Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Canon/VS/Nikon/VS/kiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    Iš dabartinių esančių neįmanoma, tačiau girdėjau apie kažkokį Sony dSLR, kuris bus pirmasis tai turintis. Nežinau kiek tai realu, bet manęs ta funkcija visiškai nedomina.
    Yra kitokie budai gauti livepreview su DSLR (tik kaina "gera").

    http://www.intro2020.co.uk/pages/zigview6.htm

    http://www.zigview.co.uk/prdzigs2.htm

    Maciau ir kitokiu gamintorju, bet dabar nerandu nuorodu.

    Sio dalyko pasigendu. Su juo patogu "prisitaikyti" fotkinant nuo zemes arba iskelus fotika virs galvu minioje.

    S_P
    S_P

    Meninė fotografija
    www.sp-foto.lt

    Comment


      gėris bet žiūriu reviewus kad nikonas visgi lenkia 350d detalės geriau matosi... žinoma čia jau tuo objektyvo daugiau priklauso, bet neaišku kada tą naują objektyvą pavyks įsigyti...

      Comment


        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
        gėris bet žiūriu reviewus kad nikonas visgi lenkia 350d detalės geriau matosi... žinoma čia jau tuo objektyvo daugiau priklauso, bet neaišku kada tą naują objektyvą pavyks įsigyti...
        Kiek "matosi detalės", praktiškai priklauso tik nuo objektyvo, nuo jo aštrumo

        Comment


          Parašė vytauc Rodyti pranešimą
          Tai nėra "pravda v poslednej instancii"

          va šitas išsamesnis http://www.dpreview.com/reviews/olympuse500/
          Aš niekam nieko neįrodinėjau ir nerašiau kas geriau, o kas blogiau. Prieš darant kokias nors išvadas rekomenduotina pasirinkti informacijos iš kelių šaltinių.

          APIE "Š" TU PIRMAS PRABILAI

          "Palauk- tuoj tau kas nors paaiškins, kad E-500 yra š*das paskutinis".

          O ironija "pravda v poslednej instancii" primena Soc. laikus, kai buvo viena tiesa.

          IT. Sicilija
          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
          LT. Kaunas 2009.01.04

          Comment


            Parašė S_P Rodyti pranešimą
            Na neskubek nurasyneti 350D. Jo nuotrauku kokybe identiska su 20D/30D. Skirtingas tik gabaritai ir valdymas. Profai renkasi didesnius ir "patogesnio valdymo" fotikus, pazenge megejai del kainos gali paaukoti dali patogumo. Nors valdymas, kaip sakiau labai subjektyvus dalykas. Man, pripratusiam prie Canono valdymo Nikonas ne toks patogus. Bet as del to nesakau, kad Nikonas yra sudas.
            Mano nuomone Canon 350D = Nikon D50 su minimaliais skirtumais, kuriu aktualumas kiekvienam pagal poreikius. Vieni vazineja su Rover MINI, kiti su dzipais. Abi masinos atlieka ta pacia funkcija, kainuoja panasiai (lyginu ne su zapu), ir visi vairuotojai patenkina savo poreikius.

            S_P

            P.S. Tikriai nesistengiu pakeisti tavo nuomones. Tik issakau savo.

            As taip pat tik issakiau savo nuomone.
            O kas liecia dezutes, minejau ir as, kad stiklai pagrindini vaidmeni atlieka, bet ir nereikia dezutes pamirsti. Nenoriu kartotis, ka jau rasiau.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
              Pagaliau atsirado teisingai mastančių Aš kadangi dar neturiu jokio veidroduko ir tik renkuos, tai buvo visai įdomu viską paskaityti, deja didžioji dalis Š. O Samot taip ir neapaaiškino dėl ko blogas 350d (iš nuotraukų pusės) Čia juk kaip teismas, jei kažką kaltini tai ir turi įrodyti savo tiesą, o jo kalbose buvo tik įžeidinėjimai ir tušti išsikalinėjimai nuo paaiškinimų. Todėl rinkdamasis fotiką žiūrėsiu kuris lips man prie rankų, buvau apsistojęs ties e-500 deja kiek suprantu šis tikrai nusileidžia d50 ir 350d beliko išsiaiškint kaip su Pentaxais, gal tarsit porą protingų žodžių? O D50 ir350d turi livepreview? Nes olis to neturi, o aš mėgstu fotografuoti nuo žemės lygio ar iš viršaus, šiuo atveju praverstų e-330

