Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė samot Rodyti pranešimą
    Nesuprantu, arba tu apsimetineji esas nesusipratelis arba tu toks ir esi. Nes turejai jau seniai suprasti, kad as jokiu pagrindu net nesiruosiu teikti ar irodineti. Pasakiau savo nuomone, kad 350D gaidys ir tiek. Kad tu nusipirkai gaidy mano nuomone. Ir bereikalo tu cia siunti ir varginiesi cypaudamas, kad toks super duper tavo naujas pirkinukas, kad valdo Canon ir t.t. Ta pati galiu pasakyti tau, kad tai tau pacio saves paguodimas ar kazkas panasaus ir tas paguodimas kad tavo "zveriukas" turi daugiau pikseliu ir daugiau per sekunde saudo, yra tik tau paciam idomus o ne man. Supranti apie ka as kalbu? Jei kurio zodzio nesupranti, klausk.
    Samot, man atrodo, kad tu pats kazko labai supykai, kai as juokais parasiau, kad Nikon yra "sux", nes kazko labai jau karstai emei ta tema "diskutuoti". Nors manau, kad jau pakankamai pasiguodei save, todel gali baigti.

    Comment


      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą


      Įdomu, ar ši "konstruktyvi diskusija" kada nors baigsis Akivaizdu, kad niekas niekam neįrodys, kad vienas ar kitas aparatas yra geresnis. Canono gerbėjams svarbūs 8mpx ir 2,9 fps, Nikonistams patinka patogus grip'as, gera korpuso kokybė, taškinis matavimas ir t.t. Kiekvienam savo
      Manau tai gana akivaizdu ziurint is salies. Tiesiog man noretusi iskvosti is Samot tas paslaptingasias priezastis (na ar bent jau nors kokiu, kad ir menkiausiu, argumentu), kodel Canon 350D yra "gaidys" ir "sudas".

      Comment


        Pagal mane Samot lygina 350D su Nikon D70, kas yra ne tos kategorijos aparatai. palyginus tuos 2 ir gaunasi jo minimi epitetai. Lyginant 350D su D50 jie lygiaverčiai nevertinant ergonomikos.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Samot, man atrodo, kad tu pats kazko labai supykai, kai as juokais parasiau, kad Nikon yra "sux", nes kazko labai jau karstai emei ta tema "diskutuoti". Nors manau, kad jau pakankamai pasiguodei save, todel gali baigti.
          Taip, as pyktelejau ant Canon, kad kaip sugebejo toki gaidy 350D pagaminti. Nusivyliau siuo modeliu ir nurasiau ji i nuostolius. Bei ir turiu savo nuomone apie si 350D. Bet savo nuomones as nesistengiu prakisti kaip "gryna" tiesa ir paskelbti spaudoje ar tv kad 350D gaidys ir t.t.

          O beto apie gaidzus ne as pradejau, matomai pas pati labai jau trumpa atmintis, as tik prisitaikiau prie tamstai labiau suprantamo leksikono ir jei tai jau pasimirso, galiu priminti:

          Parašė John Rodyti pranešimą
          O ka manai apie D400? Tai visiskas gaidys ar tik siaip shudu shudas? Kaip manai, experte?
          O kas cia karstai reguoja ir bando save pasiguosti, taip pat nesunku prisiminti:

          Parašė John Rodyti pranešimą
          Aciu uz patarima. O ka rekomenduotum uzpakalio prieziurai? Ka nors, kas per daug negrauzia gal, jeigu galima. Thanx.

          Tad ateiciai, jei bijai ar nemoki priimti kritikos ar pasaipu, geriau tokiu atveju is vis viesai nesirodyti. Bet ka cia as kalbu, toks jausmas kad esi nesusipratelis ir nelabai supranti kas tau is viso yra sakoma.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Pagal mane Samot lygina 350D su Nikon D70, kas yra ne tos kategorijos aparatai. palyginus tuos 2 ir gaunasi jo minimi epitetai. Lyginant 350D su D50 jie lygiaverčiai nevertinant ergonomikos.
            Man atrodo, jis kalbejo butent apie D50
            Nors ir D70s is esmes yra panasus produktas tiek specifikaciju, tiek kainos prasme. Akivaizdesni skirtumai matosi nebent kokiam D200 (aisku ir kainoje, ne vien parametruose)...

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Pagal mane Samot lygina 350D su Nikon D70, kas yra ne tos kategorijos aparatai. palyginus tuos 2 ir gaunasi jo minimi epitetai. Lyginant 350D su D50 jie lygiaverčiai nevertinant ergonomikos.

