Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nes man taip pat atsibodo skaityti ir rasyti komentarus, kuriuose nera nei vieno rimtesnio teiginio, kuo 350D geresnis kad ir uz Nikon D50.
    taviškiuose taip nematau rimtų argumentų, kuo Nikon pranašesnis už Canon.
    Vienas iš tų ginčų be pabaigos...
    O dar labai svarbu kokios rankos laiko Nikon ar Canon ar Olympus ar ...
    Tad mažiau ginčykitės ir geriau įdėkite gerų darbų, kurie labiau atspindės ir aparato galimybes ir jūsų kaip fotografo sugebėjimus. Tuščiažodžiauti kiekvienas sugebame.
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Netgi MI5 naudoja Nikona!

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Samot, baik gaidintis
        Taip, uzteks cia taves tik tokio vieno. Sutarem.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          Parašė 99 Rodyti pranešimą
          taviškiuose taip nematau rimtų argumentų, kuo Nikon pranašesnis už Canon.
          Vienas iš tų ginčų be pabaigos...
          O dar labai svarbu kokios rankos laiko Nikon ar Canon ar Olympus ar ...
          Tad mažiau ginčykitės ir geriau įdėkite gerų darbų, kurie labiau atspindės ir aparato galimybes ir jūsų kaip fotografo sugebėjimus. Tuščiažodžiauti kiekvienas sugebame.
          Taip, as neteikiau faktu ir konkreciu skaiciu, kad Nikonas geriau nei 350D. Bet tuo paciu ir necypavau tam del kurio gime si tema, kad pateiktu man faktus ir realius skaicius kuo geriau 350D pries Nikon D50.

          Nebent tai laikytume atsakymu ir faktais ir pacia tikriausia teisybe:

          Parašė John Rodyti pranešimą
          Kodel D50? Kodel ne Canon? Canon kur kas geriau.
          Parašė John Rodyti pranešimą
          Na taip, daugiau megapixeliu ir pats aparatas mazesnis, todel galima efektyviau panaudoti vieta namuose ant lentynos

          Canonai valo ir valdys, nes Canonai yra tiesiog geriau . Va taip.
          Parašė John Rodyti pranešimą
          As gi sakau, kad Canonas yra geriau. Nikon sux
          O kas liecia darbus, tai zinai kartais po tokiu dalyviu "supratingumo" ir atsoka fantazija kazka cia talpinti. O tuo labiau kaip pasiziuri kas kaip vertina, ir panatai, kad vertinami dalyviai o ne darbai, taip pat to upo neprideda.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
            Netgi MI5 naudoja Nikona!
            Kaip bebutu Nikon vis tik foto aparatu gamintojas o ne kazkokiu printeriu ar dauginimo aparatu

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              Parašė samot Rodyti pranešimą
              Taip, as neteikiau faktu ir konkreciu skaiciu, kad Nikonas geriau nei 350D. Bet tuo paciu ir necypavau tam del kurio gime si tema, kad pateiktu man faktus ir realius skaicius kuo geriau 350D pries Nikon D50.

              Nebent tai laikytume atsakymu ir faktais ir pacia tikriausia teisybe:







              O kas liecia darbus, tai zinai kartais po tokiu dalyviu "supratingumo" ir atsoka fantazija kazka cia talpinti. O tuo labiau kaip pasiziuri kas kaip vertina, ir panatai, kad vertinami dalyviai o ne darbai, taip pat to upo neprideda.
              samot, mano pasisakymai del Nikon vs. Canon buvo pajuokavimas.
              Tu, atrodo, viska rasei labai rimtu tonu (apie shudus, gaidzius, uzpakalius ir t.t.). Todel nepyk, jeigu gauni pastabu is kitu forumo nariu uz tokias manieras.

              Beje, tu jau buvai sulaukes rimtu pasiulymu tiek is manes, tiek is kitu, paviesinti tuos savo minetus faktus, bet ir toliau tesei savo "gaidziu" ir "shudu" tema, todel nereikia dabar del to kaltinti kitu...
              Paskutinis taisė John; 2006.10.11, 01:14.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                samot, mano pasisakymai del Nikon vs. Canon buvo pajuokavimas.
                Tu, atrodo, viska rasei labai rimtu tonu (apie shudus, gaidzius, uzpakalius ir t.t.). Todel nepyk, jeigu gauni pastabu is kitu forumo nariu uz tokias manieras.