              As neprivalau kazka kazkam irodineti, pats pasiziurek arba is vis nusipirk ta 350D ir veliau griauzk sau nagus.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                Jo priedų paskirstymas yra nenuginčyjamas N ir C pliusas. Bet Olympuso visus priedus gali be problemos gauti- tiek okuliaro didintuvą, tiek naują objektyvą, tiek blykstę be jokių vargų gavau. Pigaus stiklo olis irgi jau turi pakankamai. Nuo kitų metų visi Sigmos objektyvai jau bus ir 3/4 formato, bet ir dabar Vilbroj jau gali užsisakyti įvairių ir kainuoja jie tiek pat kaip C ir N. O geras stiklas (suprask brangus) tau kainuos brangiai nepriklausomai nuo pasirinktos sistemos. Čia Olio bėda yra antrinės rinkos nebuvimas. Jei visai neturi kur dėti pinigų, tai ir Leica 4/3 objektyvų porą yra išleidus
                Tu vel kalbi apie nebutu priedu pasirinkima. Na ir kas, kad ju yra Olio atstovybeje, bet tai nera ir nebus kaip Nikon ar Canon rinkoje ir tai su Oliu labai nepatogu ir uzdaro duris butent pasirenkant sia sistema.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                  gėris bet žiūriu reviewus kad nikonas visgi lenkia 350d detalės geriau matosi... žinoma čia jau tuo objektyvo daugiau priklauso, bet neaišku kada tą naują objektyvą pavyks įsigyti...

                  Nikona lenkia 350D ne tik detalemis kurias matai testuose.

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    Ir dar noriu paklaust apie Pentax DL ką manot? kaip jam su priedais? Gaila k100d skelbimuose nėra, pasirodė neblogas, turi stabilizatorių ir labai maži triukšmai...

                    Comment


                      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                      Ir dar noriu paklaust apie Pentax DL ką manot? kaip jam su priedais? Gaila k100d skelbimuose nėra, pasirodė neblogas, turi stabilizatorių ir labai maži triukšmai...

                      Jei del kazkokiu priezasciu netraukia Nikon arba Canon (nekalbu apie 350d), tai geriau butu pasirinkti Pentax sistema nei Olio.
                      Bet siaip mano nuomone, butu linkti link Nikon sistemos. Kad ir labai paprastas variantas, kiek cia dalyviu turi Nikon sistema, nei vienas nepaminejo blogo zodzio apie sia sistema, visi patenkinti.

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        Parašė samot Rodyti pranešimą
                        Tu vel kalbi apie nebutu priedu pasirinkima. Na ir kas, kad ju yra Olio atstovybeje, bet tai nera ir nebus kaip Nikon ar Canon rinkoje ir tai su Oliu labai nepatogu ir uzdaro duris butent pasirenkant sia sistema.
                        Lygiai kaip Vilbra ir Nikoro brangių stiklų, Olympus savo top pro objektyvų nesandėliuoja. Jei tingi važiuot iki atstovybės- užsisakyk per fotofabrikas.lt .

                        4/3 sistema siūlo 30 objektyvų. 17 oly, 2 Pana-Leica, 11 Sigma. 7 skirtingus body, 5 blykstes (neskaičiuojant 3 šalių gamintojų). Visą tai gali labai paprastai užsisakyti atstovybėj, per fotofabrikas.lt, Vilbroj (Sigma) ar galų gale topocentre. Tad nereikia pasakot, kad kažko negali gauti- nedirbi su šia sistema, tad ir situacijos nežinai. Taip- antrinės rinkos nėra, tai yra naujos sistemos trūkumas, laiko klausimas kol ji atsiras.

                        Viskas- toliau į diskusiją su tavim nesivelsiu

                        Parašė Giedra70
                        Aš niekam nieko neįrodinėjau ir nerašiau kas geriau, o kas blogiau. Prieš darant kokias nors išvadas rekomenduotina pasirinkti informacijos iš kelių šaltinių.
                        Niekuo tavęs nekaltinu, tik ta apžvalga nėra vienintelė, ir tas pats dpreview E-500 davė "Highly recommended". Jei nori paskaityt ką rusų vartotojai apie sistemą galvoja- prašau http://olympus.ourlife.ru/forum/
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                          Lygiai kaip Vilbra ir Nikoro brangių stiklų, Olympus savo top pro objektyvų nesandėliuoja. Jei tingi važiuot iki atstovybės- užsisakyk per fotofabrikas.lt .

                          4/3 sistema siūlo 30 objektyvų. 17 oly, 2 Pana-Leica, 11 Sigma. 7 skirtingus body, 5 blykstes (neskaičiuojant 3 šalių gamintojų). Visą tai gali labai paprastai užsisakyti atstovybėj, per fotofabrikas.lt, Vilbroj (Sigma) ar galų gale topocentre. Tad nereikia pasakot, kad kažko negali gauti- nedirbi su šia sistema, tad ir situacijos nežinai. Taip- antrinės rinkos nėra, tai yra naujos sistemos trūkumas, laiko klausimas kol ji atsiras.

