Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

DE. Berlynas / Berlin

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sefas20
    gerai baigiam sitas snekas,geriau papasakok kiek isleidai kelionei kiek jusu skrido i DE
    gavosi kiekvienam žmogui po 726 LTL , o mūsų 4 buvo. už būstą sumokėjom 180 eurų, gyvenom 2 aukšte nuosavame name, būstas tikrai geras, nes ten gali 6 žmonės gyventi,buvo ir TV, tad ir futbolą pažiūrėjom. visai netoli namų buvo metro, tad dėl to irgi labai gerai, o oro uostas už keletos stotelių pavažiavus autobusu.
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    Comment


      Parašė Sefas20
      ir kodel tau jie nepatinka juk niekuo nesiskiria is kitu zmoniu,kas butu jei tavo kaimynas ar geriausias draugas butu zydas?
      skiriasi. Siaip, manau temos autorius ta savo pasakyma skiria ne keikvienam zydui atskirai, o bendrai kaip tautai. Kiekvienas zmogus vis kitoks , bet paemus bendrai , juk turi zydai tam tikru savybiu, kurios gal ne visiems patinka. Ir nesuprantu kdel jam reiskiami kazkokie priekaistai, vien del to ,kad jam kazkas nepatinka. Man irgi nepatinka zydai, nepatinka amerikonai, nepatinka kai kurios afrikos tautos. Patnka, serbai, slovenai, gruzinai, korejieciai. Manau kad ir as pats , ir lietuviai ,kaip tauta kazkam nepatinkam. Neprivalo viskas visiems patikt. Kiekvienas turi savo nuomone
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        Gražus miestas ir netaip toli nuo mūsų

        Comment


          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
          skiriasi. Siaip, manau temos autorius ta savo pasakyma skiria ne keikvienam zydui atskirai, o bendrai kaip tautai. Kiekvienas zmogus vis kitoks , bet paemus bendrai , juk turi zydai tam tikru savybiu, kurios gal ne visiems patinka. Ir nesuprantu kdel jam reiskiami kazkokie priekaistai, vien del to ,kad jam kazkas nepatinka. Man irgi nepatinka zydai, nepatinka amerikonai, nepatinka kai kurios afrikos tautos. Patnka, serbai, slovenai, gruzinai, korejieciai. Manau kad ir as pats , ir lietuviai ,kaip tauta kazkam nepatinkam. Neprivalo viskas visiems patikt. Kiekvienas turi savo nuomone
          Labai cia daug tiesos pasakiai,man tj zydai nei patinka nei nepatinka,bet as irgi keliu tautu nemegstu, ir dar ypac pradejau nemegti kai vilniui mokausi,buna atgaiva kai gryztu namo,cia butu galima atskira tema sukurtu apie rases ir sneketi
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            Planuoju ir aš pas dėdules germanus važiuoti...kažko mane labiau Drezdenas traukia ir Potsdamas...

            Beje dėl Potsdamo rūmų, tai jų pavadinimas San Siusi, Prūsijos Versalis.
            ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
            - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

            Comment


              Parašė Raelis Rodyti pranešimą
              Planuoju ir aš pas dėdules germanus važiuoti...kažko mane labiau Drezdenas traukia ir Potsdamas...

              Beje dėl Potsdamo rūmų, tai jų pavadinimas San Siusi, Prūsijos Versalis.
              aha, bet ten jei norėsi eiti tai geriau neik nes kainuoja vienam žmogui 16 eurų, o apeini vos 10 vidutiniškų kambarių su audiogidu. tikrai neapsimoka
              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

              Comment


                Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                aha, bet ten jei norėsi eiti tai geriau neik nes kainuoja vienam žmogui 16 eurų, o apeini vos 10 vidutiniškų kambarių su audiogidu. tikrai neapsimoka
                /\ Kadangi pats šį šeštadienį iš Berlyno vienai dienai vykstu į Potsdamą, pasidomėjau lankytinų objektų bilietų kainomis. Potsdamas - tai ne vien Schloss Sanssouci, bet ir daugybė kitų dėmesio vertų objektų, muziejų bei dvarų, kuriuos netgi būtų nelabai ir įmanoma aplankyti per vieną dieną. Galima įsigyti bendrą bilietą į juos, kuris kainuoja 14 eurų (Tageskarte, neįeina įėjimas į Schloss Sanssouci), o su įėjimu į Schloss Sanssouci (Premium-Tageskarte) kaina 19 eurų. Gal kam nors pravers ši info:
                Potsdamo dvarai, muziejai ir kiti objektai:
                http://www.spsg.de/index_32_lt.html

                Comment


                  Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                  31.Žydų aukų pagerbimo aikštė (nepritariu tokiems dalykams)
                  Atvaizdas
                  Tai pats parašai tokią nesąmonę ir paskui persigalvoji, kad nenori būti provokuojamas, dėl bano? Kaip čia kažkas ir sakė, normalu nemėgti tautos, bet čia juk monumentas žuvusiems. Mirusiems žmonėms. Žmonėms.... tau tai ką nors sako? Ar tu iš tų, dėl kurių mus rytiniai kaimynai fašistais vadina?
                  Aš tikrai myliu Lietuvą!