              Nea, as nelyginu su D70. Nes tai visai skirtingos kategorijos.
              350D palyginau su Nikon D50, beje kaip ir pries tai matome nuorodoje kuria pateike Mantaz.

              O kas liecia pamineta palyginima 350D su D50, reikia lyginti viska, ne tik tai kas tipo panasu. Ergonomika foto aparate vaidina galbut didesni vaidemeni nei 8 ar 6 Mpix.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Nors ir D70s is esmes yra panasus produktas tiek specifikaciju, tiek kainos prasme. Akivaizdesni skirtumai matosi nebent kokiam D200 (aisku ir kainoje, ne vien parametruose)...

                Vel tu kalbi kazkokias nesamones, neturedamas zalio supratimo ir net internetu nepalygines ju parametru, funkciju ir galimybiu.

                Su tavimi kuo toliau tuo labiau darosi visiska ir beprasmiska diskusija.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  Parašė samot Rodyti pranešimą
                  Nes turejai jau seniai suprasti, kad as jokiu pagrindu net nesiruosiu teikti ar irodineti. Pasakiau savo nuomone, kad 350D gaidys ir tiek. Kad tu nusipirkai gaidy mano nuomone.
                  geras

                  Comment


                    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą


                    Įdomu, ar ši "konstruktyvi diskusija" kada nors baigsis Akivaizdu, kad niekas niekam neįrodys, kad vienas ar kitas aparatas yra geresnis. Canono gerbėjams svarbūs 8mpx ir 2,9 fps, Nikonistams patinka patogus grip'as, gera korpuso kokybė, taškinis matavimas ir t.t. Kiekvienam savo

                    Sutinku.
                    Kas turi Canona tas ir bus uz Canona.Kas turi Nikon bus uz Nikon.

                    Comment


                      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                      Sutinku.
                      Kas turi Canona tas ir bus uz Canona.Kas turi Nikon bus uz Nikon.
                      Kodel, nebutinai. Nors ir Canon printeriu gamintojas, bet kazkada turejau Canon. O dabar Nikon sistema. O beto is Canon man visai patinka kaip kurie modeliai tokie kaip ir Canon 5D ar kad galu gale daugumos pamegtas Canon 20D

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        dar čia samot savo nepagrystas tiesas toliau dėsto, o aš išsirinkau nei Canon nei Nikon o Pentax K100D, Nemanau kad blogesnis už šiuos, aš jame daugiausiai pliusų radau: 4 AA akumai, SD kortelės, kokią jau turiu, vaizdo stabilizatorius 2,5 LCD, paprastas meniu, lengvo lydinio korpusas, pigesni stiklai, šviesesnis ir didesnis vaizdo ieškiklis ir t.t. manau neblogai... Va kad samot bent taip pagrystų Nikon pranašumą prieš Canon tai gal kas ir patikėtų...

                        Comment


                          Pagaliau prisiruošiau nusipirkti skaitmeninį.

                          Dėkoju visiems už diskusijas bei nuorodas šia tema. Labai pravertė pasirenkant.
                          Ypač gerbiu Tomo (Samot) ir Jono (John) nuomones. Labai patinka abiejų nuotraukos (ir ne man vienam).

                          Balsavau savo pinigais už Canon.

                          Bazinė Nikono optika žymiai geresnė. Pačiupinėjau Nikon D70 ir D80. pastarasis labiau patiko, bet sustabdė kaina.

                          Pasikeičiau Canono objektyvą į geresnį - 17/85 mm (skaičiuojant juostinio analogu būtų 27/ 135 mm) su stabilizatoriumi.

                          Canon pasirodė lengvesnis ir patogesnis (tiksliau, valdymas panašesnis į senojo Pentax'o).
                          Iš kitų nuotraukų susidarė įspūdis, kad Canon geriau veikia esant blogesniam apšvietimui.
                          O ir šiaip - tiesiog labiau patiko. Nuotraukos bus netrukus
                          Paskutinis taisė Romas; 2006.10.13, 19:23.