                Beje, tu jau buvai sulaukes rimtu pasiulymu tiek is manes, tiek is kitu, paviesinti tuos savo minetus faktus, bet ir toliau tesei savo "gaidziu" ir "shudu" tema, todel nereikia dabar del to kaltinti kitu...
                Tikrai taip, pajuokavimas per visus forumus ir tema. Idomu kaip cia suprasti si juoka temoje "vaizdas pro tavo langa", kur vienas zmogelis prakalbo apie Nikon D50:

                Parašė John Rodyti pranešimą
                Jeffai..... As savo "zvereli" (Canon 350D, kuris gal siek tiek brangesnis ir turi kiek geresnius parametrus uz Nikono analoga) pirkau Singapure.....

                Tad tik tadar nepradek sukti uodegos apie pajuokavimus, nes labai skystai jau atrodai ir vertejo kaip tikram "fitiku asui" pradeti ne nuo varymo ant Nikon o pateikti konkrecius faktus kuo tas tavo "zverelis" geresnis uz minetaji Nikon ir tik tada galetum kad kazkas kitas paviesintu savo faktus.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  ZENIT geriausias! Apie 22 Mpx, pilnai rankiniai nustatymai.
                  Atsparus viskam(įskaitant atominį karą)

                  Baikit ginčus, jie begaliniai. Analogai ir yra analogai, nes panašus, bet skirtingi.

                  Comment


                    Parašė samot Rodyti pranešimą
                    Tikrai taip, pajuokavimas per visus forumus ir tema. Idomu kaip cia suprasti si juoka temoje "vaizdas pro tavo langa", kur vienas zmogelis prakalbo apie Nikon D50:




                    Tad tik tadar nepradek sukti uodegos apie pajuokavimus, nes labai skystai jau atrodai ir vertejo kaip tikram "fitiku asui" pradeti ne nuo varymo ant Nikon o pateikti konkrecius faktus kuo tas tavo "zverelis" geresnis uz minetaji Nikon ir tik tada galetum kad kazkas kitas paviesintu savo faktus.
                    Samot, Canon 350 savo charakteristikomis yra pranasesnis t.y. turi daugiau Mpix ir daro daugiau shots per s. Kiti parametrai yra daugmaz vienodi. Na o kaina irgi siek tiek didesne. Taigi interpretacijoms vietos nelabai yra, ar ne? As labiau linkes vertinti pagal tokius techninius kriterijus, nei "gaidys" ar "shudas"... Tai nera varymas ant Nikon'o, tai tiesiog techniniu faktu deklaravimas. Aisku as nekalbu apie tokius dalykus, kaip limpa, neimpa (prie rankos), taigi sitai palieku kitiems (man tai nera aktualu, kol gaunu nuotrauku kokybe, kokios man reikia).
                    Paskutinis taisė John; 2006.10.11, 12:41.

                    Comment


                      Nei Nikon'as, nei Canon'as nėra „gaidžiai“ ir kiekvienas turi savų pranašumų, tad kvaila matyti ėjimą iki tokių kraštutinumų

                      Beje, čia yra E500, D50 ir 350D pranašumų ir trūkumų palyginimas:
                      http://www.dpreview.com/reviews/olympuse500/page19.asp
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                        ZENIT geriausias! Apie 22 Mpx, pilnai rankiniai nustatymai.
                        Atsparus viskam(įskaitant atominį karą)

                        Baikit ginčus, jie begaliniai. Analogai ir yra analogai, nes panašus, bet skirtingi.
                        Kas tiesa, tai ne melas

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Samot, Canon 350 savo charakteristikomis yra pranasesnis t.y. turi daugiau Mpix ir daro daugiau shots per s. Kiti parametrai yra daugmaz vienodi. Na o kaina irgi siek tiek didesne. Taigi interpretacijoms vietos nelabai yra, ar ne? As labiau linkes vertinti pagal tokius techninius kriterijus, nei "gaidys" ar "shudas"... Tai nera varymas ant Nikon'o, tai tiesiog techniniu faktu deklaravimas. Aisku as nekalbu apie tokius dalykus, kaip limpa, neimpa (prie rankos), taigi sitai palieku kitiems (man tai nera aktualu, kol gaunu nuotrauku kokybe, kokios man reikia).
                          Mantaz pasistenge del taves ir pateite charakteristikas ir nelabai matau kad lenktu palyginimais
                          Kad turi daugiau Mpix ar daugiau daros shots per s. Tai niekinis rodiklis, nelabai vertas demesio, kad aplenktu Nikon D50.

