Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

DE. Berlynas / Berlin

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    DE. Berlynas / Berlin

    Miestas kuris po karo atstatytas is nulio
    Altius! Citius! Fortius! :lt:

    #2
    Hm, kazkaip keistai si tema pradeta....

    Na, sveiki, sugrizau trumpam pas jumi...

    Kadangi tema kazkokia tustoka, pasidalinsiu vaizdeliais is rudens ir naujuju metu zygio pro Berlyna...
    O siap ispudziai miestu visai pozityvus Naujoji architektura lygio tikrai aukstesnio, nei matom musu didziuju miestu centruose, be to malonu matyti svieziu ir novatorisku architekturiniu, konstrukciniu sprendimu, kurie, gal ne tiek kaina, kiek mintimi, gerokai praturtina miesto vaizdus.

    Zodziu, ziurekit patys, ir sorry uz tokia mase nuotrauku vienu kartu bei ju neeiliskuma:























































    Comment


      #3
      Parašė ANDRIUS
      Zodziu, ziurekit patys, ir sorry uz tokia mase nuotrauku vienu kartu bei ju neeiliskuma:
      Atleistina . svarbu, kad nuotrauku atsirado sioje temoje. Grazios nuotraukos ir aciu uz jas.
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #4
        Tai va, kai aš važiavau į Berlyną, o tas buvo 2004-11-(29-31) per skubėjimą užmiršau savo fotoaparatą, tai kiek aš gavau savo draugės fotiką tiek pafotkinau.. Bet dauguma nuotraukų yra su manimi... Nemažai fotkių padariau ir su telefonu, bet dėl prastos kokybės manau aš jų nedėsiu...





        o čia aš prie Potzdamer Platz



        kaip manot, dėti telefonu padarytas nuotraukas ar ne?

        Comment


          #5
          Dek, paziuresim kaip ten isejo !

          Comment


            #6
            Berlyne labai geras planavimas, kažkur SSC forume, lenkų dalyje buvo įspūdinga tema apie Berlyną su vaizdais iš oro baliono ir upės.

            Comment


              #7
              Siap tai vaizdai, kuriuos cia galima matyti, tikrai pakankamai grazus, ir nemazai ju yra itraukta i Pantheon'o geriausios pasaulio naujosios architekturos atlasa (kas norejo, ji galejo pamatyti knygu mugeje, kainavo kone 600lt, o is lietuviu pavyzdziu ten puikuojasi tik Estijos ambasada)
              Taciau paciame mieste krito i akis skirtumas tarp rytines ir vakarines miestu dalies, kiek nevienodas ju moderno ir pilkumo lygiai. Sis kontrastas stulbino. Dar venas dalykas - maciau laaa-bai mazai tu musu issvajotu dangoraiziu, kurie dazniausiai stovi pavieniai, o tankiausiai dislokuoti atvaizduotame Potsdaller Platz.
              Gal kas zino dar kokiu vertingu apsilankymo vietu siame mieste? Tyliu apie Zydu muzieju, su juo kone kelis kartus prasilenkiau pats to nezinodamas.
              Klausiu todel, kad susidare ispudis, jog pakanka kone triju apsilankymu po 8 valandas, kad miestas issisemtu sightseeing'o prasme, jei nelisti i muziejus

              Beje, dar viena pasimetusi foto buvo:


              Kas liecia mano nuomone, buvau apstlbes nuo pastato su nerealia issikisusia gembe, ispudis nuo jo tikrai unikalus. Na, virsuj vienoje foto ta issikisusi dalis puikiai matosi

              Comment


                #8
                dedu pradzioj tik keleta geresniu telefoniniu nuotrauku.. (Berlyno Mitte rajonas)



                Comment


                  #9
                  Nesu buves Berline, idedu sita info, kad butu linksmiau.



                  Reichstag priestato isore ir vidus





                  Jei sitokias pacias nufotkintu kas, tai sitas isimsiu. Lauksim nauju foto is Berlino.
                  :dumas:

                  Comment


                    #10
                    Aciu for all the Berlin pictures, gentlemen!

                    I love Berlin. It may have its unpleasant and unattractive sides and certainly a whole lot of problems, but to me it is a wonderful place!
                    Originally Posted by

                    Comment


                      #11
                      Teko gyventi siame mieste, tai turiu nemazai foto Sorry uz kokybe kai kur.. tai buvo mano pirmosios foto su skaitmeniniu, kuriuo dar nelabai mokejau naudotis

                      TV bokstas


                      Pagrindine vakaru Berlyno gatve. Didelis supermarketas priesakyje.


