Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kartais buna lyginami visai skirtingu klausiu foto aparatai. Kaip kazkur maciau Nikon D200 lyginamas su Canon 5D.

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      Parašė samot Rodyti pranešimą
      Kartais buna lyginami visai skirtingu klausiu foto aparatai. Kaip kazkur maciau Nikon D200 lyginamas su Canon 5D.
      350D, D50 ir D70 anaiptol nėra skirtingų klasių. D70 prieš šiuos du turi tik vienintelį žymesnį pranašumą - kiek solidesnį išorinį surinkimą. O iki EOS 20D/30D D70 tikrai toli.

      Comment


        Nepradesiu sios beprasmes diskusijos, kam iki ko toli. Ir kuo vienas ar kitas geresnis. Gal tik viena pasakysiu, kad as nekeisciau savo D70s nei i EOS 20D/30D.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          Parašė samot Rodyti pranešimą
          Nepradesiu sios beprasmes diskusijos, kam iki ko toli. Ir kuo vienas ar kitas geresnis. Gal tik viena pasakysiu, kad as nekeisciau savo D70s nei i EOS 20D/30D.
          Teisingai, nepradėkime Čia daug kas atsiremia į "personal preferences"

          Comment


            sveiki,

            Yra man pasiulymas pirkti Canon EOS 400D. Kaip manot ar sis fotikikas geras?
            Paskutinis taisė zydrunasss; 2007.04.09, 15:30.

            Comment


              /\ dpreview pasiskaitinėk. Pas mane Nikon, tai kad asmeniškai tau nieko patarti negaliu
              beg, borrow and steal

              Comment


                Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                sveiki,

                Yra man pasiulymas pirkti Canon EOS 400D. Kaip manot ar sis fotikikas geras?
                Jeigu 350 nebetenkina, tai tada pimyn 400. Čia mano nuomonė.

                IT. Sicilija
                PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                LT. Kaunas 2009.01.04

                Comment


                  350 D mane tenkina, taciau jis ne mano. Yra pasiulymas pirkti butent si modeli. Girdejau, kad sis modelis turi problemu su objektyvu pritaikymu.... keistai skmaba, net ir man paciam

                  Comment


                    Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                    sveiki,

                    Yra man pasiulymas pirkti Canon EOS 400D. Kaip manot ar sis fotikikas geras?
                    Man jis nepatinka dėl atskiro monochrominio LCD nustatymams nebuvimo. Čia aišku skonio reikalas, nes jis integruotas į pagr. LCD. Jei tau tai netrukdo ir keisdamas iš 350D į 400D neprarasi pinigų, arba prarasi labai nedaug, turbūt verta

                    Comment


                      Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                      350 D mane tenkina, taciau jis ne mano. Yra pasiulymas pirkti butent si modeli. Girdejau, kad sis modelis turi problemu su objektyvu pritaikymu.... keistai skmaba, net ir man paciam
                      Mount'as objektyvams tas pats, tad stiklai suderinami su 350 turi būti suderinami ir su 400

                      Comment


                        aciu kad atsakei, del to ir as suabejojau, taciau manau cia yra iprocio dalykai....

                        yra sanderis keisti savo Canon G6 i Canon 400d + apie 1000 lt i rankas. Manau kad apsimoka. Kiap manai ,Augi?

                        Comment


                          Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                          aciu kad atsakei, del to ir as suabejojau, taciau manau cia yra iprocio dalykai....

                          yra sanderis keisti savo Canon G6 i Canon 400d + apie 1000 lt i rankas. Manau kad apsimoka. Kiap manai ,Augi?
                          Nežinau G6 vertės, tad ar verta finansiniu atžvilgiu nepasakysiu, bet jei tikrai nori dSLR, netrukdo atskiro monochrominio LCD nebuvimas, tada verta, ką aš galiu daugiau pasakyti Be to turi 400 ir nežymių patobulinimų, pvz. automatinis dulkių nuėmimas vibracijos principu nuo sensoriaus, nors nežinau kiek jis praktikoje efektyvus. Bet kokiu atveju jei nuspręsi pirkti, prieš tai darydamas pasibandyk, pažaisk.

                          Comment


                            Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                            pvz. automatinis dulkių nuėmimas vibracijos principu nuo sensoriaus, nors nežinau kiek jis praktikoje efektyvus. Bet kokiu atveju jei nuspręsi pirkti, prieš tai darydamas pasibandyk, pažaisk.

                            del dulkiu nuemimo vibracijos budu yra irodyta, kad tai visiskai neveikia.... tai teigia: http://www.efoto.lt/naujienos/ziauri..._dulkiu_valyma

                            Comment


                              Na kaip jie rase kad Olympuse dar visai neblogai veikia...
                              Jedi power!

                              Comment


                                Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                del dulkiu nuemimo vibracijos budu yra irodyta, kad tai visiskai neveikia.... tai teigia: http://www.efoto.lt/naujienos/ziauri..._dulkiu_valyma
                                Na va, vadinasi, išskyrus išorę, beveik jokių pakitimų. Tad 350 ar 400 telieka skonio reikalu Rinktis tau

                                Comment


                                  zinau, kad rizika gan didoka, taciau tu ar pirktum is ,,kitu ranku be garantijos. Jo kaina butu apie 1800 lt

                                  Comment


                                    Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                    zinau, kad rizika gan didoka, taciau tu ar pirktum is ,,kitu ranku be garantijos. Jo kaina butu apie 1800 lt
                                    Aš taip prieš ~1,5 metų įsigijau 350D, puikiai veikia iki šiol Svarbiausiai iš patikimo žmogaus pirkti, pas mane pirkta iš fotografo. O į ką svarbiausiai atkreipti dėmesį perkant dSLR iš rankų, tai kiek kartų pakelta užuolaidėlė, t.y. kiek nuotraukų padaryta. 350/400D užuolaidėlė turėtų nemažiau 50 000 kartų atlaikyti, paskui ją reikia keisti, kas kainuoja bent kelis šimtus lt. Deja Iš canon dslr'ų tik 1D serijoje galima atkasti kiek tiksliai nuotraukų padaryta... O 350/400 ir t.t. vienintelis būdas - tai nuotraukų numeracija 0 - 10000, po 10000 skaičiavimas vėl automatiškai nuo 0. Bet aišku tą numeraciją galima bet kada iš naujo paleisti. Tad tokiu atveju vienintelis patikimas būdas žinoti - sąžiningas pardavėjas.

                                    Comment


                                      jis teige, kad yra atveztas is uzsienio (visiskai naujas), sako, kad kadru beveik padaryta apie 50.... net i lauka neisnestas.... kaip kalbejausi su juo, jis irgi fotografuoja, kasdiena, taciau jam nereikia 400 d per brangu. Mane labai sudomino tai, kad ipakavimas yra neoriginalus, kai tai reikstu nezinau, taciau yra visos tvarkykles laidai ir pan....

                                      Comment


                                        Visiškai naujas canon 350d su garantija ir pan. iš vilbros 1999LT (gal kur galima ir pigiau). Tad spręsk pats.

                                        Comment


                                          as kalbu apie Canona eos 400D

                                          Comment

                                          Working...
                                          X