoje? Kiek ir kokių objektyvų? Kur galima būtų paskaityti tavo įžvalgas ir pažiūrėti palyginamasias nuotraukas?
                      Paskutinis taisė vytauc; 2008.06.30, 22:10.
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        Man užtenka to ką mačiau ir girdėjau. O žmonėms tikrai galiu patarti, skirtingais atvejais pasiūlyčiau skirtingas sistemas, tačiau nežinau, kuriuo atveju reiktų pasiųlyti oly, gal tuomet kai neturi kur dėti pinigų, nors galėtum už tuos pačius pinigus susipirkti kokybišką Nikon sistemą. Konkrečiai prieš e-3 neturiu nieko blogo, žinau, kad tai aukštos klasės fotoaparatas, dėl jo kokybės irgi neabejoju, tik sunku patikėti jo ieškiklio dydžiu.

                        p.s. šiandien kaip tik vienas keikė savo oly sistemą, keis į canon
                        Paskutinis taisė Rimantas; 2008.07.01, 22:02.

                        Comment


                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                          kuriuo atveju reiktų pasiųlyti oly, gal tuomet kai neturi kur dėti pinigų, nors galėtum už tuos pačius pinigus susipirkti kokybišką Nikon sistemą.
                          Puiku, mielas drauge. Turi gerą galimybę mane įtikinti. Man reikėtų tokio Nikon komplektuko:

                          Kūnelis:
                          1. gera ergonomika,
                          2. su "išvestu į viršų" pagrindinių f-ijų valdymų,
                          3. būtinai apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės.

                          Objektyvai:
                          1. kad atmetus krop faktorių, dengtų nuotolį nuo ne daugiau nei 24mm iki nemažiau nei 400mm.
                          2. maksimali diafragma plačajame gale ne daugiau 2.8, o ilgajame ne daugiau sakykim 4.
                          3. būtinai stabilizuoti.
                          4. būtinai apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės.
                          5. pageidautina, kad turėtų greitą fokusavimą (swd, usm, ar pan.)

                          Ir būtų smagu, kad visas komplektas nesvertų daugiau nei kokie 3 kg.

                          Būk malonus ir pasiūlyk man ką nors panašaus. Domina konkretūs modeliai ir svarbiausia kainos. Kainas imam lietuviškas iš lietuviškų parduotuvių.

                          Laukiu. Tikrai labai įdomu.

                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                          Konkrečiai prieš e-3 neturiu nieko blogo, žinau, kad tai aukštos klasės fotoaparatas, dėl jo kokybės irgi neabejoju, tik sunku patikėti jo ieškiklio dydžiu.
                          Aš tau citavau didžiausio skaitmeninės fotografijos saito eksperto žodžius. Galiu rasti ir dar:
                          Above the LCD is the E-3's giant optical viewfinder. With a magnification of 1.15X, the E-3's viewfinder is larger than any other midrange D-SLR on the market. Not only is the viewfinder large -- it shows 100% of the frame as well.
                          http://www.dcresource.com/reviews/olympus/e3-review/

                          Bright and very clear. Pleasure to use actually.
                          http://www.ephotozine.com/article/Olympus-E-3

                          Its 1.15x viewfinder is big and bright, appearing just slightly larger than the Canon 40D, despite the E-3's smaller sensor size.
                          http://www.imaging-resource.com/PRODS/E3/E3A.HTM
                          The optical viewfinder incidentally is a dream to use.
                          http://www.dcviews.com/reviews/Olymp...-E3-review.htm
                          one of the largest and most accurate viewfinders
                          http://www.steves-digicams.com/2007_...lympus_e3.html

                          Kiek išsamesnis paaiškinimas kaip tai buvo pasiekta:
                          Their solution relied on enhancing traditional prism type optics by such a degree that applying some magnification does NOT degrade image brightness. They have increased the apparent size of the 4/3rds sensor format view without losing any brightness or clarity. This has been achieved by using high refractive index glass with a highly reflective silver coating. The eyepiece also uses glass lenses rather than optical plastic. All the lenses are surface coated to maintain brightness. The VF gives a 100% view but imposes a magnification of 1:1.5. It is a revelation.
                          [...]
                          I'd say this is definately JOB DONE!
                          http://www.biofos.com/esystem/e3_tst.html

