Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji projektai Panevėžyje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • TAUchix
    replied
    Na kiek man teko girdėti dabartinėje autobusų stoties vietoje nebus leidžiama statyti prekybcentrio (jau prieš metus IKI gviešėsi į tą vietą, bet jai nebuvo leista). Tuo tarpu VP marketas nori atidaryti prekybcentrį kažkur netoli autobusų parko, todėl deramasi, kad mainais už leidimą VP marketas ten iškeltų autobusų stotį.

    Dabartinėje autobusų stoties vietoje gali atsirasti kažkas panašaus ką prieš 5 ar dar daugiau metų yra suprojektavęs V. Klimavičius (http://www.panevezys.lt/DesktopDefault.aspx?tabID=219), nors šio lango apačioje yra nuorodą į kažkokį kitą projektą, tik gaila, kad ta nuoroda neveikia Samsung, gal tu gali kažką sužinot?

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    O kas bus dabartines stoties vietoje? Man kazkur teko girdet, kad VP nori pasiglemzt ta vieta (tikiuosiu nepaviks, nes DAR VIENO priekybos centro tikrai ten nereikia). O del naujos autobusu stoties tai gal kokiu vizualizaciju nusimato? Ir kada cia planuojama ja baigti?

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    beja autobusu stotis bus Berzu g prie autobusu parko jau greitai bus statoma

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    neilgai viskas bus ten nes nuo kitos savaites atsilima zada +

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Reiks kada istaikyt proga nueit paziuret ir paciauzyt

    Komentuoti:


  • beMorkis
    replied
    Šaunu girdėti!

    Tęsiama šauni tradicija įrengti miesto čiuožyklą. „Iškart po Trijų Karalių, ateinantį pirmadienį, oficialiai atidarysime čiuožyklą Panevėžyje“, - šiandien džiaugėsi miesto meras Vitas Matuzas.
    Pasak Panevėžio mero, šiemet buvo nuspręsta čiuožyklą įrengti ne Senvagėje, o ant kieto grunto Lengvosios atletikos maniežo stadione. „Panevėžiečiai žymiai saugiau galės mėgautis žiemos malonumais. Oro permainos, ne visuomet pakankamai stiprus Senvagės ledas keldavo nerimo mūsų tarnybų darbuotojams, o dabar būsime ramūs, kad grėsmės įlūžti tikrai nebus“, - sakė meras V.Matuzas, pažadėjęs ir pats asmeniškai pirmadienį drauge su kitais panevėžiečiais išbandyti čiuožyklos ledo kokybę.
    Čiuožyklos Panevėžyje atgaivinimo idėja prieš keletą metų kilo garsiam sportininkui, Tarybos sekretoriato vyriausiajam sporto specialistui Vidmantui Urbonui. Pasak V.Urbono, strateginiame Panevėžio miesto vystymo plane kaip vienas iš prioritetų numatytas Panevėžio, kaip sportiškiausio Lietuvos miesto pozicijų stiprinimas. Sporto specialistas tikina, kad ši nuostata vykdoma ir tokiomis sezoninėmis akcijomis.“Smagu, kad šią žiemą mūsų čiuožykla bus visai kitokia. Visų pirma, ji yra didžiulė, per visą stadioną. Antra, sutvarkėme apšvietimą, nes čiuožti esant geram apšvietimui-žymiai maloniau. Trečia, pavyko būsimą čiuožyklą radiofikuoti. Vakarais čiuožykloje skambės muzika“, - naujoves vardino V.Urbonas.
    Tris vakarus iš eilės Panevėžio Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai lieja ledą. Vandenį čiuožyklai geranoriškai tiekia UAB „Aukštaitijos vandenys“, ledą valys ir prižiūrės miesto savivaldybės komunalininkai. Kaip ir pernai, pageidaujantys galės vietoje už simbolinį mokestį išsinuomoti pačiūžas. Be to, bus galima po pasičiaužymo išsimaudyti duše, savo rūbus saugiai palikti rūbinėse.
    Jei oro sąlygos bus palankios oficialus, linksmas ir žaismingas čiuožyklos atidarymas planuojamas sausio 9 dieną, pirmadienį, 18 valandą stadione prie Lengvosios atletikos maniežo (Liepų alėja 4).

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    Parašė pauliaK
    Gaisrine tai galesiu kada nubegt nufotografuot, nes man netoli visai jin.

    to MARKA: Jo nesamone ten isvis. Vienos parduotuves ten ir dar viena igrus. Dar neseniai jei atsimeni prie pat ten buvo ir "Vikonda" po to "Sustok ir Pirk" bet neatlaike konkurencijos... Tai speju jau dabar daznai pustustei stovinciai "Rimi" bus galas
    Tai kad toj Rimi nieko gero nera geriau kokia Rimihypermarket butu tada butu kaskita dar kiek zinai juk zada vietoj statybu panoramos padaryti Rimi

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Gaisrine tai galesiu kada nubegt nufotografuot, nes man netoli visai jin.