                          Viskas- toliau į diskusiją su tavim nesivelsiu
                          Visas tas blogumas kad tu tik manai oficialu atstova na ir dar fotofabrika paminejai. Bet tu pamirsti kaip sukasi sis pasaulis, kaip viskas cia sudeliota, tau atrodo kad sis pasaulis idealus, bet toli grazu jis ne toks. Turint Nikon ar Canon sistema ne viska butina pirkti is oficialiu prekeiviu, kurie dauguma dirba su dideliu antkainiu. Nemazai foto priedu galima "parsisiusti" kad ir is Japonijos, gera kaina ir dar be PVM mokescio, viskas originalu ir su garantija, ka labai sunkiai padarysi su Olio firma. Tai kam merkti rankas i tokia nepatogia ir silpna sistema, kaip yra daug patogesniu budu su NIkon ar Canon. Zodziu prabegs kazkiek laiko ir tu suprasi, kad kalbejai kazkokias nesamones.... bet tau tuo gerai kad bus prabege daug laiko ir visi pamirse tas tavo nesamones.

                          Tad tuo sia diskusija su tavimi vel baigsime, nes tikrai neturiu noro tau kazka irodineti. Patinka Olis ir valio, taves laukia visi vargai, tau galva skaudes, ne kam kitam. Sekmes.

                          Nauja mano svetaines versija: -
                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                          Comment


                            Vytauc ir Samot,
                            Mažiau kalbų daugiau darbų. Lauksių Jūsų naujų reportažų ir puikių nuotraukų.

                            IT. Sicilija
                            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                            LT. Kaunas 2009.01.04

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Jeffai..... As savo "zvereli" (Canon 350D, kuris gal siek tiek brangesnis ir turi kiek geresnius parametrus uz Nikono analoga) pirkau Singapure.....

                              Matau tu ir toliau nesamones rasineji apie savo zvereli ir kaip jis "lenkia" Nikon analoga. Reali tiesa, kad tavo zvereliui labai toli iki to NIkon analogo.

                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                Parašė samot Rodyti pranešimą
                                kiek cia dalyviu turi Nikon sistema, nei vienas nepaminejo blogo zodzio apie sia sistema, visi patenkinti.
                                O vienintelis "varantis" ant 350D, jo neturi ir neturėjo. Sakai, kad testuose lenkia ne tik detalėmis, bet ir "dar kai kuo", kas tas "kai kas" taip net ir neužsiminei visos diskusijos metu, tik visaip išsisukinėjai, o teiginys, kad atsiliekama nuo Nikon pagal "detalių matomumą" gana nerimtas, nes viskas priklauso nuo to, su kokiais objektyvais buvo daromas testas. Nebandau pakeisti tavo nuomonės ir nesijaučiu dėl kažko įžeistas, tiesiog nusibodo kiekvienam poste skaityti tą patį be jokių argumentų.

                                Comment


                                  Parašė samot Rodyti pranešimą
                                  Matau tu ir toliau nesamones rasineji apie savo zvereli ir kaip jis "lenkia" Nikon analoga. Reali tiesa, kad tavo zvereliui labai toli iki to NIkon analogo.
                                  taip taip, gerbiamas, Nikon 100x (o gal ir visa 1000x) geriau uz Canon.

                                  Comment


                                    Koks Nikon, koks Canon, vot kur kamera gera




                                    470 Mpixells, apie 29000 EUR
                                    http://www.roundshot.ch/xml_1/intern.../d925/f933.cfm

                                    Comment


                                      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                      O vienintelis "varantis" ant 350D, jo neturi ir neturėjo. Sakai, kad testuose lenkia ne tik detalėmis, bet ir "dar kai kuo", kas tas "kai kas" taip net ir neužsiminei visos diskusijos metu, tik visaip išsisukinėjai, o teiginys, kad atsiliekama nuo Nikon pagal "detalių matomumą" gana nerimtas, nes viskas priklauso nuo to, su kokiais objektyvais buvo daromas testas. Nebandau pakeisti tavo nuomonės ir nesijaučiu dėl kažko įžeistas, tiesiog nusibodo kiekvienam poste skaityti tą patį be jokių argumentų.
                                      Kokie dar issisukinejimai? Nejaugi cia as privalau pateikti testu rezultatus, aprasymus, palyginimus ir dar kazka. Mano zodziai lieka tik mano zodziai, jei kam nepatinka, galit ju kaip tiesios nelaikyti, Ir jei mano nuomone apie ta 350D nesutampa su kito nuomone, ar as turiu pasijausti kaltas?
                                      Vieniems patinka 350D , kitiems ne. Ir kame problemos. Man jis nepatinka ir nezadu jo kelti kaip mesla ant sakiu ir saukti, koks puikus foto aparatas.


                                      Tema siuo klausimu galime baigti. Nes man taip pat atsibodo skaityti ir rasyti komentarus, kuriuose nera nei vieno rimtesnio teiginio, kuo 350D geresnis kad ir uz Nikon D50. Tuo kad 350D dar turi pavadinima Canon ir prasideda C o pabaiga N, tai dar nereiskia kad jis geriau nei Nikon.
                                      Siuo klausimu tema baigta, per daug garbes 350D, kad tiek apie ji butu kalbama.
                                      Paskutinis taisė 99; 2006.10.10, 16:55. Priežastis: mes visi supratom ką tu nori pasakyti, nebūtina to kartoti.

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        Comment


                                          Samot, baik gaidintis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X