                          Comment


                            /\ Sveikinu! Lauksiu gražių kadrų

                            Comment


                              As tai lauksiu negraziu

                              Comment


                                Sveikinimai Hunte-r ir Romui, esu tikras, kad jūsų pirkiniai forumo labui atslileps laba teigiamai
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                  /\ Sveikinu! Lauksiu gražių kadrų
                                  Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                  As tai lauksiu negraziu
                                  Ačiū už sveikinimus

                                  Bus visokių

                                  Comment


                                    ^^ reikejo dar koki telephoto pasiimt

                                    Comment


                                      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                      dar čia samot savo nepagrystas tiesas toliau dėsto, o aš išsirinkau nei Canon nei Nikon o Pentax K100D, Nemanau kad blogesnis už šiuos, aš jame daugiausiai pliusų radau: 4 AA akumai, SD kortelės, kokią jau turiu, vaizdo stabilizatorius 2,5 LCD, paprastas meniu, lengvo lydinio korpusas, pigesni stiklai, šviesesnis ir didesnis vaizdo ieškiklis ir t.t. manau neblogai... Va kad samot bent taip pagrystų Nikon pranašumą prieš Canon tai gal kas ir patikėtų...
                                      Dar cia tas Hunte-r mato tik samot'a Taip galeciau pasakyti apie sio komentaro pradzia O jei rimtai nepatinka, neskaityt o jei ir tai netinka, pagrisk savo tiesas, bus daug paprasciau, nei fleiminti.

                                      O kas liecia tavo pasirinkima, sveikinu zinoma. Bet trumpai apie tavo paminetus plius, kaip jau ir ne karta esu sakes. Pvz man:
                                      1.AA akumai, greiciau minusas, nei pliusas. Nors tenka tureti reikalu savo Nikon SB-800 blyksteje, su AA baterijomis.
                                      2.SD korteles taip pat nepavadinciau privalumu, bet cia vel kaip kam, kas turejo is anksciau, tai tiem zinoma privalumas.
                                      3.Vaizdo stabilizatorius, siaip jau kad ir NIkon'e yra ant objektyvo. Jei ka atkreipk demesi tokios dvi raudonos raides VR.
                                      4.Displejus gan standartinis o beje veidrodyje jis ir didesnio vaidmens neveidina, gi visas darbas eina per vaizdo ieskikli.
                                      5.Meniu skonio reikalas.
                                      6.Korpusas.... (tiek to)
                                      7.Pigesne optika, cia dar klausimas, su kuo ta piguma lygini.
                                      8.Vaizdo ieskiklis, didesnis ir sviesesnis, tai tikrai privalumas.

                                      O jei toliau analizuojant, tavo komentara, isikalk sau i galva galu gale, samot cia ne mokytojas ar patarejas, kad kazka kazkam irodinetu. Jei reikia kazkokiu irodymu, tavo draugas kad ir prekybos konsultatas salone, jam uz tai moka pinigus, jei jis kazka tau ir irodineja. O jei tai netinka, yra ir kiti variantai pvz www.google.lt

                                      Sekmes.

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        Beje Bitej plius prajuokino mane vienas komentaras apie 350D:

                                        Na jei jau apie ergonomika, tai buvau paemes i rankas 350D + sigma 70-300, taip ir nesupratau kaip paimt, kad patogu butu Reiktu man pirstus per puse rezt kad bent kiek situacija pageretu.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment


                                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                          Pagaliau prisiruošiau nusipirkti skaitmeninį.

                                          Dėkoju visiems už diskusijas bei nuorodas šia tema. Labai pravertė pasirenkant.
                                          Ypač gerbiu Tomo (Samot) ir Jono (John) nuomones. Labai patinka abiejų nuotraukos (ir ne man vienam).

                                          Balsavau savo pinigais už Canon.

                                          Bazinė Nikono optika žymiai geresnė. Pačiupinėjau Nikon D70 ir D80. pastarasis labiau patiko, bet sustabdė kaina.

                                          Pasikeičiau Canono objektyvą į geresnį - 17/85 mm (skaičiuojant juostinio analogu būtų 27/ 135 mm) su stabilizatoriumi.

                                          Canon pasirodė lengvesnis ir patogesnis (tiksliau, valdymas panašesnis į senojo Pentax'o).
                                          Iš kitų nuotraukų susidarė įspūdis, kad Canon geriau veikia esant blogesniam apšvietimui.
                                          O ir šiaip - tiesiog labiau patiko. Nuotraukos bus netrukus
                                          Sveikinu Romai su pirkiniu Puiku Ir ka, buvo saunus kadrai su analogu, dabar turesime manau dar daugiau sauniu nuotrauku skaitmeniniu darytu.
                                          Saunuolis, seniai taip reikejo

                                          Nauja mano svetaines versija: -
                                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X