    to MARKA: Jo nesamone ten isvis. Vienos parduotuves ten ir dar viena igrus. Dar neseniai jei atsimeni prie pat ten buvo ir "Vikonda" po to "Sustok ir Pirk" bet neatlaike konkurencijos... Tai speju jau dabar daznai pustustei stovinciai "Rimi" bus galas

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    Prie Babilono kiek zinau jau yra statomas Kesko agro kompleksas ir greitai prades statyti auto salonus ir prieis prie Babilono statybu

    Komentuoti:


  • MARKA
    replied
    Kazhkokia nesamone, negi negalima naudingiau ta plota ishnaudoti, tik maisto parduotuvei. Prie pat RIMI ir IKI netuoliese yra. Tai ne, dar vieno prekybos centro uzsigeide. Nors siaip ten yra gana didelis plotas, tai galetu buti keliu aukstu smiulkiu biuru kompektas ar kazkas panashaus ir tegu daro pirmame aukshte ta savo Maxima.
    Beje, buvau savaitgali Panevezyje tai neishejo graziai nufotografuoti keliu pastatuku (kalbu apie gaisrines pastata centre, Rozynanas prekybos centra ir busima autosalona prie isvaziavimo i Kauna, nes siame forume dar siu nuotrauku nebuvo), nes buvo blogas oras. bet tikiuosi orai pasitaisys ir foto turesime. Geru darbu visiems.

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    Parašė pauliaK
    /
    Cia kaip supratau miesto 'puosmenos' viesbucio vietoje statis?
    Prie "Rimi"

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    /
    Cia kaip supratau miesto 'puosmenos' viesbucio vietoje statis?

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    "MAXIMA XX" arba "MAXIMA BAZE" statybos Klaipedos g. prasydes Kovo menesi

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė Vidma
    Tarp kitų svarbiausių metų darbų norėtume paminėti organizuotą J.Miltinio paminklo projektų konkursą (konkurso vertinimo komisija išrinko 3 laimėtojus)...
    Gal imanoma pamatyt kaip nors tuos tris geriausius?

    Komentuoti:


  • Vidma
    replied
    Panevėžyje pradedama termofikacinės elektrinės statyba
    http://www.panevezys.lt/DesktopDefau...35&NewsID=2922

    2005-12-30
    AB "Panevėžio energija" pradėjo įgyvendinti termofikacinės elektrinės statybos projektą. Panevėžyje bus pastatyta pirmoji tokio tipo termofikacinė elektrinė šalyje.

    Viena Lietuvos energetikos nacionalinės strategijos krypčių - elektros energijos ir centralizuoto šilumos tiekimo sistemų plėtros ir mažiausių funkcionavimo išlaidų užtikrinimas uždarius Ignalinos atominę elektrinę. Sprendžiant elektros energijos galių plėtrą Lietuvoje, Danijos konsultacine kompanija COWI parengė studijas, kurių analizės ir įvertinimai įrodė, kad dabartinėmis ir numatomomis rinkos sąlygomis tikslinga pastatyti naują demonstracinę termofikacinę elektrinę Lietuvoje, o Panevėžys - tinkamiausias miestas tokiam projektui.

    Naujos termofikacinės elektrinės statybą finansuoja Lietuvos Respublika, Europos Sąjunga, Danijos vyriausybė. Dar vienas finansavimo šaltinis - bankų paskolos. AB "Panevėžio energija" pasirašė iki 28,9 mln. eurų (100 mln. Lt) kredito sutartį su penkiais bankais: SEB Vilniaus banku, „Hansabanku“, "NORD/LB Lietuva", „Nordea Bank Finland Plc“ Lietuvos skyriumi ir „Sampo“ banku.

    Pasak AB "Panevėžio energija" generalinio direktoriaus Vytauto Šidlausko, moderni ir efektyvi jėgainės technologija leis mažinti šilumos gamybos sąnaudų bei išmetamų teršalų į aplinką. Įmonė panevėžiečiams garantuos stabilų šilumos tiekimą, o kiti energijos vartotojai Lietuvoje gaus papildomą elektros energijos šaltinį, nes elektra bus parduodama nacionaliniam šalies elektros perdavimo tinklui.

    Daiva Paulauskienė
    AB „Panevėžio energija“ atstovė spaudai
    Asta Sarapienė
    Panevėžio miesto savivaldybės administracijos
    Viešųjų ryšių skyriaus vyr. ryšių su visuomene specialistė

    Komentuoti:


  • Vidma
    replied
    Panevėžyje spartėja statybos ir žemės grąžinimo procesai
    http://www.paneveziobalsas.lt/index....=760&Itemid=45

    Svarbiausios Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus darbo kryptys - teritorijų planavimas (žemės grąžinimas, detalieji planai ir kt.) bei statybos priežiūra (statybos leidimai, projektų rengimas ir derinimas).

    Siekiant paspartinti žemės grąžinimo procesą, skyriuje įsteigtas papildomas žemėtvarkos specialisto etatas. Šiemet skyrius parengė reikiamus dokumentus grąžinti natūra buvusiems savininkams 126 žemės sklypus. Tai sudaro daugiau nei 28 ha. Šiuo metu rengiama dar 12 sklypų (beveik 7,65 ha) grąžinti natūra.

