Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

DE. Berlynas / Berlin

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Neteko buti Berlyne, bet labai noreciau ten apsilankyti. Aciu uz idomias nuotraukas!!!

    Comment


      #42
      Berlynas labai gražus.Pavydžiu žmonėms ten pabuvojusiems.Ačiu už puikias nuotraukas.
      Ne viskas auksas kas auksu blizga

      Comment


        #43
        Demesio verta nesenai atidaryta Berlyno pagrindine traukiniu stotis. 321m ilgio sale kertasi su 160m ilgio, 40m plosio salemis. Siais dvejais susikryziuojanciais 46m aukscio pastatais noreta pabrezti dvieju krypciu judejima. Tai viena is svarbiausiu projekto koncepciju. Tokiam gigantui pastatyti prireike nemazai nauju techniniu sprendimu. (Ypatingu pastangu prireike "kovojant" su vandeniu, spaudimu).

        info is: http://www.hbf-berlin.de/site/berlin...chitektur.html














        :labas: Gyvenimas mazytis, nera ko varzytis

        Comment


          #44
          Aciu, Viliai & Labux for showing your very fine Berlin photos here!

          Although development in Berlin hasn't been moving at a breathtaking pace these past few years, it's a a very lively & fascinating city, I think.
          Originally Posted by

          Comment


            #45
            Parašė Labux
            Demesio verta nesenai atidaryta Berlyno pagrindine traukiniu stotis. 321m ilgio sale kertasi su 160m ilgio, 40m plosio salemis. Siais dvejais susikryziuojanciais 46m aukscio pastatais noreta pabrezti dvieju krypciu judejima. Tai viena is svarbiausiu projekto koncepciju. Tokiam gigantui pastatyti prireike nemazai nauju techniniu sprendimu. (Ypatingu pastangu prireike "kovojant" su vandeniu, spaudimu).

            info is: http://www.hbf-berlin.de/site/berlin...chitektur.html
            Nesenai per Discovery kanala rode laida apie sios stoties statybas. Visa stotis buvo pastatyta beveik nenutraukiant traukiniu eismo. Didziausia ir auksciausia traukiniu stotis Europoje. Be to kai kuriuose vietose panaudoti stiklai kurie patys valosi. T.y. saules spinduliai ant specialaus pavirsiaus "istirpdo" organines medziagas ir purvas tiesiog nubyra. Tikrai daug ispudingu faktu, siulau paziureti.
            Paskutinis taisė keen; 2006.07.23, 15:36.
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              #46
              Parašė Labux
              Demesio verta nesenai atidaryta Berlyno pagrindine traukiniu stotis. 321m ilgio sale kertasi su 160m ilgio, 40m plosio salemis. Siais dvejais susikryziuojanciais 46m aukscio pastatais noreta pabrezti dvieju krypciu judejima. Tai viena is svarbiausiu projekto koncepciju. Tokiam gigantui pastatyti prireike nemazai nauju techniniu sprendimu. (Ypatingu pastangu prireike "kovojant" su vandeniu, spaudimu).
              Šita stotis yra visai netoli Reichstago, ar ne? Jei taip, tai prieš 3 metus aš joje buvau. Aš tik nežinojau, kad ten bus pagrindinė stotis, galvojau šiaip eilinė stotis. Buvo pats statybų įkarštis, bet traukiniai vis tiek važinėjo. Mes laukėm, rodos, S-Bahn traukinio. Jų bėgiai yra pačiam tos stoties viršuj, o apačioj matėsi.. na net nežinau kas tiksliai: užtvenktas kanalas, daug betono. Įspūdingiausia buvo pats dydis visų konstrukcijų. Nerealu.
              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

              Comment


                #47
                Parašė Berliner
                Šita stotis yra visai netoli Reichstago, ar ne? Jei taip, tai prieš 3 metus aš joje buvau. Aš tik nežinojau, kad ten bus pagrindinė stotis, galvojau šiaip eilinė stotis. Buvo pats statybų įkarštis, bet traukiniai vis tiek važinėjo. Mes laukėm, rodos, S-Bahn traukinio. Jų bėgiai yra pačiam tos stoties viršuj, o apačioj matėsi.. na net nežinau kas tiksliai: užtvenktas kanalas, daug betono. Įspūdingiausia buvo pats dydis visų konstrukcijų. Nerealu.