                          Galiausiai nepatingėk nueit iki kokio didesnio Topocentro ir pažiūrėk pats.
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            o kaip taviskis E3 su noisu tvarkosi... zmones sneka kad virs iso 1000 jau sunkiai naudotina medziaga... kaip tokios kategorijos SLR silpnokai sakyciau.
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              o del nikon tai D300 ir platus stiklu pasirinkimas. Konkreciai nevardinsim. Ir su iso geriau tvarkosi, ir stiklu pasirinkimas platesnis ir formatas normalesnis, ir AF tasku daugiau, ir greitis didesnis. Svoris berods panasus, kaina irgi

                              o topiniai olio stiklai tai patikek perlipa ir canon ir nikon kainas
                              Neišmeskite spalvų

                              Comment


                                Parašė dts Rodyti pranešimą
                                o kaip taviskis E3 su noisu tvarkosi... zmones sneka kad virs iso 1000 jau sunkiai naudotina medziaga... kaip tokios kategorijos SLR silpnokai sakyciau.
                                Pavyzdžių gali pasižiūrėti čia. Man asmeniškai gyvenime neprireikė lipti aukščiau ISO 400.
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Parašė dts Rodyti pranešimą
                                  o del nikon tai D300 ir platus stiklu pasirinkimas. Konkreciai nevardinsim. Ir su iso geriau tvarkosi, ir stiklu pasirinkimas platesnis ir formatas normalesnis, ir AF tasku daugiau, ir greitis didesnis. Svoris berods panasus, kaina irgi

                                  o topiniai olio stiklai tai patikek perlipa ir canon ir nikon kainas
                                  Mažiau kalbų - daugiau kalbų. Prašiau komplektuko - būkit malonūs ir pasiūlykit.
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    Tai kad neturi viduriuko oly, tik kitiniai ir endai... O koks šiesiausias oly objektyvas f2 ? taigi neišgausi, kai reikia, siauros ryškumo zonos ir pakankamai išplauto fono. Taip būtinai, progai pasitaikius pačiupinėsiu aš jį ir pabandysiu tuo įsitikinti pats.
                                    Na ka aš tau galiu pasiūlyti, su šiais reikalavimais tai Pentax, nors pamiršai paminėti kainą. taigi siūlau:
                                    Pentax k20d + gripas ~3k
                                    16-50 f2,8 ~2k
                                    50-135 f2,8 arba 60-250 f4 ~2,5k
                                    Svoris neviršys 3kg.
                                    o jei nori dar gali fiksą 300mm f4 ir ko daugiau reikia.
                                    Beje naujus pancake "blynelius" oly nuo Pentax juk nukopijavo
                                    Tai va šiuo atveju siūlau Pentax, nes objetkyvai cropinti, kas nera labai gerai, bet už tai lengvesni, jei jau taip nori tilpti į 3kg.
                                    Bet ateitis vis tiek priklauso FF, nuo kitų metų pasipils FF modeliai, o ką tada oly daryt?

                                    Comment


                                      Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                      Pavyzdžių gali pasižiūrėti čia. Man asmeniškai gyvenime neprireikė lipti aukščiau ISO 400.
                                      Geras tavo gyvenimas... Aš dėl oly e-3 triukšmų nekimbu, girdėjau, kad jau susitvarkė.

                                      Comment


                                        Beje, tamsta Vytauc, tikiuosi vudu šamanizmo nepraktikuoji? nes man šiandien įtartinai kaklą susuko

                                        Comment


                                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                          Na ka aš tau galiu pasiūlyti, su šiais reikalavimais tai Pentax,
                                          Žadėjai Nikon - laukiu.

                                          Bet ateitis vis tiek priklauso FF, nuo kitų metų pasipils FF modeliai, o ką tada oly daryt?
                                          90% vartotojų niekad nepirks FF. Pigesnį FF sensorių gali padaryti, bet FF objektyvų kainos liks neįkandamos didžiajai daliai vartotojų.
                                          Paskutinis taisė vytauc; 2008.07.01, 23:56.
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X