    Džiugu, kad mieste vis spartėja privačių ir verslo objektų statybos. Per 2005 metus skyrius išdavė 448 statybos leidimus, nuolatinės statybos komisijoje suderinti 479 projektai.

    Iki gruodžio 1 dienos patvirtinta 118 detaliųjų planų, tarp jų - prekybos ir pramogų komplekso ,,Babilono'' teritorijos, Kultūros ir poilsio parke formuojamos universalios sporto arenos teritorijos ir kt. detalieji planai.

    Norėtųsi pabrėžti, kad suintensyvėjus statybų ir žemės grąžinimo procesams sprendžiama žaliųjų miesto plotų saugojimo ar atstatymo problema. Pagal želdinių sodinimo schemas ar teritorijų apželdinimo planus mieste pasodinta: 453 spygliuočiai, 824 lapuočiai medžiai, 421 krūmas.

    Tarp kitų svarbiausių metų darbų norėtume paminėti organizuotą J.Miltinio paminklo projektų konkursą (konkurso vertinimo komisija išrinko 3 laimėtojus), miesto teritorijų prie daugiabučių namų detalaus planavimo ir Panevėžio miesto bendrojo plano keitimo paslaugų pirkimo konkursai.

    Architektūros ir urbanistikos skyrius

    Komentuoti:


  • Vidma
    replied
    Sveiki, ir visus su Naujaisiais

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    SEB Vilniaus bankas organizuoja sindikuotą paskolą termofikacinei elektrinei Panevėžyje statyti
    Didžiausias Lietuvoje komercinis SEB Vilniaus bankas organizuoja sindikuotą iki 28,9 mln. eurų (100 mln. litų) paskolą AB "Panevėžio energija" termofikacinei elektrinei statyti. Pirmoji Lietuvoje naujo tipo termofikacinė elektrinė įsikurs Panevėžio mieste. Dešimties metų trukmės paskolą lygiomis dalimis suteiks penki bankai.

    Be SEB Vilniaus banko, teikiant sindikuotą paskolą dalyvauja "Hansabankas", "NORD/LB Lietuva", "Sampo" ir "Nordea Bank Finland Plc." Lietuvos skyrius. Elektrinę, kuri aprūpins miestą elektros ir šilumos energija, numatoma užbaigti 2007 metais.

    "Šis projektas mums suteikia dar vieną galimybę dalyvauti verslo procesuose, kurie Lietuvai atneša ekonominę pažangą. Džiaugiamės savo didelių projektų finansavimo patirtį galėdami pritaikyti tokioje strateginėje ūkio srityje kaip energetika", - sakė SEB Vilniaus banko prezidento pirmasis pavaduotojas, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Raimondas Kvedaras.

    Naujos termofikacinės elektrinės statybos projektą remia Lietuvos Respublika, projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga - iki 20 mln. litų paramos skirta iš Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto. Danijos vyriausybė skiria Lietuvai finansinę paramą remdama Ignalinos AE eksploatacijos nutraukimą ir su tuo susijusį Lietuvos energetikos sektoriaus restruktūrizavimą ir skiria projektui įgyvendinti 27,7 mln. Danijos kronų ( 12,7 mln. litų).

    "Panevėžio energijos" generalinio direktoriaus Vytautas Šidlausko teigimu, investicijos į tokio tipo elektrinę Lietuvos energetikos ūkiui suteiks galimybę naudotis dar vienu pajėgiu, ekonomiškai efektyviu energijos šaltiniu. Ši elektrinė turėtų tapti pavyzdžiu ir kitiems miestams, planuojantiems efektyvesnę energijos gamybą.

    "Pastačius termofikacinę elektrinę, nauja jėgainės technologija leis mažinti šilumos gamybos sąnaudas, išmetamų teršalų į aplinką kiekį", - sakė V. Šidlauskas. Efektyvumu ir moderniomis technologijomis naujoji Panevėžio elektrinė pranoks iki šiol Lietuvoje energiją gaminusias termofikacines elektrines - jos efektyvumo rodiklis bus net 85,9 procento.

    Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir kitos šalies energetinės institucijos pritaria tokio pobūdžio termofikacinių elektrinių diegimui, jų statybą remti numatyta ir Lietuvos nacionalinėje energetikos strategijoje.

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    Gaila bet nezinau kada bus baigtos statybos

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė Samsung
    Netrukus į Pažagienius dirbti pradės važinėti dar daugiau panevėžiečių. Prie kelio jau baigiamas pastatyti automobilių centrą, senokai atkreipęs pravažiuojančiųjų dėmesį modernia architektūra, šiuolaikišku dizainu. Tai bus ryškus Pažagienių akcentas.
    O kada jis bus baigtas? Ir ten bus automobiliu salonas ar kaip autoservisas ar ir tas ir tas? Patalpos kiek pamenu (nors ir seniai maciau) tai nemazos B-)

    Komentuoti:

Working...
X