                Taip, cia ta pati stotis. Ir iki siandienos ji dar toliau pleciama, t.y. metro linijos dar nebaigtos.

                Cia abstakciai pavaizduota, kaip buvo statomas tunelis po vandeniu. http://www.hbf-berlin.de/site/shared...__grafiken.pdf

                Netoli nuo Reistago galima dar isvysti:

                :labas: Gyvenimas mazytis, nera ko varzytis

                Comment


                  #48
                  teko Berlyne pačiam lankytis porą metų atgal tai sužavėjo architektura, bei galybės prabangių automobilių gatvėse, tačiau gyventi ten kažko tikrai nenorėčiau
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    #49
                    DE. Berlynas Kalėdoms pasiruošęs, o jūs?

                    Norėčiau pasidalinti įspūdžiais iš Berlyno.

                    Pradėsim nuo centrinės stoties.







                    SWAROVSKI eglutė:











                    Pakeliui į Reichstagą:







                    O štai ir jis:



                    Laukite tęsinio.

                    IT. Sicilija
                    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                    LT. Kaunas 2009.01.04

                    Comment


                      #50
                      Neblogai. Tik Reichstagui būtų užtekę ir vienos vėliavos.

                      Comment


                        #51
                        Berlynas yra gerai Prieš keletą metų, kaip tik kalėdiniu metu, nuo Kalėdų iki sausio vidurio gyvenau Berlyne, tikrai puikus ir gražus didmiestis nors ir labai daug praradęs 1945 m.

                        Comment


                          #52
                          Pries pora savaiciu kaip tik grizau is Berlyno, dar nerealiai atrodo Sony centras gal veliau foto imesiu.

                          Beje, naujoji traukiniu stotis tikrai ispudinga, taciau teko koki pusvalandi prabegioti kol nusisypsojo laime joje nusipirkti metro bilieta

                          Comment


                            #53
                            Hm, nelabai matosi kaledine puosyba, bet vis delto:









                            ir daug ziemiskesnis vaizdelis nuo praeitu metu :

                            Comment


                              #54
                              Gaila, kad pats Berlyne prieš 3-4 metus buvau vasarą, o ne žiemą Tada labai didelio įspūdžio man nepaliko, bet girdėjau, kad Kalėdinis Berlynas - įspūdingas
                              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                              Comment


                                #55
                                aciu Giedra70, priminei man mano vizita Berlyne
                                I love INNUENDO!

                                Comment


                                  #56
                                  Malonu kai kažkada matyti vaizdai sukelia malonius prisiminimus ir geras emocijas. O rytoj jau PIRMADIENIS.

                                  IT. Sicilija
                                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                  LT. Kaunas 2009.01.04

                                  Comment


                                    #57
                                    Aksčiau teko daug kartų būti Berlyne, daug gerų prisiminimų išlikę. Norėtųsi dabar nukeliauti ir palyginti pasikeitimus
                                    beg, borrow and steal

                                    Comment


                                      #58
                                      Tęsinys



                                      Artėjam prie Brandenburgo vartų:







                                      Artėjam prie Potsdamo aikštės





                                      Berlyno sienos likučiai





                                      Blue Man Groupe koncentro reklama. (Elektroninė muzika. Trys vyrukai mėlynais veidais groja plastikiniais vamzdžiais. Įspūdinga).



                                      Sony centras











                                      Christmas Markt











                                      Šarlotenburgas



                                      Sugadintas kadras



                                      Naktinių foto tiek (be tripodo sunku išsiversti, gal Kalėdų senelis padovanos).

                                      Bus tęsinys dienos metu.
                                      Paskutinis taisė Giedra70; 2006.12.20, 08:52.

                                      IT. Sicilija
                                      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                      LT. Kaunas 2009.01.04

                                      Comment


                                        #59
                                        Tęsinys (šviesiu paros metu)

                                        Tolumoje matosi Kaizerio Vilhelmio bažnyčia





                                        Gendarmenmarkt




















                                        IT. Sicilija
                                        PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                        LT. Kaunas 2009.01.04

                                        Comment


                                          #60
                                          Naktį tikrai gerai atrodo, tik sniego trūksta.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X