                  Comment


                    Parašė le bronius Rodyti pranešimą
                    Tai pats parašai tokią nesąmonę ir paskui persigalvoji, kad nenori būti provokuojamas, dėl bano? Kaip čia kažkas ir sakė, normalu nemėgti tautos, bet čia juk monumentas žuvusiems. Mirusiems žmonėms. Žmonėms.... tau tai ką nors sako? Ar tu iš tų, dėl kurių mus rytiniai kaimynai fašistais vadina?
                    Grazus miestas, noreciau nuvaziuot, nes tik pro sona pravaziuot tenka . O le broniui noreciau pasakyt, kad ar nenusispjaut kodel mus rytiniai kaimynai fasistais vadina? Jie visus vadina , ne tik mus. Latvius vadina , nes pas juos dabar TV turi rodyt bent 65 proc laiko latviu kalba. Zinai, geriau vadina jie mus fasistais , bet kalbam mes lietuviskai, gyvenam normaliai . Nes tie " ne fasistai" fasistiniais metodais pas save demonstracijas vaiko ir panasiai. Monumentai zuvusiems yra gerbtinas dalykas, uzknisa tik tas zydu susireiksminimas. Ju tragedija pati didziausia ir kitu tragedijos yra niekas ,lyginant su ju. Taip, daug ju zuvo, pagarba zuvusiems, atminimas atitinkamai iamzintas, kiek dar galima ta tema spekuliuot? Na ir temos autoriaus prierasas "nepritariu tam" man nelabai suprantamas. Kam nepritaria?
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      Įdėsiu ir aš keletą nuotraukų iš savos kelionės į Berlyną. Labai daug vienodų fotkių su prieš tai dėtomis yra, tai nesikartosiu ten, dėsiu ką aš pamačiau .

                      Gyvenom netoli Warschauer Strasse, centriniame Berlyne. Iki Alexanderplatz su S-Bahn 3 stotelės (ar dvi ). Vaizdelis ne pats gražiausias, bet anyways

                      1.


                      2.


                      3.


                      4. Vaizdelis pro hostel'io langą. Beveik Berlyno siena


                      5. Netoliese - Simon Dach Strasse, įdomu ar yra forumiečių iš Simono Dacho mokyklos?


                      6. Sony Center


                      7.


                      8. Po keleto Jagerbombų su draugais nusifotkinom prie Bradenburger Tor


                      9. Vyresnysis Vilniaus TV bokšto bruoooolis




                      10. Truputį fotkių iš TV bokšto


                      11.


                      12.


                      13.


                      14. Alexanderplatz stotis


                      Ir užbaigimui, paskutinio vakaro keletas fotkių





                      Yra daugiau fotkių, bet nesikartosiu. Šiaip spėju, grįšim mes dar ten

                      Comment


                        Berlyne lankiausi praėjusį balandį. Iš tiesų sužavėjo tas jausmas, kai einant gatve dar jauti istorijos kvapą ir net rodos, kad tankai tuojau pravažiuos. Miestas didingas, bet man pasirodė šaltokas, o ir žmonių mentalitetas-visiškai kitoks nei bet kur kitur Vokietijoje (ką jau besakyti apie Austriją, kurioje lankausi kur kas dažniau).
                        1. Riba tarp Rytų ir Vakarų Berlyno su saugančiu kareiviu.

                        2.

                        3. Keliaujantis alaus baras

                        4. Neptūno fontanas

                        5. "Unter den Linden" alėja. Man asmeniškai tai buvo žaviausia vieta visame Berlyne.

                        6. Susisiekimas su prezidentu (bokštelis prie Prezidentūros)

                        7. Reichstagas

                        8. Berlyniečių taip vadinama "Lūpdažis ir pudrinė". Šioje nuotraukoje matomas tik "Lūpdažis". Iš tiesų tai yra berots Kaiserio bažnyčios varpinė, kuri turėtų priminti berlyniečiams karo siaubą.

                        9. Mirusiems, abndant persikelti į Vakarų Berlyną.

                        10. Reichstagas

                        11. Branderburgo vartai

                        12.
                        13.
                        14.
                        15.
                        16. Berlyno meškiukas. Tokių, tik kitokio stiliaus buvo pilna visame Berlyne.