                          O kalbeti ar limpa prie rankos ar ne, bei galu gale kaip si modelis atrodo, taip pat ne paskutine vieta.

                          Nauja mano svetaines versija: -
                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                          Comment


                            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                            Nei Nikon'as, nei Canon'as nėra „gaidžiai“ ir kiekvienas turi savų pranašumų, tad kvaila matyti ėjimą iki tokių kraštutinumų

                            Beje, čia yra E500, D50 ir 350D pranašumų ir trūkumų palyginimas:
                            http://www.dpreview.com/reviews/olympuse500/page19.asp

                            As nekalbu apie visus Nikon ir Canon produktus. Turiu konkretu atveji Canon produkta 350D. Kuris yra nevykelis ir gaidys. Tai tik mano nuomone ir tai nera oficialus kazkoks valstybinis pranesimas spaudoje ar televizijoje. Tik paprasta mano nuomone, su kuria visiskai galite ir nesutikti, kame gi problemos?

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment


                              na ir rankos gi nevienodos, prie vienos aprats lips, prie kitos ne
                              Vertinti galima gautą rezultatą, t.y. nuotrauką, o tam kad rezultatas būtų geras neužtenka turėti tik Canon, Nikon ir t.t.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Parašė samot Rodyti pranešimą
                                Mantaz pasistenge del taves ir pateite charakteristikas ir nelabai matau kad lenktu palyginimais
                                Kad turi daugiau Mpix ar daugiau daros shots per s. Tai niekinis rodiklis, nelabai vertas demesio, kad aplenktu Nikon D50.

                                O kalbeti ar limpa prie rankos ar ne, bei galu gale kaip si modelis atrodo, taip pat ne paskutine vieta.
                                Na is palyginimu matosi, jog esu teisus savo paskutiniame komentare. Visgi is taves jokio tavo nuomones pagrindimo dar nesulaukeme. Tokia tavo nuomone be jokiu argumentu yra niekine ir turbut idomi tik paciam tau, taigi be reikalo varginiesi cia ja publikuodamas.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Na is palyginimu matosi, jog esu teisus savo paskutiniame komentare.
                                  Nesupratau kas matosi iš palyginimų. Gal būtų galima aiškiau.

                                  IT. Sicilija
                                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                  LT. Kaunas 2009.01.04

                                  Comment


                                    Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                                    Nesupratau kas matosi iš palyginimų. Gal būtų galima aiškiau.
                                    Paskaityk mano ankstesni komentara, ten tai yra nurodyta.

                                    Comment


                                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                      na ir rankos gi nevienodos, prie vienos aprats lips, prie kitos ne
                                      Vertinti galima gautą rezultatą, t.y. nuotrauką, o tam kad rezultatas būtų geras neužtenka turėti tik Canon, Nikon ir t.t.

                                      Is tiesu tai taip, esme kas laiko dezute, apie minejau jau ne karta

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Na is palyginimu matosi, jog esu teisus savo paskutiniame komentare. Visgi is taves jokio tavo nuomones pagrindimo dar nesulaukeme. Tokia tavo nuomone be jokiu argumentu yra niekine ir turbut idomi tik paciam tau, taigi be reikalo varginiesi cia ja publikuodamas.
                                        Nesuprantu, arba tu apsimetineji esas nesusipratelis arba tu toks ir esi. Nes turejai jau seniai suprasti, kad as jokiu pagrindu net nesiruosiu teikti ar irodineti. Pasakiau savo nuomone, kad 350D gaidys ir tiek. Kad tu nusipirkai gaidy mano nuomone. Ir bereikalo tu cia siunti ir varginiesi cypaudamas, kad toks super duper tavo naujas pirkinukas, kad valdo Canon ir t.t. Ta pati galiu pasakyti tau, kad tai tau pacio saves paguodimas ar kazkas panasaus ir tas paguodimas kad tavo "zveriukas" turi daugiau pikseliu ir daugiau per sekunde saudo, yra tik tau paciam idomus o ne man. Supranti apie ka as kalbu? Jei kurio zodzio nesupranti, klausk.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment




                                          Įdomu, ar ši "konstruktyvi diskusija" kada nors baigsis Akivaizdu, kad niekas niekam neįrodys, kad vienas ar kitas aparatas yra geresnis. Canono gerbėjams svarbūs 8mpx ir 2,9 fps, Nikonistams patinka patogus grip'as, gera korpuso kokybė, taškinis matavimas ir t.t. Kiekvienam savo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X