                      Gedachnis Kirche ("Prisiminimo baznycia"), sugriauta per kara, palikta neatstatyta kaip miesto simbolis.


                      Humbolto universiteto dalis.


                      Lietuvos ambasada


                      Berlyno senamiestis (jei taip galima pavadint), nes islike tik keletas namu...


                      Ten pat, senamiesty..


                      Prie iejimo i senamiesti. Kazkokia keista kinieciu kavine (ta juoda).


                      Paminklas drakonui Irgi senamiesy..


                      Senoji Opera (jei teisingai pamenu..).


                      Pastatas rytu puseje, kur sedejo sovietu valdzia. Atrodo tragiskai... Ruosiamasi irengt muzieju.


                      Vakaru puse. Vartai i zoologijos soda.


                      Visiskai nuo nulio pastatyta Potsdamer Platz (Potsdamo aiskte).. daug parduotuviu, didelis kino centras, o viska gaubia toks kupolas kaip sitoj foto Atrodo labai ispudingai is vidaus..


                      Miesto rotuse, rytu puseje.


                      Laisves paminklas.


                      Vakaru puseje... Placiausia gatve, kiek teko matyt ten.. Joje vyksta garsieji Love Paradai.




                      Ir pabaigai keletas foto is rytu puses, kuri skiriasi kaip diena ir naktis nuo vakaru puses..





                      Tai tiek. Tikiuosi, kad patiko

                      Comment


                        #12
                        Aciu kiwi. Pirma foto man labiausiai tavo patinka, nes man labai grazi ta baznycia kur dabar tik krastelis kaireje tavo foto matosi. Gal turi ja visa nufotkinusi? Noreciau pamatyti.
                        :dumas:

                        Comment


                          #13
                          Parašė progress
                          Aciu kiwi. Pirma foto man labiausiai tavo patinka, nes man labai grazi ta baznycia kur dabar tik krastelis kaireje tavo foto matosi. Gal turi ja visa nufotkinusi? Noreciau pamatyti.
                          ta baznycia kaireje yra Berlyno katedra (Der Dom).
                          Turiu foto, idesiu vakare, nes dabar su savim neturiu

                          Comment


                            #14
                            Pora nuotraukų iš SkyscraperCity.com

                            Comment


                              #15
                              Linai jeigu kiwi ides Der Dom vakare savo fotkinta, tai po to isimsi sita savo ideta is svetaines gerai? Norisi, kad butu musu paciu nuotrauku duomenu baze, o ne kitu svetaine duomenu baziu plagiatas. Tikriausiai galime deti tokiu nuotrauku tol, kol kas nors neides originaliu (tada galim isimti ir jokiu problemu). Cia tik mano nuomone.
                              :dumas:

                              Comment


                                #16
                                /
                                Kas ten per labirintai pirmam vaizdelyje?

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė progress
                                  Linai jeigu kiwi ides Der Dom vakare savo fotkinta, tai po to isimsi sita savo ideta is svetaines gerai? Norisi, kad butu musu paciu nuotrauku duomenu baze, o ne kitu svetaine duomenu baziu plagiatas. Tikriausiai galime deti tokiu nuotrauku tol, kol kas nors neides originaliu (tada galim isimti ir jokiu problemu). Cia tik mano nuomone.
                                  Manau kuo daugiau foto tuo geriau, koks skirtumas kieno jos darytos.
                                  Kaunas yra Kaunas

                                  Comment


                                    #18
                                    Na, kaip zadejau..
                                    dedu Der Dom (Berlyno katedros) foto.
                                    Deja, ji daryta ne nakti..

                                    Kazkaip kreivai isejo foto (kaip jau sakiau - atsiprasau, nes dar nelabai mokejau naudotis fotiku -).

                                    Comment


                                      #19
                                      Aha tegul buna visos foto, tas tiesa. Faina man ta baznycia labai, ypac jeigu dar kartu su tv bokstu buna paimta i kadra. Gerai, kad diena fotkinai, aciu tau kivi labai!
                                      :dumas:

                                      Comment


                                        #20
                                        Aciu kiwi uz nuotraukas. O baznycia tai
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment

                                        Working...
                                        X