                        17.
                        18. Prekybos centro žmogutis

                        19. Labanakt, Berlyne

                        Comment


                          Comment


                            Parašė innuendo Rodyti pranešimą

                            9. Vyresnysis Vilniaus TV bokšto bruoooolis
                            Atvaizdas


                            Atvaizdas


                            10. Truputį fotkių iš TV bokšto
                            Atvaizdas


                            11.
                            Atvaizdas


                            12.
                            Atvaizdas


                            13.
                            Atvaizdas

                            Kodėl nesakei anksčiau, kad ten galima pakilt?

                            Parašė egn Rodyti pranešimą
                            o ir žmonių mentalitetas-visiškai kitoks nei bet kur kitur Vokietijoje (ką jau besakyti apie Austriją, kurioje lankausi kur kas dažniau).
                            arogantiški ir pasipūtę.
                            Paskutinis taisė music; 2010.08.10, 01:42.
                            http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                            Comment


                              Vokieciai bent jau man pasirode agresyvesni, o kad ir pacioj Vienoj, kiek su austrais bendravau-visi kur kas atviresni, draugiskesni

                              Comment


                                Šią nuotrauką galima būtų pavadinti 'Laiko mašina'.
                                O šiaip, pats miestas man patinka. Jame dagiau istorijos negu kokiame ofisų rojuje, Frankfurte.

                                Comment


                                  Ką rinktumeis John - DE ar LT ? Jos kelius, bendrą aptarnavimo ir kt. kultūrą? Suprantu, kad klausimas nekorektiškas. Bet visgi... O gal labiau vis Asią? Su jos bent jau sveiku ir greitu maistu?

                                  Azija mane žavi, pradedant gyvenimo būdu, moterimis, maistu, technologijomis etc; bet ir Vokietija ne ką mažiau žavi savo idealia tvarka, muzika ir kt. malonumais

                                  Tad ar ne geriau vietiniai cepelinai ir periodiški išvykimai pasisemti "patirties", kurios čia niekam nereikia...
                                  ______________
                                  The Division Bell

                                  Comment


                                    Parašė egn Rodyti pranešimą
                                    1. Riba tarp Rytų ir Vakarų Berlyno su saugančiu kareiviu.
                                    Atvaizdas

                                    2.
                                    Atvaizdas
                                    Pirmam paveiksle tikrai nėra riba tarp rytų ir vakarų Berlyno. Tas stulpas, kaip ir ženklas apie zonos palikimą bei visas Checkpoint Charlie yra perkeltas ir dabar stovi ne toje vietoje kur jis stovėjo, kai buvo du Berlynai.

                                    Comment


                                      Šiek tiek nuotraukų iš mano apsilankymo Berlyne. Pradžiai pasivaikščiojimas po Potsdamo aikštę bei aplink ją:

                                      1. Potsdamer Platz: PricewaterhouseCoopers; Kollhoff-Tower; BahnTower:



                                      2. Beisheim Center:



                                      3. Arkaden, 1998 m. statinys:



                                      4.



                                      5.



                                      6. Sony Center:



                                      7.



                                      8.



                                      9.



                                      10. Park Kolonnaden:

                                      Comment


                                        11. Potsdamer Platz, Bahn Tower:



                                        12. Bahn Tower, statybos metai 1998–2000 m., aukštis 103 m.



                                        13. Potsdamer Platz, Kollhoff-Tower, 1998–1999, 103 m.:



                                        14. Potsdamer Platz, PricewaterhouseCoopers:



                                        15.



                                        16. PricewaterhouseCoopers:



                                        17.



                                        18. PricewaterhouseCoopers ir Kollhoff-Tower:



                                        19. Kollhoff-Tower viršuje įrengta mokama apžvalgos aikštelė (Panorama Punkt), kurioje galima apžvelgti miestą iš 100 m. aukščio, į viršų pasikeliama greičiausiu Europoje liftu:



                                        20. Pasikėlus į viršų, žvilgsnis į rytų pusę:

                                        Paskutinis taisė Hortis; 2010.12.14, 14:33.

                                        Comment


                                          Dar pasižvalgymų iš Panorama Punkt:

                                          21. Katedra ir aplink:



                                          22. Rytų Berlynas:



                                          23. Leipcigo aikštė:



                                          24. Šiaurės rytų pusė:



                                          25. Senasis Mitte rajonas:



                                          26. Vakarų pusė:



                                          27.



                                          28. Šiaurinė pusė Sony Center, Tiergarten:



                                          29.



                                          30. Beisheim Center ir Holokausto memorialas:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X